GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Svätoplukove dvojky

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2018-04-21
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2018-04-06 od 19:00
Koniec registrácie
2018-04-21 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 6 €
Organizátor
KPPS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
49 / 49

Koordinátor SFP
Meluš Daniel
Hlavný Rozhodca
Szabo Milan
Pomocný rozhodca
Šúry Peter
Pomocný rozhodca
Kankara Matej

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 KEMENY GYULA 294 KEMÉNY Gyula HUNGARY TÓTH Tamás HUNGARY
2 LAMPERT MARTIN 245 LAMPERT Martin CAP MELUŠ Matej KPPS
3-4 KARACSONY JOZEF 208 KARACSONY Jozef SLOPAK PULMAN Rudolf SPIDERS
3-4 SZABO MILAN 208 SZABO Milan KPPS FEDERI István AUSTRIA
5 GAL KAROLY 184 TODENBERG Roland HUNGARY GÁL Károly HUNGARY
6 FRATRIC ANDREJ 172 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE MICHALKA Vladimír GULIVER
7 FRATRIC PETER 159 FRATRIČ Peter HOHENLOHE VOLÁRIK Michal CAP
8 SOBOLIC MAREK 147 SOBOLIČ Marek SPIDERS BAKYTA Michal SPIDERS
9 SEMAN STANISLAV 141 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK SEMAN Stanislav SLOPAK
10 TOTH ROBERT 135 TÓTHOVÁ Mária KPPS TÓTH Róbert KPPS
11 LANCARIC DUSAN 129 LANČARIČ Dušan PRASK GAZDÍK Ján CAP
12 TOMAN VLADIMIR 123 TOMAN Vladimír SLOPAK FILOVÁ Marcela HOHENLOHE
13 MELUS DANIEL 116 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS MELUŠ Daniel KPPS
14 VALENT JURAJ 110 MATULÍK Jaroslav CAP VALENT Juraj CAP
15 STANO MICHAL 104 STANO Michal HOHENLOHE ŠTRBA Marek SPIDERS
16 KADLECIKOVA IVICA 98 HATVANIOVÁ Silvia KPPS KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
17 IZSO ROMAN 95 RYBÁR Alojz SLOPAK IZSO Roman SLOPAK
18 CERNAK MIROSLAV 92 ČERNÁK Miroslav KPPS HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS
19 DRIENYOVSZKI JANOS 89 DRIENYOVSZKI Janos HUNGARY TÓTH András HUNGARY
20 LAZAROVA JANA 86 VARGOVÁ Daniela KPPS LAZAROVÁ Jana CASSOVIA
21 SEBENOVA ALEXANDRA 83 KLÚČIKOVÁ Dana CAP ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
22 SEDLACEK PETER 80 SEDLÁČEK Peter CAP BORKO Peter KLAP
23 WHITWORTH OLGA 77 WHITWORTH Oľga SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
24 KREKACOVA IRENA 74 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
25 SYKORA DAVID 71 SÝKORA Dávid KPPS SÝKORA Juraj SLOVAKIA
26 KARCOLOVA MIRIAM 1 KARCOLOVÁ Miriam PAF PETROVIČ Ján PAF
27 STRBA ANTON 1 ŠTRBA Anton SPIDERS VOLÁRIK Jozef SPIDERS
28 GAJDOSOVA KATARINA 1 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP ŠIMKOVÁ Mária KLAP
29 ACSAI EVA 1 ACSAI Éva HUNGARY SZABÓ József HUNGARY
30 KRCHNAKOVA ETELA 1 KANKARA Matej SPIDERS KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP
31 MAJOROS ZOLTAN 1 PLAČKO Zdenek GULIVER MAJOROŠ Zoltán GULIVER
32 MESIARIKOVA LUDMILA 1 DVORNICKÁ Ľubica KLAP MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
33 SEDIVY LUBOMIR 1 SÝKORA Tomáš KPPS ŠEDIVÝ Lubomír SLOPAK
34 LIGETI LASZLO 1 LIGETI László HUNGARY VÁMOSI Tibor HUNGARY
35 VOLCEK IGOR 1 VOLČEK Igor SLOPAK BILIK Juraj KPPS
36 HAVRLENT MARIAN 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK
37 STOWASSEROVA VANDA 1 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
38 HATVANI MARIAN 1 HATVANI Marián KPPS HATVANI Alexander KPPS
39 TOMANOVA BLANKA 1 TOMAN Peter SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
40 DORUSINEC SALAGA MARTIN 1 ŠALAGA Pavol PAF DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF
41 SOBOLIC MILAN 1 SOBOLIČ Milan SPIDERS BLEHO Tomáš KPPS
42 SKORUPA MILAN 1 TOMKO Ján HOHENLOHE ŠKORUPA Milan HOHENLOHE
43 HARMATH ALEXANDER 1 KASKA Pavel KPPS HARMATH Alexander KPPS
44 MECIAROVA IVETA 1 SÝKORA Matúš KPPS MEČIAROVÁ Iveta KPPS
45 ZEMANEC LUBOMIR 1 ZEMANEC Ľubomír JEWEL SIAŽIK Vladimír JEWEL
46 SURY PETER 1 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS ŠÚRY Peter KPPS
47 MATULA RADOVAN 1 MATULA Radovan SLOPAK HALAS Alexej SLOVAKIA
48 STARKBAUEROVA MARIA 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
49 SUVEGES ISTVAN 1 VARGA Tibor HUNGARY SÜVEGES István HUNGARY

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
KPPS 22 92 % 22 %
SLOPAK 14 70 % 14 %
HOHENLOHE 11 69 % 11 %
SPIDERS 10 45 % 10 %
CAP 9 47 % 9 %
KLAP 5 36 % 5 %
PAF 4 24 % 4 %
GULIVER 3 33 % 3 %
JEWEL 3 25 % 3 %
PRASK 1 8 % 1 %
CASSOVIA 1 6 % 1 %
LABOULE 0 0 % 0 %
MOPED 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 85
Hungary 12
Austria 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
4 DZÚRIK Michal LABOULE M NORMAL 195
6 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
9 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
13 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
21 DUBAN Ján LABOULE M NORMAL 267
26 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP F NORMAL 435
33 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
34 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
39 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
40 RAKONCZA Roman LABOULE M NORMAL 537
41 KRAJČOVIČ Matej CAP M JUNIOR 456
47 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
49 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
51 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
55 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
57 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
58 KLUČARIK Karol SPIDERS M VETERAN 491
59 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
61 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
63 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
66 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
67 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
70 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
73 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
76 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
77 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
80 JURAN Igor LABOULE M NORMAL 520
81 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
82 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
84 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
87 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
88 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
90 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
91 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
92 CHYBA Miloš LABOULE M VETERAN 276
93 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
94 ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
102 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
103 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
104 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
106 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
107 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
108 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
109 VOJTEK Milan NOVOKER M NORMAL 319
111 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
112 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
113 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
115 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
116 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
117 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F NORMAL 505
118 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
120 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
122 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
124 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
125 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
126 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
128 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
129 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
131 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
132 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
133 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
134 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
135 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
136 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
137 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
140 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
142 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
144 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
145 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
146 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
147 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
148 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
149 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
150 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
151 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
152 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
153 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
154 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
155 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
156 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
157 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
159 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
160 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
161 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
162 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
164 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
165 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
166 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
167 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
168 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
169 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
170 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
171 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
172 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
173 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
174 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
175 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
176 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
177 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
178 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
179 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
180 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
181 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
182 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
183 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
184 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
185 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
186 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
187 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
188 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
189 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
190 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
191 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
192 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
193 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
194 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
195 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
196 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
197 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
198 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
199 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
200 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
201 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
202 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
203 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
204 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
205 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
206 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
207 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
208 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
209 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
210 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
213 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
214 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
215 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
216 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
217 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
218 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
220 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
221 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
223 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
224 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
226 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
227 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
228 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
229 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
230 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
231 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
232 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
233 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
234 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
235 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
236 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
237 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
238 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
239 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
240 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
241 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
242 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
243 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
244 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
245 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
246 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
247 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
248 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
249 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
250 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
251 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
252 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
253 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
254 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
255 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
256 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
257 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
258 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
259 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
260 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
261 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
262 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
263 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
264 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
265 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
266 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
267 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
268 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
269 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
270 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
271 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
272 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
273 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
274 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
275 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
276 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 3 24 1 32 5 7 + 18 + 7
Swiss + 4KO 7 5 24 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 24 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 8 3 17 15 16 15 + 1 + 0 + 0 32 5
Skupiny na dve prehry + KO

Jedlo

  • 85Menu A
  • 13Menu B