GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

MILUjeme petang 2x2

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2018-08-04
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2018-07-17 od 19:00
Koniec registrácie
2018-08-04 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 6 €
Organizátor
KPPS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
62 / 62
Poznámky
On-line priebeh

MENU A: mäsité jedlo / meat
MENU B: vegetariánske jedlo / veggie

Koordinátor SFP
Meluš Daniel
Hlavný Rozhodca
Szabo Milan
Pomocný rozhodca
Krchňáková Etela
Pomocný rozhodca
Kankara Matej
Pomocný rozhodca
Sobolič Marek

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 SZABO MILAN 372 SZABO Milan KPPS LAMPERT Martin CAP
2 DANKO ONDREJ 310 TÓTH Tamás HUNGARY DANKO Ondrej SLOVAKIA
3-4 IZSO ROMAN 264 RYBÁR Alojz SLOPAK IZSO Roman SLOPAK
3-4 TOMAN VLADIMIR 264 TOMAN Vladimír SLOPAK MAJOROŠ Zoltán GULIVER
5 KARACSONY JOZEF 233 KARACSONY Jozef SLOPAK KANKARA Matej SPIDERS
6 HAVASI JOZSEF 217 HAVASI Jozsef HUNGARY HAVASI Jozsef HUNGARY
7 VARGOVA DANIELA 202 BLEHO Peter SLOVAKIA VARGOVÁ Daniela KPPS
8 STANO MICHAL 186 STANO Michal HOHENLOHE VOLÁRIK Michal CAP
9 HANDLOVSKY TICHOMIR 178 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE SEMAN Stanislav SLOPAK
10 KRAJCOVIC MATEJ 171 KRAJČOVIČ Matej CAP FEDERI István AUSTRIA
11 KRAJCOVICOVA KATARINA 163 MELUŠ Matej KPPS KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
12 KREKACOVA IRENA 155 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK BEZÁK Vladimír LABOULE
13 SOBOLIC MICHAL 147 SOBOLIČ Michal SPIDERS VOLÁRIK Jozef SPIDERS
14 CIK MARIAN 140 ČÍK Marián JEWEL KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA
15 KADLECIKOVA IVICA 132 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
16 FRATRIC ANDREJ 124 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
17 MOLNAR CSABA 120 STIER Edit HUNGARY MOLNÁR Csaba HUNGARY
18 GAJDOSOVA KATARINA 116 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP ŠIMKOVÁ Mária KLAP
19 STRBA MAREK 112 ŠTRBA Marek SPIDERS ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
20 MONTEIRO GIOVANNA 109 MONTEIRO Giovanna HUNGARY TUMPEK Fanni HUNGARY
21 TOMKO JAN 105 TOMKO Ján HOHENLOHE PLAČKO Zdenek GULIVER
22 FILOVA MARCELA 101 KLUČARIK Karol SPIDERS FILOVÁ Marcela HOHENLOHE
23 CIKOVA ZDENKA 97 SÝKORA Tomáš KPPS ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL
24 PULMAN RUDOLF 93 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER PULMAN Rudolf SPIDERS
25 KLUCIKOVA DANA 89 KLÚČIKOVÁ Dana CAP DRUGDA Adrián HOHENLOHE
26 JAJCAJOVA MARIA 85 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK BIBEŇ Štefan JEWEL
27 MELUS DANIEL 81 MELUŠ Daniel KPPS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
28 SKORUPA MILAN 78 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
29 SEDIVY LUBOMIR 74 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS ŠEDIVÝ Lubomír SLOPAK
30 KASKA PAVEL 70 KASKA Pavel KPPS TOMA Karol SLOVAKIA
31 TOMANOVA BLANKA 66 TOMAN Peter SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
32 BABAI GABOR 1 HAVASI Rita HUNGARY BABAI Gábor HUNGARY
33 MICHALKA VLADIMIR 1 MICHALKA Vladimír GULIVER MAJERČÍK Anton GULIVER
34 TOTHOVA MARIA 1 TÓTHOVÁ Mária KPPS BILIK Juraj KPPS
35 STRBA ANTON 1 ŠTRBA Anton SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS
36 ZSMODITS BRIGITTE 1 ZSMODITS Brigitte AUSTRIA ZSMODITS Friedrich AUSTRIA
37 SOBOLIC MAREK 1 SOBOLIČ Marek SPIDERS SEDLÁČEK Peter CAP
38 FERNIQUE TANGUY 1 MARCOUX Gregory FRANCE FERNIQUE Tanguy FRANCE
39 MESZAROS GABRIEL 1 DVORNICKÁ Ľubica KLAP MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
40 BLEHO TOMAS 1 BLEHO Tomáš KPPS ADAMIČKA Jozef LABOULE
41 GEMAINEROVA KRISTINA 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE
42 WHITWORTH OLGA 1 WHITWORTH Oľga SPIDERS HRIVNÁK Juraj SPIDERS
43 KARCOLOVA MIRIAM 1 HOLBÍK Michal SLOVAKIA KARCOLOVÁ Miriam PAF
44 KEREKES KONI 1 KEREKES Koni HUNGARY KEREKES László HUNGARY
45 CHYBA MILOS 1 CHYBA Miloš LABOULE MEČIAROVÁ Iveta KPPS
46 MESIARIKOVA LUDMILA 1 PISKLOVÁ Renáta KLAP MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
47 HARMATH ALEXANDER 1 HARMATH Alexander KPPS KABINA Roman SLOVAKIA
48 GAAL ANDREA 1 SZABÓ JR. Péter HUNGARY GAÁL Andrea HUNGARY
49 MELUSOVA MARGARETA 1 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS LOŽIOVÁ Paulína SLOVAKIA
50 TOTH ROBERT 1 TÓTH Róbert KPPS HATVANIOVÁ Silvia KPPS
51 SYKORA MATUS 1 SÝKORA Matúš KPPS SYKORA Marián SLOVAKIA
52 KRCHNAKOVA ETELA 1 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP ČERNÁK Miroslav KPPS
53 SOBOLIC MILAN 1 BAKYTA Radovan SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS
54 HAVRLENT MARIAN 1 GAŽO Richard MOPED HAVRLENT Marián HOHENLOHE
55 BAUMGARTNER JULIEN 1 PAILLARD Sven SWITZERLAND BAUMGARTNER Julien FRANCE
56 JUHASZ JOZSEF 1 KEREKES Csaba HUNGARY JUHÁSZ József HUNGARY
57 DUBANOVA LENKA 1 DUBANOVÁ Lenka MOPED ROSIAR Pavol MOPED
58 DUBAN JAN 1 DUBAN Ján LABOULE JURAN Igor LABOULE
59 ORSZAGH JURAJ 1 MEDVECKÁ Veronika MOPED ORSZÁGH Juraj MOPED
60 SLAMENA KATARINA 1 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED SLAMENÁ Katarína MOPED
61 MECIAR JOZEF 1 MEČIAR Jozef KPPS MELICHER Július SLOVAKIA
62 MENGEROVA HANA 1 MENGEROVÁ Hana SLOVAKIA UFNÁR Alžbeta SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
KPPS 18 75 % 15 %
SPIDERS 14 64 % 11 %
HOHENLOHE 12 75 % 10 %
SLOPAK 11 55 % 9 %
CAP 8 42 % 6 %
MOPED 7 35 % 6 %
KLAP 6 43 % 5 %
LABOULE 5 21 % 4 %
GULIVER 4 44 % 3 %
JEWEL 4 33 % 3 %
NOVOKER 1 10 % 1 %
PAF 1 6 % 1 %
ŠÍRAVA 1 6 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 102
Hungary 15
France 3
Austria 3
Switzerland 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
4 DZÚRIK Michal LABOULE M NORMAL 195
6 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
9 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
11 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
13 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
28 LAZAROVÁ Jana CASSOVIA F NORMAL 5
40 RAKONCZA Roman LABOULE M NORMAL 537
42 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
43 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
46 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
47 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
49 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
51 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
54 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
57 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
61 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
66 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
69 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
73 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
76 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
79 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
85 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
87 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
90 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
93 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
94 ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
101 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
102 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
103 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
104 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
105 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
106 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
109 VOJTEK Milan NOVOKER M NORMAL 319
110 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
111 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
112 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
113 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
114 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
115 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
116 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
117 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F NORMAL 505
118 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
119 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
120 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
121 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
122 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
123 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
124 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
125 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
126 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
129 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
131 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
132 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
134 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
135 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
136 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
137 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
140 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
142 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
143 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
144 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
146 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
147 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
148 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
149 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
150 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
151 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
152 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
153 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
154 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
155 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
156 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
157 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
158 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
159 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
160 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
161 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
162 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
166 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
168 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
169 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
170 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
171 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
172 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
173 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
174 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
175 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
176 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
177 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
178 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
179 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
181 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
182 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
183 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
185 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
186 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
187 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
188 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
189 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
190 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
192 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
193 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
194 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
195 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
198 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
199 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
200 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
201 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
202 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
203 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
204 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
205 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
206 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
207 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
208 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
209 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
210 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
211 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
212 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
213 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
214 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
215 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
216 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
217 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
218 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
219 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
220 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
221 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
222 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
223 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
224 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
225 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
226 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
227 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
228 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
229 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
230 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
231 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
232 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
233 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
234 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
235 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
236 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
237 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
238 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
239 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
240 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
241 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
242 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
243 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
244 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
245 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
246 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
247 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
248 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
249 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
250 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
251 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
252 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
253 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
254 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
255 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
256 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
257 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
258 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
259 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
260 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
261 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
262 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
263 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
264 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
265 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
266 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
267 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
268 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
269 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
270 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
271 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
272 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
273 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
274 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
275 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
276 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 3 31 0 32 5 8 + 24 + 0
Swiss + 4KO 7 5 31 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 31 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 8 3 30 2 16 2 + 14 + 0 + 0 32 5
Skupiny na dve prehry + KO

Jedlo

  • 104Menu A
  • 20Menu B