GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

MILUjeme petang 3x3

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2018-08-05
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2018-07-17 od 19:00
Koniec registrácie
2018-08-05 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 6 €
Organizátor
KPPS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
27 / 27
Poznámky
On-line priebeh

MENU A: mäsité jedlo / meat
MENU B: vegetariánske jedlo / veggie

Koordinátor SFP
Meluš Daniel
Hlavný Rozhodca
Szabo Milan

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 SZABO MILAN 135 SZABO Milan KPPS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS WHITWORTH Oľga SPIDERS
2 FILOVA MARCELA 108 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE FILOVÁ Marcela HOHENLOHE
3-4 STANO MICHAL 88 KANKARA Matej SPIDERS KARACSONY Jozef SLOPAK STANO Michal HOHENLOHE
3-4 BIEL BOGUS 88 ZSMODITS Brigitte AUSTRIA ZSMODITS Friedrich AUSTRIA BIEL Bogus POLAND
5 STRBA ANTON 74 ŠTRBA Anton SPIDERS VOLÁRIK Jozef SPIDERS HRIVNÁK Juraj SPIDERS
6 SEDIVY LUBOMIR 68 ŠURIN Igor ŽILPEK FEDERI István AUSTRIA ŠEDIVÝ Lubomír SLOPAK
7 VOLARIK MICHAL 61 ŠEBEŇA Patrik CAP LAMPERT Martin CAP VOLÁRIK Michal CAP
8 HANDLOVSKY TICHOMIR 54 BLEHO Tomáš KPPS HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE ČERNÁK Miroslav KPPS
9 KRCHNAKOVA ETELA 51 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER KELEMEN Jozef NOVOKER
10 TOTH ROBERT 47 TÓTH Róbert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS
11 VARGOVA DANIELA 44 SÝKORA Dávid KPPS VARGOVÁ Daniela KPPS SÝKORA Matúš KPPS
12 MOLNAR CSABA 41 STIER Edit HUNGARY TÓTH Tamás HUNGARY MOLNÁR Csaba HUNGARY
13 BABAI GABOR 37 MONTEIRO Giovanna HUNGARY TUMPEK Fanni HUNGARY BABAI Gábor HUNGARY
14 PULMAN RUDOLF 34 MELUŠ Daniel KPPS PULMAN Rudolf SPIDERS SEMAN Stanislav SLOPAK
15 HORVATHOVA NEVENKA 1 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS BEZÁK Vladimír LABOULE MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
16 DUBAN JAN 1 DUBAN Ján LABOULE MELUŠ Matej KPPS JURAN Igor LABOULE
17 KADLECIKOVA IVICA 1 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK ŠKORUPA Milan HOHENLOHE KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
18 MECIAROVA IVETA 1 HATVANIOVÁ Silvia KPPS HARMATH Alexander KPPS MEČIAROVÁ Iveta KPPS
19 JAJCAJOVA MARIA 1 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK SÝKORKA tomáš SLOVAKIA
20 NEMCEKOVA SLAVKA 1 LUPTÁK Ján SLOVAKIA NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER
21 MECIAR JOZEF 1 TOMA Karol SLOVAKIA KABINA Roman SLOVAKIA MEČIAR Jozef KPPS
22 KRAJCOVICOVA KATARINA 1 KRAJČOVIČ Matej CAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE
23 DVORNICKA LUBICA 1 PISKLOVÁ Renáta KLAP MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP DVORNICKÁ Ľubica KLAP
24 IZSO ROMAN 1 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK RYBÁR Alojz SLOPAK IZSO Roman SLOPAK
25 SEBENOVA ALEXANDRA 1 KLÚČIKOVÁ Dana CAP ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP BAKYTA Michal SPIDERS
26 STRBA MAREK 1 ŠTRBA Marek SPIDERS MAJERČÍK Anton GULIVER HAVASI Rita HUNGARY
27 TOMAN VLADIMIR 1 TOMAN Vladimír SLOPAK TOMAN Peter SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
KPPS 16 67 % 20 %
SLOPAK 12 60 % 15 %
SPIDERS 9 41 % 11 %
CAP 8 42 % 10 %
HOHENLOHE 7 44 % 9 %
NOVOKER 4 40 % 5 %
KLAP 4 29 % 5 %
LABOULE 3 13 % 4 %
GULIVER 1 11 % 1 %
JEWEL 1 8 % 1 %
ŽILPEK 1 5 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
MOPED 0 0 % 0 %
PAF 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 70
Hungary 7
Austria 3
Poland 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
4 DZÚRIK Michal LABOULE M NORMAL 195
6 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
7 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
11 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
13 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
17 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
18 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
23 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
25 LAZAROVÁ Jana CASSOVIA F NORMAL 5
30 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
32 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
34 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
37 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
38 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
40 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
41 RAKONCZA Roman LABOULE M NORMAL 537
43 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
47 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
49 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
51 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
55 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
56 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
58 KLUČARIK Karol SPIDERS M VETERAN 491
59 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
61 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
63 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
69 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
73 HAVRLENT Marián HOHENLOHE M VETERAN 407
77 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
78 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
79 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
80 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
81 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
83 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
85 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
88 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
89 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
90 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
91 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
92 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
93 CHYBA Miloš LABOULE M VETERAN 276
97 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
99 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
100 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
104 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
105 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
107 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
108 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
109 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
110 VOJTEK Milan NOVOKER M NORMAL 319
111 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
112 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
113 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
114 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
115 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
116 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
117 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
118 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
119 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
121 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
122 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
123 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
124 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
125 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
126 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
127 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
128 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
129 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
130 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
131 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
133 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
134 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
136 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
137 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
138 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
139 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
140 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
141 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
142 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
143 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
144 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
145 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
147 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
148 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
149 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
150 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
151 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
152 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
153 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
154 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
155 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
156 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
157 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
158 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
159 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
160 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
161 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
162 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
163 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
164 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
165 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
166 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
167 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
168 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
169 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
170 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
173 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
174 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
175 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
176 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
177 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
178 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
179 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
180 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
181 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
182 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
183 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
184 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
186 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
187 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
188 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
189 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
190 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
191 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
192 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
193 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
194 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
195 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
196 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
197 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
198 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
199 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
200 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
201 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
202 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
203 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
204 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
205 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
206 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
207 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
208 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
209 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
210 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
211 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
212 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
213 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
214 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
215 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
216 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
217 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
218 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
219 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
220 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
221 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
222 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
223 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
224 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
225 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
226 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
227 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
228 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
229 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
230 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
231 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
232 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
233 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
234 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
235 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
236 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
237 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
238 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
239 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
240 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
241 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
242 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
243 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
244 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
245 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
246 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
247 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
248 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
249 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
250 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
251 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
252 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
253 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
254 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
255 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
256 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
257 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
258 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
259 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
260 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
261 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
262 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
263 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
264 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
265 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
266 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
267 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
268 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
269 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
270 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
271 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
272 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
273 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
274 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
275 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
276 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 7 3 13 1 16 4 4 + 10 + 2
Swiss + 4KO 6 4 13 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 5 5 13 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 7 3 11 5 8 5 + 3 + 0 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO

Jedlo

  • 74Menu A
  • 7Menu B