GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Zbohom leto

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2018-08-26
Prezentácia
do 08:45
Koniec registrácie
2018-08-26 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Iba swiss
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 7 €
Organizátor
SLOPAK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
42 / 42
Poznámky
Only Swiss

MENU A: meat
MENU B: vegetarian

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 LAMPERT MARTIN 252 LAMPERT Martin CAP SEMAN Stanislav SLOPAK
2 VOLARIK MICHAL 210 VOLÁRIK Michal CAP ŠEBEŇA Patrik CAP
3-4 STRBA MAREK 179 ŠTRBA Marek SPIDERS FEDERI István AUSTRIA
3-4 TOMKA LUKAS 179 TOMKA Lukáš CAP BEREŠ Juraj PAF
5 VOLARIK JOZEF 158 VOLÁRIK Jozef SPIDERS MARKOWSKA Marta KPPS
6 STANO MICHAL 147 STANO Michal HOHENLOHE FILOVÁ Marcela HOHENLOHE
7 BOSSO DOVANI 137 BOSSO Jožica SLOVENIA BOSSO Đovani SLOVENIA
8 CIKOVA ZDENKA 126 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL HOIS Petro UKRAINE
9 BIEL BOGUSLAW 121 KUTÝ Tomáš CZECH REPUBLIC BIEL Bogusław POLAND
10 MELUS DANIEL 116 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP MELUŠ Daniel KPPS
11 BRAZDA VLADIMIR 110 KLÍR Tomáš CZECH REPUBLIC BRÁZDA Vladimír CZECH REPUBLIC
12 IZSO ROMAN 105 ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER IZSO Roman SLOPAK
13 DUBAN JAN 100 BLEHO Tomáš KPPS DUBAN Ján LABOULE
14 SEDIVY TOMAS 95 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK MEČIAROVÁ Iveta KPPS
15 GIZYCKI FRANCISZEK 89 GIŻYCKI Franciszek POLAND GIŻYCKI Mariusz POLAND
16 LUKMAN DAMJAN 84 LUKMAN Damjan SLOVENIA PRAPROTNIK Jožica SLOVENIA
17 RAKONCZA ROMAN 81 RAKONCZA Roman LABOULE ZÁMEČNÍK Marek SLOVAKIA
18 KELEMEN JOZEF 79 KELEMEN Jozef NOVOKER HOIS Inna UKRAINE
19 STRBA ANTON 76 ŠTRBA Anton SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
20 HAVRLENT MARIAN 74 HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK
21 HARMATH ALEXANDER 71 HARMATH Alexander KPPS KABINA Roman SLOVAKIA
22 CIK MARIAN 1 ČÍK Marián JEWEL VOJTEK Milan NOVOKER
23 GUTKOWSKA ALICJA 1 GUTKOWSKI Tomasz POLAND GUTKOWSKA Alicja POLAND
24 KLUCIKOVA DANA 1 KLÚČIKOVÁ Dana CAP MONTEIRO Giovanna HUNGARY
25 HAVASI RITA 1 HAVASI Rita HUNGARY JUHÁSZ József HUNGARY
26 WHITWORTH OLGA 1 WHITWORTH Oľga SPIDERS KARACSONY Jozef SLOVAKIA
27 PETROVIC JAN 1 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF PETROVIČ Ján PAF
28 SYKORA DAVID 1 SÝKORA Dávid KPPS SÝKORA Matúš KPPS
29 KARCOLOVA MIRIAM 1 KARCOLOVÁ Miriam PAF LONČÍKOVÁ Emília PAF
30 MORTREUX DAVID 1 MORTREUX Olivier SLOPAK MORTREUX David SLOPAK
31 MECIAR JOZEF 1 MEČIAR Jozef KPPS HOLBÍK Michal SLOVAKIA
32 ZAVADZANOVA LUCIA 1 BOHDAN Denis PAF ZAVADZANOVÁ Lucia PAF
33 MORAVSKY LADISLAV 1 MORAVSKÝ Ladislav MOPED MEDVECKÁ Veronika MOPED
34 VOLCEK IGOR 1 RYBÁR Alojz SLOPAK VOLČEK Igor SLOPAK
35 KREKACOVA IRENA 1 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK ZSMODITS Friedrich AUSTRIA
36 KASKA PAVEL 1 KASKA Pavel KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS
37 MELUSOVA MARGARETA 1 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS LOŽIOVÁ Paulína SLOVAKIA
38 RITOMSKY MIROSLAV 1 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK BELLA Jan SLOVAKIA
39 LUKAS PETR 1 ROGER Thomas CZECH REPUBLIC LUKÁŠ Petr CZECH REPUBLIC
40 GRIFFON JEAN 1 KOTÚČOVÁ Soňa CZECH REPUBLIC GRIFFON Jean CZECH REPUBLIC
41 GROF NORBERT 1 KAJDY Dóra HUNGARY GROF Norbert HUNGARY
42 HORVATHOVA NEVENKA 1 BELLA Filip ŽILPEK HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
KPPS 12 50 % 14 %
SLOPAK 10 50 % 12 %
PAF 7 41 % 8 %
CAP 6 32 % 7 %
SPIDERS 5 23 % 6 %
NOVOKER 3 30 % 4 %
HOHENLOHE 3 19 % 4 %
JEWEL 2 17 % 2 %
MOPED 2 10 % 2 %
LABOULE 2 8 % 2 %
ŽILPEK 1 5 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
GULIVER 0 0 % 0 %
KLAP 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 57
Czech Republic 7
Poland 6
Hungary 5
Slovenia 4
Austria 2
Ukraine 2
France 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
2 SZABO Milan KPPS M NORMAL 297
4 DZÚRIK Michal LABOULE M NORMAL 195
6 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
8 KARACSONY Jozef SLOPAK M VETERAN 402
9 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
10 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
11 PULMAN Rudolf SPIDERS M NORMAL 470
12 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
14 KANKARA Matej SPIDERS M NORMAL 475
15 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP F VETERAN 29
16 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL F VETERAN 213
17 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
19 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
20 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
23 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
24 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
25 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
27 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP F NORMAL 435
29 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
30 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
33 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
37 LAZAROVÁ Jana CASSOVIA F NORMAL 5
38 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
41 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
42 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
43 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
44 KRAJČOVIČ Matej CAP M JUNIOR 456
46 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
47 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
48 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
50 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
51 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
53 ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK M VETERAN 3
55 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
61 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
62 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
63 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
65 TÓTHOVÁ Mária KPPS F NORMAL 495
67 ČERNÁK Miroslav KPPS M NORMAL 454
68 KLUČARIK Karol SPIDERS M VETERAN 491
71 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
76 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
77 JURAN Igor LABOULE M NORMAL 520
78 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
79 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
80 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
81 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
82 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
83 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
84 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
85 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
87 CHYBA Miloš LABOULE M VETERAN 276
88 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
89 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
90 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
91 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
92 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
93 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
94 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
96 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
97 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
99 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
100 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
101 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
102 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
103 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
104 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
105 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
106 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
109 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
112 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
113 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
114 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
115 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
116 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F NORMAL 505
119 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
121 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
122 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
123 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
124 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
125 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
126 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
127 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
128 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
129 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
130 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
131 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
132 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
133 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
135 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
136 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
137 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
138 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
139 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
140 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
141 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
143 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
144 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
145 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP F VETERAN 532
146 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
147 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
148 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
149 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
150 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
151 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
152 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
154 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
155 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
156 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
158 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
159 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
160 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
161 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
162 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
163 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
164 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
165 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
166 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
167 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
169 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
170 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
171 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
172 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
173 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
174 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
176 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
177 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
178 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
179 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
180 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
181 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
182 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
183 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
184 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
185 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
186 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
187 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
188 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
189 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
193 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
194 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
195 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
196 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
197 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
198 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
199 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
200 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
201 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
202 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
203 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
204 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
205 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
206 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
207 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
208 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
209 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
210 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
211 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
212 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
213 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
214 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
215 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
216 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
217 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
218 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
219 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
220 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
221 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
222 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
223 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
224 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
225 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
226 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
227 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
229 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
230 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
231 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
232 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
233 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
234 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
235 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
236 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
237 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
238 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
239 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
240 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
241 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
242 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
243 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
244 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
245 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
246 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
247 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
248 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
249 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
250 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
251 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
252 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
253 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
254 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
255 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
256 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
257 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
258 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
259 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
260 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
261 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
262 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
263 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
264 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
265 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
266 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
267 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
268 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
269 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
270 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
271 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
272 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
273 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
274 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
275 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
276 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 4 21 0 16 4 3 + 11 + 2
Swiss + 4KO 7 5 21 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 21 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 9 5 18 6 8 0 + 0 + 6 + 2 16 4
Skupiny na dve prehry + KO

Jedlo

  • 70Menu A
  • 14Menu B