GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Novembrové gule - Memoriál IČKA Šedivého

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Rusodrome, Lonyaiova, Rusovce, SLOVAKIA
Dátum
2018-11-03
Prezentácia
do 08:15
Začiatok registrácie
2018-09-10 od 19:00
Koniec registrácie
2018-09-02 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Iba swiss
Štartovné
S licenciou: 9.5 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 7 €
Organizátor
SLOPAK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
51 / 51

Koordinátor SFP
Meluš Daniel
Hlavný Rozhodca
Šedivý Ľubomír
Pomocný rozhodca
Krchňáková Etela
Pomocný rozhodca
Štrba Marek

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 DZURIK MICHAL KANKARA Matej SPIDERS DZÚRIK Michal LABOULE
2 VOLARIK MICHAL KLÚČIKOVÁ Dana CAP VOLÁRIK Michal CAP
3 STANO MICHAL RAKONCZA Roman LABOULE STANO Michal HOHENLOHE
4 SEBENA PATRIK ŠEBEŇA Patrik CAP ŠIMKOVÁ Mária KLAP
5 PULMAN RUDOLF TOMAN Vladimír SLOPAK PULMAN Rudolf SPIDERS
6 SEMAN STANISLAV SEMAN Stanislav SLOPAK VOLČEK Igor SLOPAK
7 STRBA MAREK ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP ŠTRBA Marek SPIDERS
8 SOBOLIC MICHAL SOBOLIČ Michal SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS
9 KRAJCOVICOVA KATARINA ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
10 MELUS DANIEL ČÍK Marián JEWEL MELUŠ Daniel KPPS
11 JAJCAJOVA MARIA TOMANOVÁ Blanka SLOPAK JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK
12 SOBOLIC MAREK SOBOLIČ Marek SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS
13 SKORUPA MILAN TOMKO Ján HOHENLOHE ŠKORUPA Milan HOHENLOHE
14 HANDLOVSKY TICHOMIR FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE
15 FILOVA MARCELA FILOVÁ Marcela HOHENLOHE KLUČARIK Karol SPIDERS
16 KREKACOVA IRENA KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
17 VARGOVA DANIELA VARGOVÁ Daniela KPPS SÝKORA Dávid KPPS
18 SEDLACEK PETER SEDLÁČEK Peter CAP VALENT Juraj CAP
19 KARACSONY JOZEF KARACSONY Jozef SLOPAK FERNANDEZ Bruno SLOPAK
20 KRCHNAKOVA ETELA MATULÍK Jaroslav CAP KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP
21 BLEHO TOMAS RYBÁR Alojz SLOPAK BLEHO Tomáš KPPS
22 SEDIVY LUBOMIR IZSO Roman SLOPAK ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK
23 KRAJCOVIC MATEJ MELUŠOVÁ Zuzana KPPS KRAJČOVIČ Matej CAP
24 STRBA ANTON ŠTRBA Anton SPIDERS BAKYTA Radovan SPIDERS
25 BAKYTA MICHAL ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS BAKYTA Michal SPIDERS
26 TOTH ROBERT TÓTH Róbert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
27 WHITWORTH OLGA WHITWORTH Oľga SPIDERS SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
28 NEMCEKOVA SLAVKA SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER
29 HAVRLENT MARIAN HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK
30 CERNAK MIROSLAV ČERNÁK Miroslav KPPS MEČIAROVÁ Iveta KPPS
31 KELEMEN JOZEF KELEMEN Jozef NOVOKER VOJTEK Milan NOVOKER
32 CIKOVA ZDENKA ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL VÁMOSI Tibor HUNGARY
33 MELUS MATEJ MELUŠ Matej KPPS MELUŠOVÁ Margaréta KPPS
34 DUROSOVA VERONIKA KELEMEN Kristian NOVOKER ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER
35 KASKA PAVEL KASKA Pavel KPPS HARMATH Alexander KPPS
36 LARISOVA KATARINA LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE BLEHO Peter SLOVAKIA
37 SYKORA TOMAS MEČIAR Jozef KPPS SÝKORA Tomáš KPPS
38 SURY PETER ŠÚRY Peter KPPS MENGEROVÁ Hana SLOVAKIA
39 BIBEN STEFAN BIBEŇ Štefan JEWEL WIEDERMANN Vladimír SLOPAK
40 HAVASI RITA HAVASI Rita HUNGARY MONTEIRO Giovanna HUNGARY
41 BOZKO PATRIK MARCO MERYOVA Janeta SLOVAKIA BOŽKO Patrik Marco SLOVAKIA
42 ACSAI EVA SZABÓ József HUNGARY ACSAI Éva HUNGARY
43 MERY JOZEF MERY Jozef SLOVAKIA MERY Kristián SLOVAKIA
44 ZSMODITS BRIGITTE ZSMODITS Friedrich AUSTRIA ZSMODITS Brigitte AUSTRIA
45 BARTOS VLADIMIR BARTOŠOVÁ Oľga SLOVAKIA BARTOS Vladimir SLOVAKIA
46 HASEK MILAN HEJL ST. Pavel CZECH REPUBLIC HAŠEK Milan CZECH REPUBLIC
47 CSOKA STEFAN CSOKA Štefan SLOVAKIA KARACSONY Gabriel SLOVAKIA
48 HANAK MARTIN HANAK Martin SLOVAKIA HANÁKOVÁ Kristína SLOVAKIA
49 GEMEL JAN GEMEL Ján SLOVAKIA HULMAN Ľubomír SLOVAKIA
50 HAVASI JOZSEF HAVASI Jozsef HUNGARY SZULE Miklosne HUNGARY
51 JUHASZ JOZSEF JUHÁSZ József HUNGARY KEREKES Csaba HUNGARY

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
KPPS 16 67 % 16 %
SLOPAK 14 70 % 14 %
SPIDERS 13 59 % 13 %
CAP 10 53 % 10 %
HOHENLOHE 9 56 % 9 %
NOVOKER 6 60 % 6 %
JEWEL 3 25 % 3 %
KLAP 2 14 % 2 %
LABOULE 2 8 % 2 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
GULIVER 0 0 % 0 %
MOPED 0 0 % 0 %
PAF 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 88
Hungary 9
Austria 2
Czech Republic 2
France 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
5 SZABO Milan KPPS M NORMAL 297
6 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
8 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
9 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
10 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
11 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
16 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL F VETERAN 213
20 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
21 DUBAN Ján LABOULE M NORMAL 267
25 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
29 LAZAROVÁ Jana CASSOVIA F NORMAL 5
35 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
42 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
48 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
49 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
51 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
52 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
54 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
64 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
69 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
70 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
71 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
72 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
74 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
75 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
77 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
78 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
79 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
80 JURAN Igor LABOULE M NORMAL 520
82 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
83 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
86 CHYBA Miloš LABOULE M VETERAN 276
87 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
88 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
89 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
90 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
92 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
94 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
95 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
96 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
97 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
98 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
100 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
101 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
105 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
106 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
108 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
109 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
112 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
114 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
115 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
117 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
119 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
120 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
121 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
122 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
124 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
125 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
126 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
127 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
129 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
132 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
133 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
136 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
137 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
138 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
139 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
140 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
141 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
142 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
143 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
144 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP F VETERAN 532
146 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
147 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
148 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
149 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
150 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
151 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
152 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
153 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
155 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
156 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
157 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
158 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
159 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
160 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
161 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
162 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
163 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
164 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
165 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
166 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
167 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
168 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
169 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
170 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
171 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
172 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
173 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
174 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
175 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
176 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
177 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
178 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
179 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
180 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
181 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
182 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
183 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
184 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
185 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
186 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
187 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
188 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
189 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
190 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
191 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
192 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
193 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
195 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
196 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
197 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
198 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
199 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
200 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
201 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
202 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
203 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
204 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
205 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
206 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
207 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
208 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
209 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
210 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
211 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
212 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
213 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
214 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
215 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
216 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
217 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
218 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
219 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
220 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
221 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
222 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
223 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
224 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
225 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
226 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
227 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
228 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
229 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
230 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
231 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
232 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
233 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
234 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
235 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
236 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
237 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
238 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
239 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
240 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
241 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
242 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
243 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
244 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
245 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
246 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
247 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
248 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
249 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
250 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
251 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
252 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
253 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
254 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
255 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
256 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
257 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
258 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
259 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
260 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
261 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
262 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
263 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
264 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
265 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
266 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
267 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
268 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
269 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
270 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
271 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
272 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
273 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
274 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
275 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 3 25 1 32 5 7 + 19 + 6
Swiss + 4KO 7 5 25 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 25 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 8 3 19 13 16 13 + 3 + 0 + 0 32 5
Skupiny na dve prehry + KO