GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Novembrové gule - Memoriál IČKA Šedivého

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Rusodrome, Lonyaiova, Rusovce, SLOVAKIA
Dátum
2018-11-03
Prezentácia
do 08:15
Začiatok registrácie
2018-09-10 od 19:00
Koniec registrácie
2018-09-02 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Iba swiss
Štartovné
S licenciou: 9.5 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 7 €
Organizátor
SLOPAK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
52 / 54

Koordinátor SFP
Meluš Daniel
Hlavný Rozhodca
Krchňáková Etela
Pomocný rozhodca
Kankara Matej
Pomocný rozhodca
Štrba Marek

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 SOBOLIC MAREK 324 SOBOLIČ Marek SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS
2 SEBENA PATRIK 270 ŠEBEŇA Patrik CAP ŠIMKOVÁ Mária KLAP
3 SEDLACEK PETER 243 SEDLÁČEK Peter CAP VALENT Juraj CAP
4 KRAJCOVIC MATEJ 216 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS KRAJČOVIČ Matej CAP
5 KRCHNAKOVA ETELA 203 MATULÍK Jaroslav CAP KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP
6 VOLARIK MICHAL 189 KLÚČIKOVÁ Dana CAP VOLÁRIK Michal CAP
7 STRBA ANTON 176 ŠTRBA Anton SPIDERS BAKYTA Radovan SPIDERS
8 SZABO MILAN 162 SZABO Milan KPPS LAMPERT Martin CAP
9 CIKOVA ZDENKA 155 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL VÁMOSI Tibor HUNGARY
10 STANO MICHAL 149 RAKONCZA Roman LABOULE STANO Michal HOHENLOHE
12 SOBOLIC MILAN 135 VOLÁRIK Jozef SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS
13 KREKACOVA IRENA 128 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP
14 DZURIK MICHAL 122 KANKARA Matej SPIDERS DZÚRIK Michal LABOULE
15 ZSMODITS BRIGITTE 115 ZSMODITS Friedrich AUSTRIA ZSMODITS Brigitte AUSTRIA
16 PULMAN RUDOLF 108 TOMAN Vladimír SLOPAK PULMAN Rudolf SPIDERS
17 BAKYTA MICHAL 105 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS BAKYTA Michal SPIDERS
18 SKORUPA MILAN 101 TOMKO Ján HOHENLOHE ŠKORUPA Milan HOHENLOHE
19 STRBA MAREK 98 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP ŠTRBA Marek SPIDERS
21 JUHASZ JOZSEF 91 JUHÁSZ József HUNGARY KEREKES Csaba HUNGARY
22 IZSO ROMAN 88 IZSO Roman SLOPAK ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
23 DUBAN JAN 84 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK DUBAN Ján LABOULE
24 BIBEN STEFAN 81 BIBEŇ Štefan JEWEL WIEDERMANN Vladimír SLOPAK
25 KRAJCOVICOVA KATARINA 78 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
26 KADLECIKOVA IVICA 74 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
27 FILOVA MARCELA 71 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE KLUČARIK Karol SPIDERS
28 TOTH ROBERT 1 TÓTH Róbert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
29 HEJL ST PAVEL 1 HEJL ST. Pavel CZECH REPUBLIC HNILICA Pavel CZECH REPUBLIC
30 HANDLOVSKY TICHOMIR 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE
31 SEMAN STANISLAV 1 SEMAN Stanislav SLOPAK VOLČEK Igor SLOPAK
32 NEMCEKOVA SLAVKA 1 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER
33 KARACSONY JOZEF 1 KARACSONY Jozef SLOPAK FERNANDEZ Bruno SLOPAK
34 SURY PETER 1 ŠÚRY Peter KPPS MENGEROVÁ Hana SLOVAKIA
35 KASKA PAVEL 1 KASKA Pavel KPPS MEČIAROVÁ Iveta KPPS
36 CERNAK MIROSLAV 1 ČERNÁK Miroslav KPPS BEZÁK Vladimír LABOULE
37 VARGOVA DANIELA 1 VARGOVÁ Daniela KPPS SÝKORA Dávid KPPS
38 HAVASI RITA 1 HAVASI Rita HUNGARY MONTEIRO Giovanna HUNGARY
39 HAVRLENT MARIAN 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE TOMAN Peter SLOPAK
40 MELUS DANIEL 1 ČÍK Marián JEWEL MELUŠ Daniel KPPS
41 GEMEL JAN 1 GEMEL Ján SLOVAKIA HULMAN Ľubomír SLOVAKIA
42 WHITWORTH OLGA 1 WHITWORTH Oľga SPIDERS SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
43 DUROSOVA VERONIKA 1 KELEMEN Kristian NOVOKER ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER
44 BLEHO TOMAS 1 RYBÁR Alojz SLOPAK BLEHO Tomáš KPPS
45 MESIARIKOVA LUDMILA 1 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP WAGNEROVÁ Rita KLAP
46 LONCIK PATRIK 1 LONČÍK Maximilián PAF LONČÍK Patrik PAF
47 BOZKO PATRIK MARCO 1 MERYOVA Janeta SLOVAKIA BOŽKO Patrik Marco SLOVAKIA
48 LARISOVA KATARINA 1 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE BLEHO Peter SLOVAKIA
49 KELEMEN JOZEF 1 KELEMEN Jozef NOVOKER VOJTEK Milan NOVOKER
50 BARTOS VLADIMIR 1 BARTOŠOVÁ Oľga SLOVAKIA BARTOS Vladimir SLOVAKIA
51 BONE ZOLTAN 1 BONE Zoltan HUNGARY SZULE Miklosne HUNGARY
52 MERY JOZEF 1 MERY Jozef SLOVAKIA MERY Kristián SLOVAKIA
53 BAKOS LUCA 1 LAKATOS Daniel HUNGARY BAKOS Luca HUNGARY
54 HANAK MARTIN 1 HANAK Martin SLOVAKIA HANÁKOVÁ Kristína SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SLOPAK 13 65 % 13 %
SPIDERS 13 59 % 13 %
KPPS 12 50 % 12 %
CAP 11 58 % 11 %
HOHENLOHE 9 56 % 9 %
NOVOKER 6 60 % 6 %
LABOULE 5 21 % 5 %
JEWEL 4 33 % 4 %
KLAP 4 29 % 4 %
PAF 2 12 % 2 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
GULIVER 0 0 % 0 %
MOPED 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 90
Hungary 9
Austria 2
Czech Republic 2
France 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
6 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
7 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
11 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
13 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
18 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
20 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
28 LAZAROVÁ Jana CASSOVIA F NORMAL 5
29 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
34 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
46 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
47 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
49 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
51 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
56 ŠEDIVÝ Lubomír SLOPAK M VETERAN 3
57 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
59 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
67 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
69 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
76 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
77 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
78 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
79 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
80 JURAN Igor LABOULE M NORMAL 520
81 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
84 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
87 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
89 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
90 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
91 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
92 CHYBA Miloš LABOULE M VETERAN 276
93 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
95 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
96 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
97 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
99 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
100 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
102 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
103 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
104 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
105 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
106 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
107 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
108 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
110 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
111 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
112 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
113 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
115 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
116 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
118 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
119 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
120 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
121 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
122 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
124 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
125 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
126 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
129 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
130 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
131 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
132 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
133 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
135 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
136 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
137 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
140 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
141 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
142 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
143 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
144 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
145 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
146 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
147 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
149 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
150 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
151 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
152 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
153 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
154 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
155 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
156 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
157 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
158 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
159 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
160 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
161 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
162 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
163 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
164 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
165 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
166 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
167 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
168 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
169 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
170 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
171 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
172 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
173 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
174 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
175 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
177 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
178 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
179 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
180 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
181 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
182 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
183 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
184 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
185 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
186 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
187 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
188 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
189 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
191 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
192 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
193 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
194 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
195 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
196 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
197 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
198 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
200 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
201 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
202 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
203 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
204 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
205 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
206 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
207 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
208 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
209 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
210 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
212 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
213 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
214 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
215 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
216 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
217 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
219 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
220 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
221 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
222 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
223 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
224 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
225 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
226 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
227 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
228 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
229 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
230 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
231 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
232 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
233 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
234 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
235 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
236 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
237 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
238 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
239 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
240 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
241 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
242 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
243 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
244 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
245 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
246 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
247 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
248 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
249 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
250 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
251 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
252 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
253 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
254 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
255 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
256 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
257 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
258 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
259 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
260 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
261 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
262 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
263 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
264 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
265 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
266 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
267 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
268 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
269 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
270 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
271 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
272 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
273 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
274 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
275 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
276 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 3 26 0 32 5 7 + 19 + 6
Swiss + 4KO 7 5 26 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 26 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 8 3 20 12 16 12 + 4 + 0 + 0 32 5
Skupiny na dve prehry + KO