GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Turnaj plný nežnosti

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Guľodrom, Tyršovo nábrežie, Bratislava, SLOVAKIA
Dátum
2018-11-17
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2018-10-28 od 19:00
Koniec registrácie
2018-11-16 do 23:59
Typ
Jednotlivci / Single / Tête-à-Tête
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 5 €
Bez licencie: 5 €
Junior: 3 €
Organizátor
HOHENLOHE
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
78 / 78

Koordinátor SFP
Fratrič Peter
Hlavný Rozhodca
Fratrič Andrej
Pomocný rozhodca
Kadlečíková Ivica

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 FRATRIC ANDREJ 546 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE
2 LAZAROVA JANA 468 LAZAROVÁ Jana CASSOVIA
3-4 FRATRIC PETER 410 FRATRIČ Peter HOHENLOHE
3-4 SEBENA PATRIK 410 ŠEBEŇA Patrik CAP
5 VOLARIK MICHAL 371 VOLÁRIK Michal CAP
6 MORAVEK PETR 351 MORÁVEK Petr CZECH REPUBLIC
7 FEDERI ISTVAN 332 FEDERI István AUSTRIA
8 BAKYTA MICHAL 312 BAKYTA Michal SPIDERS
9 ADLER JURAJ 302 ADLER Juraj PRASK
10 IZSO ROMAN 293 IZSO Roman SLOPAK
11 PULMAN RUDOLF 283 PULMAN Rudolf SPIDERS
12 SKORUPA MILAN 273 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE
13 JANOSIOVA PAVLINA 263 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP
14 DVORNICKA LUBICA 254 DVORNICKÁ Ľubica KLAP
15 KLUCARIK KAROL 244 KLUČARIK Karol SPIDERS
16 LAMPERT MARTIN 234 LAMPERT Martin CAP
17 KANKARA MATEJ 229 KANKARA Matej SPIDERS
18 SOBOLIC MILAN 224 SOBOLIČ Milan SPIDERS
19 KARACSONY JOZEF 219 KARACSONY Jozef SLOPAK
20 SZABO MILAN 215 SZABO Milan KPPS
21 HRIVNAK JURAJ 210 HRIVNÁK Juraj SPIDERS
22 GUSTAFIK STANISLAV 205 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED
23 KADLECIKOVA IVICA 200 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
24 GAZDIK JAN 195 GAZDÍK Ján CAP
25 BEZAK VLADIMIR 190 BEZÁK Vladimír LABOULE
26 STANO MICHAL 185 STANO Michal HOHENLOHE
27 STRBOVA MARIA 180 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
28 FILOVA MARCELA 176 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE
29 KELEMEN JOZEF 171 KELEMEN Jozef NOVOKER
30 MELUS DANIEL 166 MELUŠ Daniel KPPS
31 MAJOROS ZOLTAN 161 MAJOROŠ Zoltán GULIVER
32 GEMEL JAN 156 GEMEL Ján SLOVAKIA
33 KRALOVIC RICHARD 154 KRALOVIČ Richard LABOULE
34 MICHALKA VLADIMIR 151 MICHALKA Vladimír GULIVER
35 KREKACOVA IRENA 149 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK
36 STRBA ANTON 146 ŠTRBA Anton SPIDERS
37 WHITWORTH OLGA 144 WHITWORTH Oľga SPIDERS
38 HANDLOVSKY TICHOMIR 141 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE
39 MERYOVA JANETA 139 MERYOVA Janeta SLOVAKIA
40 KLUCIKOVA DANA 1 KLÚČIKOVÁ Dana CAP
41 DUROSOVA VERONIKA 1 ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER
42 NEMCEKOVA SLAVKA 1 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER
43 STRBA MAREK 1 ŠTRBA Marek SPIDERS
44 STARKBAUEROVA MARIA 1 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
45 SZILVASIOVA ALENA 1 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
46 BERES JOZEF 1 BEREŠ Jozef JEWEL
47 WAGNEROVA RITA 1 WAGNEROVÁ Rita KLAP
48 MENGEROVA HANA 1 MENGEROVÁ Hana SLOVAKIA
49 KRCHNAKOVA ETELA 1 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP
50 KADLECIK IVAN 1 KADLEČÍK Ivan SLOVAKIA
51 KLOCANKA JAROSLAV 1 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA
52 PILLEROVA MONIKA 1 PILLEROVÁ Monika CZECH REPUBLIC
53 RYSKA ST DANIEL 1 RYŠKA ST. Daniel MOPED
54 HELEBRANT RUDOLF 1 HELEBRANT Rudolf SLOVAKIA
55 VOLARIK JOZEF 1 VOLÁRIK Jozef SPIDERS
56 ZAVACKY MIRON 1 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
57 STOWASSEROVA VANDA 1 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
58 GUSTAFIK JOZEF 1 GUŠTAFÍK Jozef MOPED
59 RITOMSKY MIROSLAV 1 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK
60 PILLER TOMAS 1 PILLER Tomáš CZECH REPUBLIC
61 BORKO PETER 1 BORKO Peter KLAP
62 MERY JOZEF 1 MERY Jozef SLOVAKIA
63 SIPOS PATRIK 1 SIPOS Patrik SLOVAKIA
64 BOGDA MICHAL 1 BOGDA Michal SLOVAKIA
65 CERNAK MIROSLAV 1 ČERNÁK Miroslav KPPS
66 FRATRICOVA ANDREA 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE
67 JURAN IGOR 1 JURAN Igor LABOULE
68 BLEHO TOMAS 1 BLEHO Tomáš KPPS
69 MEZIK ROBERT 1 MEZÍK Róbert SLOVAKIA
70 TOMKO JAN 1 TOMKO Ján HOHENLOHE
71 KABATH LADISLAV 1 KABÁTH Ladislav SLOPAK
72 PISKLOVA RENATA 1 PISKLOVÁ Renáta KLAP
73 SEKERAKOVA RENATA 1 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER
74 MAZANIKOVA ANTONIA 1 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP
75 MESIARIKOVA LUDMILA 1 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
76 MERY KRISTIAN 1 MERY Kristián SLOVAKIA
77 HELEBRANTOVA DANICA 1 HELEBRANTOVÁ Danica SLOVAKIA
78 VARGOVA DANIELA 1 VARGOVÁ Daniela KPPS

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
HOHENLOHE 11 69 % 14 %
SPIDERS 11 50 % 14 %
CAP 7 37 % 9 %
KLAP 6 43 % 8 %
SLOPAK 6 30 % 8 %
KPPS 5 21 % 6 %
NOVOKER 4 40 % 5 %
MOPED 3 15 % 4 %
LABOULE 3 13 % 4 %
GULIVER 2 22 % 3 %
JEWEL 2 17 % 3 %
PRASK 1 8 % 1 %
CASSOVIA 1 6 % 1 %
ŠÍRAVA 1 6 % 1 %
PAF 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 74
Czech Republic 3
Austria 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
4 DZÚRIK Michal LABOULE M NORMAL 195
11 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
13 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
17 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
18 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
21 DUBAN Ján LABOULE M NORMAL 267
22 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
23 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
26 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP F NORMAL 435
34 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
37 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
38 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
40 RAKONCZA Roman LABOULE M NORMAL 537
41 KRAJČOVIČ Matej CAP M JUNIOR 456
42 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
45 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
49 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
50 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
51 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
54 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
55 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
56 ŠEDIVÝ Lubomír SLOPAK M VETERAN 3
57 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
59 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
61 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
63 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
64 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
65 TÓTH Róbert KPPS M NORMAL 487
66 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
67 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
69 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
72 HAVRLENT Marián HOHENLOHE M VETERAN 407
74 TÓTHOVÁ Mária KPPS F NORMAL 495
75 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
76 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
78 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
81 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
82 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
83 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
85 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
87 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
88 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
89 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
90 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
91 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
92 CHYBA Miloš LABOULE M VETERAN 276
93 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
95 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
97 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
98 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
100 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
102 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
105 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
106 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
107 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
109 VOJTEK Milan NOVOKER M NORMAL 319
110 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
111 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
112 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
113 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
114 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
115 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
116 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
120 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
121 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
122 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
123 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
124 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
125 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
126 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
127 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
128 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
130 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
131 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
132 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
133 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
134 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
135 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
136 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
137 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
139 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
140 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
141 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
142 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
143 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
144 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
145 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
147 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
148 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
149 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
150 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
151 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
152 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
153 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
154 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
155 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
156 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
157 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
158 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
159 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
160 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
161 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
162 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
163 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
164 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
165 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
166 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
167 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
168 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
169 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
170 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
171 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
172 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
173 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
174 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
175 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
177 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
179 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
181 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
182 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
183 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
184 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
185 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
186 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
187 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
188 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
189 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
190 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
191 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
192 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
193 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
194 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
195 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
196 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
197 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
198 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
199 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
200 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
201 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
202 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
203 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
204 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
205 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
206 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
207 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
208 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
209 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
210 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
211 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
212 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
213 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
214 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
215 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
216 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
217 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
218 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
219 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
221 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
222 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
223 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
224 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
225 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
226 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
227 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
228 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
229 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
230 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
231 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
232 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
233 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
234 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
235 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
236 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
237 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
238 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
239 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
240 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
241 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
242 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
243 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
244 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
245 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
246 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
247 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
248 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
249 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
250 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
251 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
252 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
253 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
254 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
255 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
256 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
257 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
258 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
259 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
260 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
261 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
262 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
263 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
264 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
265 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
266 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
267 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
268 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
269 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
270 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
271 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
272 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
273 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
274 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
275 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
276 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 9 4 39 0 32 5 5 + 20 + 7
Swiss + 4KO 8 6 39 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 7 7 39 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 10 5 32 14 16 0 + 2 + 14 + 0 32 5
Skupiny na dve prehry + KO