GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Jewel Cup

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Guľodrom, Tyršovo nábrežie, Bratislava, SLOVAKIA
Dátum
2018-07-28
Prezentácia
do 08:15
Začiatok registrácie
2018-06-08 od 19:00
Koniec registrácie
2018-07-26 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Iba swiss
Štartovné
S licenciou: 10 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 5 €
Organizátor
JEWEL
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
28 / 28

Koordinátor SFP
Zemanec Ľubomír
Hlavný Rozhodca
Kadlečíková Ivica
Pomocný rozhodca
Šedivý Ľubomír

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 LAMPERT MARTIN 140 DUBAN Ján LABOULE LAMPERT Martin CAP ŠEBEŇA Patrik CAP
2 CIKOVA ZDENKA 112 ČÍK Marián JEWEL ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL ZSMODITS Brigitte AUSTRIA
3 KRCHNAKOVA ETELA 98 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP MELUŠOVÁ Zuzana KPPS MELUŠ Daniel KPPS
4 RITOMSKY MIROSLAV 84 MENGEROVÁ Hana SLOVAKIA UFNÁR Alžbeta SLOVAKIA RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK
5 KADLECIKOVA IVICA 77 SZABÓ József HUNGARY ACSAI Éva HUNGARY KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
6 KARACSONY JOZEF 70 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK BLEHO Tomáš KPPS
7 SYKORA DAVID 63 SÝKORA Dávid KPPS SÝKORA Juraj SLOVAKIA SYKORA Marián SLOVAKIA
8 SZABO MILAN 56 SZABO Milan KPPS ZSMODITS Friedrich AUSTRIA TOMAN Vladimír SLOPAK
9 CERNAK MIROSLAV 53 TÓTH Róbert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS ČERNÁK Miroslav KPPS
10 SEMAN STANISLAV 49 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK SEMAN Stanislav SLOPAK ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK
11 JURGEN HAMMERL 46 PFUNDNER Elisabeth AUSTRIA PFUNDNER Robert AUSTRIA JÜRGEN Hammerl AUSTRIA
12 VOLCEK IGOR 42 VOLČEK Igor SLOPAK RYBÁR Alojz SLOPAK IZSO Roman SLOPAK
13 KELEMEN JOZEF 39 VOJTEK Milan NOVOKER KELEMEN Jozef NOVOKER ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER
13 PETROVIC JAN 39 ŠALAGA Pavol PAF PETROVIČ Ján PAF DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF
15 KLUCARIK KAROL 1 KLUČARIK Karol SPIDERS GEMEL Ján SLOVAKIA HULMAN Ľubomír SLOVAKIA
16 SCHMIDT REINHARD 1 WOYTACEK Susanne AUSTRIA SCHMIDT Reinhard AUSTRIA SCHWAMMEL Peter AUSTRIA
17 BIBEN STEFAN 1 BIBEŇ Štefan JEWEL ŠLECHTA Patrik JEWEL VÁMOSI Tibor HUNGARY
18 KREKACOVA IRENA 1 VARGOVÁ Daniela KPPS LAZAROVÁ Jana CASSOVIA KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK
19 NOVAK BARBARA 1 NOVAK Barbara AUSTRIA STROBL Nicolas AUSTRIA STERMITZ Martin AUSTRIA
20 GUSTAFIK JOZEF 1 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED GUŠTAFÍK Jozef MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED
21 DVORNICKA LUBICA 1 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP DVORNICKÁ Ľubica KLAP HOTOVA Halka SLOVAKIA
22 SEKERAKOVA RENATA 1 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER KABÁTH Ladislav SLOPAK NEMČEK Nartin SLOVAKIA
23 AIGNER HANNES 1 HAMMERL Inge AUSTRIA STRNATH Gerhard AUSTRIA AIGNER Hannes AUSTRIA
24 MIGROVA DANKA 1 MIGROVÁ Danka PAF ZIBOLEN Rastislav SLOVAKIA ŠVECOVÁ Soňa PAF
25 HAVRLENT MARIAN 1 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA ŠOLTYS František ŠÍRAVA HAVRLENT Marián HOHENLOHE
26 KIRCHBAUMER JOHANNES 1 VIDA Christine AUSTRIA VIDA Friedrich AUSTRIA KIRCHBAUMER Johannes AUSTRIA
27 KAKAS DANIEL 1 KAKAŠ Daniel JEWEL BALLAYOVÁ Daniela JEWEL URCOVÁ Renata SLOVAKIA
28 GRUMETH SUSANNE 1 GRUMETH Susanne AUSTRIA JEROMEL Thomas AUSTRIA VIDA Günter AUSTRIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SLOPAK 12 60 % 14 %
KPPS 9 38 % 11 %
JEWEL 7 58 % 8 %
PAF 5 29 % 6 %
NOVOKER 4 40 % 5 %
CAP 3 16 % 4 %
MOPED 3 15 % 4 %
KLAP 2 14 % 2 %
ŠÍRAVA 2 13 % 2 %
CASSOVIA 1 6 % 1 %
HOHENLOHE 1 6 % 1 %
SPIDERS 1 5 % 1 %
LABOULE 1 4 % 1 %
GULIVER 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 61
Austria 20
Hungary 3

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
5 STANO Michal HOHENLOHE M NORMAL 174
10 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
12 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
14 KANKARA Matej SPIDERS M NORMAL 475
19 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
22 ŠTRBA Marek SPIDERS M ESPOIRS 473
23 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
24 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
25 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
28 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE F NORMAL 510
29 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
30 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
40 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
47 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
48 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
50 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
51 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
54 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
62 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
63 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
71 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
73 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
74 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
75 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
76 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
77 JURAN Igor LABOULE M NORMAL 520
78 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
81 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
82 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
84 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
85 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
88 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
89 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
90 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
91 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
92 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
94 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
96 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
97 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
99 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
100 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
101 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
102 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
103 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
104 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
106 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
112 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
113 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
114 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
115 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
117 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
118 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
119 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
123 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
124 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
126 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
127 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
129 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
131 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
132 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
136 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
137 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
138 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
139 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
140 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
141 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
142 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
143 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
144 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
146 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
147 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
148 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
149 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
150 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
151 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
152 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
153 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
154 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
155 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
157 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
158 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
159 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
160 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
161 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
162 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
163 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
164 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
165 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
166 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
167 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
168 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
169 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
170 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
171 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
172 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
173 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
174 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
175 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
176 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
177 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
178 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
179 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
180 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
181 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
183 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
184 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
185 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
186 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
187 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
188 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
189 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
190 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
191 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
192 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
193 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
194 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
195 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
196 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
197 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
198 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
199 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
200 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
201 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
204 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
205 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
206 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
207 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
208 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
209 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
210 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
211 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
212 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
213 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
214 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
215 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
216 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
217 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
218 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
219 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
220 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
221 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
222 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
223 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
224 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
226 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
227 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
228 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
229 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
230 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
231 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
232 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
233 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
234 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
235 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
236 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
237 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
238 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
239 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
240 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
241 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
242 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
243 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
244 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
245 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
246 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
247 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
248 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
249 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
250 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
251 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
252 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
253 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
254 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
255 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
256 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
257 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
258 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
259 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
260 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
261 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
262 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
263 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
264 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
265 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
266 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
267 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
268 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
269 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
270 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
271 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
272 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
273 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
274 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
275 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
276 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 7 3 14 0 16 4 4 + 10 + 2
Swiss + 4KO 6 4 14 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 5 5 14 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 7 3 12 4 8 4 + 4 + 0 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO