GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Jewel Cup

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Guľodrom, Tyršovo nábrežie, Bratislava, SLOVAKIA
Dátum
2018-07-28
Prezentácia
do 08:15
Začiatok registrácie
2018-06-08 od 19:00
Koniec registrácie
2018-07-26 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Iba swiss
Štartovné
S licenciou: 10 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 5 €
Organizátor
JEWEL
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
28 / 28

Koordinátor SFP
Zemanec Ľubomír
Hlavný Rozhodca
Kadlečíková Ivica
Pomocný rozhodca
Šedivý Ľubomír

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 LAMPERT MARTIN 140 DUBAN Ján LABOULE LAMPERT Martin CAP ŠEBEŇA Patrik CAP
2 CIKOVA ZDENKA 112 ČÍK Marián JEWEL ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL ZSMODITS Brigitte AUSTRIA
3 KRCHNAKOVA ETELA 98 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP MELUŠOVÁ Zuzana KPPS MELUŠ Daniel KPPS
4 RITOMSKY MIROSLAV 84 MENGEROVÁ Hana SLOVAKIA UFNÁR Alžbeta SLOVAKIA RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK
5 KADLECIKOVA IVICA 77 SZABÓ József HUNGARY ACSAI Éva HUNGARY KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
6 KARACSONY JOZEF 70 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK BLEHO Tomáš KPPS
7 SYKORA DAVID 63 SÝKORA Dávid KPPS SÝKORA Juraj SLOVAKIA SYKORA Marián SLOVAKIA
8 SZABO MILAN 56 SZABO Milan KPPS ZSMODITS Friedrich AUSTRIA TOMAN Vladimír SLOPAK
9 CERNAK MIROSLAV 53 TÓTH Róbert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS ČERNÁK Miroslav KPPS
10 SEMAN STANISLAV 49 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK SEMAN Stanislav SLOPAK ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK
11 JURGEN HAMMERL 46 PFUNDNER Elisabeth AUSTRIA PFUNDNER Robert AUSTRIA JÜRGEN Hammerl AUSTRIA
12 VOLCEK IGOR 42 VOLČEK Igor SLOPAK RYBÁR Alojz SLOPAK IZSO Roman SLOPAK
13 KELEMEN JOZEF 39 VOJTEK Milan NOVOKER KELEMEN Jozef NOVOKER ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER
13 PETROVIC JAN 39 ŠALAGA Pavol PAF PETROVIČ Ján PAF DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF
15 KLUCARIK KAROL 1 KLUČARIK Karol SPIDERS GEMEL Ján SLOVAKIA HULMAN Ľubomír SLOVAKIA
16 SCHMIDT REINHARD 1 WOYTACEK Susanne AUSTRIA SCHMIDT Reinhard AUSTRIA SCHWAMMEL Peter AUSTRIA
17 BIBEN STEFAN 1 BIBEŇ Štefan JEWEL ŠLECHTA Patrik JEWEL VÁMOSI Tibor HUNGARY
18 KREKACOVA IRENA 1 VARGOVÁ Daniela KPPS LAZAROVÁ Jana CASSOVIA KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK
19 NOVAK BARBARA 1 NOVAK Barbara AUSTRIA STROBL Nicolas AUSTRIA STERMITZ Martin AUSTRIA
20 GUSTAFIK JOZEF 1 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED GUŠTAFÍK Jozef MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED
21 DVORNICKA LUBICA 1 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP DVORNICKÁ Ľubica KLAP HOTOVA Halka SLOVAKIA
22 SEKERAKOVA RENATA 1 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER KABÁTH Ladislav SLOPAK NEMČEK Nartin SLOVAKIA
23 AIGNER HANNES 1 HAMMERL Inge AUSTRIA STRNATH Gerhard AUSTRIA AIGNER Hannes AUSTRIA
24 MIGROVA DANKA 1 MIGROVÁ Danka PAF ZIBOLEN Rastislav SLOVAKIA ŠVECOVÁ Soňa PAF
25 HAVRLENT MARIAN 1 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA ŠOLTYS František ŠÍRAVA HAVRLENT Marián HOHENLOHE
26 KIRCHBAUMER JOHANNES 1 VIDA Christine AUSTRIA VIDA Friedrich AUSTRIA KIRCHBAUMER Johannes AUSTRIA
27 KAKAS DANIEL 1 KAKAŠ Daniel JEWEL BALLAYOVÁ Daniela JEWEL URCOVÁ Renata SLOVAKIA
28 GRUMETH SUSANNE 1 GRUMETH Susanne AUSTRIA JEROMEL Thomas AUSTRIA VIDA Günter AUSTRIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SLOPAK 12 60 % 14 %
KPPS 9 38 % 11 %
JEWEL 7 58 % 8 %
PAF 5 29 % 6 %
NOVOKER 4 40 % 5 %
CAP 3 16 % 4 %
MOPED 3 15 % 4 %
KLAP 2 14 % 2 %
ŠÍRAVA 2 13 % 2 %
CASSOVIA 1 6 % 1 %
HOHENLOHE 1 6 % 1 %
SPIDERS 1 5 % 1 %
LABOULE 1 4 % 1 %
GULIVER 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 61
Austria 20
Hungary 3

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
4 STANO Michal HOHENLOHE M NORMAL 174
10 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
11 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
14 KANKARA Matej SPIDERS M NORMAL 475
20 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
22 ŠTRBA Marek SPIDERS M ESPOIRS 473
23 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
24 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
25 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
26 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
27 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
31 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE F NORMAL 510
35 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
48 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
49 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
51 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
52 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
54 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
60 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
64 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
71 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
73 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
74 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
75 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
78 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
79 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
80 JURAN Igor LABOULE M NORMAL 520
81 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
82 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
83 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
85 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
87 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
89 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
90 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
91 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
92 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
94 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
95 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
96 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
97 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
98 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
100 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
101 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
103 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
104 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
105 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
107 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
116 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
117 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
118 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
119 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
120 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
121 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
123 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
124 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
125 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
127 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
129 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
133 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
134 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
135 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
136 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
137 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
138 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
139 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
140 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
141 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
142 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
143 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
145 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
146 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
147 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
148 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
149 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
150 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
151 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
152 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
153 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
155 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
157 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
158 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
159 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
160 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
161 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
162 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
163 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
164 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
165 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
166 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
167 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
168 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
169 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
170 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
171 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
172 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
173 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
174 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
175 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
176 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
177 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
178 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
180 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
181 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
182 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
183 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
184 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
185 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
186 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
187 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
188 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
189 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
190 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
191 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
192 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
193 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
194 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
195 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
196 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
197 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
198 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
199 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
200 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
201 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
202 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
203 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
204 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
205 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
208 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
209 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
210 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
211 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
212 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
213 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
214 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
215 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
216 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
217 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
218 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
219 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
220 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
221 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
222 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
223 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
224 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
225 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
226 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
227 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
229 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
230 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
231 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
232 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
233 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
234 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
235 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
236 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
237 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
238 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
239 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
240 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
241 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
242 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
243 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
244 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
245 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
246 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
247 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
248 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
249 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
250 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
251 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
252 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
253 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
254 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
255 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
256 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
257 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
258 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
259 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
260 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
261 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
262 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
263 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
264 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
265 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
266 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
267 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
268 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
269 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
270 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
271 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
272 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
273 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
274 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
275 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
276 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 7 3 14 0 16 4 4 + 10 + 2
Swiss + 4KO 6 4 14 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 5 5 14 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 7 3 12 4 8 4 + 4 + 0 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO