GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

á la campagne

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Farma pod Gaštankou, , Modra, SLOVAKIA
Dátum
2018-05-06
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2018-04-18 od 19:00
Koniec registrácie
2018-05-06 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Skupiny KK + KO
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 9 €
Organizátor
LA BOULE & MOPED
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
32 / 32
Poznámky
GPS: 48.3387728, 17.291539

Delegát SFP
Guštafík Stanislav
Hlavný Rozhodca
Krchňáková Etela
Pomocný rozhodca
Štrba Marek

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 STANO MICHAL 160 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS STANO Michal HOHENLOHE
2 STRBA ANTON 128 ŠTRBA Anton SPIDERS KRAJČOVIČ Matej CAP
3 GUSTAFIK STANISLAV 112 CHALAMA Roman MOPED GUŠTAFÍK Stanislav MOPED
4 CHYBA MILOS 96 CHYBA Miloš LABOULE BEZÁK Vladimír LABOULE
5-6 KRCHNAKOVA ETELA 84 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP ŠTRBA Marek SPIDERS
5-6 DUBAN JAN 84 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE DUBAN Ján LABOULE
7-8 KRAJCOVICOVA KATARINA 68 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP ADAMIČKA Jozef LABOULE
7-8 KRALOVIC RICHARD 68 KRALOVIČ Richard LABOULE FLEISCHHACKER Michal SLOVAKIA
9-11 MELIS PETER 56 MELIŠ Peter LABOULE MELIŠOVÁ Hanka SLOVAKIA
9-11 PAPP PETER 56 PAPP Peter MOPED PÁSZTOR Ernest LABOULE
9-11 HALAS ALEXEJ 56 HALAS Alexej PAF MATULA Radovan SLOPAK
12-16 KREKACOVA IRENA 40 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK WHITWORTH Oľga SPIDERS
12-16 TOMKO JAN 40 TOMKO Ján HOHENLOHE SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
12-16 RAKONCZA ROMAN 40 JURAN Igor LABOULE RAKONCZA Roman LABOULE
12-16 DAUCIKOVA IVANA 40 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER SNOPOVÁ Martina SPIDERS
12-16 MAJERCIK ANTON 40 MAJERČÍK Anton GULIVER MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER
17-24 KADLECIKOVA IVICA 1 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL BORKO Peter KLAP
17-24 HAVRLENT MARIAN 1 SLAMENÁ Katarína MOPED HAVRLENT Marián HOHENLOHE
17-24 FRATRICOVA ANDREA 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP
17-24 RYSKA ST DANIEL 1 GUŠTAFÍK Jozef MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED
17-24 MOTACKOVA ZUZANA 1 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED ZELENAY Ivan SLOVAKIA
17-24 MENGEROVA HANA 1 MENGEROVÁ Hana SLOVAKIA UFNÁR Alžbeta SLOVAKIA
17-24 BAUMGARTNER JULIEN 1 PAILLARD Sven SWITZERLAND BAUMGARTNER Julien FRANCE
17-24 PIRSELOVA GRETA 1 ŽUFKOVÁ Patrícia SLOVAKIA PIRŠELOVÁ Gréta SLOVAKIA
25-32 MACH JURAJ 1 MACH Juraj MOPED GLOZNEK Oskar MOPED
25-32 MESIARIKOVA LUDMILA 1 WAGNEROVÁ Rita KLAP MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
25-32 DURCOVA SONA 1 HERDOVÁ Oľga SLOVAKIA DURCOVÁ Soňa SLOVAKIA
25-32 BACE VLADIMIR 1 VALČO Marek Ondrej SLOVAKIA BAČE Vladimír SLOVAKIA
25-32 SEBENOVA HANA 1 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP ŠEBEŇOVÁ Stanislava SLOVAKIA
25-32 KOBLISKA DANIEL 1 KOBLIŠKA Daniel SLOVAKIA ŠIMONOVIČ Ján SLOVAKIA
25-32 BELLA FILIP 1 BELLA Filip SLOVAKIA BELLA Jan SLOVAKIA
25-32 HARTL JURAJ 1 ROSINA Roman SLOVAKIA HARTL Juraj SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
LABOULE 10 42 % 16 %
MOPED 9 47 % 14 %
KLAP 5 36 % 8 %
HOHENLOHE 5 31 % 8 %
SPIDERS 5 23 % 8 %
GULIVER 3 33 % 5 %
CAP 3 16 % 5 %
SLOPAK 2 10 % 3 %
JEWEL 1 8 % 2 %
PAF 1 6 % 2 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
KPPS 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 62
France 1
Switzerland 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
3 VOLÁRIK Michal CAP M ESPOIRS 398
5 SZABO Milan KPPS M NORMAL 297
7 KARACSONY Jozef SLOPAK M VETERAN 402
8 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
9 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
11 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
13 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
14 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
15 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
16 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
19 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
20 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
21 PULMAN Rudolf SPIDERS M NORMAL 470
23 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
24 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
25 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
26 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
28 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
31 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
34 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
35 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
36 KLÚČIKOVÁ Dana CAP F NORMAL 458
38 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
39 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
41 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
42 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
45 LAZAROVÁ Jana CASSOVIA F NORMAL 5
48 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
49 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
50 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
51 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
52 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
54 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
55 TÓTH Róbert KPPS M NORMAL 487
56 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
59 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
60 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
61 ČERNÁK Miroslav KPPS M NORMAL 454
62 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
63 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
64 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
67 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
68 TÓTHOVÁ Mária KPPS F NORMAL 495
69 ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK M VETERAN 3
70 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
72 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
73 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
76 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
78 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
79 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
81 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
82 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
83 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
85 VOJTEK Milan NOVOKER M NORMAL 319
86 ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
89 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
90 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
92 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
94 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
96 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
98 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
99 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
100 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
103 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
104 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
105 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
106 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
107 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
112 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
113 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F NORMAL 505
114 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
115 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
117 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
120 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
121 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
123 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
124 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
126 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
127 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
128 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
129 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
130 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
131 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
132 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
133 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
134 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
135 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
136 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
137 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
138 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
139 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
140 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
141 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
145 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
146 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
147 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
148 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
149 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
151 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
152 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
154 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
155 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
156 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
158 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
159 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
160 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
162 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
163 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
164 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
166 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
167 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
168 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
169 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
170 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
171 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
172 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
173 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
174 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
177 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
180 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
181 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
182 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
183 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
184 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
185 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
186 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
187 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
188 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
189 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
190 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
191 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
192 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
194 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
195 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
196 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
197 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
198 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
199 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
200 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
201 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
202 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
203 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
204 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
205 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
206 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
207 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
208 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
209 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
210 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
211 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
212 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
213 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
214 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
215 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
216 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
217 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
218 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
219 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
220 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
223 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
224 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
225 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
226 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
228 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
229 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
230 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
231 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
232 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
233 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
234 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
235 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
236 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
237 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
238 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
239 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
240 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
241 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
242 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
243 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
244 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
245 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
246 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
247 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
248 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
249 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
250 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
251 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
252 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
253 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
254 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
255 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
256 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
257 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
258 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
259 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
260 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
261 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
262 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
263 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
264 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
265 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
266 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
267 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
268 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
269 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
270 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
271 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
272 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
273 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
274 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557
275 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
276 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 7 3 16 0 16 4 4 + 12 + 0
Swiss + 4KO 6 4 16 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 5 5 16 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 7 3 16 0 8 0 + 8 + 0 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO