GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

á la campagne

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Farma pod Gaštankou, , Modra, SLOVAKIA
Dátum
2018-05-06
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2018-04-18 od 19:00
Koniec registrácie
2018-05-06 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Skupiny KK + KO
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 9 €
Organizátor
LA BOULE & MOPED
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
32 / 32
Poznámky
GPS: 48.3387728, 17.291539

Koordinátor SFP
Guštafík Stanislav
Hlavný Rozhodca
Krchňáková Etela
Pomocný rozhodca
Štrba Marek

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 STANO MICHAL 160 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS STANO Michal HOHENLOHE
2 STRBA ANTON 128 ŠTRBA Anton SPIDERS KRAJČOVIČ Matej CAP
3 GUSTAFIK STANISLAV 112 CHALAMA Roman MOPED GUŠTAFÍK Stanislav MOPED
4 CHYBA MILOS 96 CHYBA Miloš LABOULE BEZÁK Vladimír LABOULE
5-6 KRCHNAKOVA ETELA 84 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP ŠTRBA Marek SPIDERS
5-6 DUBAN JAN 84 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE DUBAN Ján LABOULE
7-8 KRAJCOVICOVA KATARINA 68 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP ADAMIČKA Jozef LABOULE
7-8 KRALOVIC RICHARD 68 KRALOVIČ Richard LABOULE FLEISCHHACKER Michal SLOVAKIA
9-11 MELIS PETER 56 MELIŠ Peter LABOULE MELIŠOVÁ Hanka SLOVAKIA
9-11 PAPP PETER 56 PAPP Peter MOPED PÁSZTOR Ernest LABOULE
9-11 HALAS ALEXEJ 56 HALAS Alexej PAF MATULA Radovan SLOPAK
12-16 KREKACOVA IRENA 40 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK WHITWORTH Oľga SPIDERS
12-16 TOMKO JAN 40 TOMKO Ján HOHENLOHE SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
12-16 RAKONCZA ROMAN 40 JURAN Igor LABOULE RAKONCZA Roman LABOULE
12-16 DAUCIKOVA IVANA 40 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER SNOPOVÁ Martina SPIDERS
12-16 MAJERCIK ANTON 40 MAJERČÍK Anton GULIVER MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER
17-24 KADLECIKOVA IVICA 1 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL BORKO Peter KLAP
17-24 HAVRLENT MARIAN 1 SLAMENÁ Katarína MOPED HAVRLENT Marián HOHENLOHE
17-24 FRATRICOVA ANDREA 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP
17-24 RYSKA ST DANIEL 1 GUŠTAFÍK Jozef MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED
17-24 MOTACKOVA ZUZANA 1 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED ZELENAY Ivan SLOVAKIA
17-24 MENGEROVA HANA 1 MENGEROVÁ Hana SLOVAKIA UFNÁR Alžbeta SLOVAKIA
17-24 BAUMGARTNER JULIEN 1 PAILLARD Sven SWITZERLAND BAUMGARTNER Julien FRANCE
17-24 PIRSELOVA GRETA 1 ŽUFKOVÁ Patrícia SLOVAKIA PIRŠELOVÁ Gréta SLOVAKIA
25-32 MACH JURAJ 1 MACH Juraj MOPED GLOZNEK Oskar MOPED
25-32 MESIARIKOVA LUDMILA 1 WAGNEROVÁ Rita KLAP MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
25-32 DURCOVA SONA 1 HERDOVÁ Oľga SLOVAKIA DURCOVÁ Soňa SLOVAKIA
25-32 BACE VLADIMIR 1 VALČO Marek Ondrej SLOVAKIA BAČE Vladimír SLOVAKIA
25-32 SEBENOVA HANA 1 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP ŠEBEŇOVÁ Stanislava SLOVAKIA
25-32 KOBLISKA DANIEL 1 KOBLIŠKA Daniel SLOVAKIA ŠIMONOVIČ Ján SLOVAKIA
25-32 BELLA FILIP 1 BELLA Filip SLOVAKIA BELLA Jan SLOVAKIA
25-32 HARTL JURAJ 1 ROSINA Roman SLOVAKIA HARTL Juraj SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
LABOULE 10 42 % 16 %
MOPED 9 45 % 14 %
KLAP 5 36 % 8 %
HOHENLOHE 5 31 % 8 %
SPIDERS 5 23 % 8 %
GULIVER 3 33 % 5 %
CAP 3 16 % 5 %
SLOPAK 2 10 % 3 %
JEWEL 1 8 % 2 %
PAF 1 6 % 2 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
KPPS 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 62
Switzerland 1
France 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
2 SZABO Milan KPPS M NORMAL 297
3 VOLÁRIK Michal CAP M ESPOIRS 398
6 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
7 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
8 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
9 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
10 KARACSONY Jozef SLOPAK M VETERAN 402
11 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
12 PULMAN Rudolf SPIDERS M NORMAL 470
17 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
20 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
22 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
23 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
24 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
25 LAZAROVÁ Jana CASSOVIA F NORMAL 5
27 KLÚČIKOVÁ Dana CAP F NORMAL 458
29 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
30 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
31 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
37 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
38 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
39 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
43 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
45 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
46 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
49 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
50 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
51 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
52 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
53 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
54 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
55 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
57 ŠEDIVÝ Lubomír SLOPAK M VETERAN 3
62 ČERNÁK Miroslav KPPS M NORMAL 454
63 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
64 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
65 TÓTH Róbert KPPS M NORMAL 487
66 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
68 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
70 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
71 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
74 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
75 TÓTHOVÁ Mária KPPS F NORMAL 495
76 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
77 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
78 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
79 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
82 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
84 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
85 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
86 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
88 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
90 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
91 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
94 ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
95 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
96 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
97 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
98 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
100 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
101 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
105 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
106 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
109 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
110 VOJTEK Milan NOVOKER M NORMAL 319
112 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
113 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
114 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
115 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
116 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
117 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
118 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
119 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
120 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F NORMAL 505
121 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
122 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
126 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
127 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
128 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
129 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
130 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
131 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
132 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
133 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
135 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
137 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
138 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
139 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
140 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
141 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
142 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
145 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
147 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
148 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
149 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
150 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
152 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
153 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
156 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
157 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
158 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
159 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
160 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
161 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
162 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
163 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
164 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
167 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
168 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
169 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
171 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
172 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
173 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
174 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
175 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
176 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
177 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
178 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
179 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
180 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
182 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
183 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
184 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
185 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
186 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
187 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
188 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
189 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
190 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
191 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
192 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
193 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
194 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
195 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
196 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
197 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
198 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
199 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
200 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
201 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
202 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
203 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
204 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
205 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
206 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
207 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
208 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
209 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
210 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
213 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
214 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
215 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
216 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
217 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
218 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
219 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
221 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
222 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
223 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
224 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
225 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
226 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
227 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
228 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
229 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
230 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
231 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
232 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
233 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
234 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
235 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
236 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
237 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
238 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
239 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
240 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
241 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
242 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
243 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
244 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
245 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
246 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
247 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
248 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
249 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
250 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
251 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
252 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
253 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
254 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
255 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
256 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
257 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
258 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
259 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
260 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
261 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
262 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
263 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
264 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
265 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
266 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
267 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
268 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
269 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
270 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
271 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
272 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
273 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
274 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
275 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
276 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 7 3 16 0 16 4 4 + 12 + 0
Swiss + 4KO 6 4 16 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 5 5 16 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 7 3 16 0 8 0 + 8 + 0 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO