GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Farma pod gaštankou

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Farma pod Gaštankou, , Modra, SLOVAKIA
Dátum
2018-10-20
Prezentácia
do 08:30
Začiatok registrácie
2018-09-24 od 19:00
Koniec registrácie
2018-10-20 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 8 €
Bez licencie: 8 €
Junior: 8 €
Organizátor
LA BOULE & MOPED
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
31 / 31

Koordinátor SFP
Guštafík Stanislav
Hlavný Rozhodca
Gažo Richard
Pomocný rozhodca
Štrba Marek

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 DZURIK MICHAL 155 DZÚRIK Michal LABOULE KRAJČOVIČ Matej CAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
2 PULMAN RUDOLF 124 PULMAN Rudolf SPIDERS GAVORNÍKOVÁ Natália SLOVAKIA PITOŇÁK Martin SPIDERS
3 LAZAROVA JANA 109 LAZAROVÁ Jana CASSOVIA GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP ŠIMKOVÁ Mária KLAP
4 KARACSONY JOZEF 93 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP KARACSONY Jozef SLOPAK KANKARA Matej SPIDERS
5 BLEHO TOMAS 85 BLEHO Peter SLOVAKIA BLEHO Tomáš KPPS TÓTH Róbert KPPS
6 SOBOLIC MICHAL 78 SOBOLIČ Michal SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS KLUČARIK Karol SPIDERS
7 SEDIVY TOMAS 70 CHALAMA Roman MOPED GUŠTAFÍK Stanislav MOPED ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK
8 WHITWORTH OLGA 62 WHITWORTH Oľga SPIDERS HRIVNÁK Juraj SPIDERS BAKYTA Michal SPIDERS
9 ADAMICKA JOZEF 58 ADAMIČKA Jozef LABOULE PÁSZTOR Ernest LABOULE NOVÁK Jozef LABOULE
10 KELEMEN JOZEF 54 KELEMEN Jozef NOVOKER ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS
11 SKORUPA MILAN 50 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE TOMKO Ján HOHENLOHE ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
12 KADLECIKOVA IVICA 47 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL RYBÁR Alojz SLOPAK IZSO Roman SLOPAK
13 MAJERCIKOVA RENATA 43 MENGEROVÁ Hana SLOVAKIA UFNÁR Alžbeta SLOVAKIA MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER
14 FILOVA MARCELA 39 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK FILOVÁ Marcela HOHENLOHE TOMAN Vladimír SLOPAK
15 VOLARIK MICHAL 35 VOLÁRIK Michal CAP ŠTRBA Anton SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
16 LAMPERT MARTIN 31 VARGOVÁ Daniela KPPS LAMPERT Martin CAP ŠTRBA Marek SPIDERS
17 KRALOVIC RICHARD 1 KRALOVIČ Richard LABOULE FLEISCHHACKER Michal SLOVAKIA ZÁMEČNÍK Marek SLOVAKIA
18 BEZAK VLADIMIR 1 CHYBA Miloš LABOULE BEZÁK Vladimír LABOULE GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE
19 MOTACKOVA ZUZANA 1 DUBANOVÁ Lenka MOPED ROSIAR Pavol MOPED MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED
20 KREKACOVA IRENA 1 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE GOCALOVÁ Katarína KLAP
21 MELUS DANIEL 1 MELUŠ Daniel KPPS JURAN Igor LABOULE KOSNAROVA Barbora SLOVAKIA
22 KLUCIK MILAN 1 MRÁZ František SLOVAKIA KLUCIK Milan SLOVAKIA MRÁZ Vincenc SLOVAKIA
23 NEMCEKOVA SLAVKA 1 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER BAHLEDA Milan SLOVAKIA
24 GUSTAFIK JOZEF 1 GAŽO Richard MOPED GUŠTAFÍK Jozef MOPED SLAMENÁ Katarína MOPED
25 RYSKA ST DANIEL 1 MÚČKA Dávid LABOULE NOSKOVIČ František LABOULE RYŠKA ST. Daniel MOPED
26 DVORNICKA LUBICA 1 WAGNEROVÁ Rita KLAP MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP DVORNICKÁ Ľubica KLAP
27 DUBAN JAN 1 DUBAN Ján LABOULE MACH Juraj MOPED RAKONCZA Roman LABOULE
28 KLUCIK PETER 1 KLÚČIK Peter SLOVAKIA KOŠNÁR Vladimír SLOVAKIA ŠEBO Ľudovít SLOVAKIA
29 SEDIVY LUBOMIR 1 MERYOVA Janeta SLOVAKIA MERY Kristián SLOVAKIA ŠEDIVÝ Lubomír SLOPAK
30 HAVRLENT MARIAN 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK ZELENAY Ivan SLOVAKIA
31 MACHOVICOVA ZUZANA 1 MIŤKO Michal SLOVAKIA MIŤKOVÁ Helena SLOVAKIA MACHOVIČOVÁ Zuzana SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SPIDERS 12 55 % 13 %
LABOULE 12 50 % 13 %
MOPED 10 50 % 11 %
SLOPAK 9 45 % 10 %
HOHENLOHE 7 44 % 8 %
KLAP 6 43 % 6 %
CAP 5 26 % 5 %
KPPS 5 21 % 5 %
NOVOKER 4 40 % 4 %
GULIVER 1 11 % 1 %
JEWEL 1 8 % 1 %
CASSOVIA 1 6 % 1 %
PAF 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 93

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
2 SZABO Milan KPPS M NORMAL 297
5 STANO Michal HOHENLOHE M NORMAL 174
6 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
7 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
11 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
13 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
17 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
18 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
20 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
22 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
23 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
29 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
33 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
42 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
45 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
46 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
49 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
51 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
54 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
55 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
57 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
59 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
60 ČERNÁK Miroslav KPPS M NORMAL 454
61 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
63 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
67 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
68 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
69 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
71 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
74 TÓTHOVÁ Mária KPPS F NORMAL 495
76 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
78 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
79 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
83 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
85 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
86 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
87 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
88 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
89 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
90 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
95 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
97 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
98 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
99 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
100 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
102 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
103 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
106 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
108 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
109 VOJTEK Milan NOVOKER M NORMAL 319
110 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
111 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
112 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
114 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
115 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
116 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
118 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
120 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
121 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
122 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
123 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
124 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
125 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
126 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
127 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
128 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
130 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
132 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
133 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
134 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
136 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
137 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
139 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
140 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
141 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
142 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
143 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
144 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
145 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
148 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
149 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
150 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
151 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
152 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
153 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
154 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
155 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
156 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
158 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
159 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
160 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
161 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
162 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
163 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
166 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
167 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
168 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
169 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
170 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
171 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
172 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
173 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
174 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
175 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
177 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
178 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
179 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
180 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
181 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
182 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
183 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
184 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
185 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
186 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
187 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
188 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
190 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
191 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
192 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
193 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
194 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
198 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
199 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
200 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
201 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
202 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
203 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
204 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
205 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
206 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
207 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
208 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
209 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
210 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
211 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
212 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
213 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
214 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
215 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
216 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
217 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
218 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
219 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
220 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
221 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
222 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
223 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
224 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
225 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
226 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
227 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
228 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
229 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
230 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
231 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
232 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
233 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
234 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
235 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
236 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
237 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
238 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
239 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
240 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
241 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
242 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
243 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
244 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
245 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
246 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
247 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
248 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
249 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
250 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
251 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
252 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
253 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
254 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
255 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
256 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
257 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
258 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
259 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
260 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
261 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
262 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
263 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
264 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
265 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
266 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
267 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
268 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
269 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
270 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
271 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
272 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
273 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
274 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
275 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
276 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 7 3 15 1 16 4 4 + 12 + 0
Swiss + 4KO 6 4 15 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 5 5 15 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 7 3 15 1 8 1 + 7 + 0 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO