GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Farma pod gaštankou

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Farma pod Gaštankou, , Modra, SLOVAKIA
Dátum
2018-10-20
Prezentácia
do 08:30
Začiatok registrácie
2018-09-24 od 19:00
Koniec registrácie
2018-10-20 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 8 €
Bez licencie: 8 €
Junior: 8 €
Organizátor
LA BOULE & MOPED
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
32 / 32

Koordinátor SFP
Guštafík Stanislav
Hlavný Rozhodca
Gažo Richard
Pomocný rozhodca
Štrba Marek

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 KARACSONY JOZEF KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP KARACSONY Jozef SLOPAK KANKARA Matej SPIDERS
2 LAMPERT MARTIN VARGOVÁ Daniela KPPS LAMPERT Martin CAP ŠTRBA Marek SPIDERS
3 DZURIK MICHAL DZÚRIK Michal LABOULE KRAJČOVIČ Matej CAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
4 VOLARIK MICHAL VOLÁRIK Michal CAP ŠTRBA Anton SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
5 DUBAN JAN DUBAN Ján LABOULE RAKONCZA Roman LABOULE BARČÍKOVÁ Milada LABOULE
6 KADLECIKOVA IVICA KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL RYBÁR Alojz SLOPAK IZSO Roman SLOPAK
7 LAZAROVA JANA LAZAROVÁ Jana CASSOVIA GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP ŠIMKOVÁ Mária KLAP
8 SOBOLIC MICHAL SOBOLIČ Michal SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS KLUČARIK Karol SPIDERS
9 FILOVA MARCELA TOMANOVÁ Blanka SLOPAK FILOVÁ Marcela HOHENLOHE TOMAN Vladimír SLOPAK
10 SKORUPA MILAN ŠKORUPA Milan HOHENLOHE TOMKO Ján HOHENLOHE ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
11 WHITWORTH OLGA WHITWORTH Oľga SPIDERS HRIVNÁK Juraj SPIDERS BAKYTA Michal SPIDERS
12 KREKACOVA IRENA KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE GOCALOVÁ Katarína KLAP
13 PULMAN RUDOLF PULMAN Rudolf SPIDERS GAVORNÍKOVÁ Natália SLOVAKIA PITOŇÁK Martin SPIDERS
14 BEZAK VLADIMIR CHYBA Miloš LABOULE BEZÁK Vladimír LABOULE GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE
15 BLEHO TOMAS BLEHO Peter SLOVAKIA BLEHO Tomáš KPPS TÓTH Róbert KPPS
16 KELEMEN JOZEF KELEMEN Jozef NOVOKER ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS
17 NEMCEKOVA SLAVKA NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER BAHLEDA Milan SLOVAKIA
18 KRALOVIC RICHARD MACH Juraj MOPED FLEISCHHACKER Michal SLOVAKIA KRALOVIČ Richard LABOULE
19 HAVRLENT MARIAN HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK ZELENAY Ivan SLOVAKIA
20 SEDIVY LUBOMIR MERYOVA Janeta SLOVAKIA MERY Kristián SLOVAKIA ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK
21 CHALAMA ROMAN CHALAMA Roman MOPED GUŠTAFÍK Stanislav MOPED PAPP Peter MOPED
22 ADAMICKA JOZEF ADAMIČKA Jozef LABOULE PÁSZTOR Ernest LABOULE NOVÁK Jozef LABOULE
23 JURAN IGOR KOSNAROVA Barbora SLOVAKIA JURAN Igor LABOULE WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE
24 DVORNICKA LUBICA WAGNEROVÁ Rita KLAP MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP DVORNICKÁ Ľubica KLAP
25 GUSTAFIK JOZEF GAŽO Richard MOPED GUŠTAFÍK Jozef MOPED SLAMENÁ Katarína MOPED
26 RYSKA ST DANIEL MÚČKA Dávid LABOULE NOSKOVIČ František LABOULE RYŠKA ST. Daniel MOPED
27 MAJERCIKOVA RENATA MENGEROVÁ Hana SLOVAKIA UFNÁR Alžbeta SLOVAKIA MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER
28 DUBANOVA LENKA DUBANOVÁ Lenka MOPED ROSIAR Pavol MOPED MIŠKOVSKÁ Romana SLOVAKIA
29 JURAN JAN JURAN Ján SLOVAKIA TRTOL Jozef SLOVAKIA ŠIMONOVIČ Ján SLOVAKIA
30 KLUCIK MILAN MRÁZ František SLOVAKIA KLUCIK Milan SLOVAKIA MRÁZ Vincenc SLOVAKIA
31 KLUCIK PETER KLÚČIK Peter SLOVAKIA KOŠNÁR Vladimír SLOVAKIA ŠEBO Ľudovít SLOVAKIA
32 MACHOVICOVA ZUZANA MIŤKO Michal SLOVAKIA MIŤKOVÁ Helena SLOVAKIA MACHOVIČOVÁ Zuzana SLOVAKIA

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
LABOULE 14 58 % 15 %
SPIDERS 12 55 % 13 %
MOPED 10 50 % 10 %
SLOPAK 8 40 % 8 %
HOHENLOHE 7 44 % 7 %
KLAP 6 43 % 6 %
CAP 5 26 % 5 %
NOVOKER 4 40 % 4 %
KPPS 4 17 % 4 %
GULIVER 1 11 % 1 %
JEWEL 1 8 % 1 %
CASSOVIA 1 6 % 1 %
PAF 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 96

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
2 SZABO Milan KPPS M NORMAL 297
5 STANO Michal HOHENLOHE M NORMAL 174
6 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
9 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
10 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
12 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
17 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
19 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
20 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
21 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
24 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
25 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
30 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
31 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
35 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
39 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
40 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
47 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
48 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
51 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
52 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
54 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
56 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
59 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
61 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
65 TÓTHOVÁ Mária KPPS F NORMAL 495
67 ČERNÁK Miroslav KPPS M NORMAL 454
69 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
70 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
71 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
72 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
73 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
74 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
75 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
76 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
78 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
81 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
85 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
88 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
89 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
91 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
92 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
93 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
96 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
99 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
100 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
101 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
103 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
104 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
105 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
106 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
107 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
108 VOJTEK Milan NOVOKER M NORMAL 319
109 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
110 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
112 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
113 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
114 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
115 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
117 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
118 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
119 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
120 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
121 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
122 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
123 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
124 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
126 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
127 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
131 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
133 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
134 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
136 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
137 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
138 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
139 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
140 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
141 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
142 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
143 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
144 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
146 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
147 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
148 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
150 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
151 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
152 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
153 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
154 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
156 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
157 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
158 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
159 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
160 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
161 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
162 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
163 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
164 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
165 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
166 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
167 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
168 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
170 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
172 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
173 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
175 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
176 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
178 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
179 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
180 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
181 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
182 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
183 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
184 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
186 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
187 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
188 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
189 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
190 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
191 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
192 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
193 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
194 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
195 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
197 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
198 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
200 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
201 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
202 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
203 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
206 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
207 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
208 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
209 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
210 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
211 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
212 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
213 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
214 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
215 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
216 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
217 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
218 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
219 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
220 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
221 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
222 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
223 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
224 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
225 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
226 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
228 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
229 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
230 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
231 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
232 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
233 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
234 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
235 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
236 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
237 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
238 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
239 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
240 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
241 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
242 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
243 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
244 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
245 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
246 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
247 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
248 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
249 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
250 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
251 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
252 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
253 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
254 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
255 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
256 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
257 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
258 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
259 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
260 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
261 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
262 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
263 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
264 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
265 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
266 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
267 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
268 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
269 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
270 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
271 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
272 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
273 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
274 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
275 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
276 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 7 3 16 0 16 4 4 + 12 + 0
Swiss + 4KO 6 4 16 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 5 5 16 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 7 3 16 0 8 0 + 8 + 0 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO