GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Vtedy na západe 3x3

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Kaštiel STU, , Kočovce, SLOVAKIA
Dátum
2018-06-24
Prezentácia
do 09:15
Začiatok registrácie
2018-05-28 od 19:00
Koniec registrácie
2018-06-24 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 10 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 6 €
Organizátor
PRASK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
29 / 29

Koordinátor SFP
Štrba Marek
Hlavný Rozhodca
Ševček Martin
Pomocný rozhodca
Štrba Marek
Pomocný rozhodca
Kankara Matej

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 KARACSONY JOZEF 145 TOMAN Vladimír SLOPAK TOMAN Peter SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK
2 VOLARIK MICHAL 116 ADLER Juraj PRASK VOLÁRIK Michal CAP LANČARIČ Dušan PRASK
3-4 KRCHNAKOVA ETELA 94 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP KLÚČIKOVÁ Dana CAP ŠEBEŇA Patrik CAP
3-4 SEVCEK MARTIN 94 ŠEVČEK Martin CAP ADLEROVÁ Lucie PRASK KANKARA Matej SPIDERS
5 DUBAN JAN 80 DUBAN Ján LABOULE MAJERČÍK Anton GULIVER CHYBA Miloš LABOULE
6 STANO MICHAL 73 STANO Michal HOHENLOHE LAMPERT Martin CAP HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE
7 LAZAROVA JANA 65 LAZAROVÁ Jana CASSOVIA VARGOVÁ Daniela KPPS BLEHO Tomáš KPPS
8 RYBAR ALOJZ 58 RYBÁR Alojz SLOPAK ŽILINČÁR Ondrej PRASK CITRJAK Rastislav SLOVAKIA
9 JAJCAJOVA MARIA 54 ČERNÁK Miroslav KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK
10 GAJDOSOVA KATARINA 51 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP ŠIMKOVÁ Mária KLAP GOCALOVÁ Katarína KLAP
11 STRBA MAREK 47 ŠTRBA Marek SPIDERS KRAJČOVIČ Matej CAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
12 KLUCARIK KAROL 44 KLUČARIK Karol SPIDERS HULMAN Ľubomír SLOVAKIA GEMEL Ján SLOVAKIA
13 FILOVA MARCELA 40 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE HAVRLENT Marián HOHENLOHE TOMKO Ján HOHENLOHE
14 FRATRICOVA ANDREA 36 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE JURAN Igor LABOULE
15 MELUS DANIEL 33 MELUŠ Matej KPPS MELUŠ Daniel KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS
16 KADLECIKOVA IVICA 1 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL WHITWORTH Oľga SPIDERS
17 DAUCIKOVA IVANA 1 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER SNOPOVÁ Martina SPIDERS
18 SPEVAK VLADIMIR 1 SPEVÁK Vladimír PRASK KABINA Vratko St. SLOVAKIA KABINA Vratko SLOVAKIA
19 HORVATHOVA NEVENKA 1 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS HRIVNÁK Juraj SPIDERS MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
20 BACE FILIP 1 BAČE Vladimír ŽILPEK BAČÉ Filip ŽILPEK BAČÉ Michal SLOVAKIA
21 SZABO MILAN 1 SZABO Milan KPPS TÓTH Róbert KPPS ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK
22 RAKONCZA ROMAN 1 FLEISCHHACKER Michal SLOVAKIA KRALOVIČ Richard LABOULE RAKONCZA Roman LABOULE
23 DVORNICKA LUBICA 1 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP DVORNICKÁ Ľubica KLAP STIERANKA Juraj SLOVAKIA
24 KASKA PAVEL 1 KASKA Pavel KPPS MEČIAR Jozef KPPS MEČIAROVÁ Iveta KPPS
25 DUREC MARIAN 1 DUREC Marián SLOVAKIA TUPÝ Ján SLOVAKIA TUPÝ Ondrej SLOVAKIA
26 KARCOLOVA MIRIAM 1 KARCOLOVÁ Miriam PAF BOHDAN Denis PAF LONČÍKOVÁ Emília PAF
27 KARCOLOVA KLARA 1 KARCOLOVÁ Klára PAF ZAVADZANOVÁ Lucia PAF BOHDANOVÁ Patrícia PAF
28 KABINOVA KAROLINA 1 KABINOVÁ Karolína SLOVAKIA KABINOVÁ Martina SLOVAKIA SPEVÁKOVÁ Jana SLOVAKIA
29 PONGRAC PETER 1 PONGRÁCOVÁ Petra SLOVAKIA PONGRÁCOVÁ Emma PRASK PONGRÁC Peter PRASK

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
KPPS 13 54 % 15 %
CAP 8 42 % 9 %
SLOPAK 8 40 % 9 %
PRASK 7 54 % 8 %
KLAP 6 43 % 7 %
HOHENLOHE 6 38 % 7 %
PAF 6 35 % 7 %
SPIDERS 6 27 % 7 %
LABOULE 5 21 % 6 %
GULIVER 3 33 % 3 %
ŽILPEK 2 9 % 2 %
JEWEL 1 8 % 1 %
CASSOVIA 1 6 % 1 %
MOPED 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 87

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
3 DZÚRIK Michal LABOULE M NORMAL 195
10 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
12 PULMAN Rudolf SPIDERS M NORMAL 470
18 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
19 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
20 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
23 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
25 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
26 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
27 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
32 ŠTRBA Anton SPIDERS M VETERAN 472
35 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
36 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
37 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
39 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
40 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
48 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
49 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
50 ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK M VETERAN 3
53 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
54 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
55 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
56 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
58 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
59 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
61 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS F NORMAL 500
64 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
69 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
70 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
71 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
72 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
77 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
78 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
79 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
82 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
83 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
84 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
85 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
87 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
90 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
91 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
92 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
93 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
94 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
95 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
96 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
97 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
99 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
100 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
101 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
102 ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
104 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
105 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
106 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
107 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
108 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
110 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F NORMAL 505
111 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
112 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
113 VOJTEK Milan NOVOKER M NORMAL 319
114 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
115 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
116 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
117 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
118 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
120 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
121 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
122 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
124 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
125 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
126 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
128 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
130 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
133 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
134 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
135 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
136 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
137 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
138 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
139 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
140 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
142 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
143 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
145 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
146 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
148 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
149 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
150 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
151 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
152 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
153 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
154 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
155 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
156 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
157 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
158 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
159 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
160 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
162 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
163 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
164 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
166 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
167 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
169 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
170 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
172 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
173 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
174 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
175 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
176 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
177 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
178 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
179 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
180 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
181 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
182 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
183 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
184 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
185 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
186 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
187 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
188 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
189 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
190 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
192 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
193 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
195 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
196 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
197 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
198 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
199 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
200 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
201 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
202 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
203 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
204 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
205 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
206 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
207 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
208 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
211 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
212 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
214 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
215 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
216 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
219 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
220 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
221 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
222 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
223 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
224 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
225 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
226 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
227 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
228 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
229 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
230 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
231 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
232 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
233 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
234 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
235 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
236 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
237 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
238 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
239 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
240 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
241 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
242 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
243 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
244 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
245 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
246 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
247 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
248 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
249 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
250 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
251 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
252 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
253 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
254 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
255 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
256 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
257 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
258 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
259 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
260 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
261 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
262 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
263 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
264 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
265 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
266 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
267 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
268 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
269 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
270 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
271 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
272 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
273 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
274 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
275 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
276 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 7 3 14 1 16 4 4 + 11 + 1
Swiss + 4KO 6 4 14 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 5 5 14 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 7 3 13 3 8 3 + 5 + 0 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO