GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Slovak OPEN

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Sobodrom, Komenského 27, Pezinok, SLOVAKIA
Dátum
2018-04-28
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2018-03-01 od 19:00
Koniec registrácie
2018-04-25 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 6 €
Organizátor
SPIDERS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
47 / 47
Poznámky
On-line priebeh turnaja

Koordinátor SFP
Sobolič Marek
Hlavný Rozhodca
Štrba Marek
Pomocný rozhodca
Sobolič Marek
Pomocný rozhodca
Kankara Matej

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 VOLARIK MICHAL 282 ŠEBEŇA Patrik CAP VOLÁRIK Michal CAP
2 NEMCEKOVA SLAVKA 235 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER BAKYTA Radovan SPIDERS
3-4 FRATRIC PETER 200 FRATRIČ Peter HOHENLOHE LAMPERT Martin CAP
3-4 RAKONCZA ROMAN 200 FLEISCHHACKER Michal SLOVAKIA RAKONCZA Roman LABOULE
5 STANO MICHAL 176 KANKARA Matej SPIDERS STANO Michal HOHENLOHE
6 KARACSONY JOZEF 165 KARACSONY Jozef SLOPAK PULMAN Rudolf SPIDERS
7 DZURIK MICHAL 153 DZÚRIK Michal LABOULE MELIŠ Peter LABOULE
8 LANCARIC DUSAN 141 LANČARIČ Dušan PRASK MICHALKA Vladimír GULIVER
9 SOBOLIC MILAN 135 SOBOLIČ Milan SPIDERS BLEHO Tomáš KPPS
10 KRCHNAKOVA ETELA 129 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP LAZAROVÁ Jana CASSOVIA
11 KREKACOVA IRENA 123 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK
12 HANDLOVSKY TICHOMIR 118 KLÚČIKOVÁ Dana CAP HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE
13 CIKOVA ZDENKA 112 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK
14 KADLECIKOVA IVICA 106 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE
15 KELEMEN JOZEF 100 KELEMEN Jozef NOVOKER KELEMEN Kristian NOVOKER
16 JURAN IGOR 94 JURAN Igor LABOULE ADAMIČKA Jozef LABOULE
17 STRBA ANTON 91 ŠTRBA Anton SPIDERS SNOPOVÁ Martina SPIDERS
18 STOWASSEROVA VANDA 88 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE ŠIMKOVÁ Mária KLAP
19 SOBOLIC MICHAL 85 PITOŇÁK Martin SPIDERS SOBOLIČ Michal SPIDERS
20 BAUMGARTNER JULIEN 82 PAILLARD Sven SWITZERLAND BAUMGARTNER Julien FRANCE
21 VOJTEK MILAN 79 VOJTEK Milan NOVOKER SACHER Richard NOVOKER
22 SZABO MILAN 76 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK SZABO Milan KPPS
23 SOBOLIC MAREK 74 SOBOLIČ Marek SPIDERS KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
24 MELUS DANIEL 71 TÓTH Róbert KPPS MELUŠ Daniel KPPS
25 WHITWORTH OLGA 1 WHITWORTH Oľga SPIDERS HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS
26 DUBAN JAN 1 DUBAN Ján LABOULE BARČÍKOVÁ Milada LABOULE
27 HAGEROVA LUCIA 1 BAKYTA Michal SPIDERS HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS
28 SZILVASIOVA ALENA 1 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
29 STRBA MAREK 1 ŠTRBA Marek SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
30 DEJAILLES GUIJOM 1 MARCOUX Gregory FRANCE DEJAILLES Guijom FRANCE
31 ALTANGEREL BAYARSAIKHAN 1 STIERANKA Ivan SLOVAKIA ALTANGEREL Bayarsaikhan MONGOLIA
32 MESIARIKOVA LUDMILA 1 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP PISKLOVÁ Renáta KLAP
33 MELUSOVA ZUZANA 1 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER
34 GAJDOSOVA KATARINA 1 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
35 GOCALOVA KATARINA 1 GOCALOVÁ Katarína KLAP DVORNICKÁ Ľubica KLAP
36 SKORUPA MILAN 1 TOMKO Ján HOHENLOHE ŠKORUPA Milan HOHENLOHE
37 HAVRLENT MARIAN 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK
38 CERNAK MIROSLAV 1 ČERNÁK Miroslav KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
39 VOLARIK JOZEF 1 BEZÁK Vladimír LABOULE VOLÁRIK Jozef SPIDERS
40 SEMAN STANISLAV 1 SEMAN Stanislav SLOPAK FILOVÁ Marcela HOHENLOHE
41 MATULA RADOVAN 1 MATULA Radovan SLOPAK VALČO Marek Ondrej SLOVAKIA
42 SEBENOVA ALEXANDRA 1 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS
43 GEMEL JAN 1 HULMAN Ľubomír SLOVAKIA GEMEL Ján SLOVAKIA
44 BECIR GASHI 1 RÓŽA Rudolf SLOVAKIA BEČIR Gashi SLOVAKIA
45 KLUCARIK KAROL 1 KLUČARIK Karol SPIDERS HRIVNÁK Juraj SPIDERS
46 MAZANIKOVA ANTONIA 1 WAGNEROVÁ Rita KLAP MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP
47 HALAS ALEXEJ 1 HALAS Alexej PAF BELLA Filip SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SPIDERS 18 82 % 19 %
HOHENLOHE 11 69 % 12 %
KLAP 9 64 % 10 %
KPPS 8 33 % 9 %
LABOULE 8 33 % 9 %
CAP 7 37 % 7 %
SLOPAK 7 35 % 7 %
NOVOKER 6 60 % 6 %
JEWEL 2 17 % 2 %
GULIVER 1 11 % 1 %
PRASK 1 8 % 1 %
CASSOVIA 1 6 % 1 %
PAF 1 6 % 1 %
ŽILPEK 1 5 % 1 %
MOPED 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 89
France 3
Mongolia 1
Switzerland 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
6 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
10 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
12 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
19 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
40 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
41 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
43 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
44 KRAJČOVIČ Matej CAP M JUNIOR 456
48 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
50 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
51 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
52 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
54 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
57 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
59 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
60 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
69 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
71 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
74 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
75 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
76 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
78 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
80 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
83 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
85 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
87 CHYBA Miloš LABOULE M VETERAN 276
88 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
91 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
92 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
96 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
97 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
99 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
100 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
101 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
103 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
104 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
105 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
106 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
107 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
109 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
112 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
113 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
115 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
116 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F NORMAL 505
117 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
118 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
119 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
120 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
121 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
122 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
123 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
124 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
125 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
126 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
127 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
128 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
130 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
131 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
132 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
133 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
134 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
136 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
137 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
142 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
143 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
144 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
146 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
147 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
148 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
149 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
150 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
151 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
152 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
153 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
154 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
155 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
156 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
157 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
158 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
159 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
160 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
161 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
162 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
163 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
166 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
167 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
168 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
169 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
170 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
171 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
172 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
173 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
174 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
175 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
176 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
177 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
178 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
179 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
180 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
181 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
182 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
183 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
184 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
187 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
188 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
190 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
191 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
192 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
193 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
194 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
195 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
196 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
197 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
198 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
199 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
200 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
201 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
202 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
203 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
204 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
205 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
206 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
207 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
208 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
209 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
210 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
211 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
212 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
213 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
214 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
215 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
216 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
217 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
218 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
219 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
220 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
221 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
222 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
223 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
224 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
225 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
226 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
227 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
228 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
229 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
230 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
231 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
232 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
233 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
234 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
235 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
236 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
237 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
238 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
239 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
240 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
241 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
242 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
243 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
244 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
245 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
246 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
247 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
248 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
249 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
250 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
251 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
252 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
253 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
254 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
255 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
256 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
257 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
258 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
259 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
260 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
261 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
262 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
263 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
264 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
265 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
266 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
267 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
268 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
269 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
270 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
271 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
272 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
273 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
274 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
275 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
276 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 3 23 1 32 5 6 + 18 + 8
Swiss + 4KO 7 5 23 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 23 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 9 5 23 1 8 0 + 0 + 1 + 7 16 4
Skupiny na dve prehry + KO