GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

B - Pezinský demižón

Kategória
B-turnaj
Miesto
Sobodrom, Komenského 27, Pezinok, SLOVAKIA
Dátum
2018-04-14
Prezentácia
do 15:00
Začiatok registrácie
2018-03-01 od 19:00
Koniec registrácie
2018-04-11 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + KO
Štartovné
Organizátor
SPIDERS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
19 / 19
Poznámky
On-line priebeh turnaja

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 PULMAN RUDOLF 95 PULMAN Rudolf SPIDERS SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS TOMAN Vladimír SLOPAK
2 KREKACOVA IRENA 76 KABÁTH Ladislav SLOPAK KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK LAZAROVÁ Jana CASSOVIA
3 KARACSONY JOZEF 67 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK ŠEDIVÝ Lubomír SLOPAK
4 ACSAI EVA 57 ACSAI Éva HUNGARY SZABÓ József HUNGARY LIGETI László HUNGARY
5 HAGEROVA LUCIA 52 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED SNOPOVÁ Martina SPIDERS HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS
6 SROGONCIK JAN 48 GROZA Emília UKRAINE SROGONČÍK Ján SPIDERS ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
7 HAVRLENT MARIAN 43 BORKO Peter KLAP GOCALOVÁ Katarína KLAP HAVRLENT Marián HOHENLOHE
8 KRCHNAKOVA ETELA 38 BAKYTA Michal SPIDERS BAKYTA Radovan SPIDERS KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP
9 ROHALOVA DARINA 36 MÚČKA Dávid LABOULE NOVÁK Jozef LABOULE ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE
10 JURAN IGOR 33 ADAMIČKA Jozef LABOULE PÁSZTOR Ernest LABOULE JURAN Igor LABOULE
11 CERNAK MIROSLAV 1 ČERNÁK Miroslav KPPS TÓTH Róbert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
12 KLUCARIK KAROL 1 GEMEL Ján SLOVAKIA HULMAN Ľubomír SLOVAKIA KLUČARIK Karol SPIDERS
13 CIKOVA ZDENKA 1 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL MIGROVÁ Danka PAF ŠVECOVÁ Soňa PAF
14 VOLARIK JOZEF 1 VOLÁRIK Jozef SPIDERS MATOŠKA Slavomír SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS
15 VOJTEK MILAN 1 ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER KELEMEN Jozef NOVOKER VOJTEK Milan NOVOKER
16 MELUS DANIEL 1 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS MELUŠ Daniel KPPS BLEHO Peter SLOVAKIA
17 BLEHO TOMAS 1 BLEHO Tomáš KPPS SÝKORA Tomáš KPPS VARGOVÁ Daniela KPPS
18 JURANOVA ANDREA 1 GUŠTAFÍK Jozef MOPED JURANOVÁ Andrea MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED
19 DURCOVA SONA 1 DURCOVÁ Soňa SLOVAKIA HERDOVÁ Oľga SLOVAKIA LACKOVÁ Magdalena SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SPIDERS 11 50 % 19 %
KPPS 8 33 % 14 %
SLOPAK 6 30 % 11 %
LABOULE 6 25 % 11 %
MOPED 4 20 % 7 %
NOVOKER 3 30 % 5 %
KLAP 2 14 % 4 %
HOHENLOHE 2 13 % 4 %
PAF 2 12 % 4 %
JEWEL 1 8 % 2 %
CASSOVIA 1 6 % 2 %
CAP 1 5 % 2 %
GULIVER 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 53
Hungary 3
Ukraine 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
4 DZÚRIK Michal LABOULE M NORMAL 195
9 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
41 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
45 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
51 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
53 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
55 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
59 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
69 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
74 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
76 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
84 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
87 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
89 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
91 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
94 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
97 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
101 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
103 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
105 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
107 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
109 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
114 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
116 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
117 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
120 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
124 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
125 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
126 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
127 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
131 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
132 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
134 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
135 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
136 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
137 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
138 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
140 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
143 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
144 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
145 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
146 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
147 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
148 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
150 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
151 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
153 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
154 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
155 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
156 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
157 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
158 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
159 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
161 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
162 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
163 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
164 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
165 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
166 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
167 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
168 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
169 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
170 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
171 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
172 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
173 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
174 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
175 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
176 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
177 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
178 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
179 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
181 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
182 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
184 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
185 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
186 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
187 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
188 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
189 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
190 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
192 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
193 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
194 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
197 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
198 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
199 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
200 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
201 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
204 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
205 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
206 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
207 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
208 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
209 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
210 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
211 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
212 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
213 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
214 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
215 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
217 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
219 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
220 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
221 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
222 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
223 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
224 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
225 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
227 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
228 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
229 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
230 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
231 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
232 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
233 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
234 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
235 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
236 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
237 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
238 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
239 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
240 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
241 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
242 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
243 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
244 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
245 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
246 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
247 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
248 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
249 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
250 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
251 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
252 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
253 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
254 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
255 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
256 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
257 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
258 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
259 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
260 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
261 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
262 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
263 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
264 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
265 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
266 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
267 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
268 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
269 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
270 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
271 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
272 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
273 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
274 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
275 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
276 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557