GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

B - Pezinský demižón

Kategória
B-turnaj
Miesto
Sobodrom, Komenského 27, Pezinok, SLOVAKIA
Dátum
2018-04-14
Prezentácia
do 15:00
Začiatok registrácie
2018-03-01 od 19:00
Koniec registrácie
2018-04-11 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + KO
Štartovné
Organizátor
SPIDERS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
19 / 19
Poznámky
On-line priebeh turnaja

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 PULMAN RUDOLF 95 PULMAN Rudolf SPIDERS SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS TOMAN Vladimír SLOPAK
2 KREKACOVA IRENA 76 KABÁTH Ladislav SLOPAK KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK LAZAROVÁ Jana CASSOVIA
3 KARACSONY JOZEF 67 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK ŠEDIVÝ Lubomír SLOPAK
4 ACSAI EVA 57 ACSAI Éva HUNGARY SZABÓ József HUNGARY LIGETI László HUNGARY
5 HAGEROVA LUCIA 52 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED SNOPOVÁ Martina SPIDERS HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS
6 SROGONCIK JAN 48 GROZA Emília UKRAINE SROGONČÍK Ján SPIDERS ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
7 HAVRLENT MARIAN 43 BORKO Peter KLAP GOCALOVÁ Katarína KLAP HAVRLENT Marián HOHENLOHE
8 KRCHNAKOVA ETELA 38 BAKYTA Michal SPIDERS BAKYTA Radovan SPIDERS KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP
9 ROHALOVA DARINA 36 MÚČKA Dávid LABOULE NOVÁK Jozef LABOULE ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE
10 JURAN IGOR 33 ADAMIČKA Jozef LABOULE PÁSZTOR Ernest LABOULE JURAN Igor LABOULE
11 CERNAK MIROSLAV 1 ČERNÁK Miroslav KPPS TÓTH Róbert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
12 KLUCARIK KAROL 1 GEMEL Ján SLOVAKIA HULMAN Ľubomír SLOVAKIA KLUČARIK Karol SPIDERS
13 CIKOVA ZDENKA 1 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL MIGROVÁ Danka PAF ŠVECOVÁ Soňa PAF
14 VOLARIK JOZEF 1 VOLÁRIK Jozef SPIDERS MATOŠKA Slavomír SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS
15 VOJTEK MILAN 1 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER KELEMEN Jozef NOVOKER VOJTEK Milan NOVOKER
16 MELUS DANIEL 1 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS MELUŠ Daniel KPPS BLEHO Peter SLOVAKIA
17 BLEHO TOMAS 1 BLEHO Tomáš KPPS SÝKORA Tomáš KPPS VARGOVÁ Daniela KPPS
18 JURANOVA ANDREA 1 GUŠTAFÍK Jozef MOPED JURANOVÁ Andrea MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED
19 DURCOVA SONA 1 DURCOVÁ Soňa SLOVAKIA HERDOVÁ Oľga SLOVAKIA LACKOVÁ Magdalena SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SPIDERS 11 52 % 19 %
KPPS 8 36 % 14 %
SLOPAK 6 26 % 11 %
LABOULE 6 21 % 11 %
MOPED 4 21 % 7 %
NOVOKER 3 25 % 5 %
PAF 2 14 % 4 %
KLAP 2 13 % 4 %
HOHENLOHE 2 11 % 4 %
CASSOVIA 1 8 % 2 %
JEWEL 1 8 % 2 %
CAP 1 5 % 2 %
GULIVER 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 53
Hungary 3
Ukraine 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
2 SZABO Milan KPPS M NORMAL 297
3 VOLÁRIK Michal CAP M ESPOIRS 398
4 DZÚRIK Michal LABOULE M NORMAL 195
5 STANO Michal HOHENLOHE M NORMAL 174
6 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
7 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
8 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
9 KARACSONY Jozef SLOPAK M VETERAN 402
10 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
11 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
12 PULMAN Rudolf SPIDERS M NORMAL 470
13 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
14 KANKARA Matej SPIDERS M NORMAL 475
15 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP F VETERAN 29
16 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL F VETERAN 213
17 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
18 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
19 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
20 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE F NORMAL 510
21 DUBAN Ján LABOULE M NORMAL 267
22 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
23 ŠTRBA Marek SPIDERS M ESPOIRS 473
24 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
25 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
26 KLÚČIKOVÁ Dana CAP F NORMAL 458
27 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE F NORMAL 5
28 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP F NORMAL 435
29 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
30 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
31 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
32 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
33 ŠTRBA Anton SPIDERS M VETERAN 472
34 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
35 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
36 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
37 WHITWORTH Oľga SPIDERS F VETERAN 515
38 KRAJČOVIČ Matej CAP M JUNIOR 456
39 RAKONCZA Roman LABOULE M NORMAL 537
40 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
41 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
42 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
43 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
44 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
45 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
46 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
47 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS F NORMAL 500
48 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
49 KLUČARIK Karol SPIDERS M VETERAN 491
50 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
51 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
52 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
53 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
54 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
55 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
56 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
57 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
58 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
59 ČERNÁK Miroslav KPPS M NORMAL 454
60 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
61 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
62 TÓTH Róbert KPPS M NORMAL 487
63 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
64 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
65 JURAN Igor LABOULE M VETERAN 520
66 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
67 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
68 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
69 HAVRLENT Marián HOHENLOHE M VETERAN 407
70 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
71 TÓTHOVÁ Mária KPPS F NORMAL 495
72 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
73 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
74 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
75 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
76 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
77 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
78 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
79 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
80 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
81 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
82 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
83 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
84 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
85 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
86 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
87 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
88 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
89 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
90 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
91 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
92 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
93 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
94 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
95 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
96 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
97 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
98 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
99 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
100 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
101 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
102 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
103 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
104 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
105 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
106 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
107 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
108 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
109 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
110 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
111 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
112 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
113 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
114 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
115 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
116 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
117 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
118 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
119 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
120 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
121 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
122 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
123 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
124 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
125 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
126 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
127 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
128 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
129 MACH Juraj MOPED M ESPOIRS 270
130 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
131 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
132 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
133 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
134 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
135 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
136 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
137 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP F VETERAN 532
138 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
139 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
140 GEMEL Ján LABOULE M VETERAN 563
141 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
142 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
143 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
144 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
145 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
146 SIPOS Patrik JEWEL M NORMAL 572
147 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
148 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
149 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
150 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
151 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
152 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
153 MENGEROVÁ Hana SLOPAK F NORMAL 21
154 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
155 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
156 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
157 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
158 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
159 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
160 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
161 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
162 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
163 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
164 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
165 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
166 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
167 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
168 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
169 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
170 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
171 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
172 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
173 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
174 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
175 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
176 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
177 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
178 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
179 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
180 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
181 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
182 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
183 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
184 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
185 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
186 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
187 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
188 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
189 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
190 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
191 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
192 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
193 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
194 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
195 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
196 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
197 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
198 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
199 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
200 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
201 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
202 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
203 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
204 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
205 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
206 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
207 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
208 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
209 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
210 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
211 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
212 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
213 GLOZNEK Oskar MOPED M ESPOIRS 278
214 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
215 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
216 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
217 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
218 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
219 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
220 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
221 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
222 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
223 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
224 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
225 MÉRY Janette SLOPAK F NORMAL 568
226 MÉRY Jozef SLOPAK M NORMAL 569
227 MÉRY Kristián SLOPAK M JUNIOR 570
228 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
229 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
230 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
231 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
232 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
233 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
234 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
235 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
236 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
237 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
238 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
239 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
240 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
241 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
242 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
243 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
244 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
245 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
246 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
247 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
248 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
249 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
250 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
251 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
252 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
253 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
254 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
255 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
256 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
257 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
258 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
259 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
260 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
261 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
262 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
263 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
264 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
265 GABRIELLI René HOHENLOHE M NORMAL 560
266 BAUMGARTNER Julien LABOULE M NORMAL 561
267 PAILLARD Sven LABOULE M NORMAL 562
268 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
269 PEYLOUBET Romain CASSOVIA M NORMAL 566
270 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
271 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
272 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
273 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575