GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Stupavské zelé

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Multifunkčný športový areál ZŠ, Školská, Stupava, SLOVAKIA
Dátum
2018-10-13
Prezentácia
do 08:30
Začiatok registrácie
2018-06-27 od 19:00
Koniec registrácie
2018-10-11 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Štartovné
S licenciou: 10 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 5 €
Organizátor
HOHENLOHE
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
40 / 40

Koordinátor SFP
Fratrič Peter
Hlavný Rozhodca
Kankara Matej
Pomocný rozhodca
Kadlečíková Ivica

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 FRATRIC ANDREJ 240 MICHALKA Vladimír GULIVER FRATRIČ Andrej HOHENLOHE
2 STRBA MAREK 200 ŠTRBA Marek SPIDERS FEDERI István AUSTRIA
3-4 PULMAN RUDOLF 170 SOBOLIČ Marek SPIDERS PULMAN Rudolf SPIDERS
3-4 LAMPERT MARTIN 170 LAMPERT Martin CAP VALENT Juraj CAP
5 MELUS DANIEL 150 MELUŠ Daniel KPPS TÓTH Róbert KPPS
6 GAJDOSOVA KATARINA 140 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP ŠIMKOVÁ Mária KLAP
7 KANKARA MATEJ 130 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE KANKARA Matej SPIDERS
8 KLUCARIK KAROL 120 KLUČARIK Karol SPIDERS HULMAN Ľubomír SLOVAKIA
9 KEREKES LASZLO 115 KEREKES László HUNGARY PÉTER Szabó HUNGARY
10 GOCALOVA KATARINA 110 GOCALOVÁ Katarína KLAP DVORNICKÁ Ľubica KLAP
11 KARACSONY JOZEF 105 KARACSONY Jozef SLOPAK BEZÁK Vladimír LABOULE
12 SZABO MILAN 100 SZABO Milan KPPS LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE
13 BAUMGARTNER JULIEN 95 PAILLARD Sven SWITZERLAND BAUMGARTNER Julien FRANCE
14 SEVCEK MARTIN 90 ŠEVČEK Martin CAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
15 SOBOLIC MILAN 85 SOBOLIČ Milan SPIDERS IZSO Roman SLOPAK
16 PLACKO ZDENEK 80 PLAČKO Zdenek GULIVER ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
17 FILOVA MARCELA 78 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
18 LAZAROVA JANA 75 VARGOVÁ Daniela KPPS LAZAROVÁ Jana CASSOVIA
19 BLEHO TOMAS 73 BLEHO Tomáš KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
20 FRATRIC PETER 70 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE FRATRIČ Peter HOHENLOHE
21 NEMCEKOVA SLAVKA 1 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER RYBÁR Alojz SLOPAK
22 KADLECIKOVA IVICA 1 ČERNÁK Miroslav KPPS KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
23 MENGEROVA HANA 1 MENGEROVÁ Hana SLOVAKIA UFNÁR Alžbeta SLOVAKIA
24 HANDLOVSKY TICHOMIR 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE
25 RAKONCZA ROMAN 1 BAKYTA Michal SPIDERS RAKONCZA Roman LABOULE
26 JUHASZ JOZSEF 1 KEREKES Csaba HUNGARY JUHÁSZ József HUNGARY
27 LANCARIC DUSAN 1 LANČARIČ Dušan PRASK KRAJČOVIČ Matej CAP
28 KREKACOVA IRENA 1 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
29 MAZANIKOVA ANTONIA 1 PISKLOVÁ Renáta KLAP MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP
30 MESIARIKOVA LUDMILA 1 WAGNEROVÁ Rita KLAP MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
31 GEMEL JAN 1 GEMEL Ján SLOVAKIA ZÁHRADNÍČEK Róbert SLOVAKIA
32 JURAN IGOR 1 JURAN Igor LABOULE PÁSZTOR Ernest LABOULE
33 BAKYTA RADOVAN 1 PITOŇÁK Martin SPIDERS BAKYTA Radovan SPIDERS
34 HORVATHOVA NEVENKA 1 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS
35 SOBOLIC MICHAL 1 SOBOLIČ Michal SPIDERS WHITWORTH Oľga SPIDERS
36 FERNIQUE TANGUY 1 FERNIQUE Tanguy FRANCE MACAU Iulian ROMANIA
37 ZVERKO FEDOR 1 ZVERKO Fedor SLOVAKIA ZVERKO Matej SLOVAKIA
38 KARCOLOVA MIRIAM 1 KARCOLOVÁ Miriam PAF LONČÍKOVÁ Emília PAF
39 TOMKO JAN 1 TOMKO Ján HOHENLOHE SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
40 STRBA ANTON 1 ŠTRBA Anton SPIDERS TOMKOVA Jana SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SPIDERS 13 59 % 16 %
HOHENLOHE 11 69 % 14 %
KLAP 9 64 % 11 %
KPPS 8 33 % 10 %
CAP 5 26 % 6 %
SLOPAK 5 25 % 6 %
LABOULE 4 17 % 5 %
GULIVER 2 22 % 3 %
PAF 2 12 % 3 %
NOVOKER 1 10 % 1 %
JEWEL 1 8 % 1 %
PRASK 1 8 % 1 %
CASSOVIA 1 6 % 1 %
MOPED 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 71
Hungary 4
France 2
Romania 1
Switzerland 1
Austria 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
5 STANO Michal HOHENLOHE M NORMAL 174
6 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
18 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
21 DUBAN Ján LABOULE M NORMAL 267
22 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
23 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
24 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
42 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
46 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
47 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
49 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
51 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
54 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
55 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
56 ŠEDIVÝ Lubomír SLOPAK M VETERAN 3
57 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
59 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
61 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
63 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
66 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
68 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
69 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
71 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
72 HAVRLENT Marián HOHENLOHE M VETERAN 407
73 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
75 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
76 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
79 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
81 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
83 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
84 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
87 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
90 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
92 CHYBA Miloš LABOULE M VETERAN 276
93 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
94 ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
95 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
97 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
98 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
99 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
100 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
102 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
103 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
104 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
106 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
107 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
108 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
109 VOJTEK Milan NOVOKER M NORMAL 319
110 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
111 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
112 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
114 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
115 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
116 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
117 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F NORMAL 505
119 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
120 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
121 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
122 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
124 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
125 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
126 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
127 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
128 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
129 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
130 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
131 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
132 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
133 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
134 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
136 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
137 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
139 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
140 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
141 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
142 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
143 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
144 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
145 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
146 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
147 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
148 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
149 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
150 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
151 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
152 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
153 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
154 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
155 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
156 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
157 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
158 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
159 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
160 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
161 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
162 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
163 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
164 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
165 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
166 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
167 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
168 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
169 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
170 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
171 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
172 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
173 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
174 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
175 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
177 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
179 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
181 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
182 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
184 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
185 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
186 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
187 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
188 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
189 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
190 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
191 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
192 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
193 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
194 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
195 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
196 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
197 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
198 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
199 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
200 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
201 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
202 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
203 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
204 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
205 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
206 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
207 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
208 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
209 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
210 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
211 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
212 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
213 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
214 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
215 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
216 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
217 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
218 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
219 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
220 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
221 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
222 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
223 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
224 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
225 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
226 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
227 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
228 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
229 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
230 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
231 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
232 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
233 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
234 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
235 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
236 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
237 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
238 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
239 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
240 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
241 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
242 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
243 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
244 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
245 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
246 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
247 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
248 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
249 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
250 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
251 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
252 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
253 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
254 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
255 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
256 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
257 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
258 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
259 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
260 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
261 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
262 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
263 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
264 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
265 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
266 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
267 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
268 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
269 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
270 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
271 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
272 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
273 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
274 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
275 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
276 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 4 20 0 16 4 3 + 10 + 3
Swiss + 4KO 7 5 20 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 20 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 9 5 16 8 8 0 + 0 + 8 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO