GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

B - Vtedy na západe 2x2

Kategória
B-turnaj
Miesto
Kaštiel STU, , Kočovce, SLOVAKIA
Dátum
2018-06-23
Prezentácia
do 15:00
Začiatok registrácie
2018-05-28 od 19:00
Koniec registrácie
2018-06-23 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Iba swiss
Štartovné
Organizátor
PRASK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
24 / 24

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 KANKARA MATEJ 120 ADLER Juraj PRASK KANKARA Matej SPIDERS
2 KRALOVIC RICHARD 96 KRALOVIČ Richard LABOULE ZÁMEČNÍK Marek SLOVAKIA
3 SPEVAK VLADIMIR 84 KABINA Vratko St. SLOVAKIA SPEVÁK Vladimír PRASK
4 BLEHO TOMAS 72 BLEHO Tomáš KPPS BILIK Juraj KPPS
5 TOTHOVA MARIA 66 ČERNÁK Miroslav KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
6 LADY JOZEF 60 LÁDY Jozef PRASK LÁDY Oľga SLOVAKIA
7 JAJCAJOVA MARIA 54 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK TÓTH Róbert KPPS
8 KRCHNAKOVA ETELA 48 KLÚČIKOVÁ Dana CAP KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP
9 ZAVADZANOVA LUCIA 45 LONČÍKOVÁ Emília PAF ZAVADZANOVÁ Lucia PAF
10 ADLEROVA LUCIE 42 ADLEROVÁ Lucie PRASK CITRJAK Rastislav SLOVAKIA
11 KADLECIKOVA IVICA 39 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL ZEMANEC Ľubomír JEWEL
12 KARCOLOVA KLARA 36 BOHDANOVÁ Patrícia PAF KARCOLOVÁ Klára PAF
13 KARACSONY JOZEF 1 KARACSONY Jozef SLOPAK RYBÁR Alojz SLOPAK
14 STARKBAUEROVA MARIA 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
15 BAUMGARTNER JULIEN 1 BAUMGARTNER Julien FRANCE PAILLARD Sven SWITZERLAND
16 HRIVNAK JURAJ 1 HRIVNÁK Juraj SPIDERS GEMEL Ján SLOVAKIA
17 KABINOVA MARTINA 1 KABINOVÁ Martina SLOVAKIA SPEVÁKOVÁ Jana SLOVAKIA
18 FERNIQUE TANGUY 1 FERNIQUE Tanguy FRANCE WESTERLOPPE Paul FRANCE
19 MAJERCIKOVA RENATA 1 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER MENGEROVÁ Hana SLOVAKIA
20 KABINA VRATKO 1 TUPÝ Ján SLOVAKIA KABINA Vratko SLOVAKIA
21 PONGRACOVA EMMA 1 KABINOVÁ Karolína SLOVAKIA PONGRÁCOVÁ Emma PRASK
22 WHITWORTH OLGA 1 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK WHITWORTH Oľga SPIDERS
23 ZILINCAR ONDREJ 1 ŽILINČÁR Ondrej PRASK ŽILINČÁR Dominik SLOVAKIA
24 DUREC MARIAN 1 TUPÝ Ondrej SLOVAKIA DUREC Marián SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
PRASK 6 46 % 13 %
SLOPAK 5 25 % 10 %
KPPS 5 21 % 10 %
PAF 4 24 % 8 %
SPIDERS 3 14 % 6 %
JEWEL 2 17 % 4 %
CAP 2 11 % 4 %
GULIVER 1 11 % 2 %
HOHENLOHE 1 6 % 2 %
LABOULE 1 4 % 2 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
KLAP 0 0 % 0 %
MOPED 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 44
France 3
Switzerland 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
12 PULMAN Rudolf SPIDERS M NORMAL 470
17 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
22 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
23 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
30 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
31 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
34 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
35 ŠTRBA Anton SPIDERS M VETERAN 472
39 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
41 KRAJČOVIČ Matej CAP M JUNIOR 456
42 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
43 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
44 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
45 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
46 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
48 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS F NORMAL 500
49 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
51 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
53 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
54 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
55 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
56 ŠEDIVÝ Lubomír SLOPAK M VETERAN 3
57 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
61 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
63 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
66 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
68 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
69 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
73 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
75 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
77 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
79 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
80 JURAN Igor LABOULE M NORMAL 520
81 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
82 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
83 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
85 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
87 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
88 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
90 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
92 CHYBA Miloš LABOULE M VETERAN 276
93 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
94 ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
95 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
100 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
101 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
102 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
103 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
104 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
106 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
107 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
108 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
109 VOJTEK Milan NOVOKER M NORMAL 319
110 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
111 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
112 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
113 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
114 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
115 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
116 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
117 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F NORMAL 505
118 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
119 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
120 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
121 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
122 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
123 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
124 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
125 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
127 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
128 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
129 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
130 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
131 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
132 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
133 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
134 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
135 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
136 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
137 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
139 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
140 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
141 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
144 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
145 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
146 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
148 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
149 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
150 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
154 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
155 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
157 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
158 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
159 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
160 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
161 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
162 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
163 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
164 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
165 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
166 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
167 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
168 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
169 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
171 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
172 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
173 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
174 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
175 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
176 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
177 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
178 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
179 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
180 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
181 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
184 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
185 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
186 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
187 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
188 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
189 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
190 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
191 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
192 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
193 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
194 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
195 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
196 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
197 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
198 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
199 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
200 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
201 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
204 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
206 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
207 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
208 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
209 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
210 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
211 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
212 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
213 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
214 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
215 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
216 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
217 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
218 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
219 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
220 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
221 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
222 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
223 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
224 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
225 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
226 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
227 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
228 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
229 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
230 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
231 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
232 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
233 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
234 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
235 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
236 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
237 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
238 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
239 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
240 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
241 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
242 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
243 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
244 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
245 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
246 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
247 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
248 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
249 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
250 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
251 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
252 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
253 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
254 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
255 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
256 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
257 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
258 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
259 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
260 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
261 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
262 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
263 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
264 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
265 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
266 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
267 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
268 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
269 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
270 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
271 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
272 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
273 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
274 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
275 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
276 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557