GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

CC SLOVAKIA / L. Sedivy Trophy

Kategória
Centrope Cup
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2019-08-24
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2019-07-02 od 19:00
Koniec registrácie
2019-08-27 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Centrope Cup
Štartovné
S licenciou: 13 €
Bez licencie: 13 €
Junior: 13 €
Organizátor
SFP
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
91 / 91
Poznámky
!!! REGISTRATION ONLY FOR SLOVAK PLAYERS !!! Registrácia slúži na evidenciu hráčov SFP na zahraničných turnajoch a je nutná pre zarátanie bodov do rebríčka SFP, nezabudnite sa prihlásiť aj organizátorovi turnaja
POD ROVNAKYM MENOM TIMU AKO NA PORTALI!

Hlavný Rozhodca
Meluš Daniel
Koordinátor
Meluš Daniel
Jury
Černák Miroslav
Jury
Meluš Daniel
Jury
Mengerová Hana

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 SEBENA PATRIK ŠEBEŇA Patrik CAP LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE VOLÁRIK Michal CAP
2 STANO MICHAL LAMPERT Martin CAP FILOVÁ Marcela HOHENLOHE STANO Michal HOHENLOHE
3 FRATRIC ANDREJ MICHALKA Vladimír GULIVER STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE FRATRIČ Andrej HOHENLOHE
4 KRAJCOVIC MATEJ KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP KRAJČOVIČ Matej CAP ADLER Juraj PRASK
5 PULMAN RUDOLF PULMAN Rudolf SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER
6 KLUCIKOVA DANA KLÚČIKOVÁ Dana CAP ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP RAKONCZA Roman LABOULE
7 SZABO MILAN SZABO Milan KPPS KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL MAJERČÍK Anton GULIVER
8 DZURIK MICHAL KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP MELIŠ Peter LABOULE DZÚRIK Michal LABOULE
9 STRBA MAREK VARGOVÁ Daniela KPPS ŠTRBA Marek SPIDERS SEMAN Stanislav SLOPAK
10 STRBOVA MARIA ŠTRBA Anton SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS HRIVNÁK Juraj SPIDERS
11 IZSO ROMAN IZSO Roman SLOPAK RYBÁR Alojz SLOPAK TÓTHOVÁ Mária KPPS
12 KARACSONY JOZEF UFNÁR Alžbeta SLOPAK MENGEROVÁ Hana SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK
13 KANKARA MATEJ KANKARA Matej SPIDERS SÝKORA Dávid KPPS KIPRYCH Svitlana UKRAINE
14 HANDLOVSKY TICHOMIR HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE TOMAN Vladimír SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
15 TOTH ROBERT ČERNÁK Miroslav KPPS TÓTH Róbert KPPS HOIS Inna UKRAINE
16 MELUS DANIEL MELUŠOVÁ Zuzana KPPS MELUŠ Daniel KPPS MELUŠ Matej KPPS
17 TOMKO JAN TOMKO Ján HOHENLOHE SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE MAJOROŠ Zoltán GULIVER
18 GAJDOSOVA KATARINA GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP ŠIMKOVÁ Mária KLAP FEDERI István AUSTRIA
19 GEMAINEROVA KRISTINA LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE FOUSSIER Thomas FINLAND
20 GOCALOVA KATARINA GOCALOVÁ Katarína KLAP DVORNICKÁ Ľubica KLAP MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
21 FRATRICOVA ANDREA FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK HAVRLENT Marián HOHENLOHE
22 LANCARIC DUSAN SLIZ Valentyna UKRAINE BUGAI Dmytro UKRAINE LANČARIČ Dušan PRASK
23 SEDIVY TOMAS ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK STIERANKA Juraj KLAP HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS
24 JAJCAJOVA MARIA TÓTH Tamás HUNGARY JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK ZSMODITS Friedrich AUSTRIA
25 KELEMEN JOZEF KELEMEN Jozef NOVOKER VOJTEK Milan NOVOKER KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER
26 SROGONCIK JAN SROGONČÍK Ján SPIDERS ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE GROZA Emília UKRAINE
27 CIK MARIAN ČÍK Marián JEWEL ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL HOYS Peter UKRAINE
28 MERY JANETTE MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Jozef SLOPAK MÉRY Kristián SLOPAK
29 JURAN IGOR МАРЕНИЧ Оксана UKRAINE JURAN Igor LABOULE GODOVANEC Vlad UKRAINE
30 BOUBINOVA VENDULA KLÍR Tomáš CZECH REPUBLIC BRÁZDA Vladimír CZECH REPUBLIC BOUBÍNOVÁ Vendula CZECH REPUBLIC
31 LUKAS VOJTECH SLOBODOVÁ Veronika CZECH REPUBLIC PALICOVÁ Markéta CZECH REPUBLIC LUKÁŠ Vojtěch CZECH REPUBLIC
32 BIEL BOGUS TOMÁŠKOVÁ Dana CZECH REPUBLIC BIEL Bogus POLAND STASICA Wieslaw POLAND
33 LUKAS PETR LUKÁŠ Petr CZECH REPUBLIC PREUSS Michal CZECH REPUBLIC LUKÁŠOVÁ Jana CZECH REPUBLIC
34 MER MARJANA ZOSYMENKO Anna UKRAINE VOLOSHKO Andrey UKRAINE MER Marjana UKRAINE
35 DOVZAN MATEVZ JAMNIK Kaja SLOVENIA DOVŽAN Matevž SLOVENIA SKRBINEK Joze SLOVENIA
36 JACEK SZULC SZULC Maria POLAND SZULC Karol POLAND JACEK Szulc POLAND
37 DODIG ANZE KOBAL Žiga SLOVENIA DODIG Anže SLOVENIA KRŠINAR Tea SLOVENIA
38 KUTNAR JANEZ KUTNAR Janez SLOVENIA ŽIVIČ Marko SLOVENIA ŽIVIČ Marjana SLOVENIA
39 JIRKOVSKY TOMAS KREJČÍN Leoš CZECH REPUBLIC JIRKOVSKÝ Tomáš CZECH REPUBLIC KREJČÍNOVÁ Lenka CZECH REPUBLIC
40 DRIENYOVSZKI JANOS DRIENYOVSZKI Janos HUNGARY LEPSÉNYI Klára HUNGARY TÓTH András HUNGARY
41 SOLTESZ GYORGY TÁLOSINÉ MOCSIRÁN Ágnes HUNGARY SOLTÉSZ György HUNGARY TÁLOSI Krisztián HUNGARY
42 BRAJER MARKO NOVAK Nataša SLOVENIA BRAJER Marko SLOVENIA NOVAK Stanislav SLOVENIA
43 DIMNIK STOJAN DIMNIK Stojan SLOVENIA ZORC Bogdan SLOVENIA ERDELJC Karmen SLOVENIA
44 BOSSO DOVANI SOLERO Rudi SLOVENIA BOSSO Jožica SLOVENIA BOSSO Đovani SLOVENIA
45 CVETKOVIC NINA KLENOVŠEK Matic SLOVENIA CVETKOVIČ Nina SLOVENIA SIVKA Alenka SLOVENIA
46 FRONKOVA BLANKA MORÁVEK Petr CZECH REPUBLIC ZDOBINSKÝ Michal CZECH REPUBLIC FROŇKOVÁ Blanka CZECH REPUBLIC
47 FAFEK PETR VAVROVIČ Petr CZECH REPUBLIC FROŇKOVÁ Kateřina CZECH REPUBLIC FAFEK Petr CZECH REPUBLIC
48 HEGLER PRIMOZ POLJANŠEK Boža SLOVENIA HEGLER Primož SLOVENIA PRAPROTNIK Miroslav SLOVENIA
49 PRAPROTNIK ROMANA ZAVRŠNIK Jože SLOVENIA ZAVRŠNIK Vida SLOVENIA PRAPROTNIK Romana SLOVENIA
50 VINSEK BRANKO VINŠEK Branko SLOVENIA VINŠEK Joža SLOVENIA VINŠEK Petra SLOVENIA
51 ANTONIJEVIC DRAGAN ANTONIJEVIC Dragan SLOVENIA DARINKA Kujavec SLOVENIA BONŠEK Blaž SLOVENIA
52 GRIFFON JEAN KOTÚČOVÁ Soňa CZECH REPUBLIC GRIFFON Jean CZECH REPUBLIC ZIKMUNDA Martin CZECH REPUBLIC
53 GAAL ANDREA KEREKES Koni HUNGARY KEREKES László HUNGARY GAÁL Andrea HUNGARY
54 KIRBIS BOGDAN KIRBIŠ Bogdan SLOVENIA ŽNIDARIČ Darja SLOVENIA KŠELA Zdenka SLOVENIA
55 KNEZ MARJAN PEKLAR Jože SLOVENIA KUŽNER Zdenka SLOVENIA KNEZ Marjan SLOVENIA
56 GREIFONER MILENA VIHER Marija SLOVENIA GREIFONER Milena SLOVENIA NAMJESNIK Stojan SLOVENIA
57 NOSE LUDVIK STAREŠINIČ Milena SLOVENIA TOMŠIČ Marija SLOVENIA NOSE Ludvik SLOVENIA
58 ULMANN JIRI ULMANN Jiří CZECH REPUBLIC VOŇKA Jiří CZECH REPUBLIC VOŘÍŠKOVÁ Irena CZECH REPUBLIC
59 TEUFEL DOROTA TEUFEL Dorota POLAND TEUFEL Kacper POLAND TEUFEL Szymon POLAND
60 PILLER TOMAS PILLER Tomáš CZECH REPUBLIC PILLEROVÁ Monika CZECH REPUBLIC PŘIKRYL Karel CZECH REPUBLIC
61 DEMCIKOVA JIRINA MIKYŠKA Milan CZECH REPUBLIC PŘIBYL Miloš CZECH REPUBLIC DEMČÍKOVÁ Jiřina CZECH REPUBLIC
62 HORACKOVA SIMONA LAPIHUSKA ML. Milan CZECH REPUBLIC LAPIHUSKA Robert CZECH REPUBLIC HORÁČKOVÁ Simona CZECH REPUBLIC
63 KULHANEK MILAN KULHÁNEK Milan CZECH REPUBLIC LAPIHUSKA ST. Milan CZECH REPUBLIC MALÁ Zuzana CZECH REPUBLIC
64 GROSCHL ZDENEK GRÖSCHL Zdeněk CZECH REPUBLIC KOCOUREK Pavel CZECH REPUBLIC HOCKOVÁ Kateřina CZECH REPUBLIC
65 KOWALSKI RYSZARD LICHNOWSKA Celina POLAND SIARA Jerzy POLAND KOWALSKI Ryszard POLAND
66 KACZMAREK RAFAL ŚLIŻ Wioletta POLAND KACZMAREK Rafał POLAND TYRLIK Krystian POLAND
67 BLASIAK KATARZYNA BŁASIAK Katarzyna POLAND GRZYBOWSKI Wojciech POLAND KASTELIK Łukasz POLAND
68 SLIZ JEDRZEJ ŚWIĘCH Alicja POLAND STERNICKI Marcin POLAND ŚLIŻ Jędrzej POLAND
69 MOC MATEUSZ RYPIEŃ Patrycja POLAND TOMASZ Grzelak POLAND MOC Mateusz POLAND
70 KUBIESA SZYMON MACIEJEWSKA Małgorzata POLAND MOC Mateusz POLAND KUBIESA Szymon POLAND
71 FABIS KAROLINA FABIŚ Karolina POLAND LACH Marek POLAND ŚLIŻ Andrzej POLAND
72 KALUZNY ARTUR LORENZ-KAWCZYŃSKA Wioletta POLAND MOC Monika POLAND KAŁUŻNY Artur POLAND
73 JEZIORNA IWONA JEZIORNA Iwona POLAND WOJCIECHOWSKA Grażyna POLAND ŚLIŻ Katarzyna POLAND
74 HEGYI ANDRAS OLÁH Krisztina HUNGARY HEGYI Balázs HUNGARY HEGYI András HUNGARY
75 BABAI GABOR BABAI Gábor HUNGARY TUMPEK Fanni HUNGARY KÖRNYEI Dávid HUNGARY
76 BANDLI ADAM FONYÓDI Léna HUNGARY BÁNDLI Ádám HUNGARY KASZA Gyula HUNGARY
77 HAVASI JOCI SÜLE Rózsi HUNGARY HAVASI Joci HUNGARY HAVASI Jozsef HUNGARY
78 ANDRIJANIC MARJAN KRAJNC Eva SLOVAKIA ANDRIJANIČ Marjan SLOVENIA HORVAT Borut SLOVENIA
79 HRIBAR JOZE VENGUST Lojze SLOVENIA HRIBAR Joze SLOVENIA KODRE Jure SLOVENIA
80 KONYA DANIEL SZABÓ Kitti OLIMPIC MOVEMENT KONYA Daniel HUNGARY KUTASI Péter HUNGARY
81 FONYODI CILI VAJDA Mátyás HUNGARY FONYODI Cili HUNGARY FONYÓDI Lajos HUNGARY
82 BORBENYI ZSOLT MOLNÁR Csaba HUNGARY BORBÉNYI Zsolt HUNGARY STIER Edit HUNGARY
83 KAUCA JINDRICH KOREŠ ST. Jiří CZECH REPUBLIC RADOUŠOVÁ Jana CZECH REPUBLIC KAUCA Jindřich CZECH REPUBLIC
84 BERANOVA PAVLA BERANOVÁ Pavla CZECH REPUBLIC BUREŠ ST. Pavel CZECH REPUBLIC BUREŠOVÁ Jana CZECH REPUBLIC
85 KOT PAVEL MAZÚR Pavel CZECH REPUBLIC KOTOVÁ Jiřina CZECH REPUBLIC KOT Pavel CZECH REPUBLIC
86 HULEC ZDENEK PALAS Pavel CZECH REPUBLIC HULEC Zdenek CZECH REPUBLIC MALÁ Margita CZECH REPUBLIC
87 FAFKOVA JANA FAFKOVÁ Jana CZECH REPUBLIC FRONĚK Jiří CZECH REPUBLIC PÍREK Martin CZECH REPUBLIC
88 CHMELAR IVO KOREŠOVÁ Alena CZECH REPUBLIC CHMELAŘ Ivo CZECH REPUBLIC CHMELAŘOVÁ Yvetta CZECH REPUBLIC
89 MRAZ VACLAV VALENZ Jan CZECH REPUBLIC MRÁZ Václav CZECH REPUBLIC ŠPICLOVÁ Adéla CZECH REPUBLIC
90 GREPL JIRI MRÁZKOVÁ Sylva CZECH REPUBLIC MICHÁLEK Ivo CZECH REPUBLIC GREPL Jiří CZECH REPUBLIC
91 KONECNA JANA MICHÁLEK Tomáš CZECH REPUBLIC KONEČNÁ Jana CZECH REPUBLIC MICHÁLEK Jan CZECH REPUBLIC

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
HOHENLOHE 13 72 % 5 %
SLOPAK 14 61 % 5 %
KPPS 10 43 % 4 %
CAP 8 42 % 3 %
SPIDERS 8 38 % 3 %
KLAP 6 40 % 2 %
NOVOKER 4 33 % 1 %
GULIVER 3 30 % 1 %
JEWEL 3 21 % 1 %
PRASK 2 15 % 1 %
LABOULE 4 14 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
MOPED 0 0 % 0 %
PAF 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 76
Czech Republic 67
Slovenia 50
Poland 35
Hungary 30
Ukraine 11
Austria 2
Finland 1
Olimpic Movement 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
4 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
18 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
25 WHITWORTH Oľga SPIDERS F VETERAN 515
27 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
30 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
34 KLUČARIK Karol SPIDERS M VETERAN 491
37 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
41 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
43 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
44 DUBAN Ján LABOULE M NORMAL 267
45 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
51 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
52 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
53 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
55 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
60 BEREŠ Juraj Dušan PAF M VETERAN 513
62 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
63 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
65 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
66 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
67 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
69 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
70 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
71 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
72 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
73 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
75 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
77 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
78 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
82 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
83 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
84 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
85 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
88 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
90 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
96 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
97 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
98 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
99 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
102 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
104 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
107 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
112 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
113 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
115 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
117 GEMEL Ján LABOULE M VETERAN 563
118 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
119 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
120 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
121 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
122 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
123 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
124 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
125 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
126 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
127 SIPOS Patrik JEWEL M NORMAL 572
130 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
131 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
132 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
133 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP F VETERAN 532
134 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
137 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
138 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
139 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
140 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
141 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
142 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
143 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
144 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
145 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
146 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
147 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
148 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
149 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
150 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
151 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
152 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
153 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
154 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
155 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
156 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
157 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
158 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
159 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
160 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
161 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
162 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
163 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
164 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
165 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
166 MACH Juraj MOPED M ESPOIRS 270
167 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
168 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
169 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
170 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
171 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
172 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
173 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
174 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
175 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
176 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
177 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
178 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
179 BAUMGARTNER Julien LABOULE M NORMAL 561
180 PAILLARD Sven LABOULE M NORMAL 562
181 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
182 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
183 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
184 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
185 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
186 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
187 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
188 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
189 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
190 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
191 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
192 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
193 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
194 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
195 KADLEČÍK Ivan JEWEL M NORMAL 184
196 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
197 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
198 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
199 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
200 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
201 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
202 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
203 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
204 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
205 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
206 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
207 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
208 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
209 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
210 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
211 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
212 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
213 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
214 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
215 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
216 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
217 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
218 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
219 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
220 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
221 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
222 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
223 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
224 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
225 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
226 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
227 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
228 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
229 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
230 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
231 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
232 PEYLOUBET Romain CASSOVIA M NORMAL 566
233 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
234 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
235 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
236 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
237 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
238 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
239 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
240 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
241 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
242 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
243 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
244 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
245 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
246 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
247 GLOZNEK Oskar MOPED M ESPOIRS 278
248 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
249 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
250 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
251 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
252 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
253 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
254 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
255 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
256 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
257 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
258 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
259 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
260 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
261 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
262 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
263 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
264 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
265 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
266 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
267 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
268 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
269 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
270 GABRIELLI René HOHENLOHE M NORMAL 560
271 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
272 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
273 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
274 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
275 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
276 JELENČIAK Matúš TURIEC M JUNIOR 577

Jedlo

  • 256Menu A
  • 17Menu B