GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

B - Guľobranie

Kategória
B-turnaj
Miesto
Sobodrom, Komenského 27, Pezinok, SLOVAKIA
Dátum
2018-09-08
Prezentácia
do 14:30
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Iba swiss
Štartovné
Organizátor
SPIDERS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
29 / 29
Poznámky
On-line priebeh

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 KRAJCOVICOVA KATARINA 145 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP BAKYTA Radovan SPIDERS
2 KARACSONY JOZEF 116 KARACSONY Jozef SLOPAK SOBOLIČ Marek SPIDERS
3 MESZAROS GABRIEL 102 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
4 KANKARA MATEJ 87 KANKARA Matej SPIDERS RAKONCZA Roman LABOULE
5 RYBAR ALOJZ 80 RYBÁR Alojz SLOPAK TÓTH Róbert KPPS
6 VOLARIK JOZEF 73 BAKYTA Michal SPIDERS VOLÁRIK Jozef SPIDERS
7 KRAJCOVIC MATEJ 65 KRAJČOVIČ Matej CAP SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS
8 IZSO ROMAN 58 IZSO Roman SLOPAK ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
9 SOBOLIC MICHAL 54 HRIVNÁK Juraj SPIDERS SOBOLIČ Michal SPIDERS
10 FILOVA MARCELA 51 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE KLUČARIK Karol SPIDERS
11 RITOMSKY MIROSLAV 47 DVORNICKÁ Ľubica KLAP RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK
12 NEMCEKOVA SLAVKA 44 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER WHITWORTH Oľga SPIDERS
13 SEBENOVA ALEXANDRA 40 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP MELUŠ Matej KPPS
14 HAVASI RITA 36 HAVASI Rita HUNGARY SIMON Ágnes HUNGARY
15 GOCALOVA KATARINA 33 GOCALOVÁ Katarína KLAP STIERANKA Juraj KLAP
16 KRCHNAKOVA ETELA 1 LAZAROVÁ Jana CASSOVIA KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP
17 KLUCIKOVA DANA 1 BABAI Gábor HUNGARY KLÚČIKOVÁ Dana CAP
18 KREKACOVA IRENA 1 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
19 KOCSIS TAMAS 1 KOCSIS Tamás HUNGARY MONTEIRO Giovanna HUNGARY
20 SALAGA PAVOL 1 ŠALAGA Pavol PAF ŠVECOVÁ Soňa PAF
21 BERES JURAJ 1 BEREŠ Juraj PAF DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF
22 WAGNEROVA RITA 1 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP WAGNEROVÁ Rita KLAP
23 HAVRLENT MARIAN 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK
24 JURAN IGOR 1 JURAN Igor LABOULE SLAMENÁ Katarína MOPED
25 GUSTAFIK JOZEF 1 GUŠTAFÍK Jozef MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED
26 GEMEL JAN 1 GEMEL Ján SLOVAKIA HULMAN Ľubomír SLOVAKIA
27 DURCOVA SONA 1 DURCOVÁ Soňa SLOVAKIA HERDOVÁ Oľga SLOVAKIA
28 PULMAN RUDOLF 1 PITOŇÁK Martin SPIDERS PULMAN Rudolf SPIDERS
29 MRAZ FRANTISEK 1 MRÁZ František SLOVAKIA MRÁZ Vincenc SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SPIDERS 13 59 % 22 %
KLAP 6 43 % 10 %
SLOPAK 6 30 % 10 %
CAP 5 26 % 9 %
HOHENLOHE 4 25 % 7 %
PAF 4 24 % 7 %
MOPED 3 15 % 5 %
KPPS 2 8 % 3 %
LABOULE 2 8 % 3 %
NOVOKER 1 10 % 2 %
CASSOVIA 1 6 % 2 %
GULIVER 0 0 % 0 %
JEWEL 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 53
Hungary 5

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
6 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
9 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
16 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL F VETERAN 213
17 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
21 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
23 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
31 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
35 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
41 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
51 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
52 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
53 ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK M VETERAN 3
63 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
67 ČERNÁK Miroslav KPPS M NORMAL 454
71 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
72 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
73 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
74 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
75 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
76 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
81 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
82 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
84 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
85 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
86 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
87 CHYBA Miloš LABOULE M VETERAN 276
89 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
91 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
92 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
95 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
96 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
97 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
98 ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
99 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
100 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
103 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
104 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
105 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
106 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
108 VOJTEK Milan NOVOKER M NORMAL 319
116 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F NORMAL 505
117 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
118 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
119 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
120 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
123 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
124 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
126 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
127 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
130 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
131 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
132 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
133 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
134 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
136 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
137 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
138 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
140 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
141 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
142 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
144 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
145 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP F VETERAN 532
147 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
148 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
149 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
150 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
151 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
152 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
153 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
154 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
155 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
156 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
157 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
158 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
159 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
160 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
161 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
162 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
163 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
164 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
165 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
166 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
167 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
168 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
169 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
170 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
172 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
173 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
174 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
175 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
176 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
177 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
178 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
179 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
180 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
181 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
182 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
183 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
184 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
187 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
188 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
189 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
190 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
191 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
192 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
193 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
194 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
195 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
196 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
197 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
198 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
199 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
200 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
201 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
202 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
203 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
204 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
205 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
206 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
207 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
208 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
209 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
210 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
211 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
212 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
213 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
214 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
215 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
216 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
217 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
218 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
219 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
220 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
221 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
222 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
223 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
224 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
225 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
226 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
227 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
228 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
229 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
230 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
231 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
232 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
233 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
234 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
235 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
236 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
237 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
238 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
239 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
240 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
241 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
242 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
243 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
244 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
245 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
246 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
247 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
248 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
249 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
250 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
251 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
252 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
253 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
254 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
255 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
256 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
257 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
258 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
259 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
260 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
261 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
262 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
263 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
264 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
265 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
266 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
267 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
268 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
269 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
270 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
271 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
272 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
273 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
274 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
275 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
276 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557