GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

B - Guľobranie

Kategória
B-turnaj
Miesto
Sobodrom, Komenského 27, Pezinok, SLOVAKIA
Dátum
2018-09-08
Prezentácia
do 14:30
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Iba swiss
Štartovné
Organizátor
SPIDERS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
29 / 29
Poznámky
On-line priebeh

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 KRAJCOVICOVA KATARINA 145 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP BAKYTA Radovan SPIDERS
2 KARACSONY JOZEF 116 KARACSONY Jozef SLOPAK SOBOLIČ Marek SPIDERS
3 MESZAROS GABRIEL 102 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
4 KANKARA MATEJ 87 KANKARA Matej SPIDERS RAKONCZA Roman LABOULE
5 RYBAR ALOJZ 80 RYBÁR Alojz SLOPAK TÓTH Róbert KPPS
6 VOLARIK JOZEF 73 BAKYTA Michal SPIDERS VOLÁRIK Jozef SPIDERS
7 KRAJCOVIC MATEJ 65 KRAJČOVIČ Matej CAP SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS
8 IZSO ROMAN 58 IZSO Roman SLOPAK ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
9 SOBOLIC MICHAL 54 HRIVNÁK Juraj SPIDERS SOBOLIČ Michal SPIDERS
10 FILOVA MARCELA 51 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE KLUČARIK Karol SPIDERS
11 RITOMSKY MIROSLAV 47 DVORNICKÁ Ľubica KLAP RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK
12 NEMCEKOVA SLAVKA 44 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER WHITWORTH Oľga SPIDERS
13 SEBENOVA ALEXANDRA 40 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP MELUŠ Matej KPPS
14 HAVASI RITA 36 HAVASI Rita HUNGARY SIMON Ágnes HUNGARY
15 GOCALOVA KATARINA 33 GOCALOVÁ Katarína KLAP STIERANKA Juraj KLAP
16 KRCHNAKOVA ETELA 1 LAZAROVÁ Jana CASSOVIA KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP
17 KLUCIKOVA DANA 1 BABAI Gábor HUNGARY KLÚČIKOVÁ Dana CAP
18 KREKACOVA IRENA 1 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
19 KOCSIS TAMAS 1 KOCSIS Tamás HUNGARY MONTEIRO Giovanna HUNGARY
20 SALAGA PAVOL 1 ŠALAGA Pavol PAF ŠVECOVÁ Soňa PAF
21 BERES JURAJ 1 BEREŠ Juraj PAF DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF
22 WAGNEROVA RITA 1 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP WAGNEROVÁ Rita KLAP
23 HAVRLENT MARIAN 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK
24 JURAN IGOR 1 JURAN Igor LABOULE SLAMENÁ Katarína MOPED
25 GUSTAFIK JOZEF 1 GUŠTAFÍK Jozef MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED
26 GEMEL JAN 1 GEMEL Ján SLOVAKIA HULMAN Ľubomír SLOVAKIA
27 DURCOVA SONA 1 DURCOVÁ Soňa SLOVAKIA HERDOVÁ Oľga SLOVAKIA
28 PULMAN RUDOLF 1 PITOŇÁK Martin SPIDERS PULMAN Rudolf SPIDERS
29 MRAZ FRANTISEK 1 MRÁZ František SLOVAKIA MRÁZ Vincenc SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SPIDERS 13 59 % 22 %
KLAP 6 43 % 10 %
SLOPAK 6 30 % 10 %
CAP 5 26 % 9 %
HOHENLOHE 4 25 % 7 %
PAF 4 24 % 7 %
MOPED 3 15 % 5 %
KPPS 2 8 % 3 %
LABOULE 2 8 % 3 %
NOVOKER 1 10 % 2 %
CASSOVIA 1 6 % 2 %
GULIVER 0 0 % 0 %
JEWEL 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 53
Hungary 5

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
6 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
11 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
16 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL F VETERAN 213
18 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
23 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
24 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
30 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
42 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
53 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
54 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
56 ŠEDIVÝ Lubomír SLOPAK M VETERAN 3
59 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
60 ČERNÁK Miroslav KPPS M NORMAL 454
61 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
66 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
71 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
73 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
76 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
77 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
78 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
79 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
81 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
83 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
85 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
86 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
87 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
92 CHYBA Miloš LABOULE M VETERAN 276
93 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
94 ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
95 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
97 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
98 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
99 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
102 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
104 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
105 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
106 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
107 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
109 VOJTEK Milan NOVOKER M NORMAL 319
114 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
116 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
117 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F NORMAL 505
120 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
124 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
125 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
126 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
127 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
128 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
130 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
131 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
132 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
133 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
134 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
135 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
136 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
137 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
138 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP F VETERAN 532
139 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
141 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
142 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
143 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
144 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
145 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
147 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
148 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
149 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
150 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
151 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
152 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
153 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
154 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
155 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
156 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
157 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
158 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
159 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
160 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
161 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
162 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
163 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
164 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
166 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
167 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
168 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
169 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
170 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
171 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
172 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
173 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
174 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
175 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
177 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
179 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
180 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
181 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
182 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
183 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
184 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
185 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
186 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
187 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
188 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
189 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
190 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
191 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
192 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
193 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
195 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
196 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
197 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
198 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
199 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
200 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
201 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
202 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
203 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
204 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
205 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
206 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
207 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
208 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
209 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
210 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
211 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
212 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
213 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
214 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
215 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
216 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
217 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
218 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
219 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
220 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
221 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
222 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
223 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
224 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
225 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
226 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
227 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
228 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
229 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
230 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
231 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
232 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
233 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
234 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
235 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
236 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
237 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
238 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
239 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
240 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
241 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
242 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
243 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
244 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
245 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
246 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
247 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
248 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
249 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
250 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
251 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
252 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
253 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
254 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
255 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
256 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
257 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
258 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
259 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
260 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
261 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
262 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
263 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
264 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
265 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
266 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
267 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
268 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
269 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
270 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
271 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
272 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
273 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
274 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
275 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
276 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557