GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Guliver Cup

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Prezidentská záhrada, Banskobystrická, Bratislava, SLOVAKIA
Dátum
2019-05-04
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2019-04-17 od 19:00
Koniec registrácie
2019-05-02 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO (Buchholz/FBHN)
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 5 €
Organizátor
GULIVER
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
28 / 28

Hlavný rozhodca
TOMKO Ján
Koordinátor
MELUŠ Daniel
Jury
MELUŠ Daniel
Jury
PLAČKO Zdenek
Jury
TOMKO Ján

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 KLUCIKOVA DANA 140 BLEHO Tomáš KPPS KLÚČIKOVÁ Dana CAP
2 IZSO ROMAN 112 IZSO Roman SLOPAK RYBÁR Alojz SLOPAK
3-4 KARACSONY JOZEF 91 KARACSONY Jozef SLOPAK SEMAN Stanislav SLOPAK
3-4 MICHALKA VLADIMIR 91 MAJOROŠ Zoltán GULIVER MICHALKA Vladimír GULIVER
5 MERY JANETTE 77 MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Kristián SLOPAK
6 MELUS DANIEL 70 MELUŠ Daniel KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS
7 TOMAN PETER 63 MÉRY Jozef SLOPAK TOMAN Peter SLOPAK
8 SKORUPA MILAN 56 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
9 VARGOVA DANIELA 53 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE VARGOVÁ Daniela KPPS
10 STOWASSEROVA VANDA 49 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
11 CERNAK MIROSLAV 46 ČERNÁK Miroslav KPPS VOLÁRIK Jozef SPIDERS
12 TOMKO JAN 42 PLAČKO Zdenek GULIVER TOMKO Ján HOHENLOHE
13 BEZAK VLADIMIR 39 BEZÁK Vladimír LABOULE MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
14 SZABO MILAN 35 SZABO Milan KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
15 KADLECIKOVA IVICA 1 BOGDA Michal SLOVAKIA KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
16 TOTH ROBERT 1 TÓTH Róbert KPPS ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
17 DEJAILLES GUIJOM 1 DEJAILLES Guijom FRANCE DIMITROVSKA Martina MACEDONIA
18 KRAJCOVICOVA KATARINA 1 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
19 BAUMGARTNER JULIEN 1 BAUMGARTNER Julien LABOULE PAILLARD Sven LABOULE
20 LAMPERT MARTIN 1 LAMPERT Martin CAP MATULÍK Jaroslav CAP
21 MESIARIKOVA LUDMILA 1 HOTOVA Halka SLOVAKIA MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
22 UFNAR ALZBETA 1 KADLEČÍK Ivan SLOVAKIA UFNÁR Alžbeta SLOPAK
23 BOSSARD MAXIME 1 BOSSARD Maxime FRANCE FERNIQUE Tanguy FRANCE
24 HAVRLENT MARIAN 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK
25 SIPOS PATRIK 1 SIPOS Patrik JEWEL VODOVÁ Jana GULIVER
26 MIHALOVA DANICA 1 MIHALOVÁ Danica GULIVER PLAČKOVÁ Silvia GULIVER
27 PIRSELOVA GRETA 1 PIRŠEL Miroslav SLOVAKIA PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK
28 FRATRICOVA ANDREA 1 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SLOPAK 11 48 % 20 %
HOHENLOHE 8 38 % 14 %
KPPS 8 35 % 14 %
GULIVER 7 64 % 13 %
CAP 5 25 % 9 %
LABOULE 3 13 % 5 %
JEWEL 2 18 % 4 %
KLAP 2 14 % 4 %
SPIDERS 1 5 % 2 %
ŽILPEK 1 4 % 2 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
HARMONY 0 0 % 0 %
LABELLE 0 0 % 0 %
MOPED 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PAF 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 50
France 4
Macedonia 1
Switzerland 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
2 STANO Michal HOHENLOHE M NORMAL 174
3 KRAJČOVIČ Matej CAP M ESPOIRS 456
4 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
5 ŠTRBA Marek SPIDERS M ESPOIRS 473
6 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
7 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
8 KARACSONY Jozef SLOPAK M VETERAN 402
9 PULMAN Rudolf SPIDERS M NORMAL 470
10 KLÚČIKOVÁ Dana CAP F NORMAL 458
11 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE F NORMAL 5
12 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
13 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
14 KADLEČÍK Ivan HOHENLOHE M NORMAL 184
15 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP F NORMAL 435
16 KANKARA Matej SPIDERS M NORMAL 475
17 ČERNÁK Miroslav KPPS M NORMAL 454
18 MÉRY Jozef SLOPAK M NORMAL 569
19 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
20 MÉRY Janette SLOPAK F NORMAL 568
21 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
22 DZÚRIK Michal HARMONY M NORMAL 195
23 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS F VETERAN 500
24 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
25 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
26 SZABO Milan KPPS M NORMAL 297
27 VOLÁRIK Michal CAP M ESPOIRS 398
28 WHITWORTH Oľga SPIDERS F VETERAN 515
29 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
30 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
31 JURAN Igor MOPED M VETERAN 520
32 ŠTRBA Anton SPIDERS M VETERAN 472
33 TÓTH Róbert KPPS M NORMAL 487
34 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE F NORMAL 510
35 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
36 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
37 VARGOVÁ Daniela KPPS F NORMAL 455
38 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
39 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
40 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
41 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
42 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP F VETERAN 29
43 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
44 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
45 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
46 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
47 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
48 DUBAN Ján LABOULE M VETERAN 267
49 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL F VETERAN 213
50 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
51 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
52 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
53 KRALOVIČ Richard HARMONY M NORMAL 538
54 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
55 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
56 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
57 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
58 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
59 SEMAN Stanislav SLOPAK M VETERAN 354
60 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
61 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
62 ANGER Peter SLOPAK M NORMAL 603
63 MENGEROVÁ Hana SLOPAK F NORMAL 21
64 MÉRY Kristián SLOPAK M JUNIOR 570
65 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
66 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
67 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
68 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
69 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
70 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
71 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
72 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
73 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
74 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
75 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
76 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
77 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
78 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
79 MELUŠ Matej KPPS M NORMAL 443
80 PIRŠEL Miroslav TURIEC M NORMAL 594
81 MELIŠ Peter HARMONY M NORMAL 350
82 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
83 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
84 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
85 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
86 RAKONCZA Roman HARMONY M NORMAL 537
87 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
88 MIEZGA Filip PRASK M KADET 578
89 BERECKÝ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 615
90 TÓTHOVÁ Mária KPPS F NORMAL 495
91 GEMEL Ján LABOULE M VETERAN 563
92 KERSTEN Juraj HOHENLOHE M NORMAL 630
93 ŠKORUPA Milan GULIVER M VETERAN 36
94 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
95 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
96 KELEMEN Kristian NOVOKER M KADET 504
97 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
98 BAČE Vladimír TURIEC M JUNIOR 554
99 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
100 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
101 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
102 BEREŠ Juraj Dušan PAF M VETERAN 513
103 KLUČARIK Karol SPIDERS M VETERAN 491
104 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
105 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
106 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
107 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
108 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
109 PIRŠELOVÁ Gréta TURIEC F KADET 551
110 MATULA Rudolf TURIEC M NORMAL 622
111 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
112 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
113 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
114 PURGIŇA Viktor CAP M ESPOIRS 635
115 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
116 PISKLOVÁ Renáta KLAP F VETERAN 546
117 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
118 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
119 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
120 HAVRLENT Marián HOHENLOHE M VETERAN 407
121 STRNADOVÁ Jarmila LABOULE F NORMAL 619
122 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
123 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
124 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
125 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
126 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
127 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
128 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
129 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
130 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
131 KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC F NORMAL 593
132 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
133 KOŠNÁROVÁ Barbora HARMONY F NORMAL 600
134 FLEISCHHACKER Michal HARMONY M NORMAL 601
135 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
136 ZÁMEČNÍK Marek HARMONY M NORMAL 599
137 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F KADET 488
138 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
139 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
140 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP F VETERAN 532
141 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
142 BAČÉ Filip TURIEC M MINIM 555
143 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
144 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
145 BURIÁNKOVÁ Eva LABOULE F VETERAN 602
146 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
147 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
148 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
149 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
150 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
151 GUŠTAFÍKOVÁ Emília MOPED F VETERAN 634
152 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
153 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
154 ŽILINČÁROVÁ Ema PRASK F BENJAMIN 631
155 MIEZGA Boris PRASK M BENJAMIN 627
156 PONGRÁCOVÁ Petra PRASK F MINIM 633
157 TRÁVNIČEK Teo HOHENLOHE M MINIM 624
158 BERÉNYIOVÁ Andrea HOHENLOHE F NORMAL 629
159 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
160 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
161 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
162 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
163 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
164 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
165 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
166 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
167 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
168 PRINCÍK Peter ŠÍRAVA M VETERAN 616
169 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
170 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
171 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
172 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
173 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
174 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
175 DZURUS Ladislav CASSOVIA M VETERAN 482
176 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
177 BENČAŤOVÁ Lucia TURIEC F NORMAL 617
178 BENČAŤOVÁ JR. Lucia TURIEC F BENJAMIN 618
179 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
180 SEKANINA Jerguš TURIEC M NORMAL 595
181 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
182 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
183 BOHDANOVÁ Patrícia TURIEC F JUNIOR 498
184 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
185 BELLA Tomáš TURIEC M MINIM 636
186 LUPTÁK Ján NOVOKER M VETERAN 598
187 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
188 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
189 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
190 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
191 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
192 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
193 BAUMGARTNER Julien LABELLE M NORMAL 561
194 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
195 MONZON Benjamin LABELLE M NORMAL 606
196 JURSA Daniel HOHENLOHE M KADET 613
197 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
198 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
199 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
200 SLAMENÁ Katarína MOPED F VETERAN 271
201 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
202 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
203 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
204 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
205 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
206 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
207 WOLZBERGEROVA Alena LABELLE F NORMAL 604
208 DEJAILLES Guijom LABELLE M NORMAL 607
209 BOSSARD Maxime LABELLE M NORMAL 610
210 CLAVEL Olivier HOHENLOHE M BENJAMIN 623
211 DURBÁK Boris LABOULE M VETERAN 625
212 DURBÁKOVÁ Andrea LABOULE F NORMAL 626
213 ŽILINČÁR Dominik PRASK M MINIM 632
214 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
215 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
216 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
217 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
218 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
219 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
220 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
221 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
222 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
223 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
224 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
225 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
226 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
227 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
228 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
229 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
230 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
231 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
232 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
233 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
234 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
235 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
236 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
237 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
238 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
239 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
240 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
241 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
242 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
243 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
244 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
245 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
246 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
247 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
248 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
249 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
250 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
251 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
252 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
253 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
254 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
255 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
256 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
257 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
258 NOVÁK Jozef LABOULE M VETERAN 381
259 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
260 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
261 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
262 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F NORMAL 406
263 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
264 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
265 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
266 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
267 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
268 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
269 SÝKORA Matúš KPPS M KADET 467
270 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
271 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
272 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
273 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
274 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
275 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
276 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
277 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
278 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
279 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
280 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
281 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
282 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F KADET 534
283 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F KADET 535
284 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
285 MORTREUX Olivier SLOPAK M MINIM 541
286 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
287 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
288 PAILLARD Sven LABELLE M NORMAL 562
289 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
290 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
291 AGOSTA Evgen ŽILPEK M NORMAL 579
292 GÁBOR Jozef ŽILPEK M KADET 580
293 GÁBOR Tomáš ŽILPEK M MINIM 581
294 KOVÁČ Richard ŽILPEK M KADET 582
295 KOVÁČ Santiago ŽILPEK M MINIM 583
296 LACKOVÁ Andrea ŽILPEK F JUNIOR 584
297 LACKO Radoslav ŽILPEK M KADET 585
298 MURGOŠ Juraj ŽILPEK M MINIM 586
299 BALÁŽ Darius ŽILPEK M KADET 588
300 ŠTRKÁČ Ladislav ŽILPEK M MINIM 589
301 POMPA Miroslav ŽILPEK M KADET 590
302 FEDOROVÁ Karolína ŽILPEK F KADET 591
303 POMPOVÁ Lýdia ŽILPEK F KADET 592
304 ROVŇAN Roman NOVOKER M NORMAL 597
305 BOSSARD Alexandre LABELLE M NORMAL 605
306 MACAU Iulian LABELLE M NORMAL 608
307 DIMITROVSKA Martina LABELLE F NORMAL 609
308 MOREIRA Miguel LABELLE M NORMAL 611
309 FERNIQUE Tanguy LABELLE M NORMAL 612
310 ADAMEK Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 614
311 STIERANKA Ivan ŠÍRAVA M VETERAN 620
312 BEDNÁR Tibor ŠÍRAVA M NORMAL 621
313 KĽUČINEC Lukáš TURIEC M MINIM 628

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 7 3 14 0 16 4 4 + 10 + 2
Swiss + 4KO 6 4 14 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 5 5 14 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 7 3 12 4 8 4 + 4 + 0 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO