GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Pezinský demižón

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Sobodrom, Komenského 27, Pezinok, SLOVAKIA
Dátum
2019-04-13
Prezentácia
do 08:30
Začiatok registrácie
2019-03-27 od 19:00
Koniec registrácie
2019-04-11 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 6 €
Organizátor
SPIDERS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
43 / 43
Poznámky
On-line priebeh turnaja

Hlavný Rozhodca
Štrba Marek
Pomocný rozhodca
Sobolič Marek
Pomocný rozhodca
Ševček Martin
Koordinátor
Sobolič Marek
Jury
Sobolič Marek
Jury
Ševček Martin
Jury
Štrba Marek

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 SEDLACEK PETER 258 SEDLÁČEK Peter CAP GAZDÍK Ján CAP VALENT Juraj CAP
2 GRIFFON JEAN 215 HABÁSKO Michal CZECH REPUBLIC GRIFFON Jean CZECH REPUBLIC KOTÚČOVÁ Soňa CZECH REPUBLIC
3-4 STOWASSEROVA VANDA 183 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE FILOVÁ Marcela HOHENLOHE LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE
3-4 CERNAK MIROSLAV 183 ČERNÁK Miroslav KPPS TÓTH Róbert KPPS FEDERI István AUSTRIA
5 STANO MICHAL 161 STANO Michal HOHENLOHE LAMPERT Martin CAP FRATRIČ Andrej HOHENLOHE
6 PULMAN RUDOLF 151 PULMAN Rudolf SPIDERS BAKYTA Michal SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS
7 VOLCEK IGOR 140 VOLČEK Igor SLOPAK IZSO Roman SLOPAK RYBÁR Alojz SLOPAK
8 SZABO MILAN 129 SZABO Milan KPPS KANKARA Matej SPIDERS DZÚRIK Michal LABOULE
9 SOBOLIC MAREK 124 SOBOLIČ Marek SPIDERS BAKYTA Radovan SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS
10 BLEHO TOMAS 118 BLEHO Tomáš KPPS SÝKORA Tomáš KPPS ŠURIN Igor SLOVAKIA
11 KLUCARIK KAROL 113 KLUČARIK Karol SPIDERS HULMAN Ľubomír LABOULE GEMEL Ján LABOULE
12 SEVCEK MARTIN 108 MICHALKA Vladimír GULIVER ŠEVČEK Martin CAP TOMAN Vladimír SLOPAK
13 KRCHNAKOVA ETELA 102 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP WHITWORTH Oľga SPIDERS
14 SIPOS PATRIK 97 KADLEČÍK Ivan SLOVAKIA SIPOS Patrik JEWEL VOLÁRIKOVÁ Libuša SLOVAKIA
15 STARKBAUEROVA MARIA 91 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
16 MELUS DANIEL 86 MELUŠ Daniel KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
17 RITOMSKY MIROSLAV 83 UFNÁR Alžbeta SLOPAK RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK BOŽKO Patrik Marco SLOVAKIA
18 KARACSONY JOZEF 81 MENGEROVÁ Hana SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK
19 TOMKO JAN 78 TOMKO Ján HOHENLOHE PLAČKO Zdenek GULIVER MAJOROŠ Zoltán GULIVER
20 SKORUPA MILAN 75 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE ŠKORUPA Milan HOHENLOHE
21 STRBA MAREK 73 ŠTRBA Marek SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS HRIVNÁK Juraj SPIDERS
22 KRAJCOVICOVA KATARINA 70 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP KRAJČOVIČ Matej CAP ŠTRBA Anton SPIDERS
23 NEMCEKOVA SLAVKA 1 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER VILHANOVÁ Iveta NOVOKER NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER
24 LUDVIK DOMINIK 1 HROTEK Daniel ŽILPEK BODNÁR Erik ŽILPEK ĽUDVIK Dominik ŽILPEK
25 SEMAN STANISLAV 1 VOJTEK Milan NOVOKER ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL SEMAN Stanislav SLOPAK
26 ADAMICKA JOZEF 1 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE ADAMIČKA Jozef LABOULE PÁSZTOR Ernest LABOULE
27 RAKONCZA ROMAN 1 KRALOVIČ Richard LABOULE FLEISCHHACKER Michal SLOVAKIA RAKONCZA Roman LABOULE
28 LAZAROVA JANA 1 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE VARGOVÁ Daniela KPPS
29 NOVAK JOZEF 1 NOVÁK Jozef LABOULE MÚČKA Dávid LABOULE NOSKOVIČ František LABOULE
30 MERY JANETTE 1 MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Kristián SLOPAK MÉRY Jozef SLOPAK
31 BEZAK VLADIMIR 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK BEZÁK Vladimír LABOULE
32 KAKAS DANIEL 1 KAKAŠ Daniel JEWEL BERTOK Igor SLOVAKIA RAJEC Tomáš SLOVAKIA
33 DUBAN JAN 1 JURAN Igor LABOULE DUBAN Ján LABOULE MELIŠ Peter LABOULE
34 KLOCANKA JAROSLAV 1 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA VAJDA Gejza ŠÍRAVA VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA
35 KASKA PAVEL 1 KASKA Pavel KPPS MEČIAR Jozef KPPS MELICHER Július SLOVAKIA
36 KADLECIKOVA IVICA 1 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL HATVANIOVÁ Silvia KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
37 GUSTAFIK JOZEF 1 GUŠTAFÍK Jozef MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED GUŠTAFÍKOVÁ Emília SLOVAKIA
38 KELEMEN KRISTIAN 1 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER TÖRÖK Ján NOVOKER KELEMEN Kristian NOVOKER
39 MESIARIKOVA LUDMILA 1 WAGNEROVÁ Rita KLAP MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP
40 KELEMEN JOZEF 1 KELEMEN Jozef NOVOKER KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS
41 VOLARIK JOZEF 1 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS VOLÁRIK Jozef SPIDERS ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK
42 DURCOVA SONA 1 HERDOVÁ Oľga SLOVAKIA KONUCHOVA Luba SLOVAKIA DURCOVÁ Soňa SLOVAKIA
43 PIRSELOVA GRETA 1 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK GALLOVÁ Karin SLOVAKIA ODLEVÁKOVÁ Petra SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SPIDERS 15 71 % 12 %
SLOPAK 16 70 % 12 %
LABOULE 16 57 % 12 %
HOHENLOHE 14 78 % 11 %
KPPS 13 59 % 10 %
NOVOKER 9 75 % 7 %
CAP 9 47 % 7 %
JEWEL 4 29 % 3 %
ŽILPEK 4 29 % 3 %
GULIVER 3 30 % 2 %
KLAP 3 20 % 2 %
ŠÍRAVA 3 20 % 2 %
MOPED 2 11 % 2 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
PAF 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 125
Czech Republic 3
Austria 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
9 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
12 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
13 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
35 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
36 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
40 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
44 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
45 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
47 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
53 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
55 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
58 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
59 BEREŠ Juraj Dušan PAF M VETERAN 513
64 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
66 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
76 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
78 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
79 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
83 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
86 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
88 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
90 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
93 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
94 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
96 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
100 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
102 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
103 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
107 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
108 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
109 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
111 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
112 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
113 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
115 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
116 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
122 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
123 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
124 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
126 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
127 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
128 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
130 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
131 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
134 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
135 MACH Juraj MOPED M ESPOIRS 270
136 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
137 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
138 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
139 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
140 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
141 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
143 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
147 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
148 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
152 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
155 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
156 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
157 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
158 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
159 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
160 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
161 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
162 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
164 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
167 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
169 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
170 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
172 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
173 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
174 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
175 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
176 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
177 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
179 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
180 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
183 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
184 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
185 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
186 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
187 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
188 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
189 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
191 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
194 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
195 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
196 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
197 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
199 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
201 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
202 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
203 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
204 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
205 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
206 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
207 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
208 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
209 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
210 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
211 KADLEČÍK Ivan JEWEL M NORMAL 184
212 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
213 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
214 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
216 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
217 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
218 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
219 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
220 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
222 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
223 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
224 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
225 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
226 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
227 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
228 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
229 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
230 BAUMGARTNER Julien LABOULE M NORMAL 561
231 PAILLARD Sven LABOULE M NORMAL 562
233 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
234 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
235 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
236 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
237 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
238 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
239 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
240 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
241 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
242 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
243 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
244 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
245 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
246 GLOZNEK Oskar MOPED M ESPOIRS 278
247 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
248 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
249 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
250 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
251 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
252 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
253 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
254 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
255 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
256 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
257 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
258 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
259 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
260 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
261 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
262 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
263 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
264 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
265 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
266 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
267 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
268 GABRIELLI René HOHENLOHE M NORMAL 560
269 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
270 PEYLOUBET Romain CASSOVIA M NORMAL 566
271 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
272 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
273 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
274 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 4 21 1 16 4 3 + 11 + 2
Swiss + 4KO 7 5 21 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 21 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 9 5 19 5 8 0 + 0 + 5 + 3 16 4
Skupiny na dve prehry + KO