GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Pezinský demižón

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Sobodrom, Komenského 27, Pezinok, SLOVAKIA
Dátum
2019-04-13
Prezentácia
do 08:30
Začiatok registrácie
2019-03-27 od 19:00
Koniec registrácie
2019-04-11 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 6 €
Organizátor
SPIDERS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
43 / 43
Poznámky
On-line priebeh turnaja

Hlavný rozhodca
Štrba Marek
Pomocný rozhodca
Ševček Martin
Pomocný rozhodca
Sobolič Marek
Koordinátor
Sobolič Marek
Jury
Ševček Martin
Jury
Sobolič Marek
Jury
Štrba Marek

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 SEDLACEK PETER 258 GAZDÍK Ján CAP SEDLÁČEK Peter CAP VALENT Juraj CAP
2 GRIFFON JEAN 215 GRIFFON Jean CZECH REPUBLIC HABÁSKO Michal CZECH REPUBLIC KOTÚČOVÁ Soňa CZECH REPUBLIC
3-4 STOWASSEROVA VANDA 183 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
3-4 CERNAK MIROSLAV 183 ČERNÁK Miroslav KPPS FEDERI István AUSTRIA TÓTH Róbert KPPS
5 STANO MICHAL 161 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE LAMPERT Martin CAP STANO Michal HOHENLOHE
6 PULMAN RUDOLF 151 BAKYTA Michal SPIDERS PULMAN Rudolf SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS
7 VOLCEK IGOR 140 IZSO Roman SLOPAK RYBÁR Alojz SLOPAK VOLČEK Igor SLOPAK
8 SZABO MILAN 129 DZÚRIK Michal LABOULE KANKARA Matej SPIDERS SZABO Milan KPPS
9 SOBOLIC MAREK 124 BAKYTA Radovan SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS SOBOLIČ Marek SPIDERS
10 BLEHO TOMAS 118 BLEHO Tomáš KPPS ŠURIN Igor SLOVAKIA SÝKORA Tomáš KPPS
11 KLUCARIK KAROL 113 GEMEL Ján LABOULE HULMAN Ľubomír LABOULE KLUČARIK Karol SPIDERS
12 SEVCEK MARTIN 108 MICHALKA Vladimír GULIVER ŠEVČEK Martin CAP TOMAN Vladimír SLOPAK
13 KRCHNAKOVA ETELA 102 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP WHITWORTH Oľga SPIDERS
14 SIPOS PATRIK 97 KADLEČÍK Ivan SLOVAKIA SIPOS Patrik JEWEL VOLÁRIKOVÁ Libuša SLOVAKIA
15 STARKBAUEROVA MARIA 91 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
16 MELUS DANIEL 86 MELUŠ Daniel KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
17 RITOMSKY MIROSLAV 83 BOŽKO Patrik Marco SLOVAKIA RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK UFNÁR Alžbeta SLOPAK
18 KARACSONY JOZEF 81 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK MENGEROVÁ Hana SLOPAK
19 TOMKO JAN 78 MAJOROŠ Zoltán GULIVER PLAČKO Zdenek GULIVER TOMKO Ján HOHENLOHE
20 SKORUPA MILAN 75 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE ŠKORUPA Milan HOHENLOHE ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
21 STRBA MAREK 73 HRIVNÁK Juraj SPIDERS ŠTRBA Marek SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
22 KRAJCOVICOVA KATARINA 70 KRAJČOVIČ Matej CAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP ŠTRBA Anton SPIDERS
23 NEMCEKOVA SLAVKA 1 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER VILHANOVÁ Iveta NOVOKER
24 LUDVIK DOMINIK 1 BODNÁR Erik ŽILPEK HROTEK Daniel ŽILPEK ĽUDVIK Dominik ŽILPEK
25 SEMAN STANISLAV 1 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL SEMAN Stanislav SLOPAK VOJTEK Milan NOVOKER
26 ADAMICKA JOZEF 1 ADAMIČKA Jozef LABOULE PÁSZTOR Ernest LABOULE ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE
27 RAKONCZA ROMAN 1 FLEISCHHACKER Michal SLOVAKIA KRALOVIČ Richard LABOULE RAKONCZA Roman LABOULE
28 LAZAROVA JANA 1 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE VARGOVÁ Daniela KPPS
29 NOVAK JOZEF 1 MÚČKA Dávid LABOULE NOSKOVIČ František LABOULE NOVÁK Jozef LABOULE
30 MERY JANETTE 1 MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Jozef SLOPAK MÉRY Kristián SLOPAK
31 BEZAK VLADIMIR 1 BEZÁK Vladimír LABOULE HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK
32 KAKAS DANIEL 1 BERTOK Igor SLOVAKIA KAKAŠ Daniel JEWEL RAJEC Tomáš SLOVAKIA
33 DUBAN JAN 1 DUBAN Ján LABOULE JURAN Igor LABOULE MELIŠ Peter LABOULE
34 KLOCANKA JAROSLAV 1 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA VAJDA Gejza ŠÍRAVA VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA
35 KASKA PAVEL 1 KASKA Pavel KPPS MEČIAR Jozef KPPS MELICHER Július SLOVAKIA
36 KADLECIKOVA IVICA 1 HATVANIOVÁ Silvia KPPS KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL TÓTHOVÁ Mária KPPS
37 GUSTAFIK JOZEF 1 GUŠTAFÍK Jozef MOPED GUŠTAFÍKOVÁ Emília SLOVAKIA RYŠKA ST. Daniel MOPED
38 KELEMEN KRISTIAN 1 KELEMEN Kristian NOVOKER RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER TÖRÖK Ján NOVOKER
39 MESIARIKOVA LUDMILA 1 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP WAGNEROVÁ Rita KLAP
40 KELEMEN JOZEF 1 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS KELEMEN Jozef NOVOKER KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER
41 VOLARIK JOZEF 1 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK VOLÁRIK Jozef SPIDERS
42 DURCOVA SONA 1 DURCOVÁ Soňa SLOVAKIA HERDOVÁ Oľga SLOVAKIA KONUCHOVA Luba SLOVAKIA
43 PIRSELOVA GRETA 1 GALLOVÁ Karin SLOVAKIA ODLEVÁKOVÁ Petra SLOVAKIA PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SPIDERS 15 71 % 12 %
SLOPAK 16 70 % 12 %
LABOULE 16 57 % 12 %
HOHENLOHE 14 78 % 11 %
KPPS 13 57 % 10 %
NOVOKER 9 75 % 7 %
CAP 9 47 % 7 %
JEWEL 4 29 % 3 %
ŽILPEK 4 15 % 3 %
GULIVER 3 30 % 2 %
KLAP 3 20 % 2 %
ŠÍRAVA 3 20 % 2 %
MOPED 2 10 % 2 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
PAF 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 125
Czech Republic 3
Austria 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
12 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
25 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
30 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
41 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
45 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
47 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
55 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
57 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
59 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
60 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
66 BEREŠ Juraj Dušan PAF M VETERAN 513
70 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
72 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
74 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
78 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
80 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
83 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
84 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
85 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
87 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
90 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
91 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
93 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
99 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
102 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
103 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
105 KADLEČÍK Ivan JEWEL M NORMAL 184
111 PAILLARD Sven LABOULE M NORMAL 562
112 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
115 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
117 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
119 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
120 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
121 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
122 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
124 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
125 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
129 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
131 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
132 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F KADET 393
133 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
134 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
135 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
137 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
139 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
140 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
141 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
142 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
143 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
145 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
146 BAUMGARTNER Julien LABOULE M NORMAL 561
148 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
151 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
153 PIRŠEL Miroslav TURIEC M NORMAL 594
154 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
155 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
156 MORTREUX Olivier SLOPAK M MINIM 541
157 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
159 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
160 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
161 AGOSTA Evgen ŽILPEK M NORMAL 579
162 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
163 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
164 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
165 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
167 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
168 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
170 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
171 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
172 KOVÁČ Richard ŽILPEK M KADET 582
173 BALÁŽ Darius ŽILPEK M KADET 588
174 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
175 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
176 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
177 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
178 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
179 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
180 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
181 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
182 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
185 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
187 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
188 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
192 BAČÉ Filip ŽILPEK M MINIM 555
193 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
194 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
195 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
196 KOVÁČ Santiago ŽILPEK M MINIM 583
197 LACKOVÁ Andrea ŽILPEK F KADET 584
198 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
199 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
201 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
202 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
203 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
204 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
205 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
206 LACKO Radoslav ŽILPEK M MINIM 585
207 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
208 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F KADET 534
209 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F KADET 535
210 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
211 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
212 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
213 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
214 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
215 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
221 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
222 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
224 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
225 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
226 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
227 PEYLOUBET Romain CASSOVIA M NORMAL 566
228 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
229 ŠTRKÁČ Ladislav ŽILPEK M MINIM 589
230 KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC F NORMAL 593
231 SEKANINA Jerguš TURIEC M ESPOIRS 595
232 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
233 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
234 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
235 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
236 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
237 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
238 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
239 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
240 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
241 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
242 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
243 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
244 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
245 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
246 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
247 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
248 MACH Juraj MOPED M ESPOIRS 270
249 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
250 GLOZNEK Oskar MOPED M ESPOIRS 278
251 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
252 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
253 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
254 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
255 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
256 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
257 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
258 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
259 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
260 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
261 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
262 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
263 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
264 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
265 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
266 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
267 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
268 SÝKORA Matúš KPPS M KADET 467
269 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
270 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
271 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F KADET 488
272 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
273 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
274 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
275 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
276 RYŠKA ML. Daniel MOPED M MINIM 526
277 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
278 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
279 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
280 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
281 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
282 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
283 GABRIELLI René HOHENLOHE M NORMAL 560
284 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
285 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
286 JELENČIAK Matúš TURIEC M BENJAMIN 577
287 MIEZGA Filip PRASK M KADET 578
288 GÁBOR Jozef ŽILPEK M KADET 580
289 GÁBOR Tomáš ŽILPEK M MINIM 581
290 MURGOŠ Juraj ŽILPEK M MINIM 586
291 POMPA Miroslav ŽILPEK M MINIM 590
292 FEDOROVÁ Karolína ŽILPEK F MINIM 591
293 POMPOVÁ Lýdia ŽILPEK F MINIM 592
294 KRIŠTOF Patrik TURIEC M KADET 596
295 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 4 21 1 16 4 3 + 11 + 2
Swiss + 4KO 7 5 21 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 21 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 9 5 19 5 8 0 + 0 + 5 + 3 16 4
Skupiny na dve prehry + KO