GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Guľobranie

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Sobodrom, Komenského 27, Pezinok, SLOVAKIA
Dátum
2019-08-31
Prezentácia
do 08:30
Začiatok registrácie
2019-08-12 od 19:00
Koniec registrácie
2019-08-29 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 6 €
Organizátor
SPIDERS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
41 / 41

Jury
Ševček Martin
Jury
Sobolič Marek
Jury
Štrba Marek
Nehrajúci rozhodca
Štrba Marek
Nehrajúci koordinátor
Štrba Marek

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 SZABO MILAN 246 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP SZABO Milan KPPS
2 SEBENA PATRIK 205 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP ŠEBEŇA Patrik CAP
3-4 STANO MICHAL 174 KRAJČOVIČ Matej CAP STANO Michal HOHENLOHE
3-4 GUSTAFIK STANISLAV 174 GUŠTAFÍK Jozef MOPED GUŠTAFÍK Stanislav MOPED
5 CERNAK MIROSLAV 154 ČERNÁK Miroslav KPPS ŠTRBA Anton SPIDERS
6 SOBOLIC MAREK 144 PITOŇÁK Martin SPIDERS SOBOLIČ Marek SPIDERS
7 SKORUPA MILAN 133 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE VOLÁRIK Jozef SPIDERS
8 WHITWORTH OLGA 123 IZSO Roman SLOPAK WHITWORTH Oľga SPIDERS
9 PULMAN RUDOLF 118 BAKYTA Radovan SPIDERS PULMAN Rudolf SPIDERS
10 HAVRLENT MARIAN 113 HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK
11 KARACSONY JOZEF 108 HRIVNÁK Juraj SPIDERS KARACSONY Jozef SLOPAK
12 TOMAN VLADIMIR 103 MAJOROŠ Zoltán GULIVER TOMAN Vladimír SLOPAK
13 JURAN IGOR 97 ADAMIČKA Jozef LABOULE JURAN Igor LABOULE
14 MORTREUX DAVID 92 MORTREUX David SLOPAK MORTREUX Olivier SLOPAK
15 MURARIK MARCEL 87 MURARIK Marcel SLOVAKIA SCHWAMMEL Igor SLOVAKIA
16 VOLARIK MICHAL 82 SEMAN Stanislav SLOPAK VOLÁRIK Michal CAP
17 BAKYTA MICHAL 80 BAKYTA Michal SPIDERS KLUČARIK Karol SPIDERS
18 TOMKO JAN 77 PLAČKO Zdenek GULIVER TOMKO Ján HOHENLOHE
19 BEZAK VLADIMIR 74 BEZÁK Vladimír LABOULE BIBEŇ Štefan JEWEL
20 BAYER SIMON 72 BAYER Šimon CZECH REPUBLIC PŘIKRYLOVÁ Regina CZECH REPUBLIC
21 STOWASSEROVA VANDA 69 ŠEVČEK Martin CAP STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
22 SROGONCIK JAN 1 GROZA Emília UKRAINE SROGONČÍK Ján SPIDERS
23 STRBOVA MARIA 1 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS TÓTHOVÁ Mária KPPS
24 FRATRICOVA ANDREA 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
25 KLOCANKA JAROSLAV 1 BERECKÝ Jozef SLOVAKIA KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA
26 DVORAK JOSEF 1 DVORAK Josef CZECH REPUBLIC DVOŘÁKOVÁ Jarmila CZECH REPUBLIC
27 BAYER MIROSLAV 1 BAYER Miroslav CZECH REPUBLIC TOMASKOVA Alena CZECH REPUBLIC
28 MERY JANETTE 1 DVORNICKÁ Ľubica KLAP MÉRY Janette SLOPAK
29 SIPOS PATRIK 1 SIPOS Patrik JEWEL VODOVÁ Jana GULIVER
30 BLEHO TOMAS 1 BLEHO Tomáš KPPS SOBOLIČ Milan SPIDERS
31 SLAMENA KATARINA 1 CHALAMA Roman MOPED SLAMENÁ Katarína MOPED
32 KOHOUTEK ZDENEK 1 KOHOUTEK Zdeněk CZECH REPUBLIC MIKESOVA Iva CZECH REPUBLIC
33 BRAUNOVA IVANA 1 BRAUNOVA Ivana CZECH REPUBLIC SVOBODA Jaromír CZECH REPUBLIC
34 GOCALOVA KATARINA 1 GOCALOVÁ Katarína KLAP MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
35 WAGNEROVA RITA 1 PISKLOVÁ Renáta KLAP WAGNEROVÁ Rita KLAP
36 RYBAR ALOJZ 1 MÉRY Jozef SLOPAK RYBÁR Alojz SLOPAK
37 GEMEL JAN 1 GEMEL Ján LABOULE HULMAN Ľubomír LABOULE
38 KLUCIK PETER 1 KLÚČIK Peter LABOULE ŠEBO Ľudovít SLOVAKIA
39 TOMAN PETER 1 TOMAN Peter SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
40 SEBENOVA DANIELA 1 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP
41 MRAZ FRANTISEK 1 MRÁZ František SLOVAKIA MRÁZEK Petr CZECH REPUBLIC

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SPIDERS 13 62 % 16 %
SLOPAK 13 57 % 16 %
KLAP 7 47 % 9 %
HOHENLOHE 6 33 % 7 %
CAP 6 32 % 7 %
LABOULE 6 21 % 7 %
MOPED 4 20 % 5 %
KPPS 4 17 % 5 %
GULIVER 3 30 % 4 %
JEWEL 2 14 % 2 %
ŠÍRAVA 1 7 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PAF 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 69
Czech Republic 11
Ukraine 1
France 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
6 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
8 DZÚRIK Michal LABOULE M NORMAL 195
16 TÓTH Róbert KPPS M NORMAL 487
18 ŠTRBA Marek SPIDERS M ESPOIRS 473
21 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE F NORMAL 510
25 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
28 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL F VETERAN 213
30 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
31 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
39 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
41 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
43 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
44 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
45 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
47 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
54 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
55 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
56 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
57 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
59 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
61 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
62 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
63 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
65 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
66 BEREŠ Juraj Dušan PAF M VETERAN 513
70 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
73 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
75 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
76 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
78 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
80 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
84 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
86 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
87 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
90 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
91 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
95 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
98 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
99 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
100 DUBAN Ján LABOULE M NORMAL 267
102 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
103 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
105 KADLEČÍK Ivan JEWEL M NORMAL 184
106 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
107 MÉRY Kristián SLOPAK M KADET 570
108 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
110 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
111 PAILLARD Sven LABOULE M NORMAL 562
112 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
113 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
115 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
116 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
119 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
121 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
123 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
126 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
127 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
128 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
129 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
131 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
132 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F KADET 393
133 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
134 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
135 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
136 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
137 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
138 KELEMEN Kristian NOVOKER M KADET 504
139 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
140 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
141 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
142 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
143 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
144 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
145 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
146 BAUMGARTNER Julien LABOULE M NORMAL 561
147 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
148 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
149 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
150 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F KADET 551
151 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
152 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
153 PIRŠEL Miroslav TURIEC M NORMAL 594
154 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
157 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
159 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
160 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
161 AGOSTA Evgen ŽILPEK M NORMAL 579
162 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
163 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
164 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
165 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
166 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
167 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
168 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
169 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
170 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
171 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
172 KOVÁČ Richard ŽILPEK M KADET 582
173 BALÁŽ Darius ŽILPEK M KADET 588
174 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
175 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
176 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
177 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
178 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
179 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
180 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
182 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
183 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
184 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
185 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
186 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
187 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
188 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
189 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
190 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
191 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
192 BAČÉ Filip ŽILPEK M MINIM 555
193 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
194 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
195 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
196 KOVÁČ Santiago ŽILPEK M MINIM 583
197 LACKOVÁ Andrea ŽILPEK F KADET 584
198 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
199 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
200 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
201 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
202 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
203 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
204 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
205 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
206 LACKO Radoslav ŽILPEK M MINIM 585
207 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
210 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
211 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
212 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
213 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
214 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
215 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
216 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
217 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
218 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
219 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
220 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
221 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
222 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
223 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
224 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
225 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
226 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
227 PEYLOUBET Romain CASSOVIA M NORMAL 566
229 ŠTRKÁČ Ladislav ŽILPEK M MINIM 589
230 KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC F NORMAL 593
231 SEKANINA Jerguš TURIEC M ESPOIRS 595
232 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
233 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
234 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
235 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
236 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
237 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
238 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
239 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
240 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
241 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
242 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
243 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
244 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
245 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
246 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
247 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
248 MACH Juraj MOPED M ESPOIRS 270
249 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
250 GLOZNEK Oskar MOPED M ESPOIRS 278
251 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
252 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
253 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
254 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
255 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
256 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
257 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
258 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
259 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
260 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
261 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
262 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
263 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
264 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
265 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
266 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
267 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
268 SÝKORA Matúš KPPS M KADET 467
269 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
270 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
271 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F KADET 488
272 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
273 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
274 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
275 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
276 RYŠKA ML. Daniel MOPED M MINIM 526
277 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
278 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
279 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
280 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
281 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
282 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
283 GABRIELLI René HOHENLOHE M NORMAL 560
284 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
285 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
286 JELENČIAK Matúš TURIEC M BENJAMIN 577
287 MIEZGA Filip PRASK M KADET 578
288 GÁBOR Jozef ŽILPEK M KADET 580
289 GÁBOR Tomáš ŽILPEK M MINIM 581
290 MURGOŠ Juraj ŽILPEK M MINIM 586
291 POMPA Miroslav ŽILPEK M MINIM 590
292 FEDOROVÁ Karolína ŽILPEK F MINIM 591
293 POMPOVÁ Lýdia ŽILPEK F MINIM 592
294 KRIŠTOF Patrik TURIEC M KADET 596
295 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 4 20 1 16 4 3 + 11 + 2
Swiss + 4KO 7 5 20 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 20 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 9 5 17 7 8 0 + 0 + 7 + 1 16 4
Skupiny na dve prehry + KO