GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

HOHENLOHE Cup

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Guľodrom, Tyršovo nábrežie, Bratislava, SLOVAKIA
Dátum
2019-08-10
Prezentácia
do 09:00
Začiatok registrácie
2019-07-25 od 19:00
Koniec registrácie
2019-08-09 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 5 €
Organizátor
HOHENLOHE
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
40 / 40

Hlavný rozhodca
Tomko Ján
Koordinátor
Melušová Margaréta
Jury
Fratričová Andrea
Jury
Melušová Margaréta
Jury
Tomko Ján

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 BARJOLIN JOEL 240 BARJOLIN Joel FRANCE BARJOLIN Loic FRANCE
2 STRBOVA MARIA 200 ŠTRBA Anton SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
3-4 SEBENA PATRIK 170 ŠEBEŇA Patrik CAP ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
3-4 VOLARIK MICHAL 170 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS VOLÁRIK Michal CAP
5 LAZAROVA JANA 150 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE MENGEROVÁ Hana SLOPAK
6 KADLECIKOVA IVICA 140 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
7 TOTH ROBERT 130 TÓTH Róbert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
8 KRCHNAKOVA ETELA 120 GALLO Igor SLOVAKIA KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP
9 FRATRIC ANDREJ 115 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE KRAJČOVIČ Matej CAP
10 MERY JANETTE 110 MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Jozef SLOPAK
11 KANKARA MATEJ 105 FEDERI István AUSTRIA KANKARA Matej SPIDERS
12 KRAJCOVICOVA KATARINA 100 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
13 HAINAUT BRUNO 95 HAINAUT Bruno BELGIUM VAN LIER Joanne BELGIUM
14 BARJOLIN REGINE 90 BARJOLIN Regine FRANCE FLORDARANCIO Corinne FRANCE
15 KARACSONY JOZEF 85 KARACSONY Jozef SLOPAK WHITWORTH Oľga SPIDERS
16 BAUMGARTNER JULIEN 80 BAUMGARTNER Julien LABOULE PAILLARD Sven LABOULE
17 FILOVA MARCELA 78 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE ZEMANEC Ľubomír JEWEL
18 TOMKO JAN 75 BEZÁK Vladimír LABOULE TOMKO Ján HOHENLOHE
19 LEYDET FRANCIS 73 LEYDET Francis FRANCE LEYDET Livio FRANCE
20 DODO PANCSITS 70 DODÓ Pancsits HUNGARY KEINDL Tibor HUNGARY
21 SZABO MILAN 1 BLEHO Tomáš KPPS SZABO Milan KPPS
22 SKORUPA MILAN 1 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE VOLÁRIK Jozef SPIDERS
23 UFNAR ALZBETA 1 KADLEČÍK Ivan JEWEL UFNÁR Alžbeta SLOPAK
24 STANO MICHAL 1 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE STANO Michal HOHENLOHE
25 STOWASSEROVA VANDA 1 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
26 HAVRLENT MARIAN 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE MEZÍK Róbert JEWEL
27 FRATRICOVA ANDREA 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
28 RITOMSKY MIROSLAV 1 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK ŠTRKÁČ Ladislav SLOVAKIA
29 MEDVECKA VERONIKA 1 MEDVECKÁ Veronika MOPED ORSZÁGH Juraj MOPED
30 SIPOS PATRIK 1 SIPOS Patrik JEWEL VODOVÁ Jana GULIVER
31 HRIVNAK JURAJ 1 GEMEL Ján LABOULE HRIVNÁK Juraj SPIDERS
32 FERNIQUE TANGUY 1 FERNIQUE Tanguy FRANCE LISCOUET Baptiste FRANCE
33 KOVAC RICHARD 1 BALÁŽ Darius SLOVAKIA KOVÁČ Richard ŽILPEK
34 BERENYIOVA ANDREA 1 BERÉNYIOVÁ Andrea SLOVAKIA KERSTEN Juraj SLOVAKIA
35 KOVAC SANTIAGO 1 KOVÁČ Santiago ŽILPEK LACKOVÁ Andrea ŽILPEK
36 GUSTAFIK JOZEF 1 GUŠTAFÍK Jozef MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED
37 FROLO LUKAS 1 FROLO Lukáš SLOVAKIA TODOSENKO-FROLOVÁ Marýna SLOVAKIA
38 MORAVSKY LADISLAV 1 MORAVSKÝ Ladislav MOPED MOŠOVSKÁ Silvia MOPED
39 MESIARIKOVA LUDMILA 1 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP WAGNEROVÁ Rita KLAP
40 BALAZ JOZEF 1 BALÁŽ Jozef SLOVAKIA KOLLER Peter SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
HOHENLOHE 12 67 % 15 %
SLOPAK 8 35 % 10 %
MOPED 6 50 % 8 %
CAP 6 32 % 8 %
SPIDERS 6 30 % 8 %
JEWEL 5 45 % 6 %
KPPS 5 22 % 6 %
LABOULE 4 18 % 5 %
ŽILPEK 3 13 % 4 %
KLAP 2 14 % 3 %
GULIVER 1 9 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
HARMONY 0 0 % 0 %
LABELLE 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PAF 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 65
France 9
Hungary 2
Belgium 2
Austria 1
Switzerland 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 VOLÁRIK Michal CAP M ESPOIRS 398
2 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
3 ČERNÁK Miroslav KPPS M NORMAL 454
4 KRAJČOVIČ Matej CAP M ESPOIRS 456
5 KLÚČIKOVÁ Dana CAP F NORMAL 458
6 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP F NORMAL 435
7 DZÚRIK Michal HARMONY M NORMAL 195
8 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
9 KANKARA Matej SPIDERS M NORMAL 475
10 STANO Michal HOHENLOHE M NORMAL 174
11 KARACSONY Jozef SLOPAK M VETERAN 402
12 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP F VETERAN 29
13 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
14 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
15 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
16 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE F NORMAL 5
17 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
18 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
19 SZABO Milan KPPS M NORMAL 297
20 TÓTH Róbert KPPS M NORMAL 487
21 WHITWORTH Oľga SPIDERS F VETERAN 515
22 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL F VETERAN 213
23 ŠTRBA Marek SPIDERS M ESPOIRS 473
24 ŠTRBA Anton SPIDERS M VETERAN 472
25 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
26 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
27 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
28 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
29 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
30 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS F VETERAN 500
31 SEMAN Stanislav SLOPAK M VETERAN 354
32 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
33 TÓTHOVÁ Mária KPPS F NORMAL 495
34 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
35 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
36 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
37 MENGEROVÁ Hana SLOPAK F NORMAL 21
38 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
39 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
40 ŠKORUPA Milan GULIVER M VETERAN 36
41 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
42 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
43 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
44 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
45 RAKONCZA Roman HARMONY M NORMAL 537
46 VARGOVÁ Daniela KPPS F NORMAL 455
47 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
48 BEREŠ Juraj Dušan PAF M VETERAN 513
49 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
50 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
51 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
52 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
53 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
54 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
55 MÉRY Janette SLOPAK F NORMAL 568
56 PULMAN Rudolf SPIDERS M NORMAL 470
57 KADLEČÍK Ivan HOHENLOHE M NORMAL 184
58 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
59 MELIŠ Peter HARMONY M NORMAL 350
60 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
61 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
62 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
63 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
64 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE F NORMAL 510
65 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
66 JURAN Igor MOPED M VETERAN 520
67 KLUČARIK Karol SPIDERS M VETERAN 491
68 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
69 GEMEL Ján LABOULE M VETERAN 563
70 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
71 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
72 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
73 KRALOVIČ Richard HARMONY M NORMAL 538
74 MÉRY Jozef SLOPAK M NORMAL 569
75 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
76 DUBAN Ján LABOULE M VETERAN 267
77 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
78 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
79 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
80 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
81 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
82 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
83 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
84 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
85 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
86 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
87 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
88 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
89 MELUŠ Matej KPPS M NORMAL 443
90 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
91 MÉRY Kristián SLOPAK M JUNIOR 570
92 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
93 PIRŠELOVÁ Gréta TURIEC F KADET 551
94 PIRŠEL Miroslav TURIEC M NORMAL 594
95 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
96 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
97 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
98 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
99 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP F VETERAN 532
100 PAILLARD Sven LABELLE M NORMAL 562
101 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
102 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
103 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
104 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
105 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
106 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
107 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
108 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
109 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
110 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
111 KELEMEN Kristian NOVOKER M KADET 504
112 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
113 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
114 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
115 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
116 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
117 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
118 HAVRLENT Marián HOHENLOHE M VETERAN 407
119 STRNADOVÁ Jarmila LABOULE F NORMAL 619
120 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
121 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
122 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
123 MIEZGA Filip PRASK M KADET 578
124 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
125 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
126 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
127 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
128 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
129 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
130 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
131 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
132 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
133 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
134 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
135 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
136 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
137 BERECKÝ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 615
138 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
139 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
140 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
141 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
142 MORTREUX Olivier SLOPAK M MINIM 541
143 PISKLOVÁ Renáta KLAP F VETERAN 546
144 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
145 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
146 DZURUS Ladislav CASSOVIA M VETERAN 482
147 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
148 BAUMGARTNER Julien LABELLE M NORMAL 561
149 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
150 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
151 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
152 AGOSTA Evgen ŽILPEK M NORMAL 579
153 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
154 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
155 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
156 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
157 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
158 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
159 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
160 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
161 KOVÁČ Richard ŽILPEK M KADET 582
162 BALÁŽ Darius ŽILPEK M KADET 588
163 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
164 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
165 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
166 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
167 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
168 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
169 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
170 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
171 SLAMENÁ Katarína MOPED F VETERAN 271
172 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
173 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
174 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
175 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
176 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
177 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
178 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
179 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
180 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
181 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
182 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
183 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
184 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
185 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
186 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
187 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
188 BAČÉ Filip TURIEC M MINIM 555
189 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
190 BAČE Vladimír TURIEC M JUNIOR 554
191 KOVÁČ Santiago ŽILPEK M MINIM 583
192 LACKOVÁ Andrea ŽILPEK F JUNIOR 584
193 KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC F NORMAL 593
194 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
195 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
196 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
197 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
198 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
199 LACKO Radoslav ŽILPEK M KADET 585
200 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
201 ANGER Peter SLOPAK M NORMAL 603
202 PRINCÍK Peter ŠÍRAVA M VETERAN 616
203 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
204 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
205 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
206 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
207 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
208 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
209 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
210 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
211 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
212 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
213 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F KADET 534
214 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F KADET 535
215 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
216 ŠTRKÁČ Ladislav ŽILPEK M MINIM 589
217 SEKANINA Jerguš TURIEC M NORMAL 595
218 LUPTÁK Ján NOVOKER M VETERAN 598
219 ZÁMEČNÍK Marek HARMONY M NORMAL 599
220 KOŠNÁROVÁ Barbora HARMONY F NORMAL 600
221 BENČAŤOVÁ Lucia TURIEC F NORMAL 617
222 BENČAŤOVÁ JR. Lucia TURIEC F BENJAMIN 618
223 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
224 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
225 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
226 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
227 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
228 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
229 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
230 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
231 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
232 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
233 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
234 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
235 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
236 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
237 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
238 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
239 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
240 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
241 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
242 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
243 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
244 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
245 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
246 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
247 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
248 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
249 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
250 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
251 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
252 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
253 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
254 NOVÁK Jozef LABOULE M VETERAN 381
255 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
256 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
257 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
258 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F NORMAL 406
259 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
260 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
261 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
262 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
263 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
264 SÝKORA Matúš KPPS M KADET 467
265 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
266 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F KADET 488
267 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
268 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
269 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
270 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
271 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
272 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
273 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
274 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
275 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
276 GÁBOR Jozef ŽILPEK M KADET 580
277 GÁBOR Tomáš ŽILPEK M MINIM 581
278 MURGOŠ Juraj ŽILPEK M MINIM 586
279 POMPA Miroslav ŽILPEK M KADET 590
280 FEDOROVÁ Karolína ŽILPEK F KADET 591
281 POMPOVÁ Lýdia ŽILPEK F KADET 592
282 ROVŇAN Roman NOVOKER M NORMAL 597
283 FLEISCHHACKER Michal HARMONY M NORMAL 601
284 BURIÁNKOVÁ Eva LABOULE F VETERAN 602
285 WOLZBERGEROVA Alena LABELLE F NORMAL 604
286 BOSSARD Alexandre LABELLE M NORMAL 605
287 MONZON Benjamin LABELLE M NORMAL 606
288 DEJAILLES Guijom LABELLE M NORMAL 607
289 MACAU Iulian LABELLE M NORMAL 608
290 DIMITROVSKA Martina LABELLE F NORMAL 609
291 BOSSARD Maxime LABELLE M NORMAL 610
292 MOREIRA Miguel LABELLE M NORMAL 611
293 FERNIQUE Tanguy LABELLE M NORMAL 612
294 JURSA Daniel HOHENLOHE M KADET 613
295 ADAMEK Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 614
296 STIERANKA Ivan ŠÍRAVA M VETERAN 620
297 BEDNÁR Tibor ŠÍRAVA M NORMAL 621
298 MATULA Rudolf TURIEC M NORMAL 622
299 CLAVEL Olivier HOHENLOHE M BENJAMIN 623

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 4 20 0 16 4 3 + 10 + 3
Swiss + 4KO 7 5 20 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 20 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 9 5 16 8 8 0 + 0 + 8 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO