GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Turnaj plný nežnosti

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Guľodrom, Tyršovo nábrežie, Bratislava, SLOVAKIA
Dátum
2019-11-17
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2019-10-17 od 19:00
Koniec registrácie
2019-11-16 do 23:59
Typ
Jednotlivci / Single / Tête-à-Tête
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 5 €
Bez licencie: 5 €
Junior: 3 €
Organizátor
HOHENLOHE
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
85 / 89

Hlavný rozhodca
Tomko Ján
Koordinátor
Melušová Margaréta
Jury
Fratričová Andrea
Jury
Melušová Margaréta
Jury
Tomko Ján

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 SEBENA PATRIK ŠEBEŇA Patrik CAP
2 VOLARIK MICHAL VOLÁRIK Michal CAP
3 STANO MICHAL STANO Michal HOHENLOHE
4 KRAJCOVIC MATEJ KRAJČOVIČ Matej CAP
5 FRATRIC ANDREJ FRATRIČ Andrej HOHENLOHE
6 KARACSONY JOZEF KARACSONY Jozef SLOPAK
7 CERNAK MIROSLAV ČERNÁK Miroslav KPPS
8 PULMAN RUDOLF PULMAN Rudolf SPIDERS
9 DZURIK MICHAL DZÚRIK Michal LABOULE
10 KANKARA MATEJ KANKARA Matej SPIDERS
11 KLUCIKOVA DANA KLÚČIKOVÁ Dana CAP
12 SZABO MILAN SZABO Milan KPPS
13 KRAJCOVICOVA KATARINA KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
14 MICHALKA VLADIMIR MICHALKA Vladimír GULIVER
15 TOTH ROBERT TÓTH Róbert KPPS
16 STRBA MAREK ŠTRBA Marek SPIDERS
17 FILOVA MARCELA FILOVÁ Marcela HOHENLOHE
18 IZSO ROMAN IZSO Roman SLOPAK
19 KRCHNAKOVA ETELA KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP
20 BAKYTA MICHAL BAKYTA Michal SPIDERS
21 WHITWORTH OLGA WHITWORTH Oľga SPIDERS
22 KADLECIKOVA IVICA KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
23 STRBA ANTON ŠTRBA Anton SPIDERS
24 STRBOVA MARIA ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
25 JAJCAJOVA MARIA JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK
26 KLUCARIK KAROL KLUČARIK Karol SPIDERS
27 STOWASSEROVA VANDA STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
28 TOTHOVA MARIA TÓTHOVÁ Mária KPPS
29 TOMKA LUKAS TOMKA Lukáš CAP
30 NEMCEKOVA SLAVKA NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER
31 HANDLOVSKY TICHOMIR HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE
32 RYBAR ALOJZ RYBÁR Alojz SLOPAK
33 BLEHO TOMAS BLEHO Tomáš KPPS
34 SKORUPA MILAN ŠKORUPA Milan HOHENLOHE
35 HRIVNAK JURAJ HRIVNÁK Juraj SPIDERS
36 KARCOLOVA MIRIAM KARCOLOVÁ Miriam PAF
37 TOMKO JAN TOMKO Ján HOHENLOHE
38 MERY JANETTE MÉRY Janette SLOPAK
39 MAJERCIK ANTON MAJERČÍK Anton GULIVER
40 ZAVACKY MIRON ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
41 MAJOROS ZOLTAN MAJOROŠ Zoltán GULIVER
42 FRATRICOVA ANDREA FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE
43 MERY JOZEF MÉRY Jozef SLOPAK
44 BEZAK VLADIMIR BEZÁK Vladimír LABOULE
45 KLOCANKA JAROSLAV KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA
46 GEMEL JAN GEMEL Ján LABOULE
47 DVORNICKA LUBICA DVORNICKÁ Ľubica KLAP
48 GUSTAFIK STANISLAV GUŠTAFÍK Stanislav MOPED
49 KELEMEN JOZEF KELEMEN Jozef NOVOKER
50 HAVRLENT MARIAN HAVRLENT Marián HOHENLOHE
51 GUSTAFIK JOZEF GUŠTAFÍK Jozef MOPED
52 MESIARIKOVA LUDMILA MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
53 SIPOS PATRIK SIPOS Patrik JEWEL
54 VODOVA JANA VODOVÁ Jana GULIVER
55 KABATH LADISLAV KABÁTH Ladislav SLOPAK
56 SZILVASIOVA ALENA SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
57 KELEMENOVA VERONIKA KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER
58 KADLECIK IVAN KADLEČÍK Ivan JEWEL
59 RITOMSKY MIROSLAV RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK
60 KREKACOVA IRENA KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK
61 KELEMEN KRISTIAN KELEMEN Kristian NOVOKER
62 PAILLARD SVEN PAILLARD Sven LABOULE
63 PIRSELOVA GRETA PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK
64 PIRSEL MIROSLAV PIRŠEL Miroslav TURIEC
65 WAGNEROVA RITA WAGNEROVÁ Rita KLAP
66 SEKERAKOVA RENATA SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER
67 RYSKA ST DANIEL RYŠKA ST. Daniel MOPED
68 BAHLEDA MILAN BAHLEDA Milan NOVOKER
69 PISKLOVA RENATA PISKLOVÁ Renáta KLAP
70 BERES JOZEF BEREŠ Jozef JEWEL
71 ANGER PETER ANGER Peter SLOVAKIA
72 FEDERI ISTVAN FEDERI István AUSTRIA
73 BERECKY JOZEF BERECKÝ Jozef SLOVAKIA
74 TODOSENKO-FROLOVA MARYNA TODOSENKO-FROLOVÁ Marýna SLOVAKIA
75 PRINCIK PETER PRINCÍK Peter SLOVAKIA
76 CEGLEDYOVA NATALIA CEGLÉDYOVÁ Natália SLOVAKIA
77 LAMPER JAN LAMPER Ján SLOVAKIA
78 DEBNAR JOZEF DEBNÁR Jozef SLOVAKIA
79 TRNIK JAROSLAV TRNIK Jaroslav SLOVAKIA
80 TRNIKOVA BLAZKA TRNIKOVÁ Blažka SLOVAKIA
81 DZURIKOVA SONA DZÚRIKOVÁ Soňa SLOVAKIA
82 SENINOVA VLASTA SENINOVÁ Vlasta SLOVAKIA
83 VOLKOVA ANNA VOLKOVÁ Anna SLOVAKIA
84 HUMENA MARIA HUMENÁ Mária SLOVAKIA
85 MOLNAROVA FRANTISKA MOLNÁROVÁ Františka SLOVAKIA

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
HOHENLOHE 11 61 % 13 %
SPIDERS 9 43 % 11 %
SLOPAK 9 39 % 11 %
CAP 7 37 % 8 %
NOVOKER 6 50 % 7 %
KPPS 5 22 % 6 %
GULIVER 4 40 % 5 %
JEWEL 4 29 % 5 %
KLAP 4 27 % 5 %
LABOULE 4 14 % 5 %
MOPED 3 15 % 4 %
TURIEC 1 17 % 1 %
PAF 1 7 % 1 %
ŠÍRAVA 1 7 % 1 %
ŽILPEK 1 4 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 83
Switzerland 1
Austria 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
13 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE F NORMAL 5
14 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
19 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
20 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
21 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
27 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
33 RAKONCZA Roman LABOULE M NORMAL 537
37 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
41 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
42 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
44 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
45 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
46 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
47 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
48 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
49 MENGEROVÁ Hana SLOPAK F NORMAL 21
50 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
51 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
52 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
54 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
55 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
56 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
57 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
58 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
61 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
62 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
63 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
64 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
65 JURAN Igor LABOULE M VETERAN 520
66 BEREŠ Juraj Dušan PAF M VETERAN 513
68 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
69 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
71 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
72 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
73 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
75 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
77 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
80 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
82 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
83 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
84 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
85 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
86 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
87 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
89 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
90 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
92 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
94 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
95 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
96 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
98 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
99 DUBAN Ján LABOULE M NORMAL 267
100 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
101 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
102 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
104 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
106 MÉRY Kristián SLOPAK M KADET 570
108 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
110 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
112 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
114 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
118 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
119 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
120 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
122 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
125 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
126 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
127 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
128 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
129 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
130 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F KADET 393
131 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
132 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
133 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
135 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
136 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
137 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
139 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
140 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
141 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
142 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
143 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
144 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
145 BAUMGARTNER Julien LABOULE M NORMAL 561
147 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
148 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
149 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
151 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
152 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
153 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
155 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
156 MORTREUX Olivier SLOPAK M MINIM 541
157 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
159 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
160 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
161 AGOSTA Evgen ŽILPEK M NORMAL 579
162 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
163 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
164 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
165 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
167 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
168 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
170 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
171 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
172 KOVÁČ Richard ŽILPEK M KADET 582
173 BALÁŽ Darius ŽILPEK M KADET 588
174 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
175 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
177 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
178 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
179 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
180 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
181 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
183 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
184 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
185 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
186 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
187 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
188 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
189 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
190 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
191 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
192 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
193 BAČÉ Filip ŽILPEK M MINIM 555
194 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
195 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
196 KOVÁČ Santiago ŽILPEK M MINIM 583
197 LACKOVÁ Andrea ŽILPEK F KADET 584
198 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
199 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
200 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
201 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
202 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
203 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
204 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
205 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
206 LACKO Radoslav ŽILPEK M MINIM 585
207 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
208 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F KADET 534
209 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F KADET 535
210 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
211 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
212 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
213 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
214 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
215 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
216 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
217 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
218 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
219 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
220 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
222 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
223 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
224 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
225 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
226 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
227 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
228 PEYLOUBET Romain CASSOVIA M NORMAL 566
229 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
230 ŠTRKÁČ Ladislav ŽILPEK M MINIM 589
231 KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC F NORMAL 593
232 SEKANINA Jerguš TURIEC M ESPOIRS 595
233 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
234 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
235 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
236 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
237 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
238 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
239 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
240 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
241 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
242 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
243 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
244 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
245 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
246 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
247 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
248 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
249 MACH Juraj MOPED M ESPOIRS 270
250 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
251 GLOZNEK Oskar MOPED M ESPOIRS 278
252 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
253 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
254 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
255 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
256 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
257 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
258 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
259 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
260 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
261 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
262 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
263 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
264 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
265 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
266 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
267 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
268 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
269 SÝKORA Matúš KPPS M KADET 467
270 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
271 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
272 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F KADET 488
273 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
274 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
275 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
276 RYŠKA ML. Daniel MOPED M MINIM 526
277 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
278 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
279 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
280 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
281 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
282 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
283 GABRIELLI René HOHENLOHE M NORMAL 560
284 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
285 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
286 JELENČIAK Matúš TURIEC M BENJAMIN 577
287 MIEZGA Filip PRASK M KADET 578
288 GÁBOR Jozef ŽILPEK M KADET 580
289 GÁBOR Tomáš ŽILPEK M MINIM 581
290 MURGOŠ Juraj ŽILPEK M MINIM 586
291 POMPA Miroslav ŽILPEK M MINIM 590
292 FEDOROVÁ Karolína ŽILPEK F MINIM 591
293 POMPOVÁ Lýdia ŽILPEK F MINIM 592
294 KRIŠTOF Patrik TURIEC M KADET 596
295 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 9 4 42 1 32 5 6 + 21 + 5
Swiss + 4KO 8 6 42 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 7 7 42 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 10 5 37 11 16 0 + 0 + 11 + 5 32 5
Skupiny na dve prehry + KO