GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Novembrové gule - Memoriál IČKA Šedivého

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Rusodrome, Lonyaiova, Rusovce, SLOVAKIA
Dátum
2019-11-02
Prezentácia
do 08:15
Začiatok registrácie
2019-10-03 od 19:00
Koniec registrácie
2019-11-03 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Iba swiss
Štartovné
S licenciou: 9.5 €
Bez licencie: 9.5 €
Junior: 7 €
Organizátor
SLOPAK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
50 / 50

Hlavný rozhodca
Meluš Daniel
Koordinátor
Meluš Daniel
Jury
Černák Miroslav
Jury
Karacsony Jozef
Jury
Meluš Daniel

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 FRATRIC ANDREJ 300 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP
2 KRAJCOVIC MATEJ 250 KRAJČOVIČ Matej CAP VALENT Juraj CAP
3 STANO MICHAL 225 RAKONCZA Roman LABOULE STANO Michal HOHENLOHE
4 KANKARA MATEJ 200 FLEISCHHACKER Michal SLOVAKIA KANKARA Matej SPIDERS
5 STRBA ANTON 188 PITOŇÁK Martin SPIDERS ŠTRBA Anton SPIDERS
6 FILOVA MARCELA 175 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE KLUČARIK Karol SPIDERS
7 ANGER PETER 163 ANGER Peter SLOVAKIA VÁMOSI Tibor HUNGARY
8 KRCHNAKOVA ETELA 150 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP MATULÍK Jaroslav CAP
9 IZSO ROMAN 144 IZSO Roman SLOPAK ŠKORUPA Milan HOHENLOHE
10 KRAJCOVICOVA KATARINA 138 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP TOMKA Lukáš CAP
11 ZEMANEC LUBOMIR 131 DUBAN Ján LABOULE ZEMANEC Ľubomír JEWEL
12 KLUCIKOVA DANA 125 KLÚČIKOVÁ Dana CAP STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
13 BLEHO TOMAS 119 BLEHO Tomáš KPPS ČÍK Marián JEWEL
14 JAJCAJOVA MARIA 113 FEDERI István AUSTRIA JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK
15 SZABO MILAN 106 SÝKORA Tomáš KPPS SZABO Milan KPPS
16 VOLARIK MICHAL 100 TOMAN Vladimír SLOPAK VOLÁRIK Michal CAP
17 SEBENOVA ALEXANDRA 97 BLEHO Peter SLOVAKIA ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
18 SEBENA PATRIK 94 ŠEBEŇA Patrik CAP ŠIMKOVÁ Mária KLAP
19 UFNAR ALZBETA 91 KADLEČÍK Ivan JEWEL UFNÁR Alžbeta SLOPAK
20 BAKYTA MICHAL 88 BAKYTA Michal SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
21 SEMAN STANISLAV 84 SEMAN Stanislav SLOPAK ŠURIN Igor SLOVAKIA
22 MELUS DANIEL 81 MELUŠ Daniel KPPS ŠÚRY Peter SLOVAKIA
23 RYBAR ALOJZ 78 RYBÁR Alojz SLOPAK TOMKO Ján HOHENLOHE
24 KARACSONY JOZEF 75 KARACSONY Jozef SLOPAK PULMAN Rudolf SPIDERS
25 KATRINCOVA BARBORA 72 KATRINCOVÁ Barbora SLOVAKIA TOMAN Branislav SLOVAKIA
26 LEUCHTMULLER GEORG 1 LEUCHTMULLER Georg AUSTRIA ZSMODITS Brigitte AUSTRIA
27 KREKACOVA IRENA 1 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
28 BERES JURAJ DUSAN 1 BEREŠ Juraj Dušan PAF DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF
29 GEMAINEROVA KRISTINA 1 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE MELUŠOVÁ Zuzana KPPS
30 WHITWORTH OLGA 1 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL WHITWORTH Oľga SPIDERS
31 TOTH ROBERT 1 TÓTH Róbert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
32 SEDIVY TOMAS 1 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK
33 VOLCEK IGOR 1 FERNANDEZ Bruno SLOPAK VOLČEK Igor SLOPAK
34 VOJTEK MILAN 1 SEMANOVÁ Viera SLOVAKIA VOJTEK Milan NOVOKER
35 HEJL ST PAVEL 1 HEJL ST. Pavel CZECH REPUBLIC HNILICA Pavel CZECH REPUBLIC
36 MERY JOZEF 1 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER MÉRY Jozef SLOPAK
37 MERY JANETTE 1 KELEMEN Jozef NOVOKER MÉRY Janette SLOPAK
38 MECIAR JOZEF 1 MEČIAR Jozef KPPS MEČIAROVÁ Iveta KPPS
39 ACSAI EVA 1 ACSAI Éva HUNGARY SZABÓ József HUNGARY
40 CERNAK MIROSLAV 1 BEZÁK Vladimír LABOULE ČERNÁK Miroslav KPPS
41 TOMANOVA BLANKA 1 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK VODOVÁ Jana GULIVER
42 MERY KRISTIAN 1 KELEMEN Kristian NOVOKER MÉRY Kristián SLOPAK
43 TOMAN PETER 1 TOMAN Peter SLOPAK VOLÁRIK Jozef SPIDERS
44 HARMATH ALEXANDER 1 HARMATH Alexander KPPS KASKA Pavel KPPS
45 GEMEL JAN 1 GEMEL Ján LABOULE HULMAN Ľubomír LABOULE
46 HAVRLENT MARIAN 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
47 BARTOS VLADIMIR 1 BARTOS Vladimir SLOVAKIA MAREKOVÁ Irena SLOVAKIA
48 NEMCEKOVA SLAVKA 1 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER
49 WAGNEROVA RITA 1 TODOSENKO-FROLOVÁ Marýna SLOVAKIA WAGNEROVÁ Rita KLAP
50 BERENYIOVA ANDREA 1 BERÉNYIOVÁ Andrea SLOVAKIA KERSTEN Juraj SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SLOPAK 16 70 % 16 %
KPPS 13 57 % 13 %
CAP 10 53 % 10 %
HOHENLOHE 9 50 % 9 %
SPIDERS 9 43 % 9 %
NOVOKER 6 50 % 6 %
LABOULE 5 18 % 5 %
JEWEL 4 29 % 4 %
KLAP 4 27 % 4 %
PAF 2 14 % 2 %
GULIVER 1 10 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
MOPED 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 91
Austria 3
Hungary 3
Czech Republic 2
France 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
9 DZÚRIK Michal LABOULE M NORMAL 195
13 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE F NORMAL 5
14 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
16 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
18 ŠTRBA Marek SPIDERS M ESPOIRS 473
19 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
21 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
27 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
39 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
44 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
46 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
47 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
48 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
49 MENGEROVÁ Hana SLOPAK F NORMAL 21
52 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
55 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
56 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
58 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
59 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
60 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
61 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
62 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
65 JURAN Igor LABOULE M VETERAN 520
69 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
72 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
74 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
75 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
76 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
77 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
78 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
79 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
80 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
82 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
84 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
86 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
87 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
90 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
91 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
92 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
96 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
97 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
98 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
100 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
101 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
102 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
103 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
109 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
110 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
113 SIPOS Patrik JEWEL M NORMAL 572
116 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
118 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
119 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
122 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
124 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
125 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
126 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
127 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
129 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
130 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F KADET 393
132 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
133 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
135 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
136 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
137 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
139 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
140 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
141 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
142 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
143 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
144 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
145 BAUMGARTNER Julien LABOULE M NORMAL 561
146 PAILLARD Sven LABOULE M NORMAL 562
149 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
150 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F KADET 551
151 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
152 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
153 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
154 PIRŠEL Miroslav TURIEC M NORMAL 594
155 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
156 MORTREUX Olivier SLOPAK M MINIM 541
157 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
159 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
160 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
161 AGOSTA Evgen ŽILPEK M NORMAL 579
162 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
163 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
164 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
165 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
167 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
168 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
169 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
170 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
171 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
172 KOVÁČ Richard ŽILPEK M KADET 582
173 BALÁŽ Darius ŽILPEK M KADET 588
174 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
175 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
176 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
177 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
178 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
179 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
180 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
181 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
182 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
183 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
184 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
186 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
187 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
188 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
189 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
190 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
191 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
192 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
193 BAČÉ Filip ŽILPEK M MINIM 555
194 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
195 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
196 KOVÁČ Santiago ŽILPEK M MINIM 583
197 LACKOVÁ Andrea ŽILPEK F KADET 584
198 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
199 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
200 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
201 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
202 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
203 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
204 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
205 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
206 LACKO Radoslav ŽILPEK M MINIM 585
207 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
208 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F KADET 534
209 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F KADET 535
210 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
211 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
212 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
213 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
214 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
215 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
216 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
217 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
218 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
219 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
220 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
221 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
222 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
223 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
224 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
225 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
226 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
227 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
228 PEYLOUBET Romain CASSOVIA M NORMAL 566
229 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
230 ŠTRKÁČ Ladislav ŽILPEK M MINIM 589
231 KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC F NORMAL 593
232 SEKANINA Jerguš TURIEC M ESPOIRS 595
233 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
234 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
235 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
236 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
237 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
238 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
239 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
240 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
241 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
242 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
243 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
244 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
245 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
246 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
247 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
248 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
249 MACH Juraj MOPED M ESPOIRS 270
250 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
251 GLOZNEK Oskar MOPED M ESPOIRS 278
252 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
253 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
254 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
255 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
256 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
257 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
258 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
259 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
260 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
261 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
262 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
263 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
264 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
265 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
266 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
267 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
268 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
269 SÝKORA Matúš KPPS M KADET 467
270 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
271 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
272 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F KADET 488
273 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
274 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
275 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
276 RYŠKA ML. Daniel MOPED M MINIM 526
277 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
278 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
279 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
280 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
281 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
282 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
283 GABRIELLI René HOHENLOHE M NORMAL 560
284 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
285 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
286 JELENČIAK Matúš TURIEC M BENJAMIN 577
287 MIEZGA Filip PRASK M KADET 578
288 GÁBOR Jozef ŽILPEK M KADET 580
289 GÁBOR Tomáš ŽILPEK M MINIM 581
290 MURGOŠ Juraj ŽILPEK M MINIM 586
291 POMPA Miroslav ŽILPEK M MINIM 590
292 FEDOROVÁ Karolína ŽILPEK F MINIM 591
293 POMPOVÁ Lýdia ŽILPEK F MINIM 592
294 KRIŠTOF Patrik TURIEC M KADET 596
295 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 3 25 0 32 5 7 + 19 + 6
Swiss + 4KO 7 5 25 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 25 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 8 3 18 14 16 14 + 2 + 0 + 0 32 5
Skupiny na dve prehry + KO