GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Jewel Cup

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Guľodrom, Tyršovo nábrežie, Bratislava, SLOVAKIA
Dátum
2019-07-27
Prezentácia
do 08:15
Začiatok registrácie
2019-06-29 od 19:00
Koniec registrácie
2019-07-26 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Iba swiss
Štartovné
S licenciou: 10 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 5 €
Organizátor
JEWEL
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
18 / 18

Hlavný rozhodca
Černák Miroslav
Koordinátor
Meluš Daniel
Jury
Černák Miroslav
Jury
Čík Marián
Jury
Meluš Daniel

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 SEMAN STANISLAV 90 SEMAN Stanislav SLOPAK TÓTHOVÁ Mária KPPS VOJTEK Milan NOVOKER
2 KRCHNAKOVA ETELA 72 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP MELUŠ Daniel KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS
3 TOTH ROBERT 63 ČERNÁK Miroslav KPPS FEDERI István AUSTRIA TÓTH Róbert KPPS
4 BERES JURAJ DUSAN 54 BEREŠ Juraj Dušan PAF MIGROVÁ Danka PAF ZIBOLEN Rastislav SLOVAKIA
5 KARACSONY JOZEF 50 BLEHO Tomáš KPPS JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK
6 KLUCARIK KAROL 45 GEMEL Ján LABOULE HULMAN Ľubomír LABOULE KLUČARIK Karol SPIDERS
7 CIK MARIAN 41 ČÍK Marián JEWEL ZEMANEC Ľubomír JEWEL ZSMODITS Brigitte AUSTRIA
8 SIPOS PATRIK 36 BIBEŇ Štefan JEWEL SIPOS Patrik JEWEL VODOVÁ Jana GULIVER
9 KADLECIKOVA IVICA 34 ACSAI Éva HUNGARY IFJ. SZABÓ József HUNGARY KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
10 LEUCHTMULLER GEORG 1 LEUCHTMULLER Georg AUSTRIA NIKOWITZ Lawan THAILAND WENZEL Martin AUSTRIA
11 FRATRICOVA ANDREA 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
12 KELEMEN JOZEF 1 KELEMEN Jozef NOVOKER KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER
12 MENGEROVA HANA 1 KADLEČÍK Ivan JEWEL MENGEROVÁ Hana SLOPAK UFNÁR Alžbeta SLOPAK
14 IZSO ROMAN 1 HATVANIOVÁ Silvia KPPS IZSO Roman SLOPAK RYBÁR Alojz SLOPAK
15 MEDVECKA VERONIKA 1 MEDVECKÁ Veronika MOPED MOŠOVSKÁ Silvia SLOVAKIA ORSZÁGH Juraj MOPED
16 HAVRLENT MARIAN 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
17 SVECOVA SONA 1 NAHALKA Rastilav SLOVAKIA ŠVECOVÁ Soňa PAF ZACHARIDES Branislav SLOVAKIA
18 KAKAS DANIEL 1 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL BERTOK Igor SLOVAKIA KAKAŠ Daniel JEWEL

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SLOPAK 9 39 % 17 %
JEWEL 8 57 % 15 %
KPPS 7 30 % 13 %
NOVOKER 4 33 % 7 %
PAF 3 21 % 6 %
HOHENLOHE 3 17 % 6 %
MOPED 2 10 % 4 %
LABOULE 2 7 % 4 %
GULIVER 1 10 % 2 %
KLAP 1 7 % 2 %
CAP 1 5 % 2 %
SPIDERS 1 5 % 2 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 47
Austria 4
Hungary 2
Thailand 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
6 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
8 DZÚRIK Michal LABOULE M NORMAL 195
13 SZABO Milan KPPS M NORMAL 297
14 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
17 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE F NORMAL 5
19 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
25 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
30 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
32 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
34 RAKONCZA Roman LABOULE M NORMAL 537
41 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
47 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
51 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
54 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
55 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
56 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
60 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
62 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
63 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
64 JURAN Igor LABOULE M VETERAN 520
65 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
67 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
68 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
69 MÉRY Janette SLOPAK F NORMAL 568
70 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
74 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
76 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
78 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
80 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
82 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
84 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
85 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
87 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
90 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
91 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
92 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
93 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
94 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
95 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
97 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
99 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
100 DUBAN Ján LABOULE M NORMAL 267
102 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
103 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
104 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
107 MÉRY Kristián SLOPAK M KADET 570
111 PAILLARD Sven LABOULE M NORMAL 562
113 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
115 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
119 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
120 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
121 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
122 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
125 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
126 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
127 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
128 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
129 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
132 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F KADET 393
133 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
134 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
137 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
138 KELEMEN Kristian NOVOKER M KADET 504
140 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
143 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
144 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
146 BAUMGARTNER Julien LABOULE M NORMAL 561
147 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
148 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
149 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
150 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F KADET 551
151 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
152 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
153 PIRŠEL Miroslav TURIEC M NORMAL 594
154 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
155 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
156 MORTREUX Olivier SLOPAK M MINIM 541
157 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
158 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
159 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
160 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
161 AGOSTA Evgen ŽILPEK M NORMAL 579
162 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
163 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
164 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
165 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
167 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
168 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
169 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
170 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
171 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
172 KOVÁČ Richard ŽILPEK M KADET 582
173 BALÁŽ Darius ŽILPEK M KADET 588
174 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
175 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
176 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
177 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
178 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
179 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
180 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
181 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
182 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
183 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
184 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
185 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
186 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
187 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
188 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
189 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
190 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
191 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
192 BAČÉ Filip ŽILPEK M MINIM 555
193 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
194 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
195 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
196 KOVÁČ Santiago ŽILPEK M MINIM 583
197 LACKOVÁ Andrea ŽILPEK F KADET 584
198 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
199 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
201 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
202 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
203 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
204 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
205 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
206 LACKO Radoslav ŽILPEK M MINIM 585
207 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
208 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F KADET 534
209 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F KADET 535
210 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
211 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
212 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
213 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
214 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
216 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
217 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
218 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
219 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
220 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
221 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
223 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
224 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
225 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
226 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
227 PEYLOUBET Romain CASSOVIA M NORMAL 566
228 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
229 ŠTRKÁČ Ladislav ŽILPEK M MINIM 589
230 KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC F NORMAL 593
231 SEKANINA Jerguš TURIEC M ESPOIRS 595
232 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
233 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
234 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
235 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
236 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
237 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
238 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
239 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
240 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
241 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
242 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
243 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
244 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
245 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
246 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
247 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
248 MACH Juraj MOPED M ESPOIRS 270
249 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
250 GLOZNEK Oskar MOPED M ESPOIRS 278
251 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
252 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
253 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
254 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
255 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
256 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
257 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
258 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
259 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
260 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
261 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
262 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
263 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
264 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
265 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
266 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
267 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
268 SÝKORA Matúš KPPS M KADET 467
269 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
270 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
271 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F KADET 488
272 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
273 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
274 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
275 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
276 RYŠKA ML. Daniel MOPED M MINIM 526
277 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
278 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
279 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
280 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
281 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
282 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
283 GABRIELLI René HOHENLOHE M NORMAL 560
284 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
285 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
286 JELENČIAK Matúš TURIEC M BENJAMIN 577
287 MIEZGA Filip PRASK M KADET 578
288 GÁBOR Jozef ŽILPEK M KADET 580
289 GÁBOR Tomáš ŽILPEK M MINIM 581
290 MURGOŠ Juraj ŽILPEK M MINIM 586
291 POMPA Miroslav ŽILPEK M MINIM 590
292 FEDOROVÁ Karolína ŽILPEK F MINIM 591
293 POMPOVÁ Lýdia ŽILPEK F MINIM 592
294 KRIŠTOF Patrik TURIEC M KADET 596
295 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 7 4 9 0 8 3 2 + 5 + 1
Swiss + 4KO 6 4 9 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 5 5 9 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 8 5 8 2 4 0 + 2 + 2 + 0 8 3
Skupiny na dve prehry + KO