GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Malokarpatský pohár

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Guľodrom, Tyršovo nábrežie, Bratislava, SLOVAKIA
Dátum
2019-06-30
Prezentácia
do 09:00
Začiatok registrácie
2019-06-12 od 19:00
Koniec registrácie
2019-06-30 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 6 €
Organizátor
MOPED
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
21 / 21

Hlavný Rozhodca
Országh Juraj
Koordinátor
Papp Peter
Jury
Gažo Richard
Jury
Guštafík Stanislav
Jury
Papp Peter

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 DZURIK MICHAL 105 DZÚRIK Michal LABOULE RAKONCZA Roman LABOULE MELIŠ Peter LABOULE
2 STANO MICHAL 84 ŠTRBA Marek SPIDERS FRATRIČ Peter HOHENLOHE STANO Michal HOHENLOHE
3 KLUCIKOVA DANA 74 KLÚČIKOVÁ Dana CAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP KRAJČOVIČ Matej CAP
4 PULMAN RUDOLF 63 PULMAN Rudolf SPIDERS BAKYTA Radovan SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS
5 GEMAINEROVA KRISTINA 58 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE STIERANKA Juraj KLAP HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS
6 KRALOVIC RICHARD 53 KRALOVIČ Richard LABOULE FLEISCHHACKER Michal SLOVAKIA ZÁMEČNÍK Marek SLOVAKIA
7 FILOVA MARCELA 47 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE KLUČARIK Karol SPIDERS GEMEL Ján LABOULE
8 VOLARIK JOZEF 42 BEZÁK Vladimír LABOULE VOLÁRIK Jozef SPIDERS HAVRLENT Marián HOHENLOHE
9 BAUMGARTNER JULIEN 39 PAILLARD Sven LABOULE BAUMGARTNER Julien LABOULE BOSSARD Alexandre FRANCE
10 JURAN IGOR 37 JURAN Igor LABOULE ADAMIČKA Jozef LABOULE PÁSZTOR Ernest LABOULE
11 MOTACKOVA ZUZANA 34 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED GAŽO Richard MOPED
12 FRATRICOVA ANDREA 1 VODOVÁ Jana GULIVER FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
13 VOLARIK MICHAL 1 VOLÁRIK Michal CAP LAMPERT Martin CAP ADLER Juraj PRASK
14 VANBESELAERE JEAN-CHARLES 1 MORTREUX David SLOPAK VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA PEYLOUBET Romain CASSOVIA
15 DVORNICKA LUBICA 1 DVORNICKÁ Ľubica KLAP SIPOS Patrik JEWEL MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
16 MENGEROVA HANA 1 KADLEČÍK Ivan JEWEL MENGEROVÁ Hana SLOPAK UFNÁR Alžbeta SLOPAK
17 SEBENOVA ALEXANDRA 1 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP
18 SLAMENA KATARINA 1 GUŠTAFÍK Jozef MOPED SLAMENÁ Katarína MOPED GUŠTAFÍK Stanislav MOPED
19 SEBENA PATRIK 1 KANKARA Matej SPIDERS ŠEBEŇA Patrik CAP KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP
20 MEDVECKA VERONIKA 1 PAPP Peter MOPED MEDVECKÁ Veronika MOPED ORSZÁGH Juraj MOPED
21 WAGNEROVA RITA 1 PISKLOVÁ Renáta KLAP MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP WAGNEROVÁ Rita KLAP

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
LABOULE 11 39 % 17 %
MOPED 9 47 % 14 %
KLAP 8 53 % 13 %
CAP 8 42 % 13 %
SPIDERS 7 33 % 11 %
HOHENLOHE 6 33 % 10 %
SLOPAK 4 17 % 6 %
CASSOVIA 2 15 % 3 %
JEWEL 2 14 % 3 %
GULIVER 1 10 % 2 %
PRASK 1 8 % 2 %
KPPS 1 4 % 2 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PAF 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 57
France 5
Switzerland 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
6 SZABO Milan KPPS M NORMAL 297
8 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
12 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE F NORMAL 5
15 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL F VETERAN 213
18 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
21 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
22 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
23 TÓTH Róbert KPPS M NORMAL 487
24 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
25 WHITWORTH Oľga SPIDERS F VETERAN 515
27 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
28 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS F NORMAL 500
29 ČERNÁK Miroslav KPPS M NORMAL 454
30 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
32 ŠTRBA Anton SPIDERS M VETERAN 472
35 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
36 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
37 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
38 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
39 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
40 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
41 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
42 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
43 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
44 DUBAN Ján LABOULE M NORMAL 267
45 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
46 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
47 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
49 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
50 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
52 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
53 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
56 TÓTHOVÁ Mária KPPS F NORMAL 495
57 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
58 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
59 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
60 BEREŠ Juraj Dušan PAF M VETERAN 513
61 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
62 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
63 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
64 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
65 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
67 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
68 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
69 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
71 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
72 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
74 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
75 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
76 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
77 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
78 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
79 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
81 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
83 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
85 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
86 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
87 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
88 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
89 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
90 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
92 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
93 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
94 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
97 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
98 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
99 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
102 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
103 MÉRY Janette SLOPAK F NORMAL 568
104 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
107 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
108 MÉRY Jozef SLOPAK M NORMAL 569
109 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
110 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
112 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
114 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
115 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
116 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
118 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
119 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
120 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
121 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
122 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
123 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
124 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
125 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
126 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
128 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
129 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
131 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
132 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
134 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
136 MÉRY Kristián SLOPAK M JUNIOR 570
137 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
138 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
139 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
140 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
142 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
143 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
144 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
145 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
147 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
149 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
152 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
153 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
154 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
155 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
156 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
157 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
158 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
159 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
161 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
162 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
163 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
164 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
165 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
166 MACH Juraj MOPED M ESPOIRS 270
167 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
168 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
169 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
170 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
172 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
173 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
174 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
175 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
176 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
177 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
178 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
181 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
182 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
183 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
184 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
185 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
186 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
187 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
192 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
193 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
194 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
196 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
197 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
198 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
199 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
200 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
201 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
202 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
203 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
204 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
205 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
206 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
207 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
208 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
209 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
211 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
212 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
213 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
214 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
215 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
216 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
217 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
218 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
219 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
220 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
221 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
222 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
223 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
224 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
225 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
226 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
227 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
228 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
229 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
230 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
231 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
233 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
234 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
237 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
238 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
239 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
240 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
241 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
242 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
243 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
244 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
245 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
246 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
247 GLOZNEK Oskar MOPED M ESPOIRS 278
248 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
249 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
250 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
251 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
252 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
253 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
254 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
255 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
256 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
257 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
258 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
259 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
260 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
261 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
262 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
263 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
264 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
265 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
266 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
267 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
268 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
269 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
270 GABRIELLI René HOHENLOHE M NORMAL 560
271 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
272 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
273 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
274 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
275 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
276 JELENČIAK Matúš TURIEC M JUNIOR 577

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 7 4 10 1 8 3 2 + 5 + 1
Swiss + 4KO 6 4 10 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 5 5 10 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 8 5 9 3 4 0 + 0 + 3 + 1 8 3
Skupiny na dve prehry + KO