GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Malokarpatský pohár

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Guľodrom, Tyršovo nábrežie, Bratislava, SLOVAKIA
Dátum
2019-06-30
Prezentácia
do 09:00
Začiatok registrácie
2019-06-12 od 19:00
Koniec registrácie
2019-06-30 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 6 €
Organizátor
MOPED
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
21 / 21

Hlavný rozhodca
Országh Juraj
Koordinátor
Papp Peter
Jury
Gažo Richard
Jury
Guštafík Stanislav
Jury
Papp Peter

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 DZURIK MICHAL 105 DZÚRIK Michal LABOULE MELIŠ Peter LABOULE RAKONCZA Roman LABOULE
2 STANO MICHAL 84 FRATRIČ Peter HOHENLOHE STANO Michal HOHENLOHE ŠTRBA Marek SPIDERS
3 KLUCIKOVA DANA 74 KLÚČIKOVÁ Dana CAP KRAJČOVIČ Matej CAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
4 PULMAN RUDOLF 63 BAKYTA Radovan SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS PULMAN Rudolf SPIDERS
5 GEMAINEROVA KRISTINA 58 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS STIERANKA Juraj KLAP
6 KRALOVIC RICHARD 53 FLEISCHHACKER Michal SLOVAKIA KRALOVIČ Richard LABOULE ZÁMEČNÍK Marek SLOVAKIA
7 FILOVA MARCELA 47 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE GEMEL Ján LABOULE KLUČARIK Karol SPIDERS
8 VOLARIK JOZEF 42 BEZÁK Vladimír LABOULE HAVRLENT Marián HOHENLOHE VOLÁRIK Jozef SPIDERS
9 BAUMGARTNER JULIEN 39 BAUMGARTNER Julien LABOULE BOSSARD Alexandre FRANCE PAILLARD Sven LABOULE
10 JURAN IGOR 37 ADAMIČKA Jozef LABOULE JURAN Igor LABOULE PÁSZTOR Ernest LABOULE
11 MOTACKOVA ZUZANA 34 GAŽO Richard MOPED MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED
12 FRATRICOVA ANDREA 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK VODOVÁ Jana GULIVER
13 VOLARIK MICHAL 1 ADLER Juraj PRASK LAMPERT Martin CAP VOLÁRIK Michal CAP
14 VANBESELAERE JEAN-CHARLES 1 MORTREUX David SLOPAK PEYLOUBET Romain CASSOVIA VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA
15 DVORNICKA LUBICA 1 DVORNICKÁ Ľubica KLAP MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP SIPOS Patrik JEWEL
16 MENGEROVA HANA 1 KADLEČÍK Ivan JEWEL MENGEROVÁ Hana SLOPAK UFNÁR Alžbeta SLOPAK
17 SEBENOVA ALEXANDRA 1 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP
18 SLAMENA KATARINA 1 GUŠTAFÍK Jozef MOPED GUŠTAFÍK Stanislav MOPED SLAMENÁ Katarína MOPED
19 SEBENA PATRIK 1 KANKARA Matej SPIDERS KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP ŠEBEŇA Patrik CAP
20 MEDVECKA VERONIKA 1 MEDVECKÁ Veronika MOPED ORSZÁGH Juraj MOPED PAPP Peter MOPED
21 WAGNEROVA RITA 1 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP PISKLOVÁ Renáta KLAP WAGNEROVÁ Rita KLAP

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
LABOULE 11 39 % 17 %
MOPED 9 45 % 14 %
KLAP 8 53 % 13 %
CAP 8 42 % 13 %
SPIDERS 7 33 % 11 %
HOHENLOHE 6 33 % 10 %
SLOPAK 4 17 % 6 %
CASSOVIA 2 15 % 3 %
JEWEL 2 14 % 3 %
GULIVER 1 10 % 2 %
PRASK 1 7 % 2 %
KPPS 1 4 % 2 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PAF 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 57
France 5
Switzerland 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
6 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
8 ČERNÁK Miroslav KPPS M NORMAL 454
9 SZABO Milan KPPS M NORMAL 297
10 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE F NORMAL 5
15 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
16 TÓTH Róbert KPPS M NORMAL 487
21 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
24 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
25 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
26 WHITWORTH Oľga SPIDERS F VETERAN 515
27 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL F VETERAN 213
28 ŠTRBA Anton SPIDERS M VETERAN 472
29 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS F NORMAL 500
31 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
32 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
34 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
35 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
36 TÓTHOVÁ Mária KPPS F NORMAL 495
37 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
38 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
40 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
41 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
42 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
43 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
45 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
46 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
47 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
48 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
49 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
51 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
52 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
54 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
55 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
56 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
58 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
60 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
61 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
62 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
63 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
64 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
65 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
66 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
68 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
69 BEREŠ Juraj Dušan PAF M VETERAN 513
71 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
72 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
73 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
74 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
75 MÉRY Janette SLOPAK F NORMAL 568
76 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
77 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
78 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
79 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
80 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
82 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
87 MÉRY Jozef SLOPAK M NORMAL 569
88 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
90 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
91 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
93 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
94 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
97 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
98 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
99 DUBAN Ján LABOULE M NORMAL 267
101 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
102 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
104 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
106 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
107 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
108 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
110 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
112 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
113 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
114 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
115 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
116 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
117 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
120 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
121 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
122 MÉRY Kristián SLOPAK M KADET 570
124 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
126 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
128 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
129 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
130 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F KADET 393
131 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
132 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
133 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
134 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
135 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
136 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
137 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
138 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
140 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
142 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
143 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
146 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
147 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
148 KELEMEN Kristian NOVOKER M KADET 504
149 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
150 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
151 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
152 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
154 MORTREUX Olivier SLOPAK M MINIM 541
156 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
157 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
158 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
159 AGOSTA Evgen ŽILPEK M NORMAL 579
160 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
161 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
163 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
164 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
165 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
166 MACH Juraj MOPED M ESPOIRS 270
167 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
168 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
171 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
172 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
173 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
174 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
175 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
176 KOVÁČ Richard ŽILPEK M KADET 582
177 BALÁŽ Darius ŽILPEK M KADET 588
178 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
179 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
180 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
181 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
182 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
183 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
184 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
185 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
186 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
187 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
192 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F KADET 551
193 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
194 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
195 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
196 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
197 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
198 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
199 BAČÉ Filip ŽILPEK M MINIM 555
200 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
201 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
202 KOVÁČ Santiago ŽILPEK M MINIM 583
203 LACKOVÁ Andrea ŽILPEK F KADET 584
204 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
205 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
206 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
207 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
208 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
209 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
210 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
211 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
212 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
213 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
214 LACKO Radoslav ŽILPEK M MINIM 585
217 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
218 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
219 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
220 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
221 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
222 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
223 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
224 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
225 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
226 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
227 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
228 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
229 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
230 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
231 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
232 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
234 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
235 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
236 ŠTRKÁČ Ladislav ŽILPEK M MINIM 589
237 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
238 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
239 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
240 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
241 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
242 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
243 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
244 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
245 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
246 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
247 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
248 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
249 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
250 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
251 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
252 GLOZNEK Oskar MOPED M ESPOIRS 278
253 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
254 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
255 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
256 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
257 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
258 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
259 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
260 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
261 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
262 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
263 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
264 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
265 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
266 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
267 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
268 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
269 SÝKORA Matúš KPPS M KADET 467
270 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
271 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
272 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F KADET 488
273 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
274 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
275 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
276 RYŠKA ML. Daniel MOPED M MINIM 526
277 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
278 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
279 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
280 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
281 GABRIELLI René HOHENLOHE M NORMAL 560
282 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
283 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
284 JELENČIAK Matúš TURIEC M BENJAMIN 577
285 MIEZGA Filip PRASK M KADET 578
286 GÁBOR Jozef ŽILPEK M KADET 580
287 GÁBOR Tomáš ŽILPEK M MINIM 581
288 MURGAŠ Juraj ŽILPEK M MINIM 586
289 POMPA Miroslav ŽILPEK M MINIM 590
290 FEDOROVÁ Karolína ŽILPEK F MINIM 591
291 POMPOVÁ Lýdia ŽILPEK F MINIM 592

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 7 4 10 1 8 3 2 + 5 + 1
Swiss + 4KO 6 4 10 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 5 5 10 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 8 5 9 3 4 0 + 0 + 3 + 1 8 3
Skupiny na dve prehry + KO