GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Svätoplukove dvojky

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2019-04-20
Prezentácia
do 08:40
Začiatok registrácie
2019-03-27 od 19:00
Koniec registrácie
2019-04-20 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 10 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 7 €
Organizátor
KPPS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
50 / 50
Poznámky
MENU A: mäsité jedlo / non-vegetarian food
MENU B: bez mäsité jedlo / vegetarian food

Hlavný Rozhodca
Szabo Milan
Pomocný rozhodca
Černák Miroslav
Pomocný rozhodca
Meluš Daniel
Koordinátor
Melušová Margaréta
Jury
Meluš Daniel
Jury
Melušová Margaréta
Jury
Szabo Milan

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 LANCARIC DUSAN 300 TOMKA Lukáš CAP LANČARIČ Dušan PRASK
2 KARACSONY JOZEF 250 SEMAN Stanislav SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK
3 KADLECIKOVA IVICA 225 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK
3 STOWASSEROVA VANDA 225 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE
5 KEMENY GYULA 188 TÓTH Tamás HUNGARY KEMÉNY Gyula HUNGARY
6 DZURIK MICHAL 175 DZÚRIK Michal LABOULE DUBAN Ján LABOULE
7 KLUCIKOVA DANA 163 KLÚČIKOVÁ Dana CAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
8 PULMAN RUDOLF 150 PITOŇÁK Martin SPIDERS PULMAN Rudolf SPIDERS
9 KANKARA MATEJ 144 KANKARA Matej SPIDERS KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP
10 RAKONCZA ROMAN 138 MELIŠ Peter LABOULE RAKONCZA Roman LABOULE
11 SZABO MILAN 131 SZABO Milan KPPS FEDERI István AUSTRIA
12 VOLARIK MICHAL 125 VOLÁRIK Michal CAP KRAJČOVIČ Matej CAP
13 FILOVA MARCELA 119 MÉRY Jozef SLOPAK FILOVÁ Marcela HOHENLOHE
14 SIPOS PATRIK 113 SIPOS Patrik JEWEL KADLEČÍK Ivan SLOVAKIA
15 HAVRLENT MARIAN 106 HAVRLENT Marián HOHENLOHE BOGDA Michal SLOVAKIA
16 MELUS DANIEL 100 MENGEROVÁ Hana SLOPAK MELUŠ Daniel KPPS
17 STANO MICHAL 97 STANO Michal HOHENLOHE LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE
18 CERNAK MIROSLAV 94 ČERNÁK Miroslav KPPS KABINA Roman SLOVAKIA
19 SOBOLIC MILAN 91 BLEHO Tomáš KPPS SOBOLIČ Milan SPIDERS
20 ZSMODITS BRIGITTE 88 ZSMODITS Friedrich AUSTRIA ZSMODITS Brigitte AUSTRIA
21 BEZAK VLADIMIR 84 BEZÁK Vladimír LABOULE HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS
22 STRBA ANTON 81 ŠTRBA Anton SPIDERS SÝKORA Dávid KPPS
23 DUSAN KOCI 78 JANÍK Petr CZECH REPUBLIC DUŠAN Kočí CZECH REPUBLIC
24 CIK MARIAN 75 ČÍK Marián JEWEL ZEMANEC Ľubomír JEWEL
25 BAKYTA MICHAL 72 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS BAKYTA Michal SPIDERS
26 LAMPERT MARTIN 1 LAMPERT Martin CAP ADLER Juraj PRASK
27 VOLARIK JOZEF 1 VOLÁRIK Jozef SPIDERS VOLÁRIKOVÁ Libuša SLOVAKIA
28 MECIAROVA IVETA 1 MEČIAROVÁ Iveta KPPS MEČIAR Jozef KPPS
29 MELUSOVA ZUZANA 1 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS HARMATH Alexander KPPS
30 MERY JANETTE 1 MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Kristián SLOPAK
31 SURYOVA JOHANKA 1 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS ŠÚRY Peter SLOVAKIA
32 SEDIVY TOMAS 1 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK TOMAN Peter SLOPAK
33 HARCZ MARIA 1 HARCZ Maria HUNGARY MAKK Jozsef HUNGARY
34 SLAMENA KATARINA 1 SLAMENÁ Katarína MOPED ZELENAY Ivan SLOVAKIA
35 IZSO ROMAN 1 IZSO Roman SLOPAK SEMANOVÁ Viera SLOVAKIA
36 WHITWORTH OLGA 1 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS WHITWORTH Oľga SPIDERS
37 DVORNICKA LUBICA 1 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP DVORNICKÁ Ľubica KLAP
38 CIKOVA ZDENKA 1 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL RYBÁR Alojz SLOPAK
39 VARGOVA DANIELA 1 VARGOVÁ Daniela KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
40 TOTH ROBERT 1 TÓTH Róbert KPPS HATVANIOVÁ Silvia KPPS
41 FRATRICOVA ANDREA 1 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE
42 JURAN IGOR 1 JURAN Igor LABOULE ADAMIČKA Jozef LABOULE
43 HELEBRANT RUDOLF 1 HELEBRANT Rudolf SLOVAKIA HELEBRANTOVÁ Danica SLOVAKIA
44 STIPALA MILAN 1 ŠTIPALA Milan SLOVAKIA ŠTIPALOVÁ Danka SLOVAKIA
45 ZILOVA DOROTA 1 ŽILOVÁ Iveta SLOVAKIA ŽILOVÁ Dorota SLOVAKIA
46 RITOMSKY MIROSLAV 1 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK ŠTIPALA ML. Jozef SLOVAKIA
47 HOJEROVA EVA 1 HOJEROVÁ Eva SLOVAKIA MAZÚCHOVÁ Zuzana SLOVAKIA
48 MELICHER JULIUS 1 MELICHER Július SLOVAKIA TOMA Karol SLOVAKIA
49 SYKORA TOMAS 1 SÝKORA Tomáš KPPS SÝKORA Marián SLOVAKIA
50 KANTOR MARIAN 1 KÁNTOR Marián SLOVAKIA KANTOROVA Ingrid SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
KPPS 16 70 % 16 %
SLOPAK 12 52 % 12 %
SPIDERS 10 48 % 10 %
HOHENLOHE 8 44 % 8 %
CAP 7 37 % 7 %
LABOULE 7 25 % 7 %
JEWEL 5 36 % 5 %
PRASK 2 15 % 2 %
KLAP 2 13 % 2 %
MOPED 1 5 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
GULIVER 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PAF 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 91
Hungary 4
Austria 3
Czech Republic 2

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
4 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
7 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
9 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
27 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
32 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
34 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
36 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
38 ŠTRBA Marek SPIDERS M ESPOIRS 473
39 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
40 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
41 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
42 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
43 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
46 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
48 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
50 KLUČARIK Karol SPIDERS M VETERAN 491
51 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
52 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
54 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
55 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
59 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
60 BEREŠ Juraj Dušan PAF M VETERAN 513
61 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
63 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
64 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
65 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
66 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
67 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
69 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
71 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
73 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
74 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
77 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
78 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
79 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
81 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
82 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
84 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
87 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
88 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
89 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
92 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
94 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
95 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
96 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
97 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
98 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
99 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
100 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
103 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
105 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
107 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
108 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
109 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
110 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
113 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
114 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
115 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
116 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
117 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
121 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
123 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
124 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
125 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
126 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
129 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
130 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
131 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
132 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
133 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
134 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
136 MACH Juraj MOPED M ESPOIRS 270
137 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
139 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
140 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
141 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
142 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
144 GEMEL Ján LABOULE M VETERAN 563
145 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
146 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
147 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
148 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
149 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
150 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
152 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
153 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
155 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
156 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
157 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
158 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
159 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
160 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
161 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
162 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
163 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
164 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
165 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
166 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
167 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
168 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
169 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
171 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
172 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
173 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
174 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
175 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
176 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
177 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
178 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
179 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
180 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
181 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
182 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
183 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
184 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
185 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
186 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
187 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
188 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
189 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
190 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
191 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
192 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
193 KADLEČÍK Ivan JEWEL M NORMAL 184
194 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
195 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
196 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
197 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
198 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
199 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
200 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
201 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
202 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
203 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
204 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
205 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
206 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
207 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
208 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
209 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
210 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
211 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
212 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
213 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
214 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
215 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
216 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
217 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
218 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
219 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
220 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
221 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
222 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
224 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
225 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
226 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
227 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
228 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
229 BAUMGARTNER Julien LABOULE M NORMAL 561
230 PAILLARD Sven LABOULE M NORMAL 562
231 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
232 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
233 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
234 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
235 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
236 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
237 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
238 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
239 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
240 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
241 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
242 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
243 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
244 GLOZNEK Oskar MOPED M ESPOIRS 278
245 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
246 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
247 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
248 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
249 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
250 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
251 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
252 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
253 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
254 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
255 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
256 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
257 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
258 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
259 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
260 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
261 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
262 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
263 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
264 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
265 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
266 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
267 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
268 GABRIELLI René HOHENLOHE M NORMAL 560
269 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
270 PEYLOUBET Romain CASSOVIA M NORMAL 566
271 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
272 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
273 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
274 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
275 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
276 JELENČIAK Matúš TURIEC M JUNIOR 577

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 3 25 0 32 5 7 + 19 + 6
Swiss + 4KO 7 5 25 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 25 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 8 3 18 14 16 14 + 2 + 0 + 0 32 5
Skupiny na dve prehry + KO

Jedlo

  • 81Menu A
  • 19Menu B