GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

MILUjeme petang 2x2

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2019-08-04
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2019-07-01 od 19:00
Koniec registrácie
2019-08-03 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 6 €
Organizátor
KPPS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
51 / 51

Hlavný rozhodca
Meluš Daniel
Pomocný rozhodca
Černák Miroslav
Koordinátor
Meluš Daniel
Jury
Bleho Tomáš
Jury
Meluš Daniel
Jury
Mengerová Hana

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 KANKARA MATEJ 306 FEDERI István AUSTRIA KANKARA Matej SPIDERS
2 SEBENA PATRIK 255 LANČARIČ Dušan PRASK ŠEBEŇA Patrik CAP
3-4 LAZAROVA JANA 217 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE TOMKA Lukáš CAP
3-4 STRBA ANTON 217 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE ŠTRBA Anton SPIDERS
5 VOLARIK MICHAL 191 ŠEVČEK Martin CAP VOLÁRIK Michal CAP
6 KONYA DANIEL 179 KONYA Daniel HUNGARY TÓTH Tamás HUNGARY
7 KARACSONY JOZEF 166 IZSO Roman SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK
8 TOTHOVA MARIA 153 HARMATH Alexander KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
9 KLUCIKOVA DANA 147 KLÚČIKOVÁ Dana CAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
10 SZABO MILAN 140 LAMPERT Martin CAP SZABO Milan KPPS
11 KADLECIKOVA IVICA 134 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL RYBÁR Alojz SLOPAK
12 WHITWORTH OLGA 128 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE WHITWORTH Oľga SPIDERS
13 PULMAN RUDOLF 121 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER PULMAN Rudolf SPIDERS
14 DORUSINEC SALAGA MARTIN 115 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF PETROVIČ Ján PAF
15 MECIAROVA IVETA 108 MEČIAR Jozef KPPS MEČIAROVÁ Iveta KPPS
16 STRBA MAREK 102 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP ŠTRBA Marek SPIDERS
17 KEREKES CSABA 99 KEREKES Csaba HUNGARY KONTRA Nikoletta SLOVAKIA
18 KLUCARIK KAROL 96 GEMEL Ján LABOULE KLUČARIK Karol SPIDERS
19 SEMAN STANISLAV 93 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE SEMAN Stanislav SLOPAK
20 TOMKO JAN 89 TOMKO Ján HOHENLOHE ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
21 GAJDOSOVA KATARINA 86 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP ŠIMKOVÁ Mária KLAP
22 JAJCAJOVA MARIA 83 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
23 TOMAN VLADIMIR 80 MÉRY Jozef SLOPAK TOMAN Vladimír SLOPAK
24 JURAN IGOR 77 ADAMIČKA Jozef LABOULE JURAN Igor LABOULE
25 TOMAN PETER 73 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK TOMAN Peter SLOPAK
26 STRBOVA MARIA 70 GOCALOVÁ Katarína KLAP ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
27 MENGEROVA HANA 1 MENGEROVÁ Hana SLOPAK UFNÁR Alžbeta SLOPAK
28 MERY JANETTE 1 KADLEČÍK Ivan JEWEL MÉRY Janette SLOPAK
29 KOVAC SANTIAGO 1 KOVÁČ Santiago ŽILPEK ŠTRKÁČ František SLOVAKIA
30 KRAJCOVIC MATEJ 1 KRAJČOVIČ Matej CAP SÝKORA Dávid KPPS
31 PAPP PETER 1 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED PAPP Peter MOPED
32 TOTH ROBERT 1 TÓTH Róbert KPPS VOLÁRIK Jozef SPIDERS
33 SEDIVY TOMAS 1 MÉRY Kristián SLOPAK ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK
34 KRCHNAKOVA ETELA 1 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP MAJOROŠ Zoltán GULIVER
35 CERNAK MIROSLAV 1 ČERNÁK Miroslav KPPS KABINA Roman SLOVAKIA
36 GOMBAS FERENC 1 GOMBAS Ferenc HUNGARY HIBLER Monika HUNGARY
37 KLOCANKA JAROSLAV 1 AGOSTA Evgen ŽILPEK KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA
38 SIPOS PATRIK 1 MEZÍK Róbert JEWEL SIPOS Patrik JEWEL
39 FRATRICOVA ANDREA 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
40 BERES JURAJ DUSAN 1 BEREŠ Juraj Dušan PAF MIGROVÁ Danka PAF
41 VOLCEK IGOR 1 HATVANIOVÁ Silvia KPPS VOLČEK Igor SLOPAK
42 MELUSOVA ZUZANA 1 MELUŠ Matej KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS
43 VALENT JURAJ 1 VALENT Juraj CAP VALENTOVÁ Alica SLOVAKIA
44 DOSTAL PAVEL 1 DOSTÁL Pavel CZECH REPUBLIC MAŇÁK Ján CZECH REPUBLIC
45 SUVEGES ISTVAN 1 SÜVEGES István HUNGARY VARGA Tibor HUNGARY
46 FILOVA MARCELA 1 BEZÁK Vladimír LABOULE FILOVÁ Marcela HOHENLOHE
47 KARCOLOVA MIRIAM 1 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS KARCOLOVÁ Miriam PAF
48 WAGNEROVA RITA 1 PISKLOVÁ Renáta KLAP WAGNEROVÁ Rita KLAP
49 KOVAC RICHARD 1 KOVÁČ Richard ŽILPEK LACKO Radoslav ŽILPEK
50 SVECOVA SONA 1 LONČÍKOVÁ Emília PAF ŠVECOVÁ Soňa PAF
51 MELIS PETER 1 MELIŠ Peter LABOULE MELIŠOVÁ Hanka SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SLOPAK 16 70 % 16 %
KPPS 12 52 % 12 %
CAP 11 58 % 11 %
HOHENLOHE 9 50 % 9 %
SPIDERS 8 38 % 8 %
PAF 7 50 % 7 %
KLAP 5 33 % 5 %
LABOULE 5 18 % 5 %
JEWEL 4 29 % 4 %
ŽILPEK 4 15 % 4 %
MOPED 2 10 % 2 %
GULIVER 1 10 % 1 %
NOVOKER 1 8 % 1 %
PRASK 1 7 % 1 %
ŠÍRAVA 1 7 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 91
Hungary 7
Czech Republic 2
Austria 1
Ukraine 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
3 STANO Michal HOHENLOHE M NORMAL 174
6 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
15 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
18 DZÚRIK Michal LABOULE M NORMAL 195
19 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
24 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
32 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
33 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
34 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
39 RAKONCZA Roman LABOULE M NORMAL 537
42 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
44 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
46 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
49 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
50 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
51 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
52 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
56 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
59 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
60 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
63 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
64 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
65 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
66 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
71 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
74 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
79 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
80 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
82 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
86 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
89 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
90 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
91 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
93 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
95 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
98 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
99 DUBAN Ján LABOULE M NORMAL 267
102 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
104 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
106 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
107 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
108 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
109 HAVRLENT Marián HOHENLOHE M VETERAN 407
111 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
112 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
113 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
114 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
115 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
116 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
117 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
119 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
120 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
121 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
123 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
125 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
127 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP F VETERAN 532
128 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
130 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F KADET 393
131 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
132 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
133 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
136 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
138 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
139 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
140 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
141 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
144 BAUMGARTNER Julien LABOULE M NORMAL 561
145 PAILLARD Sven LABOULE M NORMAL 562
147 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
148 KELEMEN Kristian NOVOKER M KADET 504
149 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
150 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
151 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
152 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
153 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
154 MORTREUX Olivier SLOPAK M MINIM 541
156 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
157 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
158 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
160 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
161 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
162 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
163 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
164 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
165 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
166 MACH Juraj MOPED M ESPOIRS 270
167 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
168 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
169 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
170 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
171 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
172 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
173 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
174 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
175 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
177 BALÁŽ Darius ŽILPEK M KADET 588
178 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
179 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
180 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
181 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
182 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
183 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
184 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
185 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
186 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
187 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
191 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
192 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F KADET 551
193 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
194 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
195 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
196 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
197 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
198 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
199 BAČÉ Filip ŽILPEK M MINIM 555
200 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
201 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
203 LACKOVÁ Andrea ŽILPEK F KADET 584
204 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
205 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
206 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
207 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
208 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
209 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
210 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
211 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
212 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
215 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F KADET 534
216 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F KADET 535
217 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
218 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
219 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
220 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
221 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
222 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
223 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
224 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
225 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
226 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
227 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
228 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
229 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
230 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
231 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
232 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
233 PEYLOUBET Romain CASSOVIA M NORMAL 566
234 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
235 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
236 ŠTRKÁČ Ladislav ŽILPEK M MINIM 589
237 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
238 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
239 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
240 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
241 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
242 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
243 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
244 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
245 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
246 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
247 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
248 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
249 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
250 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
251 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
252 GLOZNEK Oskar MOPED M ESPOIRS 278
253 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
254 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
255 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
256 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
257 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
258 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
259 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
260 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
261 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
262 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
263 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
264 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
265 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
266 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
267 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
268 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
269 SÝKORA Matúš KPPS M KADET 467
270 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
271 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
272 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F KADET 488
273 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
274 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
275 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
276 RYŠKA ML. Daniel MOPED M MINIM 526
277 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
278 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
279 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
280 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
281 GABRIELLI René HOHENLOHE M NORMAL 560
282 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
283 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
284 JELENČIAK Matúš TURIEC M BENJAMIN 577
285 MIEZGA Filip PRASK M KADET 578
286 GÁBOR Jozef ŽILPEK M KADET 580
287 GÁBOR Tomáš ŽILPEK M MINIM 581
288 MURGAŠ Juraj ŽILPEK M MINIM 586
289 POMPA Miroslav ŽILPEK M MINIM 590
290 FEDOROVÁ Karolína ŽILPEK F MINIM 591
291 POMPOVÁ Lýdia ŽILPEK F MINIM 592

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 3 25 1 32 5 7 + 19 + 6
Swiss + 4KO 7 5 25 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 25 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 8 3 19 13 16 13 + 3 + 0 + 0 32 5
Skupiny na dve prehry + KO

Jedlo

  • 84Menu A
  • 18Menu B