GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

MILUjeme petang 3x3

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2019-08-03
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2019-07-01 od 19:00
Koniec registrácie
2019-08-02 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 6 €
Organizátor
KPPS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
24 / 60

Hlavný Rozhodca
Černák Miroslav
Pomocný rozhodca
Meluš Daniel
Koordinátor
Meluš Daniel
Jury
Bleho Tomáš
Jury
Meluš Daniel
Jury
Mengerová Hana

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 STANO MICHAL STANO Michal HOHENLOHE ŠTRBA Marek SPIDERS RAKONCZA Roman LABOULE
2 SZABO MILAN SZABO Milan KPPS WHITWORTH Oľga SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
3 DZURIK MICHAL KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP DZÚRIK Michal LABOULE
4 KARACSONY JOZEF JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK
5 KADLECIKOVA IVICA RYBÁR Alojz SLOPAK KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL IZSO Roman SLOPAK
6 CERNAK MIROSLAV ČERNÁK Miroslav KPPS BLEHO Tomáš KPPS HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE
7 STRBA ANTON SÝKORA Dávid KPPS BILIK Juraj KPPS ŠTRBA Anton SPIDERS
8 LAMPERT MARTIN MELUŠ Matej KPPS LAMPERT Martin CAP SEMAN Stanislav SLOPAK
9 FILOVA MARCELA SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE FILOVÁ Marcela HOHENLOHE
10 KANKARA MATEJ KANKARA Matej SPIDERS FEDERI István AUSTRIA TOMAN Vladimír SLOPAK
11 TOTH ROBERT TÓTH Róbert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS MELICHER Július SLOVAKIA
12 BERES JURAJ DUSAN MIGROVÁ Danka PAF BEREŠ Juraj Dušan PAF DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF
13 JURAN IGOR JURAN Igor LABOULE ADAMIČKA Jozef LABOULE PÁSZTOR Ernest LABOULE
14 KARCOLOVA MIRIAM ŠVECOVÁ Soňa PAF LONČÍKOVÁ Emília PAF KARCOLOVÁ Miriam PAF
15 CIK MARIAN ČÍK Marián JEWEL BIBEŇ Štefan JEWEL BEZÁK Vladimír LABOULE
16 MOTACKOVA ZUZANA MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED SLAMENÁ Katarína MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED
17 MERY JANETTE MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Jozef SLOPAK MÉRY Kristián SLOPAK
18 MENGEROVA HANA RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK UFNÁR Alžbeta SLOPAK MENGEROVÁ Hana SLOPAK
19 VOLCEK IGOR VOLČEK Igor SLOPAK HATVANI Marián KPPS HATVANIOVÁ Silvia KPPS
20 KLOCANKA JAROSLAV PETROVIČ Ján PAF KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA AGOSTA Evgen UKRAINE
21 GUSTAFIK STANISLAV GUŠTAFÍK Jozef MOPED GUŠTAFÍK Stanislav MOPED PAPP Peter MOPED
22 KABATH LADISLAV PISKLOVÁ Renáta KLAP WAGNEROVÁ Rita KLAP KABÁTH Ladislav SLOPAK
23 KADLECIK IVAN MAŇÁK Ján CZECH REPUBLIC DOSTÁL Pavel CZECH REPUBLIC KADLEČÍK Ivan JEWEL
24 KEREKES CSABA PÉTER Szabó HUNGARY KEREKES Csaba HUNGARY KEREKES László HUNGARY

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SLOPAK 15 65 % 21 %
KPPS 10 43 % 14 %
PAF 7 50 % 10 %
MOPED 6 32 % 8 %
LABOULE 6 21 % 8 %
HOHENLOHE 5 28 % 7 %
SPIDERS 5 24 % 7 %
JEWEL 4 29 % 6 %
CAP 3 16 % 4 %
KLAP 2 13 % 3 %
ŠÍRAVA 1 7 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
GULIVER 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 65
Hungary 3
Czech Republic 2
Ukraine 1
Austria 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
4 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
5 PULMAN Rudolf SPIDERS M NORMAL 470
7 VOLÁRIK Michal CAP M ESPOIRS 398
8 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
12 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE F NORMAL 5
13 KRAJČOVIČ Matej CAP M JUNIOR 456
14 KLÚČIKOVÁ Dana CAP F NORMAL 458
18 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
20 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP F NORMAL 435
21 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
22 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
24 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
26 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
27 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
30 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
33 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
34 KLUČARIK Karol SPIDERS M VETERAN 491
36 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
37 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
39 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
41 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
44 DUBAN Ján LABOULE M NORMAL 267
45 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
47 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
49 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
50 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
51 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
53 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
55 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
58 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
59 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
62 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
64 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
65 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
66 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
67 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
68 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
69 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
70 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
71 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
72 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
74 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
75 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
77 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
79 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
81 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
83 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
85 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
86 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
87 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
88 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
89 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
90 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
92 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
93 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
94 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
99 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
100 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
101 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
105 HAVRLENT Marián HOHENLOHE M VETERAN 407
106 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
107 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
109 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
110 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
111 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
116 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
117 GEMEL Ján LABOULE M VETERAN 563
118 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
119 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
120 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
121 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
122 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
123 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
124 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
125 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
126 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
127 SIPOS Patrik JEWEL M NORMAL 572
128 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
130 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
133 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP F VETERAN 532
134 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
138 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
139 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
140 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
141 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
142 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
143 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
144 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
147 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
148 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
149 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
150 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
152 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
153 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
154 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
155 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
156 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
157 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
158 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
159 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
160 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
161 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
162 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
163 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
164 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
165 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
166 MACH Juraj MOPED M ESPOIRS 270
167 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
168 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
169 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
170 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
172 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
173 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
174 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
175 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
176 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
177 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
178 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
179 BAUMGARTNER Julien LABOULE M NORMAL 561
180 PAILLARD Sven LABOULE M NORMAL 562
181 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
182 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
183 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
184 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
185 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
186 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
187 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
190 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
192 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
193 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
194 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
196 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
197 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
198 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
199 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
200 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
201 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
202 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
203 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
204 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
205 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
206 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
207 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
208 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
209 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
210 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
211 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
212 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
213 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
214 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
215 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
216 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
217 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
218 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
219 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
220 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
221 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
222 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
223 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
224 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
225 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
226 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
227 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
228 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
229 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
230 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
231 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
232 PEYLOUBET Romain CASSOVIA M NORMAL 566
233 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
234 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
235 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
236 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
237 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
238 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
240 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
241 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
242 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
243 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
244 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
245 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
246 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
247 GLOZNEK Oskar MOPED M ESPOIRS 278
248 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
249 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
250 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
251 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
252 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
253 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
254 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
255 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
256 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
257 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
258 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
259 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
260 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
261 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
262 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
263 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
264 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
265 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
266 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
267 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
268 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
269 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
270 GABRIELLI René HOHENLOHE M NORMAL 560
271 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
272 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
273 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
274 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
275 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
276 JELENČIAK Matúš TURIEC M JUNIOR 577

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 7 3 12 0 16 4 3 + 9 + 4
Swiss + 4KO 6 4 12 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 5 5 12 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 7 3 8 8 8 8 + 0 + 0 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO

Jedlo

  • 62Menu A
  • 10Menu B