GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

O tri Svätoplukove prúty

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2019-09-21
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2019-09-07 od 19:00
Koniec registrácie
2019-09-21 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 10 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 7 €
Organizátor
KPPS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
20 / 20

Pomocný rozhodca
Černák Miroslav
Rozhodca
Meluš Daniel
Koordinátor
Meluš Daniel
Jury
Černák Miroslav
Jury
Meluš Daniel
Jury
Mengerová Hana

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 KANKARA MATEJ 100 DZÚRIK Michal LABOULE FEDERI István AUSTRIA KANKARA Matej SPIDERS
2 LANCARIC DUSAN 80 ADLER Juraj PRASK LANČARIČ Dušan PRASK MELUŠ Matej KPPS
3-4 SEBENA PATRIK 65 ŠEBEŇA Patrik CAP ŠTRBA Marek SPIDERS VOLÁRIK Michal CAP
3-4 GEMAINEROVA KRISTINA 65 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP VARGOVÁ Daniela KPPS
5 STANO MICHAL 55 BLEHO Peter SLOVAKIA FILOVÁ Marcela HOHENLOHE STANO Michal HOHENLOHE
6 SKORUPA MILAN 50 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE TOMKO Ján HOHENLOHE ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
7 KADLECIKOVA IVICA 45 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Jozef SLOPAK
8 TOTH ROBERT 40 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP TÓTH Róbert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
9 KLUCARIK KAROL 38 GEMEL Ján LABOULE HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE KLUČARIK Karol SPIDERS
10 FRATRICOVA ANDREA 35 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK VODOVÁ Jana GULIVER
11 MENGEROVA HANA 1 KADLEČÍK Ivan JEWEL MENGEROVÁ Hana SLOPAK UFNÁR Alžbeta SLOPAK
12 KRAJCOVIC MATEJ 1 KRAJČOVIČ Matej CAP LOŽIOVÁ Paulína SLOVAKIA MELUŠOVÁ Zuzana KPPS
13 HARMATH ALEXANDER 1 HARMATH Alexander KPPS KASKA Pavel KPPS MEČIAROVÁ Iveta KPPS
14 MOTACKOVA ZUZANA 1 GUŠTAFÍK Jozef MOPED MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED
15 MECIAR JOZEF 1 MEČIAR Jozef KPPS MELICHER Július SLOVAKIA TOMA Karol SLOVAKIA
16 MORTREUX DAVID 1 MORTREUX David SLOPAK MORTREUX Olivier SLOPAK VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA
17 CERNAK MIROSLAV 1 ČERNÁK Miroslav KPPS KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP RAKONCZA Roman LABOULE
18 SZABO MILAN 1 ŠÚRY Peter SLOVAKIA ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS SZABO Milan KPPS
19 KLUCIKOVA DANA 1 BLEHO Tomáš KPPS DI MARCO Anthony LUXEMBOURG KLÚČIKOVÁ Dana CAP
20 DVORNICKA LUBICA 1 DVORNICKÁ Ľubica KLAP HAVRLENT Marián HOHENLOHE HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
KPPS 14 % 23 %
HOHENLOHE 9 % 15 %
CAP 7 % 12 %
SLOPAK 7 % 12 %
LABOULE 3 % 5 %
MOPED 3 % 5 %
SPIDERS 3 % 5 %
JEWEL 2 % 3 %
PRASK 2 % 3 %
CASSOVIA 1 % 2 %
GULIVER 1 % 2 %
KLAP 1 % 2 %
HARMONY 0 0 % 0 %
LABELLE 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PAF 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 56
France 2
Luxembourg 1
Austria 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 7 4 10 0 8 3 2 + 5 + 1
Swiss + 4KO 6 4 10 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 5 5 10 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 8 5 8 4 4 0 + 0 + 4 + 0 8 3
Skupiny na dve prehry + KO

Jedlo

  • 46Menu A
  • 14Menu B