GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Vtedy na západe 3x3

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Kaštiel STU, , Kočovce, SLOVAKIA
Dátum
2019-06-23
Prezentácia
do 09:15
Začiatok registrácie
2019-06-09 od 19:00
Koniec registrácie
2019-06-23 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 11 €
Bez licencie: 11 €
Junior: 6 €
Organizátor
PRASK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
28 / 28

Hlavný Rozhodca
Krchňáková Etela
Pomocný rozhodca
Štrba Marek
Koordinátor
Štrba Marek
Jury
Hrdlovič Juraj
Jury
Krchňáková Etela
Jury
Štrba Marek

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 LANCARIC DUSAN 140 ADLER Juraj PRASK LANČARIČ Dušan PRASK TOMKA Lukáš CAP
2 STANO MICHAL 112 STANO Michal HOHENLOHE HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE LAMPERT Martin CAP
3-4 VOLARIK MICHAL 91 VOLÁRIK Michal CAP LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE ŠEBEŇA Patrik CAP
3-4 KRAJCOVIC MATEJ 91 MAJERČÍK Anton GULIVER ŠTRBA Anton SPIDERS KRAJČOVIČ Matej CAP
5 KARACSONY JOZEF 77 KARACSONY Jozef SLOPAK TOMAN Vladimír SLOPAK TOMAN Peter SLOPAK
6 TOTH ROBERT 70 TÓTH Róbert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
7 KLUCIKOVA DANA 63 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP KLÚČIKOVÁ Dana CAP MATULÍK Jaroslav CAP
8 KANKARA MATEJ 56 KANKARA Matej SPIDERS SÝKORA Dávid KPPS ADLEROVÁ Lucie PRASK
9 GEMAINEROVA KRISTINA 53 ŠTRBA Marek SPIDERS GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE ŠEVČEK Martin CAP
10 FILOVA MARCELA 49 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK ŠKORUPA Milan HOHENLOHE
11 MOTACKOVA ZUZANA 46 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED SLAMENÁ Katarína MOPED GUŠTAFÍK Jozef MOPED
12 KARCOLOVA MIRIAM 42 KARCOLOVÁ Miriam PAF KARCOLOVÁ Klára PAF LONČÍK Maximilián PAF
13 KADLECIKOVA IVICA 39 ZEMANEC Ľubomír JEWEL SIAŽIK Vladimír JEWEL KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
14 CERNAK MIROSLAV 35 ČERNÁK Miroslav KPPS RYBÁR Alojz SLOPAK SÝKORA Tomáš KPPS
15 JAJCAJOVA MARIA 1 MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Jozef SLOPAK JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK
16 DUBAN JAN 1 MENGEROVÁ Hana SLOPAK ZÁMEČNÍK Marek SLOVAKIA DUBAN Ján LABOULE
17 RAKONCZA ROMAN 1 FLEISCHHACKER Michal SLOVAKIA RAKONCZA Roman LABOULE KOSNAROVA Barbora SLOVAKIA
18 KRAJCOVICOVA KATARINA 1 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP WHITWORTH Oľga SPIDERS KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
19 GOCALOVA KATARINA 1 GOCALOVÁ Katarína KLAP DVORNICKÁ Ľubica KLAP MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
20 FRATRIC PETER 1 MIEZGA Filip SLOVAKIA MIEZGA Marián PRASK FRATRIČ Peter HOHENLOHE
21 DORUSINEC SALAGA MARTIN 1 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF ŠALAGA Michal SLOVAKIA PETROVIČ Ján PAF
22 JURAN IGOR 1 JURAN Igor LABOULE ADAMIČKA Jozef LABOULE PÁSZTOR Ernest LABOULE
23 HORVATHOVA NEVENKA 1 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK STIERANKA Juraj KLAP HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS
24 KLUCARIK KAROL 1 KLUČARIK Karol SPIDERS GEMEL Ján LABOULE HULMAN Ľubomír LABOULE
25 BOHDAN DENIS 1 BOHDAN Denis PAF BOHDANOVÁ Patrícia SLOVAKIA LONČÍKOVÁ Emília PAF
26 VEVERKA MARTIN 1 VEVERKA Martin PRASK VEVERKOVÁ Lenka SLOVAKIA ŽILINČÁR Dominik SLOVAKIA
27 BERES JURAJ DUSAN 1 BEREŠ Juraj Dušan PAF ŠVECOVÁ Soňa PAF ZAVADZANOVÁ Lucia PAF
28 HAVRLENT MARIAN 1 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP KABÁTH Ladislav SLOPAK HAVRLENT Marián HOHENLOHE

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
CAP 11 58 % 13 %
SLOPAK 11 48 % 13 %
PAF 10 71 % 12 %
HOHENLOHE 8 44 % 10 %
LABOULE 7 25 % 8 %
SPIDERS 6 29 % 7 %
KPPS 6 26 % 7 %
PRASK 5 38 % 6 %
KLAP 5 33 % 6 %
JEWEL 3 21 % 4 %
MOPED 3 16 % 4 %
GULIVER 1 10 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 84

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
5 PULMAN Rudolf SPIDERS M NORMAL 470
6 SZABO Milan KPPS M NORMAL 297
8 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
10 DZÚRIK Michal LABOULE M NORMAL 195
18 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
22 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
24 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
30 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
36 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
38 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
39 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
41 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
42 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
43 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
47 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
49 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
50 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
51 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
53 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
55 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
59 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
62 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
64 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
65 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
66 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
67 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
68 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
69 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
70 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
74 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
75 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
76 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
77 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
78 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
79 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
80 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
81 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
84 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
85 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
86 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
87 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
89 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
90 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
92 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
93 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
94 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
97 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
98 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
99 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
100 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
104 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
107 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
109 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
113 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
114 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
115 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
118 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
120 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
123 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
124 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
126 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
127 SIPOS Patrik JEWEL M NORMAL 572
128 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
129 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
130 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
134 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
135 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
136 MÉRY Kristián SLOPAK M JUNIOR 570
137 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
138 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
139 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
140 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
141 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
142 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
143 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
144 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
147 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
148 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
149 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
150 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
153 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
154 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
155 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
156 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
157 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
158 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
159 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
160 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
161 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
162 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
163 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
164 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
165 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
166 MACH Juraj MOPED M ESPOIRS 270
168 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
169 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
170 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
171 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
172 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
173 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
174 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
175 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
177 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
178 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
179 BAUMGARTNER Julien LABOULE M NORMAL 561
180 PAILLARD Sven LABOULE M NORMAL 562
181 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
182 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
183 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
184 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
185 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
186 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
187 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
188 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
189 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
190 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
191 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
192 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
193 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
194 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
195 KADLEČÍK Ivan JEWEL M NORMAL 184
196 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
197 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
198 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
199 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
200 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
201 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
202 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
203 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
204 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
206 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
207 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
208 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
209 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
210 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
211 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
212 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
214 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
215 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
216 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
217 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
218 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
219 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
220 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
221 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
222 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
223 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
224 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
225 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
226 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
227 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
228 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
229 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
230 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
231 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
232 PEYLOUBET Romain CASSOVIA M NORMAL 566
233 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
234 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
235 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
236 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
237 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
238 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
239 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
240 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
241 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
242 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
243 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
244 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
245 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
246 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
247 GLOZNEK Oskar MOPED M ESPOIRS 278
248 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
249 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
250 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
251 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
252 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
253 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
254 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
255 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
256 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
257 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
258 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
259 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
260 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
261 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
262 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
263 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
264 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
265 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
266 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
267 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
268 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
269 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
270 GABRIELLI René HOHENLOHE M NORMAL 560
271 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
272 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
273 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
274 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
275 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
276 JELENČIAK Matúš TURIEC M JUNIOR 577

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 7 3 14 0 16 4 4 + 10 + 2
Swiss + 4KO 6 4 14 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 5 5 14 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 7 3 12 4 8 4 + 4 + 0 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO