GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Vtedy na západe 2x2

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Kaštiel STU, , Kočovce, SLOVAKIA
Dátum
2019-06-22
Prezentácia
do 09:15
Začiatok registrácie
2019-06-08 od 19:00
Koniec registrácie
2019-06-22 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 11 €
Bez licencie: 11 €
Junior: 6 €
Organizátor
PRASK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
65 / 65

Hlavný rozhodca
Krchňáková Etela
Pomocný rozhodca
Štrba Marek
Koordinátor
Štrba Marek
Jury
Hrdlovič Juraj
Jury
Krchňáková Etela
Jury
Štrba Marek

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 LAMPERT MARTIN 455 LAMPERT Martin CAP ŠTRBA Marek SPIDERS
2 FRATRIC PETER 390 FRATRIČ Peter HOHENLOHE LANČARIČ Dušan PRASK
3-4 VOLARIK MICHAL 341 ŠEBEŇA Patrik CAP VOLÁRIK Michal CAP
3-4 KANKARA MATEJ 341 ADLER Juraj PRASK KANKARA Matej SPIDERS
5 STANO MICHAL 309 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE STANO Michal HOHENLOHE
6 LAZAROVA JANA 293 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE ŠIMKOVÁ Mária KLAP
7 CHMELAR IVO 276 CHMELAŘ Ivo CZECH REPUBLIC CHMELAŘOVÁ Yvetta CZECH REPUBLIC
8 MAJERCIK ANTON 260 MAJERČÍK Anton GULIVER MAJOROŠ Zoltán GULIVER
9 RYBAR ALOJZ 252 GOCALOVÁ Katarína KLAP RYBÁR Alojz SLOPAK
10 TOTH ROBERT 244 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK TÓTH Róbert KPPS
11 FILOVA MARCELA 236 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE KLUČARIK Karol SPIDERS
12 KARACSONY JOZEF 228 KARACSONY Jozef SLOPAK ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
13 KRAJCOVICOVA KATARINA 219 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
14 MICHALKA VLADIMIR 211 MICHALKA Vladimír GULIVER PLAČKO Zdenek GULIVER
15 ZEMANEC LUBOMIR 203 SIAŽIK Vladimír JEWEL ZEMANEC Ľubomír JEWEL
16 KRAJCOVIC MATEJ 195 KRAJČOVIČ Matej CAP WHITWORTH Oľga SPIDERS
17 FRATRICOVA ANDREA 191 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
18 KARCOLOVA MIRIAM 187 BOHDAN Denis PAF KARCOLOVÁ Miriam PAF
19 KARCOLOVA KLARA 183 BOHDANOVÁ Patrícia SLOVAKIA KARCOLOVÁ Klára PAF
20 SKORUPA MILAN 179 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE VOLÁRIK Jozef SPIDERS
21 JAJCAJOVA MARIA 175 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK ŠTRBA Anton SPIDERS
22 STOWASSEROVA VANDA 171 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
23 PONGRACOVA EMMA 167 KABINA Vratko SLOVAKIA PONGRÁCOVÁ Emma PRASK
24 PETROVIC JAN 163 PETROVIČ Ján PAF ŠALAGA Michal SLOVAKIA
25 HORVATHOVA NEVENKA 159 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS STIERANKA Juraj KLAP
26 KADLECIKOVA IVICA 154 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
27 RAKONCZA ROMAN 150 RAKONCZA Roman LABOULE ZÁMEČNÍK Marek SLOVAKIA
28 GAZDIK JAN 146 FURDA Erik CAP GAZDÍK Ján CAP
29 VODOVA JANA 142 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER VODOVÁ Jana GULIVER
30 MERY JANETTE 138 MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Jozef SLOPAK
31 SVECOVA SONA 134 LONČÍKOVÁ Emília PAF ŠVECOVÁ Soňa PAF
32 ZAVADZANOVA LUCIA 130 SROGONČÍK Ján SPIDERS ZAVADZANOVÁ Lucia PAF
33 MEDVECKA VERONIKA 128 MEDVECKÁ Veronika MOPED ORSZÁGH Juraj MOPED
34 BERES JURAJ DUSAN 1 BEREŠ Juraj Dušan PAF DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF
35 KABINA VRATKO ST 1 KABINA Vratko St. SLOVAKIA KABINOVÁ Karolína SLOVAKIA
36 BERECKY JOZEF 1 BERECKÝ Jozef SLOVAKIA EPERJEŠI Štefan SLOVAKIA
37 TOMKO JAN 1 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE TOMKO Ján HOHENLOHE
38 KLUCIKOVA DANA 1 KLÚČIKOVÁ Dana CAP KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP
39 FLEISCHHACKER MICHAL 1 FLEISCHHACKER Michal SLOVAKIA KOSNAROVA Barbora SLOVAKIA
40 LADY JOZEF 1 LÁDY Jozef PRASK LÁDY Oľga SLOVAKIA
41 SZABO MILAN 1 MORAVSKÝ Ladislav MOPED SZABO Milan KPPS
42 DUREC MARIAN 1 DUREC Marián SLOVAKIA TUPÝ ML. Ján SLOVAKIA
43 DVORNICKA LUBICA 1 DVORNICKÁ Ľubica KLAP MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
44 JURAN IGOR 1 ADAMIČKA Jozef LABOULE JURAN Igor LABOULE
45 VALENT JURAJ 1 VALENT Juraj CAP VALENTOVÁ Alica SLOVAKIA
46 GEMEL JAN 1 GEMEL Ján LABOULE HULMAN Ľubomír LABOULE
47 BILIK JURAJ 1 BILIK Juraj KPPS SÝKORA Tomáš KPPS
48 MENGEROVA HANA 1 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER MENGEROVÁ Hana SLOPAK
49 DUBAN JAN 1 BEZÁK Vladimír LABOULE DUBAN Ján LABOULE
50 CERNAK MIROSLAV 1 ČERNÁK Miroslav KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
51 PONGRAC PETER 1 PONGRÁC Peter PRASK PONGRÁCOVÁ Petra SLOVAKIA
52 MIEZGA BORIS 1 MIEZGA Boris SLOVAKIA MIEZGOVÁ Sabina SLOVAKIA
53 BACE VLADIMIR 1 BAČE Vladimír ŽILPEK KOLEŇÁKOVÁ Miriam SLOVAKIA
54 BACE FILIP 1 BAČÉ Filip ŽILPEK BAČÉ Michal TURIEC
55 PIRSELOVA GRETA 1 PIRŠEL Miroslav SLOVAKIA PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK
56 ZILINCAR ONDREJ 1 ŽILINČÁR Dominik SLOVAKIA ŽILINČÁR Ondrej PRASK
57 MIEZGA MARIAN 1 MIEZGA Filip SLOVAKIA MIEZGA Marián PRASK
58 KABINOVA MARTINA 1 KABINOVÁ Martina SLOVAKIA SPEVÁKOVÁ Jana SLOVAKIA
59 BERGER PETER 1 BERGER Peter SLOVAKIA GALLO Igor SLOVAKIA
60 HAVRLENT MARIAN 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK
61 KLOCANKA JAROSLAV 1 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA SPEVÁK Vladimír PRASK
62 PLACKOVA SILVIA 1 MAJOROŠOVÁ Blažena SLOVAKIA PLAČKOVÁ Silvia GULIVER
63 ADLEROVA LUCIE 1 ADLEROVÁ Lucie PRASK CITRJAK Rastislav SLOVAKIA
64 HRDLOVICOVA ALICA 1 HRDLOVIČOVÁ Alica SLOVAKIA VEVERKOVÁ Lenka SLOVAKIA
65 RITOMSKY MIROSLAV 1 KOTOS Milan SLOVAKIA RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
HOHENLOHE 12 67 % 9 %
CAP 11 58 % 8 %
SLOPAK 10 43 % 8 %
PAF 9 64 % 7 %
PRASK 9 64 % 7 %
GULIVER 8 80 % 6 %
SPIDERS 8 38 % 6 %
KLAP 6 40 % 5 %
KPPS 7 30 % 5 %
LABOULE 7 25 % 5 %
JEWEL 3 21 % 2 %
MOPED 3 15 % 2 %
ŽILPEK 3 11 % 2 %
TURIEC 1 50 % 1 %
ŠÍRAVA 1 7 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 128
Czech Republic 2

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
6 PULMAN Rudolf SPIDERS M NORMAL 470
8 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
15 DZÚRIK Michal LABOULE M NORMAL 195
23 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
27 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
31 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
35 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
38 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
39 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
40 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
44 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
45 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
46 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
47 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
48 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
49 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
50 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
51 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
52 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
53 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
59 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
60 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
63 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
64 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
65 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
70 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
71 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
72 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
79 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
80 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
81 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
88 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
91 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
92 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
93 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
94 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
95 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
101 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
102 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
106 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
107 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
108 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
111 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
112 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
113 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
114 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
115 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
116 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
117 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
118 SIPOS Patrik JEWEL M NORMAL 572
122 MÉRY Kristián SLOPAK M KADET 570
123 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
124 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
129 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
132 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
134 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
135 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
142 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
143 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
144 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
145 BAUMGARTNER Julien LABOULE M NORMAL 561
146 PAILLARD Sven LABOULE M NORMAL 562
147 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
148 KELEMEN Kristian NOVOKER M KADET 504
149 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
150 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
152 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
153 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
154 MORTREUX Olivier SLOPAK M MINIM 541
155 KADLEČÍK Ivan JEWEL M NORMAL 184
156 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
157 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
158 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
159 AGOSTA Evgen ŽILPEK M NORMAL 579
160 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
161 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
162 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
163 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
164 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
165 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
166 MACH Juraj MOPED M ESPOIRS 270
167 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
169 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
170 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
171 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
173 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
174 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
175 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
176 KOVÁČ Richard ŽILPEK M KADET 582
177 BALÁŽ Darius ŽILPEK M KADET 588
178 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
179 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
181 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
182 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
183 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
184 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
185 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
186 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
187 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
188 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
189 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
190 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
191 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
193 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
194 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
195 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
196 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
197 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
198 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
200 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
202 KOVÁČ Santiago ŽILPEK M MINIM 583
203 LACKOVÁ Andrea ŽILPEK F KADET 584
204 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
207 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
208 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
209 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
210 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
211 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
214 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
215 LACKO Radoslav ŽILPEK M MINIM 585
216 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F KADET 534
217 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F KADET 535
218 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
219 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
222 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
223 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
224 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
225 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
226 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
227 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
228 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
229 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
230 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
231 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
232 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
233 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
234 PEYLOUBET Romain CASSOVIA M NORMAL 566
235 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
236 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
237 ŠTRKÁČ Ladislav ŽILPEK M MINIM 589
239 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
240 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
241 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
242 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
243 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
244 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
245 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
246 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
247 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
248 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
249 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
250 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
251 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
252 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
253 GLOZNEK Oskar MOPED M ESPOIRS 278
254 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
255 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
256 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
257 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
258 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
259 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
260 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
261 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
262 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
263 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
264 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
265 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
266 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
267 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
268 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
269 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
270 SÝKORA Matúš KPPS M KADET 467
271 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
272 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
273 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F KADET 488
274 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
275 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
276 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
277 RYŠKA ML. Daniel MOPED M MINIM 526
278 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
279 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
280 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
281 GABRIELLI René HOHENLOHE M NORMAL 560
282 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
283 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
284 JELENČIAK Matúš TURIEC M BENJAMIN 577
285 MIEZGA Filip PRASK M KADET 578
286 GÁBOR Jozef ŽILPEK M KADET 580
287 GÁBOR Tomáš ŽILPEK M MINIM 581
288 MURGAŠ Juraj ŽILPEK M MINIM 586
289 POMPA Miroslav ŽILPEK M MINIM 590
290 FEDOROVÁ Karolína ŽILPEK F MINIM 591
291 POMPOVÁ Lýdia ŽILPEK F MINIM 592

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 9 4 32 1 32 5 5 + 16 + 11
Swiss + 4KO 8 6 32 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 7 7 32 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 10 5 32 1 16 0 + 15 + 1 + 0 32 5
Skupiny na dve prehry + KO