GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Vtedy na západe 2x2

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Kaštiel STU, , Kočovce, SLOVAKIA
Dátum
2019-06-22
Prezentácia
do 09:15
Začiatok registrácie
2019-06-08 od 19:00
Koniec registrácie
2019-06-22 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 11 €
Bez licencie: 11 €
Junior: 6 €
Organizátor
PRASK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
65 / 65

Hlavný Rozhodca
Krchňáková Etela
Pomocný rozhodca
Štrba Marek
Koordinátor
Štrba Marek
Jury
Hrdlovič Juraj
Jury
Krchňáková Etela
Jury
Štrba Marek

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 LAMPERT MARTIN 455 ŠTRBA Marek SPIDERS LAMPERT Martin CAP
2 FRATRIC PETER 390 FRATRIČ Peter HOHENLOHE LANČARIČ Dušan PRASK
3-4 VOLARIK MICHAL 341 VOLÁRIK Michal CAP ŠEBEŇA Patrik CAP
3-4 KANKARA MATEJ 341 KANKARA Matej SPIDERS ADLER Juraj PRASK
5 STANO MICHAL 309 STANO Michal HOHENLOHE HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE
6 LAZAROVA JANA 293 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE ŠIMKOVÁ Mária KLAP
7 CHMELAR IVO 276 CHMELAŘ Ivo CZECH REPUBLIC CHMELAŘOVÁ Yvetta CZECH REPUBLIC
8 MAJERCIK ANTON 260 MAJOROŠ Zoltán GULIVER MAJERČÍK Anton GULIVER
9 RYBAR ALOJZ 252 GOCALOVÁ Katarína KLAP RYBÁR Alojz SLOPAK
10 TOTH ROBERT 244 TÓTH Róbert KPPS ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK
11 FILOVA MARCELA 236 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE KLUČARIK Karol SPIDERS
12 KARACSONY JOZEF 228 KARACSONY Jozef SLOPAK ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
13 KRAJCOVICOVA KATARINA 219 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
14 MICHALKA VLADIMIR 211 MICHALKA Vladimír GULIVER PLAČKO Zdenek GULIVER
15 ZEMANEC LUBOMIR 203 ZEMANEC Ľubomír JEWEL SIAŽIK Vladimír JEWEL
16 KRAJCOVIC MATEJ 195 WHITWORTH Oľga SPIDERS KRAJČOVIČ Matej CAP
17 FRATRICOVA ANDREA 191 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
18 KARCOLOVA MIRIAM 187 KARCOLOVÁ Miriam PAF BOHDAN Denis PAF
19 KARCOLOVA KLARA 183 KARCOLOVÁ Klára PAF BOHDANOVÁ Patrícia SLOVAKIA
20 SKORUPA MILAN 179 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE VOLÁRIK Jozef SPIDERS
21 JAJCAJOVA MARIA 175 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK ŠTRBA Anton SPIDERS
22 STOWASSEROVA VANDA 171 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
23 PONGRACOVA EMMA 167 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK KABINA Vratko SLOVAKIA
24 PETROVIC JAN 163 PETROVIČ Ján PAF ŠALAGA Michal SLOVAKIA
25 HORVATHOVA NEVENKA 159 STIERANKA Juraj KLAP HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS
26 KADLECIKOVA IVICA 154 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
27 RAKONCZA ROMAN 150 RAKONCZA Roman LABOULE ZÁMEČNÍK Marek SLOVAKIA
28 GAZDIK JAN 146 GAZDÍK Ján CAP FURDA Erik CAP
29 VODOVA JANA 142 VODOVÁ Jana GULIVER BENEDEKOVÁ Marta GULIVER
30 MERY JANETTE 138 MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Jozef SLOPAK
31 SVECOVA SONA 134 ŠVECOVÁ Soňa PAF LONČÍKOVÁ Emília PAF
32 ZAVADZANOVA LUCIA 130 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF SROGONČÍK Ján SPIDERS
33 MEDVECKA VERONIKA 128 MEDVECKÁ Veronika MOPED ORSZÁGH Juraj MOPED
34 BERES JURAJ DUSAN 1 BEREŠ Juraj Dušan PAF DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF
35 KABINA VRATKO ST 1 KABINA Vratko St. SLOVAKIA KABINOVÁ Karolína SLOVAKIA
36 BERECKY JOZEF 1 BERECKÝ Jozef SLOVAKIA EPERJEŠI Štefan SLOVAKIA
37 TOMKO JAN 1 TOMKO Ján HOHENLOHE SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
38 KLUCIKOVA DANA 1 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP KLÚČIKOVÁ Dana CAP
39 FLEISCHHACKER MICHAL 1 FLEISCHHACKER Michal SLOVAKIA KOSNAROVA Barbora SLOVAKIA
40 LADY JOZEF 1 LÁDY Jozef PRASK LÁDY Oľga SLOVAKIA
41 SZABO MILAN 1 SZABO Milan KPPS MORAVSKÝ Ladislav MOPED
42 DUREC MARIAN 1 DUREC Marián SLOVAKIA TUPÝ ML. Ján SLOVAKIA
43 DVORNICKA LUBICA 1 DVORNICKÁ Ľubica KLAP MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
44 JURAN IGOR 1 JURAN Igor LABOULE ADAMIČKA Jozef LABOULE
45 VALENT JURAJ 1 VALENT Juraj CAP VALENTOVÁ Alica SLOVAKIA
46 GEMEL JAN 1 HULMAN Ľubomír LABOULE GEMEL Ján LABOULE
47 BILIK JURAJ 1 SÝKORA Tomáš KPPS BILIK Juraj KPPS
48 MENGEROVA HANA 1 MENGEROVÁ Hana SLOPAK MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER
49 DUBAN JAN 1 DUBAN Ján LABOULE BEZÁK Vladimír LABOULE
50 CERNAK MIROSLAV 1 ČERNÁK Miroslav KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
51 PONGRAC PETER 1 PONGRÁCOVÁ Petra SLOVAKIA PONGRÁC Peter PRASK
52 MIEZGA BORIS 1 MIEZGA Boris SLOVAKIA MIEZGOVÁ Sabina SLOVAKIA
53 BACE VLADIMIR 1 BAČE Vladimír ŽILPEK KOLEŇÁKOVÁ Miriam SLOVAKIA
54 BACE FILIP 1 BAČÉ Filip ŽILPEK BAČÉ Michal TURIEC
55 PIRSELOVA GRETA 1 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK PIRŠEL Miroslav SLOVAKIA
56 ZILINCAR ONDREJ 1 ŽILINČÁR Ondrej PRASK ŽILINČÁR Dominik SLOVAKIA
57 MIEZGA MARIAN 1 MIEZGA Filip SLOVAKIA MIEZGA Marián PRASK
58 KABINOVA MARTINA 1 KABINOVÁ Martina SLOVAKIA SPEVÁKOVÁ Jana SLOVAKIA
59 BERGER PETER 1 GALLO Igor SLOVAKIA BERGER Peter SLOVAKIA
60 HAVRLENT MARIAN 1 KABÁTH Ladislav SLOPAK HAVRLENT Marián HOHENLOHE
61 KLOCANKA JAROSLAV 1 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA SPEVÁK Vladimír PRASK
62 PLACKOVA SILVIA 1 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER MAJOROŠOVÁ Blažena SLOVAKIA
63 ADLEROVA LUCIE 1 ADLEROVÁ Lucie PRASK CITRJAK Rastislav SLOVAKIA
64 HRDLOVICOVA ALICA 1 HRDLOVIČOVÁ Alica SLOVAKIA VEVERKOVÁ Lenka SLOVAKIA
65 RITOMSKY MIROSLAV 1 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK KOTOS Milan SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
HOHENLOHE 12 67 % 9 %
CAP 11 58 % 8 %
SLOPAK 10 43 % 8 %
PRASK 9 69 % 7 %
PAF 9 64 % 7 %
GULIVER 8 80 % 6 %
SPIDERS 8 38 % 6 %
KLAP 6 40 % 5 %
KPPS 7 30 % 5 %
LABOULE 7 25 % 5 %
JEWEL 3 21 % 2 %
ŽILPEK 3 21 % 2 %
MOPED 3 16 % 2 %
TURIEC 1 50 % 1 %
ŠÍRAVA 1 7 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 128
Czech Republic 2

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
5 PULMAN Rudolf SPIDERS M NORMAL 470
8 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
10 DZÚRIK Michal LABOULE M NORMAL 195
18 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
27 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
30 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
36 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
37 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
38 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
39 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
40 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
41 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
42 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
43 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
47 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
49 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
51 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
53 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
55 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
59 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
61 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
65 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
66 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
67 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
68 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
69 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
71 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
73 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
75 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
76 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
81 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
85 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
86 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
89 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
92 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
93 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
94 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
96 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
98 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
99 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
100 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
104 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
107 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
109 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
113 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
115 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
118 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
119 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
120 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
123 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
124 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
126 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
127 SIPOS Patrik JEWEL M NORMAL 572
128 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
129 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
130 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
134 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
135 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
136 MÉRY Kristián SLOPAK M JUNIOR 570
137 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
139 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
140 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
142 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
143 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
144 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
146 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
151 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
153 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
154 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
155 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
156 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
157 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
158 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
159 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
160 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
161 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
162 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
163 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
164 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
165 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
166 MACH Juraj MOPED M ESPOIRS 270
168 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
169 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
170 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
171 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
172 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
173 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
174 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
176 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
177 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
178 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
179 BAUMGARTNER Julien LABOULE M NORMAL 561
180 PAILLARD Sven LABOULE M NORMAL 562
181 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
183 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
184 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
185 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
186 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
187 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
188 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
189 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
190 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
191 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
194 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
195 KADLEČÍK Ivan JEWEL M NORMAL 184
196 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
197 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
198 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
199 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
200 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
201 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
202 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
203 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
204 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
207 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
208 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
209 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
210 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
211 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
212 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
213 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
216 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
217 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
218 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
219 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
220 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
221 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
222 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
223 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
224 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
225 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
226 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
227 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
228 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
231 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
232 PEYLOUBET Romain CASSOVIA M NORMAL 566
235 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
236 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
237 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
238 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
239 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
240 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
241 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
242 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
243 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
244 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
245 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
246 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
247 GLOZNEK Oskar MOPED M ESPOIRS 278
248 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
249 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
250 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
251 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
252 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
253 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
254 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
255 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
256 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
257 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
258 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
259 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
260 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
261 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
262 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
263 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
264 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
265 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
266 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
267 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
268 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
269 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
270 GABRIELLI René HOHENLOHE M NORMAL 560
271 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
272 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
273 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
274 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
275 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
276 JELENČIAK Matúš TURIEC M JUNIOR 577

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 9 4 32 1 32 5 5 + 16 + 11
Swiss + 4KO 8 6 32 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 7 7 32 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 10 5 32 1 16 0 + 15 + 1 + 0 32 5
Skupiny na dve prehry + KO