GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

B - Svätoplukove dvojky

Kategória
B-turnaj
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2019-04-20
Prezentácia
do 12:00
Začiatok registrácie
2019-03-27 od 19:00
Koniec registrácie
2019-04-27 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Iba swiss
Štartovné
Organizátor
KPPS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
27 / 27

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 STANO MICHAL 135 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE STANO Michal HOHENLOHE
2 DUSAN KOCI 108 JANÍK Petr CZECH REPUBLIC KOČÍ Dušan CZECH REPUBLIC
3 JURAN IGOR 95 ADAMIČKA Jozef LABOULE JURAN Igor LABOULE
4 TOTH ROBERT 81 HATVANIOVÁ Silvia KPPS TÓTH Róbert KPPS
5 LAMPERT MARTIN 74 ADLER Juraj PRASK LAMPERT Martin CAP
6 BAKYTA MICHAL 68 BAKYTA Michal SPIDERS SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS
7 WHITWORTH OLGA 61 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS WHITWORTH Oľga SPIDERS
8 RYBAR ALOJZ 54 RYBÁR Alojz SLOPAK SÝKORA Tomáš KPPS
9 CERNAK MIROSLAV 51 ČERNÁK Miroslav KPPS KABINA Roman SLOVAKIA
10 BILIK JURAJ 47 BILIK Juraj KPPS KOCHAN Marek SLOVAKIA
11 KANTOR MARIAN 44 KÁNTOR Marián SLOVAKIA KANTOROVA Ingrid SLOVAKIA
12 STRBA ANTON 41 ŠTRBA Anton SPIDERS SÝKORA Dávid KPPS
13 MELICHER JULIUS 37 MELICHER Július SLOVAKIA TOMA Karol SLOVAKIA
14 VOLARIK JOZEF 34 VOLÁRIK Jozef SPIDERS VOLÁRIKOVÁ Libuša SLOVAKIA
15 IZSO ROMAN 1 IZSO Roman SLOPAK SEMANOVÁ Viera SLOVAKIA
16 FRATRICOVA ANDREA 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
17 ZSMODITS BRIGITTE 1 ZSMODITS Brigitte AUSTRIA ZSMODITS Friedrich AUSTRIA
18 DVORNICKA LUBICA 1 DVORNICKÁ Ľubica KLAP MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
19 MERY JANETTE 1 MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Kristián SLOPAK
20 RITOMSKY MIROSLAV 1 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK ŠTIPALA ML. Jozef SLOVAKIA
21 SEDIVY TOMAS 1 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK TOMAN Peter SLOPAK
22 MELUSOVA ZUZANA 1 HARMATH Alexander KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS
23 ZILOVA DOROTA 1 ŽILOVÁ Dorota SLOVAKIA ŽILOVÁ Iveta SLOVAKIA
24 MECIAROVA IVETA 1 MEČIAR Jozef KPPS MEČIAROVÁ Iveta KPPS
25 STIPALA MILAN 1 ŠTIPALA Milan SLOVAKIA ŠTIPALOVÁ Danka SLOVAKIA
26 SLAMENA KATARINA 1 SLAMENÁ Katarína MOPED ZELENAY Ivan SLOVAKIA
27 VARGOVA DANIELA 1 TÓTHOVÁ Mária KPPS VARGOVÁ Daniela KPPS

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
KPPS 12 % 22 %
SLOPAK 7 % 13 %
SPIDERS 6 % 11 %
HOHENLOHE 4 % 7 %
KLAP 2 % 4 %
LABOULE 2 % 4 %
CAP 1 % 2 %
MOPED 1 % 2 %
PRASK 1 % 2 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
GULIVER 0 0 % 0 %
HARMONY 0 0 % 0 %
JEWEL 0 0 % 0 %
LABELLE 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PAF 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 50
Austria 2
Czech Republic 2

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia