GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

B - Stupavské zelé

Kategória
B-turnaj
Miesto
Multifunkčný športový areál ZŠ, Školská, Stupava, SLOVAKIA
Dátum
2019-10-12
Prezentácia
do 13:30
Začiatok registrácie
2019-09-24 od 19:00
Koniec registrácie
2019-10-20 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO
Štartovné
Organizátor
HOHENLOHE
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
22 / 22

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 HARMATH ALEXANDER 110 HARMATH Alexander KPPS KASKA Pavel KPPS
2 MERY JANETTE 88 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE MÉRY Janette SLOPAK
3 BAUMGARTNER JULIEN 77 BAUMGARTNER Julien LABOULE PAILLARD Sven LABOULE
4 KANKARA MATEJ 66 KANKARA Matej SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
5 FILOVA MARCELA 61 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE TOMAN Peter SLOPAK
6 TOTHOVA MARIA 55 MÉRY Jozef SLOPAK TÓTHOVÁ Mária KPPS
7 KRAJCOVICOVA KATARINA 50 GAZDÍK Ján CAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
8 LAZAROVA JANA 44 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE VARGOVÁ Daniela KPPS
9 KRCHNAKOVA ETELA 41 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP ŠTRBA Anton SPIDERS
10 MELUS DANIEL 39 MELUŠ Daniel KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS
11 CERNAK MIROSLAV 36 ČERNÁK Miroslav KPPS KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
12 GUSTAFIK STANISLAV 1 GUŠTAFÍK Jozef MOPED GUŠTAFÍK Stanislav MOPED
13 KLUCARIK KAROL 1 KLUČARIK Karol SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS
14 HAVRLENT MARIAN 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE VODOVÁ Jana GULIVER
15 KABATH LADISLAV 1 KABÁTH Ladislav SLOPAK PISKLOVÁ Renáta KLAP
16 GEMEL JAN 1 GEMEL Ján LABOULE HULMAN Ľubomír LABOULE
17 NEMCEKOVA SLAVKA 1 MÉRY Kristián SLOPAK NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER
18 MESIARIKOVA LUDMILA 1 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP WAGNEROVÁ Rita KLAP
19 HORVATHOVA NEVENKA 1 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS MEČIAR Jozef KPPS
20 DEJAILLES GUIJOM 1 DEJAILLES Guijom FRANCE DIMITROVSKA Martina MACEDONIA
21 TOMKO JAN 1 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE TOMKO Ján HOHENLOHE
22 BERENYIOVA ANDREA 1 BERÉNYIOVÁ Andrea SLOVAKIA KERSTEN Juraj SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
KPPS 9 39 % 20 %
HOHENLOHE 6 33 % 14 %
SPIDERS 5 24 % 11 %
SLOPAK 5 22 % 11 %
LABOULE 4 14 % 9 %
KLAP 3 20 % 7 %
CAP 3 16 % 7 %
MOPED 2 10 % 5 %
GULIVER 1 10 % 2 %
NOVOKER 1 8 % 2 %
JEWEL 1 7 % 2 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
PAF 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 40
France 2
Macedonia 1
Switzerland 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
8 DZÚRIK Michal LABOULE M NORMAL 195
12 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
18 ŠTRBA Marek SPIDERS M ESPOIRS 473
20 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
25 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
31 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
34 RAKONCZA Roman LABOULE M NORMAL 537
41 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
46 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
47 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
49 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
51 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
52 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
55 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
56 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
57 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
58 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
62 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
63 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
66 BEREŠ Juraj Dušan PAF M VETERAN 513
67 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
70 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
74 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
75 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
76 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
78 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
80 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
82 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
84 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
85 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
86 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
87 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
88 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
89 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
90 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
91 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
92 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
93 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
95 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
96 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
97 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
98 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
99 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
100 DUBAN Ján LABOULE M NORMAL 267
103 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
104 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
110 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
113 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
115 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
119 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
120 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
121 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
123 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
124 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
126 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
127 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
128 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
129 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
131 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
132 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F KADET 393
134 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
135 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
136 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
137 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
138 KELEMEN Kristian NOVOKER M KADET 504
139 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
140 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
141 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
142 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
143 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
144 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
145 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
148 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
149 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
151 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
152 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
154 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
155 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
156 MORTREUX Olivier SLOPAK M MINIM 541
159 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
160 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
161 AGOSTA Evgen ŽILPEK M NORMAL 579
162 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
163 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
164 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
165 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
166 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
168 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
169 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
170 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
171 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
172 KOVÁČ Richard ŽILPEK M KADET 582
173 BALÁŽ Darius ŽILPEK M KADET 588
174 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
175 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
176 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
177 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
178 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
179 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
180 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
182 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
183 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
185 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
186 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
187 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
188 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
189 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
190 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
191 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
192 BAČÉ Filip ŽILPEK M MINIM 555
193 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
195 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
196 KOVÁČ Santiago ŽILPEK M MINIM 583
197 LACKOVÁ Andrea ŽILPEK F KADET 584
198 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
199 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
200 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
201 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
202 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
203 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
204 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
205 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
206 LACKO Radoslav ŽILPEK M MINIM 585
207 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
208 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F KADET 534
209 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F KADET 535
210 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
211 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
212 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
213 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
214 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
215 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
216 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
217 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
218 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
219 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
220 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
221 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
222 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
223 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
224 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
225 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
226 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
227 PEYLOUBET Romain CASSOVIA M NORMAL 566
228 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
229 ŠTRKÁČ Ladislav ŽILPEK M MINIM 589
230 KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC F NORMAL 593
231 SEKANINA Jerguš TURIEC M ESPOIRS 595
232 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
233 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
234 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
235 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
236 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
237 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
238 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
239 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
240 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
241 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
242 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
243 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
244 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
245 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
246 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
247 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
248 MACH Juraj MOPED M ESPOIRS 270
249 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
250 GLOZNEK Oskar MOPED M ESPOIRS 278
251 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
252 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
253 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
254 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
255 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
256 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
257 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
258 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
259 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
260 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
261 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
262 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
263 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
264 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
265 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
266 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
267 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
268 SÝKORA Matúš KPPS M KADET 467
269 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
270 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
271 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F KADET 488
272 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
273 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
274 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
275 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
276 RYŠKA ML. Daniel MOPED M MINIM 526
277 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
278 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
279 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
280 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
281 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
282 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
283 GABRIELLI René HOHENLOHE M NORMAL 560
284 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
285 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
286 JELENČIAK Matúš TURIEC M BENJAMIN 577
287 MIEZGA Filip PRASK M KADET 578
288 GÁBOR Jozef ŽILPEK M KADET 580
289 GÁBOR Tomáš ŽILPEK M MINIM 581
290 MURGOŠ Juraj ŽILPEK M MINIM 586
291 POMPA Miroslav ŽILPEK M MINIM 590
292 FEDOROVÁ Karolína ŽILPEK F MINIM 591
293 POMPOVÁ Lýdia ŽILPEK F MINIM 592
294 KRIŠTOF Patrik TURIEC M KADET 596
295 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411