GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Vtedy na západe 2x2

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Kaštiel STU, , Kočovce, SLOVAKIA
Dátum
2020-06-20
Prezentácia
do 09:15
Začiatok registrácie
2020-06-04 od 19:00
Koniec registrácie
2020-06-20 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO (Buchholz/FBHN)
Štartovné
S licenciou: 11 €
Bez licencie: 11 €
Junior: 6 €
Organizátor
PRASK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
70 / 70

Hlavný rozhodca
ŠTRBA Marek
Pomocný rozhodca
KANKARA Matej
Pomocný rozhodca
KRCHŇÁKOVÁ Etela
Pomocný rozhodca
TOMKO Ján
Koordinátor
ŠTRBA Marek

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 VOLARIK MICHAL 490 TOMKA Lukáš CAP VOLÁRIK Michal CAP
2 BAKYTA MICHAL 420 BAKYTA Michal SPIDERS BAKYTA Radovan SPIDERS
3-4 SEBENA PATRIK 368 LANČARIČ Dušan PRASK ŠEBEŇA Patrik CAP
3-4 TOTH ROBERT 368 BILIK Juraj KPPS TÓTH Róbert KPPS
5 CERNAK MIROSLAV 333 ČERNÁK Miroslav KPPS IZSO Roman SLOPAK
6 KADLECIKOVA IVICA 315 KADLEČÍK Ivan HOHENLOHE KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
7 LANKAS IVO 298 LANKAŠ Ivo LABOULE STROUHALOVÁ Tereza CZECH REPUBLIC
8 JURAN IGOR 280 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED JURAN Igor MOPED
9 KANKARA MATEJ 271 ADLER Juraj PRASK KANKARA Matej SPIDERS
10 FRATRICOVA ANDREA 263 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
11 STANO MICHAL 254 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE STANO Michal HOHENLOHE
12 GEMAINEROVA KRISTINA 245 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
13 BIEL BOGUS 236 BIEL Bogus POLAND STASICA Wieslaw POLAND
14 LAZAROVA JANA 228 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE WHITWORTH Oľga SPIDERS
15 PIRSELOVA GRETA 219 PIRŠEL Miroslav TURIEC PIRŠELOVÁ Gréta TURIEC
16 MENGEROVA HANA 210 MENGEROVÁ Hana SLOPAK UFNÁR Alžbeta SLOPAK
17 KLUCIKOVA DANA 206 KLÚČIKOVÁ Dana CAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
18 MICHALKA VLADIMIR 201 MICHALKA Vladimír GULIVER PLAČKO Zdenek GULIVER
19 STRBA MAREK 197 HRIVNÁK Juraj SPIDERS ŠTRBA Marek SPIDERS
20 HOLICKY JAROSLAV 193 HOLICKÝ Jaroslav CZECH REPUBLIC STROUHAL Pavel CZECH REPUBLIC
21 MERY JANETTE 188 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK MÉRY Janette SLOPAK
22 ZAVACKY MIRON 184 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
23 RYBAR ALOJZ 179 RYBÁR Alojz SLOPAK VOLČEK Igor SLOPAK
24 KARCOLOVA KLARA 175 BOHDANOVÁ Patrícia SLOVAKIA KARCOLOVÁ Klára PAF
25 DUBAN JAN 171 DUBAN Ján LABOULE STRNADOVÁ Jarmila LABOULE
26 DZURIK MICHAL 166 DZÚRIK Michal HARMONY MELIŠ Peter HARMONY
27 MIEZGA MARIAN 162 MIEZGA Filip PRASK MIEZGA Marián PRASK
28 SZABO MILAN 158 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP SZABO Milan KPPS
29 ZILINCAR DOMINIK 153 ŽILINČÁR Dominik SLOVAKIA ŽILINČÁROVÁ Lydia SLOVAKIA
30 KARCOLOVA MIRIAM 149 BOHDAN Denis PAF KARCOLOVÁ Miriam PAF
31 STRBOVA MARIA 144 ŠTRBA Anton SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
32 ORSZAGH JURAJ 140 MORAVSKÝ Ladislav MOPED ORSZÁGH Juraj MOPED
33 JAJCAJOVA MARIA 138 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK TOMAN Peter SLOPAK
34 KRAJCOVIC MATEJ 136 KRAJČOVIČ Matej CAP PURGIŇA Viktor SLOVAKIA
35 FEDERI ISTVAN 134 FEDERI István AUSTRIA TOMAN Branislav SLOVAKIA
36 SROGONCIK JAN 1 SROGONČÍK Ján SPIDERS ŠURIN Igor SLOVAKIA
37 TOMKO JAN 1 TOMKO Ján HOHENLOHE TOMKOVA Jana SLOVAKIA
38 DRUGDA ADRIAN 1 DRUGDA Adrián HOHENLOHE MARKIEWICZ Mateusz POLAND
39 PULMAN RUDOLF 1 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER PULMAN Rudolf SPIDERS
40 KRALOVIC RICHARD 1 KOŠNÁROVÁ Barbora HARMONY KRALOVIČ Richard HARMONY
41 DORUSINEC SALAGA MARTIN 1 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA
42 FILOVA MARCELA 1 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE KLUČARIK Karol SPIDERS
43 HAVRLENT MARIAN 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK
44 DZURUS LADISLAV 1 DZURUS Ladislav CASSOVIA DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA
45 MERY JOZEF 1 MÉRY Jozef SLOPAK MÉRY Kristián SLOPAK
46 BACE FILIP 1 BAČÉ Filip TURIEC BAČÉ Michal TURIEC
47 KARACSONY JOZEF 1 KARACSONY Jozef SLOPAK TOMAN Vladimír SLOPAK
48 SEMAN STANISLAV 1 SEMAN Stanislav SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
49 MESZAROS GABRIEL 1 DVORNICKÁ Ľubica KLAP MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
50 PONGRACOVA EMMA 1 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK SPEVÁK Vladimír PRASK
51 GEMEL JAN 1 GEMEL Ján LABOULE HULMAN Ľubomír LABOULE
52 BACE VLADIMIR 1 BAČE Vladimír TURIEC MATULA Radovan SLOVAKIA
53 GUSTAFIK JOZEF 1 GUŠTAFÍK Jozef MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED
54 MEDVECKA VERONIKA 1 MEDVECKÁ Veronika MOPED PAPP Peter MOPED
55 VEVERKA MARTIN 1 VEVERKA Martin PRASK VEVERKOVÁ Lenka SLOVAKIA
56 BEZAK VLADIMIR 1 BEZÁK Vladimír LABOULE RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK
57 KOLENAKOVA MIRIAM 1 KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC SEKANINA Hugo SLOVAKIA
58 MESIARIKOVA LUDMILA 1 ANGER Peter SLOPAK MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
59 WAGNEROVA RITA 1 PISKLOVÁ Renáta KLAP WAGNEROVÁ Rita KLAP
60 BERECKY JOZEF 1 BERECKÝ Jozef ŠÍRAVA PRINCÍK Peter ŠÍRAVA
61 RUSNAK TOMAS 1 RUSNÁK Tomáš SLOVAKIA VAŇO Richard SLOVAKIA
62 MIEZGA BORIS 1 MIEZGA Boris SLOVAKIA MIEZGOVÁ Sabina SLOVAKIA
63 RAKONCZA ROMAN 1 RAKONCZA Roman HARMONY ZÁMEČNÍK Marek HARMONY
64 DUREC MARIAN 1 DUREC Marián SLOVAKIA TUPÝ Ján SLOVAKIA
65 PONGRAC PETER 1 PONGRÁC Peter PRASK PONGRÁCOVÁ Petra SLOVAKIA
66 ZAVADZANOVA LUCIA 1 LONČÍKOVÁ Emília PAF ZAVADZANOVÁ Lucia PAF
67 BENCATOVA LUCIA 1 BENČAŤOVÁ Lucia TURIEC BENČAŤOVÁ JR. Lucia TURIEC
68 DURBAK BORIS 1 DURBÁK Boris SLOVAKIA DURBÁKOVÁ Andrea SLOVAKIA
69 HLAVKOVA ZARA 1 HLÁVKOVÁ Zara SLOVAKIA MICZKOVÁ Sofia SLOVAKIA
70 HRDLOVICOVA ALISA 1 HRDLOVIČOVÁ Alisa SLOVAKIA VAŇOVÁ Vanesa SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SLOPAK 18 78 % 13 %
HOHENLOHE 13 62 % 9 %
SPIDERS 11 55 % 8 %
MOPED 8 62 % 6 %
TURIEC 8 62 % 6 %
PRASK 8 44 % 6 %
CAP 7 35 % 5 %
HARMONY 6 86 % 4 %
PAF 6 43 % 4 %
KLAP 5 36 % 4 %
LABOULE 6 25 % 4 %
KPPS 4 17 % 3 %
ŠÍRAVA 3 15 % 2 %
CASSOVIA 2 20 % 1 %
GULIVER 2 18 % 1 %
JEWEL 1 9 % 1 %
NOVOKER 1 8 % 1 %
ŽILPEK 1 4 % 1 %
LABELLE 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 131
Czech Republic 5
Poland 3
Austria 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
5 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
26 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
29 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
40 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
41 VARGOVÁ Daniela KPPS F NORMAL 455
51 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
52 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
54 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
55 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
57 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
60 ŠKORUPA Milan GULIVER M VETERAN 36
62 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
72 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
73 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
75 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
78 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
79 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
80 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
82 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
84 TÓTHOVÁ Mária KPPS F NORMAL 495
88 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
89 MELUŠ Matej KPPS M NORMAL 443
95 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
98 KERSTEN Juraj HOHENLOHE M NORMAL 630
101 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
102 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
103 KELEMEN Kristian NOVOKER M KADET 504
104 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
105 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
107 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
110 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
111 BEREŠ Juraj Dušan PAF M VETERAN 513
113 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
114 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
115 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
117 MATULA Rudolf TURIEC M NORMAL 622
119 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
121 PURGIŇA Viktor CAP M ESPOIRS 635
124 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
126 PAILLARD Sven LABELLE M NORMAL 562
129 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
131 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
132 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
133 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
137 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
139 FLEISCHHACKER Michal HARMONY M NORMAL 601
140 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
143 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F KADET 488
147 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
148 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
149 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
150 BURIÁNKOVÁ Eva LABOULE F VETERAN 602
152 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
153 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
154 GUŠTAFÍKOVÁ Emília MOPED F VETERAN 634
156 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
157 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
158 ŽILINČÁROVÁ Ema PRASK F BENJAMIN 631
159 MIEZGA Boris PRASK M BENJAMIN 627
160 PONGRÁCOVÁ Petra PRASK F MINIM 633
161 TRÁVNIČEK Teo HOHENLOHE M MINIM 624
162 BERÉNYIOVÁ Andrea HOHENLOHE F NORMAL 629
164 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
165 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
166 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
167 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
168 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
169 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
172 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
173 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
174 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
175 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
177 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
180 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
181 SEKANINA Jerguš TURIEC M NORMAL 595
184 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
185 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
186 BOHDANOVÁ Patrícia TURIEC F JUNIOR 498
187 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
188 BELLA Tomáš TURIEC M MINIM 636
189 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
190 LUPTÁK Ján NOVOKER M VETERAN 598
191 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
192 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
193 BAUMGARTNER Julien LABELLE M NORMAL 561
194 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
195 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
196 SLAMENÁ Katarína MOPED F VETERAN 271
197 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
198 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
199 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
200 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
201 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
202 MONZON Benjamin LABELLE M NORMAL 606
203 JURSA Daniel HOHENLOHE M KADET 613
205 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
207 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
208 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
209 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
210 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
211 WOLZBERGEROVA Alena LABELLE F NORMAL 604
212 DEJAILLES Guijom LABELLE M NORMAL 607
213 BOSSARD Maxime LABELLE M NORMAL 610
214 CLAVEL Olivier HOHENLOHE M BENJAMIN 623
215 DURBÁK Boris LABOULE M VETERAN 625
216 DURBÁKOVÁ Andrea LABOULE F NORMAL 626
217 ŽILINČÁR Dominik PRASK M MINIM 632
218 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
219 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
220 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
221 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
222 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
223 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
224 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
225 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
226 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
227 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
228 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
229 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
230 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
231 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
232 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
233 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
234 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
235 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
236 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
237 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
238 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
239 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
240 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
241 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
242 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
243 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
244 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
245 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
246 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
247 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
248 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
249 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
250 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
251 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
252 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
253 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
254 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
255 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
256 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
257 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
258 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
259 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
260 NOVÁK Jozef LABOULE M VETERAN 381
261 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
262 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
263 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
264 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F NORMAL 406
265 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
266 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
267 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
268 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
269 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
270 SÝKORA Matúš KPPS M KADET 467
271 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
272 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
273 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
274 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
275 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
276 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
277 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
278 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
279 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
280 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
281 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
282 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
283 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F KADET 534
284 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F KADET 535
285 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
286 MORTREUX Olivier SLOPAK M MINIM 541
287 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
288 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
289 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
290 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
291 AGOSTA Evgen ŽILPEK M NORMAL 579
292 GÁBOR Jozef ŽILPEK M KADET 580
293 GÁBOR Tomáš ŽILPEK M MINIM 581
294 KOVÁČ Richard ŽILPEK M KADET 582
295 KOVÁČ Santiago ŽILPEK M MINIM 583
296 LACKOVÁ Andrea ŽILPEK F JUNIOR 584
297 LACKO Radoslav ŽILPEK M KADET 585
298 MURGOŠ Juraj ŽILPEK M MINIM 586
299 BALÁŽ Darius ŽILPEK M KADET 588
300 ŠTRKÁČ Ladislav ŽILPEK M MINIM 589
301 POMPA Miroslav ŽILPEK M KADET 590
302 FEDOROVÁ Karolína ŽILPEK F KADET 591
303 POMPOVÁ Lýdia ŽILPEK F KADET 592
304 ROVŇAN Roman NOVOKER M NORMAL 597
305 BOSSARD Alexandre LABELLE M NORMAL 605
306 MACAU Iulian LABELLE M NORMAL 608
307 DIMITROVSKA Martina LABELLE F NORMAL 609
308 MOREIRA Miguel LABELLE M NORMAL 611
309 FERNIQUE Tanguy LABELLE M NORMAL 612
310 ADAMEK Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 614
311 STIERANKA Ivan ŠÍRAVA M VETERAN 620
312 BEDNÁR Tibor ŠÍRAVA M NORMAL 621
313 KĽUČINEC Lukáš TURIEC M MINIM 628

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 9 4 35 0 32 5 5 + 18 + 9
Swiss + 4KO 8 6 35 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 7 7 35 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 10 5 32 6 16 0 + 10 + 6 + 0 32 5
Skupiny na dve prehry + KO