GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Malokarpatský pohár

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Hotel pod lipou, Harmónia, Modra, SLOVAKIA
Dátum
2020-09-27
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2020-09-03 od 19:00
Koniec registrácie
2020-09-27 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Iba swiss (skóre/Standard)
Štartovné
S licenciou: 10 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 8 €
Organizátor
MOPED
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
37 / 37

Hlavný rozhodca
JURAN Igor
Pomocný rozhodca
KANKARA Matej
Pomocný rozhodca
ORSZÁGH Juraj
Koordinátor
PAPP Peter
Jury
GUŠTAFÍK Stanislav
Jury
PAPP Peter
Jury
WHITWORTH Oľga

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 KANKARA MATEJ 222 KANKARA Matej SPIDERS KARACSONY Jozef SLOPAK TOMAN Vladimír SLOPAK
2 TOMKA LUKAS 185 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF ŠEVČEK Martin CAP TOMKA Lukáš CAP
3 KRAJCOVIC MATEJ 167 KRAJČOVIČ Matej CAP ŠTRBA Marek SPIDERS VARGOVÁ Daniela KPPS
4 PULMAN RUDOLF 148 BLEHO Tomáš KPPS NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER PULMAN Rudolf SPIDERS
5 STANO MICHAL 139 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE HAVRLENT Marián HOHENLOHE STANO Michal HOHENLOHE
6 DZURIK MICHAL 130 DZÚRIK Michal HARMONY RAKONCZA Roman HARMONY SZABO Milan KPPS
7 BAKYTA MICHAL 120 BAKYTA Michal SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS
8 WHITWORTH OLGA 111 DUBAN Ján LABOULE MAJERČÍK Anton GULIVER WHITWORTH Oľga SPIDERS
9 MERY JANETTE 106 MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Jozef SLOPAK MÉRY Kristián SLOPAK
10 LANCARIC DUSAN 102 LANČARIČ Dušan PRASK MIEZGA Filip PRASK MIEZGA Marián PRASK
11 KLUCIKOVA DANA 97 KLÚČIKOVÁ Dana CAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
12 LAZAROVA JANA 93 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE
13 BARTOSOVA KATARINA 88 BARTOŠOVÁ Katarina SLOVAKIA CHYBA Miloš SLOVAKIA KUTILAKOVÁ Barbora SLOVAKIA
14 GEMAINEROVA KRISTINA 83 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE PURGIŇA Viktor CAP ŠTRBA Anton SPIDERS
15 GEMEL JAN 79 ANGER Peter SLOPAK GEMEL Ján LABOULE KLUČARIK Karol SPIDERS
16 JAJCAJOVA MARIA 74 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
17 SKORUPA MILAN 72 BIGODE Luisa PORTUGAL ŠKORUPA Milan GULIVER ŠTARKBAUER Eduard SLOVAKIA
18 CERNAK MIROSLAV 69 ČERNÁK Miroslav KPPS TÓTH Róbert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
19 JURAN IGOR 67 GUŠTAFÍK Jozef MOPED GUŠTAFÍKOVÁ Emília MOPED JURAN Igor MOPED
20 VOLCEK IGOR 1 FERNANDEZ Bruno SLOPAK FERNANDEZ Felipe SLOVAKIA VOLČEK Igor SLOPAK
21 MELIS PETER 1 FLEISCHHACKER Michal HARMONY KOŠNÁROVÁ Barbora HARMONY MELIŠ Peter HARMONY
22 STRBOVA MARIA 1 HRIVNÁK Juraj SPIDERS MELUŠ Daniel KPPS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
23 FRATRICOVA ANDREA 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK VODOVÁ Jana GULIVER
24 DVORNICKA LUBICA 1 DVORNICKÁ Ľubica KLAP HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
25 GUSTAFIK STANISLAV 1 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED MEDVECKÁ Veronika MOPED PAPP Peter MOPED
26 MORAVSKY LADISLAV 1 MORAVSKÝ Ladislav MOPED MOŠOVSKÁ Silvia MOPED ORSZÁGH Juraj MOPED
27 ZAVACKY MIRON 1 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE TOMKO Ján HOHENLOHE ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
28 KLUCIK PETER 1 KLÚČIK Peter LABOULE MRÁZ František SLOVAKIA MRÁZ Vincenc SLOVAKIA
29 TOMANOVA BLANKA 1 BERÉNYIOVÁ Andrea HOHENLOHE KERSTEN Juraj HOHENLOHE TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
30 BEZAK VLADIMIR 1 BEZÁK Vladimír LABOULE ČÍK Marián JEWEL ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK
31 PONGRACOVA EMMA 1 KOČICOVÁ Katarína SLOVAKIA PONGRÁCOVÁ Emma PRASK SIPOS Patrik SLOVAKIA
32 BAUMGARTNER JULIEN 1 BAUMGARTNER Julien LABELLE MONZON Benjamin LABELLE WOLZBERGEROVA Alena LABELLE
33 DURBAK BORIS 1 DURBÁK Boris LABOULE DURBÁKOVÁ Andrea LABOULE PÁSZTOR Ernest LABOULE
34 KOSNAR VLADIMIR 1 KOŠNÁR Vladimír SLOVAKIA ROVENSKÝ Jaroslav SLOVAKIA ŠEBO Ľudovít SLOVAKIA
35 SEMAN STANISLAV 1 SEMAN Stanislav SLOPAK SEMANOVÁ Viera SLOVAKIA VOJTEK Milan NOVOKER
36 WAGNEROVA RITA 1 KABÁTH Ladislav SLOPAK PISKLOVÁ Renáta KLAP WAGNEROVÁ Rita KLAP
37 RYSKA ST DANIEL 1 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED SLAMENÁ Katarína MOPED

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SLOPAK 14 61 % 13 %
MOPED 12 92 % 11 %
HOHENLOHE 12 57 % 11 %
SPIDERS 11 55 % 10 %
CAP 8 40 % 7 %
KPPS 8 35 % 7 %
LABOULE 7 29 % 6 %
HARMONY 5 71 % 5 %
KLAP 5 36 % 5 %
PRASK 4 22 % 4 %
GULIVER 3 27 % 3 %
LABELLE 3 27 % 3 %
JEWEL 2 18 % 2 %
NOVOKER 2 15 % 2 %
PAF 1 7 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 108
France 2
Portugal 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
4 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
7 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
12 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
18 VOLÁRIK Michal CAP M ESPOIRS 398
19 KADLEČÍK Ivan HOHENLOHE M NORMAL 184
23 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
33 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
36 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
44 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
48 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
50 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
51 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
52 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
55 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
56 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
58 KRALOVIČ Richard HARMONY M NORMAL 538
59 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
62 MENGEROVÁ Hana SLOPAK F NORMAL 21
64 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
69 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
71 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
74 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
75 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
78 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
81 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
83 MELUŠ Matej KPPS M NORMAL 443
85 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
87 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
92 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
93 KELEMEN Kristian NOVOKER M KADET 504
94 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
95 PIRŠELOVÁ Gréta TURIEC F KADET 551
96 PIRŠEL Miroslav TURIEC M NORMAL 594
98 BERECKÝ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 615
99 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
100 BEREŠ Juraj Dušan PAF M VETERAN 513
101 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
103 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
104 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
107 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
109 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
110 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
113 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
115 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
120 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
121 PAILLARD Sven LABELLE M NORMAL 562
122 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
123 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
124 STRNADOVÁ Jarmila LABOULE F NORMAL 619
125 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
126 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
127 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
128 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
129 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
130 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
131 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
132 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
134 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
138 ZÁMEČNÍK Marek HARMONY M NORMAL 599
142 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F KADET 488
143 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
144 BURIÁNKOVÁ Eva LABOULE F VETERAN 602
145 BAČÉ Filip TURIEC M MINIM 555
146 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
147 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
148 DZURUS Ladislav CASSOVIA M VETERAN 482
149 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
151 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
152 KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC F NORMAL 593
153 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
154 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
156 BAČE Vladimír TURIEC M JUNIOR 554
157 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
159 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
160 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
161 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
162 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
163 ŽILINČÁROVÁ Ema PRASK F BENJAMIN 631
164 MIEZGA Boris PRASK M BENJAMIN 627
165 PONGRÁCOVÁ Petra PRASK F MINIM 633
166 TRÁVNIČEK Teo HOHENLOHE M MINIM 624
167 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
169 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
171 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
172 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
173 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
174 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
176 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
177 PRINCÍK Peter ŠÍRAVA M VETERAN 616
178 BENČAŤOVÁ Lucia TURIEC F NORMAL 617
179 BENČAŤOVÁ JR. Lucia TURIEC F BENJAMIN 618
180 MATULA Rudolf TURIEC M NORMAL 622
181 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
182 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
183 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
184 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
185 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
186 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
188 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
190 LUPTÁK Ján NOVOKER M VETERAN 598
191 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
192 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
193 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
194 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
195 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
197 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
198 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
199 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
201 SEKANINA Jerguš TURIEC M NORMAL 595
203 JURSA Daniel HOHENLOHE M KADET 613
204 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
206 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
207 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
208 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
209 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
210 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
211 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
212 MORTREUX Olivier SLOPAK M MINIM 541
213 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
214 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
216 DEJAILLES Guijom LABELLE M NORMAL 607
217 BOSSARD Maxime LABELLE M NORMAL 610
218 CLAVEL Olivier HOHENLOHE M BENJAMIN 623
221 ŽILINČÁR Dominik PRASK M MINIM 632
222 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
223 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
224 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
225 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
226 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
227 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
228 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
229 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
230 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
231 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
232 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
233 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
234 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
235 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
236 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
237 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
238 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
239 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
240 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
241 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
242 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
243 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
244 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
245 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
246 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
247 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
248 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
249 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
250 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
251 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
252 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
253 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
254 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
255 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
256 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
257 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
258 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
259 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
260 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
261 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
262 NOVÁK Jozef LABOULE M VETERAN 381
263 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
264 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
265 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
266 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F NORMAL 406
267 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
268 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
269 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
270 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
271 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
272 SÝKORA Matúš KPPS M KADET 467
273 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
274 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
275 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
276 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
277 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
278 BOHDANOVÁ Patrícia TURIEC F JUNIOR 498
279 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
280 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
281 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
282 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
283 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F KADET 534
284 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F KADET 535
285 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
286 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
287 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
288 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
289 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
290 AGOSTA Evgen ŽILPEK M NORMAL 579
291 GÁBOR Jozef ŽILPEK M KADET 580
292 GÁBOR Tomáš ŽILPEK M MINIM 581
293 KOVÁČ Richard ŽILPEK M KADET 582
294 KOVÁČ Santiago ŽILPEK M MINIM 583
295 LACKOVÁ Andrea ŽILPEK F JUNIOR 584
296 LACKO Radoslav ŽILPEK M KADET 585
297 MURGOŠ Juraj ŽILPEK M MINIM 586
298 BALÁŽ Darius ŽILPEK M KADET 588
299 ŠTRKÁČ Ladislav ŽILPEK M MINIM 589
300 POMPA Miroslav ŽILPEK M KADET 590
301 FEDOROVÁ Karolína ŽILPEK F KADET 591
302 POMPOVÁ Lýdia ŽILPEK F KADET 592
303 ROVŇAN Roman NOVOKER M NORMAL 597
304 BOSSARD Alexandre LABELLE M NORMAL 605
305 MACAU Iulian LABELLE M NORMAL 608
306 DIMITROVSKA Martina LABELLE F NORMAL 609
307 MOREIRA Miguel LABELLE M NORMAL 611
308 FERNIQUE Tanguy LABELLE M NORMAL 612
309 ADAMEK Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 614
310 STIERANKA Ivan ŠÍRAVA M VETERAN 620
311 BEDNÁR Tibor ŠÍRAVA M NORMAL 621
312 KĽUČINEC Lukáš TURIEC M MINIM 628
313 BELLA Tomáš TURIEC M MINIM 636

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 4 18 1 16 4 3 + 9 + 4
Swiss + 4KO 7 5 18 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 18 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 9 5 16 5 8 0 + 3 + 5 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO