GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Zbohom Leto - Guľa Luboša Šedivého

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Rusodrome, Lonyaiova, Rusovce, SLOVAKIA
Dátum
2020-08-29
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2020-07-30 od 19:00
Koniec registrácie
2020-08-28 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Iba swiss (Buchholz/FBHN)
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 6 €
Organizátor
SLOPAK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
36 / 36

Hlavný rozhodca
JURAN Igor
Pomocný rozhodca
KANKARA Matej
Koordinátor
MELUŠOVÁ Margaréta
Jury
KARACSONY Jozef
Jury
MENGEROVÁ Hana
Jury
MÉRY Janette

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 DZURIK MICHAL 216 DZÚRIK Michal HARMONY KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP
2 STRBA MAREK 180 PITOŇÁK Martin SPIDERS ŠTRBA Marek SPIDERS
3 STANO MICHAL 162 STANO Michal HOHENLOHE VALENT Juraj CAP
4 KRAJCOVIC MATEJ 144 KRAJČOVIČ Matej CAP MELUŠOVÁ Margaréta KPPS
5 KRAJCOVICOVA KATARINA 135 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP MÉRY Janette SLOPAK
6 NEMCEKOVA SLAVKA 126 MÉRY Jozef SLOPAK NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER
7 KARACSONY JOZEF 117 KARACSONY Jozef SLOPAK PULMAN Rudolf SPIDERS
8 FILOVA MARCELA 108 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE ZEMANEC Ľubomír JEWEL
9 SEBENA PATRIK 104 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE ŠEBEŇA Patrik CAP
10 WHITWORTH OLGA 99 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS WHITWORTH Oľga SPIDERS
11 KLUCIKOVA DANA 95 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE KLÚČIKOVÁ Dana CAP
12 SZABO MILAN 90 KADLEČÍK Ivan HOHENLOHE SZABO Milan KPPS
13 STRBA ANTON 86 HRIVNÁK Juraj SPIDERS ŠTRBA Anton SPIDERS
14 SEBENOVA ALEXANDRA 81 PURGIŇA Viktor CAP ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
15 DVORNICKA LUBICA 77 DVORNICKÁ Ľubica KLAP MÉRY Kristián SLOPAK
16 TOMAN PETER 72 LIGETI László HUNGARY TOMAN Peter SLOPAK
17 KANKARA MATEJ 70 KANKARA Matej SPIDERS TOMAN Vladimír SLOPAK
18 VOJTEK MILAN 68 MACKO Ján SLOVAKIA VOJTEK Milan NOVOKER
19 BLEHO TOMAS 1 BILIK Juraj KPPS BLEHO Tomáš KPPS
20 IZSO ROMAN 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE IZSO Roman SLOPAK
21 ANGER PETER 1 ANGER Peter SLOPAK VOLÁRIK Jozef SPIDERS
22 GEMEL JAN 1 GEMEL Ján LABOULE KLUČARIK Karol SPIDERS
23 JURAN IGOR 1 FLEISCHHACKER Michal HARMONY JURAN Igor MOPED
24 HAVRLENT MARIAN 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE SIPOS Patrik SLOVAKIA
25 CERNAK MIROSLAV 1 ČERNÁK Miroslav KPPS SEMAN Stanislav SLOPAK
26 ACSAI EVA 1 ACSAI Éva HUNGARY SZABÓ József HUNGARY
27 TOMANOVA BLANKA 1 DRUGDA Adrián HOHENLOHE TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
28 HANDLOVSKY TICHOMIR 1 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE TOMKO Ján HOHENLOHE
29 WAGNEROVA RITA 1 PISKLOVÁ Renáta KLAP WAGNEROVÁ Rita KLAP
30 TOTH ROBERT 1 TÓTH Róbert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
31 BEZAK VLADIMIR 1 BEZÁK Vladimír LABOULE BIBEŇ Štefan JEWEL
32 UFNAR ALZBETA 1 MENGEROVÁ Hana SLOPAK UFNÁR Alžbeta SLOPAK
33 MESIARIKOVA LUDMILA 1 KABÁTH Ladislav SLOPAK MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
34 SZILVASIOVA ALENA 1 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
35 MAZANIKOVA ANTONIA 1 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP ORTHOVA viera SLOVAKIA
36 VOLCEK IGOR 1 FERNANDEZ Bruno SLOPAK VOLČEK Igor SLOPAK

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SLOPAK 16 70 % 22 %
HOHENLOHE 11 52 % 15 %
SPIDERS 10 50 % 14 %
CAP 8 40 % 11 %
KPPS 7 30 % 10 %
KLAP 5 36 % 7 %
HARMONY 2 29 % 3 %
JEWEL 2 18 % 3 %
NOVOKER 2 15 % 3 %
LABOULE 2 8 % 3 %
MOPED 1 8 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
GULIVER 0 0 % 0 %
LABELLE 0 0 % 0 %
PAF 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 68
Hungary 3
France 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
12 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
16 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE F NORMAL 5
18 VOLÁRIK Michal CAP M ESPOIRS 398
22 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
25 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
33 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
35 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
36 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
37 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
40 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL F VETERAN 213
42 VARGOVÁ Daniela KPPS F NORMAL 455
43 RAKONCZA Roman HARMONY M NORMAL 537
44 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
46 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
47 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
49 DUBAN Ján LABOULE M VETERAN 267
51 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
55 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
58 KRALOVIČ Richard HARMONY M NORMAL 538
59 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
61 ŠKORUPA Milan GULIVER M VETERAN 36
63 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
64 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
66 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
68 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
74 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
75 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
78 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
79 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
81 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
82 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
83 MELUŠ Matej KPPS M NORMAL 443
84 MELIŠ Peter HARMONY M NORMAL 350
85 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
86 MIEZGA Filip PRASK M KADET 578
87 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
91 KERSTEN Juraj HOHENLOHE M NORMAL 630
92 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
93 KELEMEN Kristian NOVOKER M KADET 504
94 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
95 PIRŠELOVÁ Gréta TURIEC F KADET 551
96 PIRŠEL Miroslav TURIEC M NORMAL 594
97 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
98 BERECKÝ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 615
100 BEREŠ Juraj Dušan PAF M VETERAN 513
101 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
102 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
103 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
106 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
107 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
109 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
110 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
111 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
112 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
115 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
116 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
119 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
120 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
121 PAILLARD Sven LABELLE M NORMAL 562
122 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
123 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
124 STRNADOVÁ Jarmila LABOULE F NORMAL 619
125 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
126 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
127 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
128 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
129 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
130 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
131 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
132 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
133 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
134 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
135 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
136 KOŠNÁROVÁ Barbora HARMONY F NORMAL 600
138 ZÁMEČNÍK Marek HARMONY M NORMAL 599
139 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
140 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
142 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F KADET 488
143 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
144 BURIÁNKOVÁ Eva LABOULE F VETERAN 602
145 BAČÉ Filip TURIEC M MINIM 555
146 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
147 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
148 DZURUS Ladislav CASSOVIA M VETERAN 482
149 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
150 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
151 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
152 KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC F NORMAL 593
153 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
154 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
155 GUŠTAFÍKOVÁ Emília MOPED F VETERAN 634
156 BAČE Vladimír TURIEC M JUNIOR 554
157 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
159 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
160 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
161 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
162 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
163 ŽILINČÁROVÁ Ema PRASK F BENJAMIN 631
164 MIEZGA Boris PRASK M BENJAMIN 627
165 PONGRÁCOVÁ Petra PRASK F MINIM 633
166 TRÁVNIČEK Teo HOHENLOHE M MINIM 624
167 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
168 BERÉNYIOVÁ Andrea HOHENLOHE F NORMAL 629
169 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
170 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
171 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
172 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
173 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
174 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
175 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
176 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
177 PRINCÍK Peter ŠÍRAVA M VETERAN 616
178 BENČAŤOVÁ Lucia TURIEC F NORMAL 617
179 BENČAŤOVÁ JR. Lucia TURIEC F BENJAMIN 618
180 MATULA Rudolf TURIEC M NORMAL 622
182 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
183 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
184 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
185 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
186 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
187 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
188 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
189 BAUMGARTNER Julien LABELLE M NORMAL 561
190 LUPTÁK Ján NOVOKER M VETERAN 598
191 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
192 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
193 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
194 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
195 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
196 SLAMENÁ Katarína MOPED F VETERAN 271
197 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
199 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
200 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
201 SEKANINA Jerguš TURIEC M NORMAL 595
202 MONZON Benjamin LABELLE M NORMAL 606
203 JURSA Daniel HOHENLOHE M KADET 613
204 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
205 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
206 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
207 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
208 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
209 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
210 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
211 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
212 MORTREUX Olivier SLOPAK M MINIM 541
213 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
214 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
215 WOLZBERGEROVA Alena LABELLE F NORMAL 604
216 DEJAILLES Guijom LABELLE M NORMAL 607
217 BOSSARD Maxime LABELLE M NORMAL 610
218 CLAVEL Olivier HOHENLOHE M BENJAMIN 623
219 DURBÁK Boris LABOULE M VETERAN 625
220 DURBÁKOVÁ Andrea LABOULE F NORMAL 626
221 ŽILINČÁR Dominik PRASK M MINIM 632
222 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
223 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
224 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
225 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
226 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
227 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
228 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
229 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
230 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
231 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
232 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
233 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
234 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
235 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
236 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
237 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
238 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
239 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
240 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
241 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
242 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
243 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
244 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
245 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
246 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
247 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
248 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
249 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
250 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
251 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
252 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
253 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
254 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
255 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
256 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
257 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
258 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
259 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
260 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
261 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
262 NOVÁK Jozef LABOULE M VETERAN 381
263 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
264 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
265 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
266 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F NORMAL 406
267 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
268 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
269 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
270 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
271 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
272 SÝKORA Matúš KPPS M KADET 467
273 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
274 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
275 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
276 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
277 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
278 BOHDANOVÁ Patrícia TURIEC F JUNIOR 498
279 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
280 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
281 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
282 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
283 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F KADET 534
284 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F KADET 535
285 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
286 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
287 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
288 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
289 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
290 AGOSTA Evgen ŽILPEK M NORMAL 579
291 GÁBOR Jozef ŽILPEK M KADET 580
292 GÁBOR Tomáš ŽILPEK M MINIM 581
293 KOVÁČ Richard ŽILPEK M KADET 582
294 KOVÁČ Santiago ŽILPEK M MINIM 583
295 LACKOVÁ Andrea ŽILPEK F JUNIOR 584
296 LACKO Radoslav ŽILPEK M KADET 585
297 MURGOŠ Juraj ŽILPEK M MINIM 586
298 BALÁŽ Darius ŽILPEK M KADET 588
299 ŠTRKÁČ Ladislav ŽILPEK M MINIM 589
300 POMPA Miroslav ŽILPEK M KADET 590
301 FEDOROVÁ Karolína ŽILPEK F KADET 591
302 POMPOVÁ Lýdia ŽILPEK F KADET 592
303 ROVŇAN Roman NOVOKER M NORMAL 597
304 BOSSARD Alexandre LABELLE M NORMAL 605
305 MACAU Iulian LABELLE M NORMAL 608
306 DIMITROVSKA Martina LABELLE F NORMAL 609
307 MOREIRA Miguel LABELLE M NORMAL 611
308 FERNIQUE Tanguy LABELLE M NORMAL 612
309 ADAMEK Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 614
310 STIERANKA Ivan ŠÍRAVA M VETERAN 620
311 BEDNÁR Tibor ŠÍRAVA M NORMAL 621
312 KĽUČINEC Lukáš TURIEC M MINIM 628
313 BELLA Tomáš TURIEC M MINIM 636

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 4 18 0 16 4 3 + 9 + 4
Swiss + 4KO 7 5 18 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 18 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 9 5 16 4 8 0 + 4 + 4 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO

Jedlo

  • 68Menu A
  • 4Menu B