GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

150+

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Rusodrome, Lonyaiova, Rusovce, SLOVAKIA
Dátum
2020-07-25
Prezentácia
do 18:00
Začiatok registrácie
2020-06-25 od 19:00
Koniec registrácie
2020-07-23 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + 4KO (Buchholz/FBHN)
Štartovné
S licenciou: 10 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 10 €
Organizátor
SLOPAK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
22 / 22
Poznámky
Súčet veku trojice v danom roku je min 150 rokov

Hlavný rozhodca
KRCHŇÁKOVÁ Etela
Pomocný rozhodca
TOMKO Ján
Koordinátor
MELUŠ Daniel
Jury
KARACSONY Jozef
Jury
MENGEROVÁ Hana
Jury
MÉRY Janette

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 STANO MICHAL 110 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP STANO Michal HOHENLOHE
2 WHITWORTH OLGA 88 ADAMIČKA Jozef LABOULE DUBAN Ján LABOULE WHITWORTH Oľga SPIDERS
3 KARACSONY JOZEF 77 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL KARACSONY Jozef SLOPAK
4 MIGROVA DANKA 66 MIGROVÁ Danka PAF NAHALKA Rastilav SLOVAKIA ZIBOLEN Rastislav SLOVAKIA
5 TOMKA LUKAS 61 BEREŠ Juraj Dušan PAF KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC TOMKA Lukáš CAP
6 TOMAN VLADIMIR 55 MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Jozef SLOPAK TOMAN Vladimír SLOPAK
7 KRCHNAKOVA ETELA 50 BLEHO Tomáš KPPS KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP VOLÁRIK Jozef SPIDERS
8 ACSAI EVA 44 ACSAI Éva HUNGARY LIGETI László HUNGARY SZABÓ József HUNGARY
9 CIK MARIAN 41 ČÍK Marián JEWEL ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL VOJTEK Milan NOVOKER
10 CERNAK MIROSLAV 39 ČERNÁK Miroslav KPPS LANG Ľudovít SLOVAKIA TÓTH Róbert KPPS
11 MENGEROVA HANA 36 MENGEROVÁ Hana SLOPAK ŠKORUPA Milan GULIVER ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
12 KLUCARIK KAROL 1 GEMEL Ján LABOULE KLUČARIK Karol SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS
13 HAVRLENT MARIAN 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK SIPOS Patrik SLOVAKIA
14 RITOMSKY MIROSLAV 1 ANGER Peter SLOPAK RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK ŠÚRY Peter SLOVAKIA
15 DORUSINEC SALAGA MARTIN 1 BERECKÝ Jozef ŠÍRAVA DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA
16 FILOVA MARCELA 1 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE PISKLOVÁ Renáta KLAP WAGNEROVÁ Rita KLAP
17 BAHLEDA MILAN 1 BAHLEDA Milan NOVOKER LUPTÁK Ján NOVOKER SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER
18 MELUS DANIEL 1 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK MELUŠ Daniel KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS
19 IZSO ROMAN 1 IZSO Roman SLOPAK RYBÁR Alojz SLOPAK TÓTHOVÁ Mária KPPS
20 TOMANOVA BLANKA 1 KELEMEN Jozef NOVOKER KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
21 SEMAN STANISLAV 1 SEMAN Stanislav SLOPAK SEMANOVÁ Viera SLOVAKIA VOLČEK Igor SLOPAK
22 HULMAN LUBOMIR 1 HULMAN Ľubomír LABOULE JAKABOVIČ Ľubomír SLOVAKIA ZÁHRADNÍČEK Róbert SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SLOPAK 16 70 % 24 %
NOVOKER 6 46 % 9 %
KPPS 6 26 % 9 %
SPIDERS 4 20 % 6 %
HOHENLOHE 4 19 % 6 %
LABOULE 4 17 % 6 %
JEWEL 3 27 % 5 %
KLAP 3 21 % 5 %
PAF 3 21 % 5 %
CAP 2 10 % 3 %
ŠÍRAVA 2 10 % 3 %
GULIVER 1 9 % 2 %
TURIEC 1 8 % 2 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
HARMONY 0 0 % 0 %
LABELLE 0 0 % 0 %
MOPED 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 63
Hungary 3

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
3 KRAJČOVIČ Matej CAP M ESPOIRS 456
4 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
5 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
6 KLÚČIKOVÁ Dana CAP F NORMAL 458
7 ŠTRBA Marek SPIDERS M ESPOIRS 473
9 PULMAN Rudolf SPIDERS M NORMAL 470
10 KANKARA Matej SPIDERS M NORMAL 475
12 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
14 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP F NORMAL 435
15 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
16 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE F NORMAL 5
17 KADLEČÍK Ivan HOHENLOHE M NORMAL 184
18 DZÚRIK Michal HARMONY M NORMAL 195
19 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS F VETERAN 500
20 VOLÁRIK Michal CAP M ESPOIRS 398
21 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
23 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
26 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
27 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
29 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
31 SZABO Milan KPPS M NORMAL 297
32 ŠTRBA Anton SPIDERS M VETERAN 472
34 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
35 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
39 JURAN Igor MOPED M VETERAN 520
41 VARGOVÁ Daniela KPPS F NORMAL 455
43 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
44 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
45 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
46 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
49 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
50 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
51 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
52 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
54 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
55 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
56 KRALOVIČ Richard HARMONY M NORMAL 538
58 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
59 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
61 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
62 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
63 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
64 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
65 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
68 RAKONCZA Roman HARMONY M NORMAL 537
69 MÉRY Kristián SLOPAK M JUNIOR 570
75 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
78 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
79 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
80 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
85 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
86 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
87 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
89 MELUŠ Matej KPPS M NORMAL 443
90 PIRŠEL Miroslav TURIEC M NORMAL 594
91 MELIŠ Peter HARMONY M NORMAL 350
92 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
93 MIEZGA Filip PRASK M KADET 578
94 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
96 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP F VETERAN 532
98 KERSTEN Juraj HOHENLOHE M NORMAL 630
100 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
101 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
102 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
103 KELEMEN Kristian NOVOKER M KADET 504
104 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
106 BAČE Vladimír TURIEC M JUNIOR 554
107 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
112 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
113 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
116 PIRŠELOVÁ Gréta TURIEC F KADET 551
117 MATULA Rudolf TURIEC M NORMAL 622
118 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
119 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
120 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
121 PURGIŇA Viktor CAP M ESPOIRS 635
124 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
125 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
126 PAILLARD Sven LABELLE M NORMAL 562
127 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
128 STRNADOVÁ Jarmila LABOULE F NORMAL 619
130 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
132 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
133 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
134 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
135 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
137 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
138 KOŠNÁROVÁ Barbora HARMONY F NORMAL 600
139 FLEISCHHACKER Michal HARMONY M NORMAL 601
140 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
141 ZÁMEČNÍK Marek HARMONY M NORMAL 599
142 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
143 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F KADET 488
144 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
145 BAČÉ Filip TURIEC M MINIM 555
146 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
147 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
149 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
150 BURIÁNKOVÁ Eva LABOULE F VETERAN 602
152 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
153 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
154 GUŠTAFÍKOVÁ Emília MOPED F VETERAN 634
156 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
157 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
158 ŽILINČÁROVÁ Ema PRASK F BENJAMIN 631
159 MIEZGA Boris PRASK M BENJAMIN 627
160 PONGRÁCOVÁ Petra PRASK F MINIM 633
161 TRÁVNIČEK Teo HOHENLOHE M MINIM 624
162 BERÉNYIOVÁ Andrea HOHENLOHE F NORMAL 629
163 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
164 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
165 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
166 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
167 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
168 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
169 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
170 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
171 PRINCÍK Peter ŠÍRAVA M VETERAN 616
172 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
173 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
175 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
176 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
177 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
178 DZURUS Ladislav CASSOVIA M VETERAN 482
179 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
180 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
181 SEKANINA Jerguš TURIEC M NORMAL 595
182 BENČAŤOVÁ Lucia TURIEC F NORMAL 617
183 BENČAŤOVÁ JR. Lucia TURIEC F BENJAMIN 618
184 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
185 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
186 BOHDANOVÁ Patrícia TURIEC F JUNIOR 498
187 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
188 BELLA Tomáš TURIEC M MINIM 636
189 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
191 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
192 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
193 BAUMGARTNER Julien LABELLE M NORMAL 561
194 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
195 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
196 SLAMENÁ Katarína MOPED F VETERAN 271
197 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
198 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
199 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
200 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
201 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
202 MONZON Benjamin LABELLE M NORMAL 606
203 JURSA Daniel HOHENLOHE M KADET 613
204 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
205 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
206 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
207 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
208 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
209 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
210 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
211 WOLZBERGEROVA Alena LABELLE F NORMAL 604
212 DEJAILLES Guijom LABELLE M NORMAL 607
213 BOSSARD Maxime LABELLE M NORMAL 610
214 CLAVEL Olivier HOHENLOHE M BENJAMIN 623
215 DURBÁK Boris LABOULE M VETERAN 625
216 DURBÁKOVÁ Andrea LABOULE F NORMAL 626
217 ŽILINČÁR Dominik PRASK M MINIM 632
218 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
219 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
220 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
221 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
222 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
223 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
224 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
225 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
226 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
227 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
228 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
229 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
230 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
231 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
232 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
233 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
234 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
235 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
236 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
237 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
238 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
239 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
240 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
241 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
242 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
243 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
244 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
245 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
246 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
247 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
248 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
249 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
250 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
251 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
252 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
253 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
254 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
255 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
256 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
257 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
258 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
259 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
260 NOVÁK Jozef LABOULE M VETERAN 381
261 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
262 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
263 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
264 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F NORMAL 406
265 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
266 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
267 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
268 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
269 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
270 SÝKORA Matúš KPPS M KADET 467
271 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
272 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
273 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
274 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
275 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
276 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
277 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
278 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
279 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
280 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
281 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
282 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
283 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F KADET 534
284 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F KADET 535
285 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
286 MORTREUX Olivier SLOPAK M MINIM 541
287 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
288 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
289 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
290 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
291 AGOSTA Evgen ŽILPEK M NORMAL 579
292 GÁBOR Jozef ŽILPEK M KADET 580
293 GÁBOR Tomáš ŽILPEK M MINIM 581
294 KOVÁČ Richard ŽILPEK M KADET 582
295 KOVÁČ Santiago ŽILPEK M MINIM 583
296 LACKOVÁ Andrea ŽILPEK F JUNIOR 584
297 LACKO Radoslav ŽILPEK M KADET 585
298 MURGOŠ Juraj ŽILPEK M MINIM 586
299 BALÁŽ Darius ŽILPEK M KADET 588
300 ŠTRKÁČ Ladislav ŽILPEK M MINIM 589
301 POMPA Miroslav ŽILPEK M KADET 590
302 FEDOROVÁ Karolína ŽILPEK F KADET 591
303 POMPOVÁ Lýdia ŽILPEK F KADET 592
304 ROVŇAN Roman NOVOKER M NORMAL 597
305 BOSSARD Alexandre LABELLE M NORMAL 605
306 MACAU Iulian LABELLE M NORMAL 608
307 DIMITROVSKA Martina LABELLE F NORMAL 609
308 MOREIRA Miguel LABELLE M NORMAL 611
309 FERNIQUE Tanguy LABELLE M NORMAL 612
310 ADAMEK Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 614
311 STIERANKA Ivan ŠÍRAVA M VETERAN 620
312 BEDNÁR Tibor ŠÍRAVA M NORMAL 621
313 KĽUČINEC Lukáš TURIEC M MINIM 628

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 7 4 11 0 8 3 2 + 6 + 0
Swiss + 4KO 6 4 11 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 5 5 11 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 8 5 10 2 4 0 + 0 + 2 + 2 8 3
Skupiny na dve prehry + KO