GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

150+

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Rusodrome, Lonyaiova, Rusovce, SLOVAKIA
Dátum
2020-07-25
Prezentácia
do 18:00
Začiatok registrácie
2020-06-25 od 19:00
Koniec registrácie
2020-07-23 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + 4KO (Buchholz/FBHN)
Štartovné
S licenciou: 10 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 10 €
Organizátor
SLOPAK
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
22 / 22
Poznámky
Súčet veku trojice v danom roku je min 150 rokov

Hlavný rozhodca
KRCHŇÁKOVÁ Etela
Pomocný rozhodca
TOMKO Ján
Koordinátor
MELUŠ Daniel
Jury
KARACSONY Jozef
Jury
MENGEROVÁ Hana
Jury
MÉRY Janette

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 STANO MICHAL 110 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP STANO Michal HOHENLOHE
2 WHITWORTH OLGA 88 ADAMIČKA Jozef LABOULE DUBAN Ján LABOULE WHITWORTH Oľga SPIDERS
3 KARACSONY JOZEF 77 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL KARACSONY Jozef SLOPAK
4 MIGROVA DANKA 66 MIGROVÁ Danka PAF NAHALKA Rastilav SLOVAKIA ZIBOLEN Rastislav SLOVAKIA
5 TOMKA LUKAS 61 BEREŠ Juraj Dušan PAF KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC TOMKA Lukáš CAP
6 TOMAN VLADIMIR 55 MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Jozef SLOPAK TOMAN Vladimír SLOPAK
7 KRCHNAKOVA ETELA 50 BLEHO Tomáš KPPS KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP VOLÁRIK Jozef SPIDERS
8 ACSAI EVA 44 ACSAI Éva HUNGARY LIGETI László HUNGARY SZABÓ József HUNGARY
9 CIK MARIAN 41 ČÍK Marián JEWEL ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL VOJTEK Milan NOVOKER
10 CERNAK MIROSLAV 39 ČERNÁK Miroslav KPPS LANG Ľudovít SLOVAKIA TÓTH Róbert KPPS
11 MENGEROVA HANA 36 MENGEROVÁ Hana SLOPAK ŠKORUPA Milan GULIVER ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
12 KLUCARIK KAROL 1 GEMEL Ján LABOULE KLUČARIK Karol SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS
13 HAVRLENT MARIAN 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK SIPOS Patrik SLOVAKIA
14 RITOMSKY MIROSLAV 1 ANGER Peter SLOPAK RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK ŠÚRY Peter SLOVAKIA
15 DORUSINEC SALAGA MARTIN 1 BERECKÝ Jozef ŠÍRAVA DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA
16 FILOVA MARCELA 1 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE PISKLOVÁ Renáta KLAP WAGNEROVÁ Rita KLAP
17 BAHLEDA MILAN 1 BAHLEDA Milan NOVOKER LUPTÁK Ján NOVOKER SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER
18 MELUS DANIEL 1 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK MELUŠ Daniel KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS
19 IZSO ROMAN 1 IZSO Roman SLOPAK RYBÁR Alojz SLOPAK TÓTHOVÁ Mária KPPS
20 TOMANOVA BLANKA 1 KELEMEN Jozef NOVOKER KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
21 SEMAN STANISLAV 1 SEMAN Stanislav SLOPAK SEMANOVÁ Viera SLOVAKIA VOLČEK Igor SLOPAK
22 HULMAN LUBOMIR 1 HULMAN Ľubomír LABOULE JAKABOVIČ Ľubomír SLOVAKIA ZÁHRADNÍČEK Róbert SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SLOPAK 16 70 % 24 %
NOVOKER 6 46 % 9 %
KPPS 6 26 % 9 %
SPIDERS 4 20 % 6 %
HOHENLOHE 4 19 % 6 %
LABOULE 4 17 % 6 %
JEWEL 3 27 % 5 %
KLAP 3 21 % 5 %
PAF 3 21 % 5 %
CAP 2 11 % 3 %
ŠÍRAVA 2 10 % 3 %
GULIVER 1 9 % 2 %
TURIEC 1 9 % 2 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
HARMONY 0 0 % 0 %
LABELLE 0 0 % 0 %
MOPED 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 63
Hungary 3

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 VOLÁRIK Michal CAP M ESPOIRS 398
2 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
3 KRAJČOVIČ Matej CAP M ESPOIRS 456
5 DZÚRIK Michal HARMONY M NORMAL 195
6 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP F NORMAL 435
8 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
10 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
11 KLÚČIKOVÁ Dana CAP F NORMAL 458
12 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
14 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE F NORMAL 5
16 SZABO Milan KPPS M NORMAL 297
17 KANKARA Matej SPIDERS M NORMAL 475
18 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
24 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
25 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
26 ŠTRBA Marek SPIDERS M ESPOIRS 473
28 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
32 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
35 ŠTRBA Anton SPIDERS M VETERAN 472
36 VARGOVÁ Daniela KPPS F NORMAL 455
37 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
38 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS F VETERAN 500
39 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
42 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
44 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
45 RAKONCZA Roman HARMONY M NORMAL 537
46 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
47 PULMAN Rudolf SPIDERS M NORMAL 470
48 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
49 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
52 KADLEČÍK Ivan HOHENLOHE M NORMAL 184
53 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
54 JURAN Igor MOPED M VETERAN 520
57 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
59 MELIŠ Peter HARMONY M NORMAL 350
60 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
61 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
62 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
66 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
71 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
72 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
74 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
75 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
76 KRALOVIČ Richard HARMONY M NORMAL 538
78 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
79 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
80 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
81 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
82 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
84 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
85 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
87 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
89 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
91 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
92 MELUŠ Matej KPPS M NORMAL 443
93 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
94 MÉRY Kristián SLOPAK M JUNIOR 570
95 PIRŠELOVÁ Gréta TURIEC F KADET 551
96 PIRŠEL Miroslav TURIEC M NORMAL 594
97 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
98 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
99 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
100 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
101 PAILLARD Sven LABELLE M NORMAL 562
103 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP F VETERAN 532
104 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
107 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
109 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
110 KELEMEN Kristian NOVOKER M KADET 504
111 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
115 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
116 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
121 STRNADOVÁ Jarmila LABOULE F NORMAL 619
122 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
123 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
124 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
125 MIEZGA Filip PRASK M KADET 578
126 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
127 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
128 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
129 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
130 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
131 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
132 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
133 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
135 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
136 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
137 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
138 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
139 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
140 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
141 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
142 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
143 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
144 MORTREUX Olivier SLOPAK M MINIM 541
145 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
148 DZURUS Ladislav CASSOVIA M VETERAN 482
149 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
150 BAUMGARTNER Julien LABELLE M NORMAL 561
151 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
152 AGOSTA Evgen ŽILPEK M NORMAL 579
153 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
155 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
156 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
158 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
159 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
160 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
161 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
162 KOVÁČ Richard ŽILPEK M KADET 582
163 BALÁŽ Darius ŽILPEK M KADET 588
164 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
165 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
166 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
168 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
169 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
170 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
171 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
172 SLAMENÁ Katarína MOPED F VETERAN 271
173 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
174 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
175 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
176 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
177 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
178 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
179 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
180 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
181 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
182 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
183 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
184 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
185 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
186 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
187 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
188 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
189 BAČÉ Filip TURIEC M MINIM 555
190 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
191 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
192 BAČE Vladimír TURIEC M JUNIOR 554
193 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
194 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
195 KOVÁČ Santiago ŽILPEK M MINIM 583
196 LACKOVÁ Andrea ŽILPEK F JUNIOR 584
198 PRINCÍK Peter ŠÍRAVA M VETERAN 616
199 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
200 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
201 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
202 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
203 LACKO Radoslav ŽILPEK M KADET 585
204 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
205 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
206 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
207 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
208 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
209 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
210 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
211 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
212 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
213 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F KADET 534
214 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F KADET 535
215 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
216 ŠTRKÁČ Ladislav ŽILPEK M MINIM 589
217 SEKANINA Jerguš TURIEC M NORMAL 595
218 ZÁMEČNÍK Marek HARMONY M NORMAL 599
219 KOŠNÁROVÁ Barbora HARMONY F NORMAL 600
220 MONZON Benjamin LABELLE M NORMAL 606
221 DEJAILLES Guijom LABELLE M NORMAL 607
222 BOSSARD Maxime LABELLE M NORMAL 610
223 JURSA Daniel HOHENLOHE M KADET 613
224 BENČAŤOVÁ Lucia TURIEC F NORMAL 617
225 BENČAŤOVÁ JR. Lucia TURIEC F BENJAMIN 618
226 KERSTEN Juraj HOHENLOHE M NORMAL 630
227 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
228 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
229 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
230 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
231 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
232 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
233 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
234 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
235 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
236 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
237 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
238 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
239 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
240 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
241 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
242 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
243 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
244 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
245 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
246 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
247 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
248 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
249 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
250 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
251 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
252 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
253 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
254 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
255 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
256 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
257 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
258 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
259 NOVÁK Jozef LABOULE M VETERAN 381
260 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
261 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
262 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
263 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F NORMAL 406
264 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
265 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
266 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
267 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
268 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
269 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
270 SÝKORA Matúš KPPS M KADET 467
271 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
272 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F KADET 488
273 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
274 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
275 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
276 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
277 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
278 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
279 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
280 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
281 GÁBOR Jozef ŽILPEK M KADET 580
282 GÁBOR Tomáš ŽILPEK M MINIM 581
283 MURGOŠ Juraj ŽILPEK M MINIM 586
284 POMPA Miroslav ŽILPEK M KADET 590
285 FEDOROVÁ Karolína ŽILPEK F KADET 591
286 POMPOVÁ Lýdia ŽILPEK F KADET 592
287 ROVŇAN Roman NOVOKER M NORMAL 597
288 FLEISCHHACKER Michal HARMONY M NORMAL 601
289 BURIÁNKOVÁ Eva LABOULE F VETERAN 602
290 WOLZBERGEROVA Alena LABELLE F NORMAL 604
291 BOSSARD Alexandre LABELLE M NORMAL 605
292 MACAU Iulian LABELLE M NORMAL 608
293 DIMITROVSKA Martina LABELLE F NORMAL 609
294 MOREIRA Miguel LABELLE M NORMAL 611
295 FERNIQUE Tanguy LABELLE M NORMAL 612
296 ADAMEK Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 614
297 STIERANKA Ivan ŠÍRAVA M VETERAN 620
298 BEDNÁR Tibor ŠÍRAVA M NORMAL 621
299 MATULA Rudolf TURIEC M NORMAL 622
300 CLAVEL Olivier HOHENLOHE M BENJAMIN 623
301 TRÁVNIČEK Teo HOHENLOHE M MINIM 624
302 DURBÁK Boris LABOULE M VETERAN 625
303 DURBÁKOVÁ Andrea LABOULE F NORMAL 626
304 MIEZGA Boris PRASK M BENJAMIN 627
305 KĽUČINEC Lukáš TURIEC M MINIM 628
306 BERÉNYIOVÁ Andrea HOHENLOHE F NORMAL 629

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 7 4 11 0 8 3 2 + 6 + 0
Swiss + 4KO 6 4 11 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 5 5 11 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 8 5 10 2 4 0 + 0 + 2 + 2 8 3
Skupiny na dve prehry + KO