GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

MILUjeme petang 3x3

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2020-08-01
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2020-07-01 od 19:00
Koniec registrácie
2020-08-01 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + KO (Buchholz/FBHN)
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 6 €
Organizátor
KPPS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
33 / 33

Koordinátor
MELUŠ Daniel
Jury
ČERNÁK Miroslav
Jury
MELUŠ Daniel
Jury
MENGEROVÁ Hana
Nehrajúci rozhodca
MELUŠ Daniel

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 SEBENA PATRIK 198 KLÚČIKOVÁ Dana CAP ŠEBEŇA Patrik CAP TOMKA Lukáš CAP
2 KRAJCOVIC MATEJ 165 KRAJČOVIČ Matej CAP RAKONCZA Roman HARMONY STANO Michal HOHENLOHE
3-4 LAMPERT MARTIN 140 LAMPERT Martin CAP MELUŠ Matej KPPS TOMAN Vladimír SLOPAK
3-4 SZABO MILAN 140 BILIK Juraj KPPS DRUGDA Adrián HOHENLOHE SZABO Milan KPPS
5 SYKORA TOMAS 124 ANGER Peter SLOPAK SÝKORA Dávid KPPS SÝKORA Tomáš KPPS
6 MEDVECKA VERONIKA 116 MEDVECKÁ Veronika MOPED PAPP Daniel SLOVAKIA PAPP Peter MOPED
7 KANKARA MATEJ 107 ADAMIČKA Jozef LABOULE JURAN Igor MOPED KANKARA Matej SPIDERS
8 CERNAK MIROSLAV 99 BLEHO Tomáš KPPS ČERNÁK Miroslav KPPS HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE
9 IVAN LASZLO 95 IVÁN László HUNGARY VÁMOSI Tibor HUNGARY VARGA Tibor HUNGARY
10 KRAJCOVICOVA KATARINA 91 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
11 BURIANKOVA EVA 87 BURIÁNKOVÁ Eva LABOULE STROUHAL Pavel CZECH REPUBLIC STROUHALOVÁ Tereza CZECH REPUBLIC
12 TOTH ROBERT 83 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS TÓTH Róbert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
13 VOLARIK MICHAL 78 LANČARIČ Dušan PRASK ŠTRBA Marek SPIDERS VOLÁRIK Michal CAP
14 KRCHNAKOVA ETELA 74 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP MATULÍK Jaroslav CAP ŠEVČEK Martin CAP
15 KARACSONY JOZEF 70 KARACSONY Jozef SLOPAK MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Jozef SLOPAK
16 BEZAK VLADIMIR 66 BEZÁK Andrej LABOULE BEZÁK Vladimír LABOULE HORÁKOVÁ Zara SLOVAKIA
17 MELIS PETER 64 DUBAN Ján LABOULE LANKAŠ Ivo LABOULE MELIŠ Peter HARMONY
18 HARMATH ALEXANDER 1 HARMATH Alexander KPPS KASKA Pavel KPPS MEČIAROVÁ Iveta KPPS
19 STRBOVA MARIA 1 ŠTRBA Anton SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS VARGOVÁ Daniela KPPS
20 WHITWORTH OLGA 1 GAVORNÍKOVÁ Natália SLOVAKIA PITOŇÁK Martin SPIDERS WHITWORTH Oľga SPIDERS
21 KADLECIKOVA IVICA 1 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL PULMAN Rudolf SPIDERS RYBÁR Alojz SLOPAK
22 KEREKES CSABA 1 KEREKES Csaba HUNGARY KEREKES László HUNGARY KONTRA Nikoletta SLOVAKIA
23 DORUSINEC SALAGA MARTIN 1 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA PETROVIČ Ján PAF
24 GUSTAFIK JOZEF 1 GUŠTAFÍK Jozef MOPED MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED
25 LARISOVA KATARINA 1 HOLBÍK Michal SLOVAKIA LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE SÝKORA Marián KPPS
26 KLUCARIK KAROL 1 GEMEL Ján LABOULE KLUČARIK Karol SPIDERS ZÁHRADNÍČEK Róbert SLOVAKIA
27 FILOVA MARCELA 1 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
28 BACE FILIP 1 BAČÉ Filip TURIEC BAČÉ Michal TURIEC BAČE Vladimír TURIEC
29 PISKLOVA RENATA 1 DANKO Ondrej SLOVAKIA MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP PISKLOVÁ Renáta KLAP
30 MIEZGA MARIAN 1 MIEZGA Marián PRASK PONGRÁC Peter PRASK PONGRÁCOVÁ Emma PRASK
31 MESIARIKOVA LUDMILA 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
32 DANIS MILAN 1 DANIŠ Milan SLOVAKIA TRNIK Jaroslav SLOVAKIA TRNIKOVÁ Blažka SLOVAKIA
33 MENGEROVA HANA 1 MENGEROVÁ Hana SLOPAK TOMAN Peter SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
KPPS 15 65 % 15 %
CAP 11 55 % 11 %
SLOPAK 10 43 % 10 %
HOHENLOHE 9 43 % 9 %
SPIDERS 8 40 % 8 %
LABOULE 7 29 % 7 %
MOPED 6 46 % 6 %
PRASK 4 22 % 4 %
TURIEC 3 23 % 3 %
KLAP 3 21 % 3 %
HARMONY 2 29 % 2 %
PAF 2 14 % 2 %
JEWEL 1 9 % 1 %
ŠÍRAVA 1 5 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
GULIVER 0 0 % 0 %
LABELLE 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 90
Hungary 5
Czech Republic 4

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
5 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
12 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
16 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE F NORMAL 5
17 KADLEČÍK Ivan HOHENLOHE M NORMAL 184
18 DZÚRIK Michal HARMONY M NORMAL 195
21 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
23 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
27 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
28 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
35 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
38 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
43 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
45 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
46 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
48 SEMAN Stanislav SLOPAK M VETERAN 354
49 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
52 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
53 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
55 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
56 KRALOVIČ Richard HARMONY M NORMAL 538
57 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
59 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
60 ŠKORUPA Milan GULIVER M VETERAN 36
62 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
65 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
69 MÉRY Kristián SLOPAK M JUNIOR 570
72 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
73 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
78 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
79 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
80 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
81 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
82 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
83 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
88 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
90 PIRŠEL Miroslav TURIEC M NORMAL 594
92 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
93 MIEZGA Filip PRASK M KADET 578
94 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
95 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
97 BERECKÝ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 615
98 KERSTEN Juraj HOHENLOHE M NORMAL 630
100 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
101 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
102 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
103 KELEMEN Kristian NOVOKER M KADET 504
104 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
105 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
108 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
109 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
111 BEREŠ Juraj Dušan PAF M VETERAN 513
113 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
114 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
115 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
116 PIRŠELOVÁ Gréta TURIEC F KADET 551
117 MATULA Rudolf TURIEC M NORMAL 622
118 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
120 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
121 PURGIŇA Viktor CAP M ESPOIRS 635
124 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
125 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
126 PAILLARD Sven LABELLE M NORMAL 562
127 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
128 STRNADOVÁ Jarmila LABOULE F NORMAL 619
130 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
131 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
132 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
133 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
136 KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC F NORMAL 593
137 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
138 KOŠNÁROVÁ Barbora HARMONY F NORMAL 600
139 FLEISCHHACKER Michal HARMONY M NORMAL 601
140 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
141 ZÁMEČNÍK Marek HARMONY M NORMAL 599
143 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F KADET 488
144 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
146 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
147 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
148 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
149 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
151 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
152 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
154 GUŠTAFÍKOVÁ Emília MOPED F VETERAN 634
156 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
157 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
158 ŽILINČÁROVÁ Ema PRASK F BENJAMIN 631
159 MIEZGA Boris PRASK M BENJAMIN 627
160 PONGRÁCOVÁ Petra PRASK F MINIM 633
161 TRÁVNIČEK Teo HOHENLOHE M MINIM 624
162 BERÉNYIOVÁ Andrea HOHENLOHE F NORMAL 629
165 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
166 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
168 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
169 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
171 PRINCÍK Peter ŠÍRAVA M VETERAN 616
174 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
176 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
177 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
178 DZURUS Ladislav CASSOVIA M VETERAN 482
179 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
180 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
181 SEKANINA Jerguš TURIEC M NORMAL 595
182 BENČAŤOVÁ Lucia TURIEC F NORMAL 617
183 BENČAŤOVÁ JR. Lucia TURIEC F BENJAMIN 618
184 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
185 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
186 BOHDANOVÁ Patrícia TURIEC F JUNIOR 498
187 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
188 BELLA Tomáš TURIEC M MINIM 636
190 LUPTÁK Ján NOVOKER M VETERAN 598
191 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
192 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
193 BAUMGARTNER Julien LABELLE M NORMAL 561
194 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
195 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
196 SLAMENÁ Katarína MOPED F VETERAN 271
197 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
198 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
200 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
201 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
202 MONZON Benjamin LABELLE M NORMAL 606
203 JURSA Daniel HOHENLOHE M KADET 613
204 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
205 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
206 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
207 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
208 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
209 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
211 WOLZBERGEROVA Alena LABELLE F NORMAL 604
212 DEJAILLES Guijom LABELLE M NORMAL 607
213 BOSSARD Maxime LABELLE M NORMAL 610
214 CLAVEL Olivier HOHENLOHE M BENJAMIN 623
215 DURBÁK Boris LABOULE M VETERAN 625
216 DURBÁKOVÁ Andrea LABOULE F NORMAL 626
217 ŽILINČÁR Dominik PRASK M MINIM 632
218 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
219 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
220 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
221 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
222 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
223 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
224 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
225 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
226 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
227 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
228 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
229 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
230 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
231 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
232 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
233 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
234 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
235 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
236 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
237 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
238 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
239 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
240 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
241 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
242 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
243 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
244 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
245 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
246 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
247 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
248 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
249 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
250 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
251 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
252 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
253 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
254 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
255 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
256 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
257 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
258 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
259 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
260 NOVÁK Jozef LABOULE M VETERAN 381
261 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
262 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
263 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
264 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F NORMAL 406
265 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
266 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
267 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
268 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
269 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
270 SÝKORA Matúš KPPS M KADET 467
271 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
272 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
273 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
274 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
275 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
276 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
277 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
278 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
279 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
280 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
281 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
282 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
283 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F KADET 534
284 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F KADET 535
285 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
286 MORTREUX Olivier SLOPAK M MINIM 541
287 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
288 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
289 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
290 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
291 AGOSTA Evgen ŽILPEK M NORMAL 579
292 GÁBOR Jozef ŽILPEK M KADET 580
293 GÁBOR Tomáš ŽILPEK M MINIM 581
294 KOVÁČ Richard ŽILPEK M KADET 582
295 KOVÁČ Santiago ŽILPEK M MINIM 583
296 LACKOVÁ Andrea ŽILPEK F JUNIOR 584
297 LACKO Radoslav ŽILPEK M KADET 585
298 MURGOŠ Juraj ŽILPEK M MINIM 586
299 BALÁŽ Darius ŽILPEK M KADET 588
300 ŠTRKÁČ Ladislav ŽILPEK M MINIM 589
301 POMPA Miroslav ŽILPEK M KADET 590
302 FEDOROVÁ Karolína ŽILPEK F KADET 591
303 POMPOVÁ Lýdia ŽILPEK F KADET 592
304 ROVŇAN Roman NOVOKER M NORMAL 597
305 BOSSARD Alexandre LABELLE M NORMAL 605
306 MACAU Iulian LABELLE M NORMAL 608
307 DIMITROVSKA Martina LABELLE F NORMAL 609
308 MOREIRA Miguel LABELLE M NORMAL 611
309 FERNIQUE Tanguy LABELLE M NORMAL 612
310 ADAMEK Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 614
311 STIERANKA Ivan ŠÍRAVA M VETERAN 620
312 BEDNÁR Tibor ŠÍRAVA M NORMAL 621
313 KĽUČINEC Lukáš TURIEC M MINIM 628

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 4 16 1 16 4 3 + 8 + 5
Swiss + 4KO 7 5 16 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 16 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 9 5 16 1 8 0 + 7 + 1 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO

Jedlo

  • 89Menu A
  • 10Menu B