GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

MILUjeme petang 2x2

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2020-08-02
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2020-07-01 od 19:00
Koniec registrácie
2020-08-02 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO (Buchholz/FBHN)
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 6 €
Organizátor
KPPS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
54 / 54

Hlavný rozhodca
MELUŠ Daniel
Pomocný rozhodca
ČERNÁK Miroslav
Pomocný rozhodca
KANKARA Matej
Pomocný rozhodca
ŠTRBA Marek
Koordinátor
MELUŠOVÁ Margaréta
Jury
ČERNÁK Miroslav
Jury
MELUŠ Daniel
Jury
MENGEROVÁ Hana

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 STRBOVA MARIA 324 FEDERI István AUSTRIA ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
2 KANKARA MATEJ 270 KANKARA Matej SPIDERS TOMAN Vladimír SLOPAK
3-4 TOMKA LUKAS 230 DRUGDA Adrián HOHENLOHE TOMKA Lukáš CAP
3-4 MERY JANETTE 230 MÉRY Janette SLOPAK SÝKORA Tomáš KPPS
5 SEBENA PATRIK 203 KLÚČIKOVÁ Dana CAP ŠEBEŇA Patrik CAP
6 WHITWORTH OLGA 189 PITOŇÁK Martin SPIDERS WHITWORTH Oľga SPIDERS
7 STANO MICHAL 176 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE STANO Michal HOHENLOHE
8 KOPASZ JR ZOLTAN 162 KOPASZ JR. Zoltán HUNGARY KÖRNYEI Dávid HUNGARY
9 PULMAN RUDOLF 155 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER PULMAN Rudolf SPIDERS
10 KEREKES LASZLO 149 KEREKES László HUNGARY SZABÓ Péter HUNGARY
11 TODENBERG ROLAND 142 TODENBERG Roland HUNGARY TÓTH Tamás HUNGARY
12 ZEMANEC LUBOMIR 135 SIAŽIK Vladimír JEWEL ZEMANEC Ľubomír JEWEL
13 VOLARIK MICHAL 128 VALENT Juraj CAP VOLÁRIK Michal CAP
14 CERNAK MIROSLAV 122 ČERNÁK Miroslav KPPS VOLČEK Igor SLOPAK
15 IVAN LASZLO 115 IVÁN László HUNGARY VÁMOSI Tibor HUNGARY
16 LANCARIC DUSAN 108 LANČARIČ Dušan PRASK MIEZGA Filip PRASK
17 DZURIK MICHAL 105 DZÚRIK Michal HARMONY RAKONCZA Roman HARMONY
18 BABAI GABOR 101 BABAI Gábor HUNGARY BÚS Benedek HUNGARY
19 STRBA ANTON 98 ŠKORUPA Milan GULIVER ŠTRBA Anton SPIDERS
20 KARACSONY JOZEF 95 KARACSONY Jozef SLOPAK MÉRY Jozef SLOPAK
21 KREKACOVA IRENA 91 DVORNICKÁ Ľubica KLAP KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK
22 KRCHNAKOVA ETELA 88 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP MENGEROVÁ Hana SLOPAK
23 STRBA MAREK 84 LAMPERT Martin CAP ŠTRBA Marek SPIDERS
24 GOMBAS FERENC 81 GOMBAS Ferenc HUNGARY HIBLER Monika HUNGARY
25 HANDLOVSKY TICHOMIR 78 GEMEL Ján LABOULE HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE
26 KRAJCOVICOVA KATARINA 74 BAKYTA Michal SPIDERS KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
27 SZABO MILAN 71 MELUŠ Matej KPPS SZABO Milan KPPS
28 BACE FILIP 1 BAČÉ Filip TURIEC BAČÉ Michal TURIEC
29 TOTHOVA MARIA 1 HARMATH Alexander KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
30 GEMAINEROVA KRISTINA 1 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE VARGOVÁ Daniela KPPS
31 DORUSINEC SALAGA MARTIN 1 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA
32 MECIAROVA IVETA 1 KASKA Pavel KPPS MEČIAROVÁ Iveta KPPS
33 TOTH ROBERT 1 MELUŠ Daniel KPPS TÓTH Róbert KPPS
34 STARKBAUEROVA MARIA 1 MUŽLAIOVÁ Daniela SLOVAKIA ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
35 MIEZGA MARIAN 1 MIEZGA Boris PRASK MIEZGA Marián PRASK
36 ZAVACKY MIRON 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
37 SEBENOVA ALEXANDRA 1 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
38 PETROVIC JAN 1 BAČE Vladimír TURIEC PETROVIČ Ján PAF
39 MESIARIKOVA LUDMILA 1 ANGER Peter SLOPAK MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
40 KLUCARIK KAROL 1 KLUČARIK Karol SPIDERS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS
41 KRAJCOVIC MATEJ 1 KRAJČOVIČ Matej CAP LOŽIOVÁ Paulína SLOVAKIA
42 GUSTAFIK STANISLAV 1 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED MOŠOVSKÁ Silvia MOPED
43 MEDVECKA VERONIKA 1 MEDVECKÁ Veronika MOPED PAPP Peter MOPED
44 KABATH LADISLAV 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK
45 GUSTAFIK JOZEF 1 GUŠTAFÍK Jozef MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED
46 JURAN IGOR 1 ADAMIČKA Jozef LABOULE JURAN Igor MOPED
47 PIRSEL MIROSLAV 1 PIRŠEL Miroslav TURIEC PIRŠELOVÁ Gréta TURIEC
48 HUMENA MARIA 1 HUMENÁ Mária SLOVAKIA VOLKOVÁ Anna SLOVAKIA
49 LARISOVA KATARINA 1 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE TOMA Karol SLOVAKIA
50 PISKLOVA RENATA 1 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP PISKLOVÁ Renáta KLAP
51 TRNIK JAROSLAV 1 TRNIK Jaroslav SLOVAKIA TRNIKOVÁ Blažka SLOVAKIA
52 KNOSKA DANIEL 1 KNOŠKA Daniel SLOVAKIA KNOŠKOVÁ Marta SLOVAKIA
53 DANIS MILAN 1 DANIŠ Milan SLOVAKIA SASÍN Pavel SLOVAKIA
54 GAAL ANDREA 1 GAÁL Andrea HUNGARY KEREKES Koni HUNGARY

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
KPPS 13 57 % 12 %
CAP 10 50 % 9 %
SLOPAK 10 43 % 9 %
SPIDERS 9 45 % 8 %
HOHENLOHE 9 43 % 8 %
MOPED 7 54 % 6 %
TURIEC 5 38 % 5 %
KLAP 4 29 % 4 %
PRASK 4 22 % 4 %
HARMONY 2 29 % 2 %
JEWEL 2 18 % 2 %
PAF 2 14 % 2 %
LABOULE 2 8 % 2 %
GULIVER 1 9 % 1 %
NOVOKER 1 8 % 1 %
ŠÍRAVA 1 5 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
LABELLE 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 93
Hungary 14
Austria 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
7 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
12 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
16 LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE F NORMAL 5
19 KADLEČÍK Ivan HOHENLOHE M NORMAL 184
23 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
25 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
33 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
35 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
36 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
40 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL F VETERAN 213
41 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
44 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
45 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
48 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
49 DUBAN Ján LABOULE M VETERAN 267
55 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
57 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
58 KRALOVIČ Richard HARMONY M NORMAL 538
59 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
64 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
65 MÉRY Kristián SLOPAK M JUNIOR 570
67 SEMAN Stanislav SLOPAK M VETERAN 354
69 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
72 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
76 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
78 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
81 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
82 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
84 MELIŠ Peter HARMONY M NORMAL 350
85 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
87 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
88 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
91 KERSTEN Juraj HOHENLOHE M NORMAL 630
92 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
93 KELEMEN Kristian NOVOKER M KADET 504
97 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
98 BERECKÝ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 615
100 BEREŠ Juraj Dušan PAF M VETERAN 513
101 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
102 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
103 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
104 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
105 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
106 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
108 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
109 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
110 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
111 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
113 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
114 PURGIŇA Viktor CAP M ESPOIRS 635
115 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
116 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
119 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
120 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
121 PAILLARD Sven LABELLE M NORMAL 562
122 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
123 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
124 STRNADOVÁ Jarmila LABOULE F NORMAL 619
126 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
127 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
128 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
129 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
130 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
131 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
132 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
134 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
136 KOŠNÁROVÁ Barbora HARMONY F NORMAL 600
137 FLEISCHHACKER Michal HARMONY M NORMAL 601
138 ZÁMEČNÍK Marek HARMONY M NORMAL 599
139 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
142 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F KADET 488
143 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
144 BURIÁNKOVÁ Eva LABOULE F VETERAN 602
146 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
147 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
148 DZURUS Ladislav CASSOVIA M VETERAN 482
149 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
150 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
151 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
152 KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC F NORMAL 593
153 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
154 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
155 GUŠTAFÍKOVÁ Emília MOPED F VETERAN 634
157 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
158 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
159 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
160 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
161 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
162 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
163 ŽILINČÁROVÁ Ema PRASK F BENJAMIN 631
165 PONGRÁCOVÁ Petra PRASK F MINIM 633
166 TRÁVNIČEK Teo HOHENLOHE M MINIM 624
167 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
168 BERÉNYIOVÁ Andrea HOHENLOHE F NORMAL 629
169 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
172 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
173 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
175 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
176 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
177 PRINCÍK Peter ŠÍRAVA M VETERAN 616
178 BENČAŤOVÁ Lucia TURIEC F NORMAL 617
179 BENČAŤOVÁ JR. Lucia TURIEC F BENJAMIN 618
180 MATULA Rudolf TURIEC M NORMAL 622
182 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
183 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
184 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
187 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
189 BAUMGARTNER Julien LABELLE M NORMAL 561
190 LUPTÁK Ján NOVOKER M VETERAN 598
191 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
192 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
193 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
194 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
195 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
196 SLAMENÁ Katarína MOPED F VETERAN 271
197 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
198 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
200 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
201 SEKANINA Jerguš TURIEC M NORMAL 595
202 MONZON Benjamin LABELLE M NORMAL 606
203 JURSA Daniel HOHENLOHE M KADET 613
204 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
205 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
206 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
207 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
208 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
209 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
210 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
211 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
212 MORTREUX Olivier SLOPAK M MINIM 541
213 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
214 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
215 WOLZBERGEROVA Alena LABELLE F NORMAL 604
216 DEJAILLES Guijom LABELLE M NORMAL 607
217 BOSSARD Maxime LABELLE M NORMAL 610
218 CLAVEL Olivier HOHENLOHE M BENJAMIN 623
219 DURBÁK Boris LABOULE M VETERAN 625
220 DURBÁKOVÁ Andrea LABOULE F NORMAL 626
221 ŽILINČÁR Dominik PRASK M MINIM 632
222 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
223 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
224 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
225 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
226 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
227 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
228 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
229 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
230 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
231 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
232 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
233 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
234 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
235 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
236 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
237 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
238 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
239 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
240 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
241 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
242 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
243 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
244 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
245 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
246 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
247 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
248 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
249 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
250 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
251 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
252 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
253 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
254 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
255 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
256 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
257 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
258 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
259 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
260 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
261 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
262 NOVÁK Jozef LABOULE M VETERAN 381
263 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
264 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
265 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
266 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F NORMAL 406
267 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
268 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
269 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
270 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
271 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
272 SÝKORA Matúš KPPS M KADET 467
273 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
274 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
275 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
276 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
277 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
278 BOHDANOVÁ Patrícia TURIEC F JUNIOR 498
279 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
280 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
281 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
282 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
283 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F KADET 534
284 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F KADET 535
285 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
286 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
287 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
288 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
289 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
290 AGOSTA Evgen ŽILPEK M NORMAL 579
291 GÁBOR Jozef ŽILPEK M KADET 580
292 GÁBOR Tomáš ŽILPEK M MINIM 581
293 KOVÁČ Richard ŽILPEK M KADET 582
294 KOVÁČ Santiago ŽILPEK M MINIM 583
295 LACKOVÁ Andrea ŽILPEK F JUNIOR 584
296 LACKO Radoslav ŽILPEK M KADET 585
297 MURGOŠ Juraj ŽILPEK M MINIM 586
298 BALÁŽ Darius ŽILPEK M KADET 588
299 ŠTRKÁČ Ladislav ŽILPEK M MINIM 589
300 POMPA Miroslav ŽILPEK M KADET 590
301 FEDOROVÁ Karolína ŽILPEK F KADET 591
302 POMPOVÁ Lýdia ŽILPEK F KADET 592
303 ROVŇAN Roman NOVOKER M NORMAL 597
304 BOSSARD Alexandre LABELLE M NORMAL 605
305 MACAU Iulian LABELLE M NORMAL 608
306 DIMITROVSKA Martina LABELLE F NORMAL 609
307 MOREIRA Miguel LABELLE M NORMAL 611
308 FERNIQUE Tanguy LABELLE M NORMAL 612
309 ADAMEK Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 614
310 STIERANKA Ivan ŠÍRAVA M VETERAN 620
311 BEDNÁR Tibor ŠÍRAVA M NORMAL 621
312 KĽUČINEC Lukáš TURIEC M MINIM 628
313 BELLA Tomáš TURIEC M MINIM 636

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 3 27 0 32 5 7 + 21 + 4
Swiss + 4KO 7 5 27 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 27 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 8 3 22 10 16 10 + 6 + 0 + 0 32 5
Skupiny na dve prehry + KO

Jedlo

  • 92Menu A
  • 16Menu B