GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

O tri Svätoplukove prúty

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Event Hotel Kaskády, Únovce 504, Galanta, SLOVAKIA
Dátum
2020-09-19
Prezentácia
do 08:45
Začiatok registrácie
2020-08-24 od 19:00
Koniec registrácie
2020-09-19 do 23:59
Typ
Trojice / Triple / Triplettes
Systém
Swiss + KO (Buchholz/FBHN)
Štartovné
S licenciou: 10 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 6 €
Organizátor
KPPS
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
36 / 36

Hlavný rozhodca
ČERNÁK Miroslav
Pomocný rozhodca
MELUŠ Daniel
Koordinátor
MELUŠ Daniel
Jury
KRCHŇÁKOVÁ Etela
Jury
MELUŠ Daniel
Jury
SEMAN Stanislav

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 BAKYTA MICHAL 216 BAKYTA Michal SPIDERS DUBAN Ján LABOULE MELIŠ Peter HARMONY
2 KANKARA MATEJ 180 KANKARA Matej SPIDERS TÓTH Róbert KPPS VOLÁRIK Jozef SPIDERS
3-4 STRBA MAREK 153 LAMPERT Martin CAP ŠTRBA Marek SPIDERS VALENT Juraj CAP
3-4 STANO MICHAL 153 BLEHO Peter SLOVAKIA FILOVÁ Marcela HOHENLOHE STANO Michal HOHENLOHE
5 SZABO MILAN 135 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL SZABO Milan KPPS ZEMANEC Ľubomír JEWEL
6 MICHALKA VLADIMIR 126 HRONSKÁ Ružena UNITED STATES OF AMERICA(USA) HRONSKÝ Vladimír UNITED STATES OF AMERICA(USA) MICHALKA Vladimír GULIVER
7 KARACSONY JOZEF 117 KARACSONY Jozef SLOPAK KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP TÓTHOVÁ Mária KPPS
8 FLEISCHHACKER MICHAL 108 FLEISCHHACKER Michal HARMONY KOŠNÁROVÁ Barbora HARMONY ZÁMEČNÍK Marek HARMONY
9 HANDLOVSKY TICHOMIR 104 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE MÉRY Jozef SLOPAK MÉRY Kristián SLOPAK
10 TOMKA LUKAS 99 DRUGDA Adrián HOHENLOHE ŠEBEŇA Patrik CAP TOMKA Lukáš CAP
11 PULMAN RUDOLF 95 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER PULMAN Rudolf SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS
12 KRAJCOVIC MATEJ 90 KRAJČOVIČ Matej CAP ŠTRBA Anton SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
13 MESZAROS GABRIEL 86 GOCALOVÁ Katarína KLAP MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP STIERANKA Juraj KLAP
14 BERES JURAJ DUSAN 81 BEREŠ Juraj Dušan PAF MIGROVÁ Danka PAF ZIBOLEN Rastislav SLOVAKIA
15 SEBENOVA ALEXANDRA 77 MELUŠ Matej KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
16 SEVCEK MARTIN 72 PURGIŇA Viktor CAP ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK ŠEVČEK Martin CAP
17 SEMAN STANISLAV 70 MELUŠ Daniel KPPS SEMAN Stanislav SLOPAK ŠÚRY Peter SLOVAKIA
18 KELEMENOVA VERONIKA 68 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER TOMAN Peter SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK
19 DORUSINEC SALAGA MARTIN 1 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF KARCOLOVÁ Miriam PAF PETROVIČ Ján PAF
20 WHITWORTH OLGA 1 MAJOROŠ Zoltán GULIVER TOMAN Vladimír SLOPAK WHITWORTH Oľga SPIDERS
21 LAZAROVA JANA 1 LANČARIČ Dušan PRASK LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE PONGRÁCOVÁ Emma PRASK
22 CERNAK MIROSLAV 1 BILIK Juraj KPPS BLEHO Tomáš KPPS ČERNÁK Miroslav KPPS
23 MERY JANETTE 1 DVORNICKÁ Ľubica KLAP KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK MÉRY Janette SLOPAK
24 VARGOVA DANIELA 1 HARMATH Alexander KPPS KASKA Pavel KPPS VARGOVÁ Daniela KPPS
25 SZILVASIOVA ALENA 1 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
26 GUSTAFIK JOZEF 1 GUŠTAFÍK Jozef MOPED GUŠTAFÍKOVÁ Emília MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED
27 IZSO ROMAN 1 ANGER Peter SLOPAK IZSO Roman SLOPAK JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK
28 MECIAROVA IVETA 1 MEČIAR Jozef KPPS MEČIAROVÁ Iveta KPPS MELICHER Július SLOVAKIA
29 PIRSEL MIROSLAV 1 KELEMEN Kristian NOVOKER PIRŠEL Miroslav TURIEC PIRŠELOVÁ Gréta TURIEC
30 KELEMEN JOZEF 1 BAHLEDA Milan NOVOKER KELEMEN Jozef NOVOKER SEMANOVÁ Viera SLOVAKIA
31 WAGNEROVA RITA 1 KOČICOVÁ Katarína SLOVAKIA PISKLOVÁ Renáta KLAP WAGNEROVÁ Rita KLAP
32 JURAN IGOR 1 JURAN Igor MOPED MEDVECKÁ Veronika MOPED PAPP Peter MOPED
33 KLOCANKA JAROSLAV 1 BERECKÝ Jozef ŠÍRAVA KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA SPEVÁK Vladimír PRASK
34 KLUCIKOVA DANA 1 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE KLÚČIKOVÁ Dana CAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
35 MESIARIKOVA LUDMILA 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP SIPOS Patrik SLOVAKIA
36 MAZANIKOVA ANTONIA 1 MAZANÍK Lukáš SLOVAKIA MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP ORTHOVA viera SLOVAKIA

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
KPPS 14 61 % 13 %
SLOPAK 14 61 % 13 %
CAP 11 55 % 10 %
SPIDERS 9 45 % 8 %
HOHENLOHE 9 43 % 8 %
KLAP 8 57 % 7 %
MOPED 6 46 % 6 %
NOVOKER 5 38 % 5 %
PAF 5 36 % 5 %
HARMONY 4 57 % 4 %
PRASK 3 17 % 3 %
GULIVER 2 18 % 2 %
JEWEL 2 18 % 2 %
TURIEC 2 15 % 2 %
ŠÍRAVA 2 10 % 2 %
LABOULE 1 4 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
LABELLE 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 106
United States of America(USA) 2

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
6 DZÚRIK Michal HARMONY M NORMAL 195
7 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
12 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
18 VOLÁRIK Michal CAP M ESPOIRS 398
19 KADLEČÍK Ivan HOHENLOHE M NORMAL 184
28 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
36 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
43 RAKONCZA Roman HARMONY M NORMAL 537
44 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
46 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
47 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
48 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
53 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
55 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
57 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
58 KRALOVIČ Richard HARMONY M NORMAL 538
61 ŠKORUPA Milan GULIVER M VETERAN 36
62 MENGEROVÁ Hana SLOPAK F NORMAL 21
64 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
66 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
73 GEMEL Ján LABOULE M VETERAN 563
74 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
76 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
77 KLUČARIK Karol SPIDERS M VETERAN 491
81 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
85 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
86 MIEZGA Filip PRASK M KADET 578
88 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
91 KERSTEN Juraj HOHENLOHE M NORMAL 630
94 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
97 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
99 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
101 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
103 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
107 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
108 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
109 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
110 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
111 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
115 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
116 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
119 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
120 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
121 PAILLARD Sven LABELLE M NORMAL 562
122 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
123 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
124 STRNADOVÁ Jarmila LABOULE F NORMAL 619
127 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
128 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
129 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
130 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
131 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
132 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
139 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
141 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
142 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F KADET 488
143 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
144 BURIÁNKOVÁ Eva LABOULE F VETERAN 602
145 BAČÉ Filip TURIEC M MINIM 555
146 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
148 DZURUS Ladislav CASSOVIA M VETERAN 482
149 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
151 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
152 KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC F NORMAL 593
153 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
154 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
156 BAČE Vladimír TURIEC M JUNIOR 554
158 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
159 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
160 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
161 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
162 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
163 ŽILINČÁROVÁ Ema PRASK F BENJAMIN 631
164 MIEZGA Boris PRASK M BENJAMIN 627
165 PONGRÁCOVÁ Petra PRASK F MINIM 633
166 TRÁVNIČEK Teo HOHENLOHE M MINIM 624
167 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
168 BERÉNYIOVÁ Andrea HOHENLOHE F NORMAL 629
169 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
170 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
171 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
172 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
173 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
175 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
176 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
177 PRINCÍK Peter ŠÍRAVA M VETERAN 616
178 BENČAŤOVÁ Lucia TURIEC F NORMAL 617
179 BENČAŤOVÁ JR. Lucia TURIEC F BENJAMIN 618
180 MATULA Rudolf TURIEC M NORMAL 622
182 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
183 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
184 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
187 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
189 BAUMGARTNER Julien LABELLE M NORMAL 561
190 LUPTÁK Ján NOVOKER M VETERAN 598
191 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
192 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
194 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
196 SLAMENÁ Katarína MOPED F VETERAN 271
197 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
198 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
199 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
200 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
201 SEKANINA Jerguš TURIEC M NORMAL 595
202 MONZON Benjamin LABELLE M NORMAL 606
203 JURSA Daniel HOHENLOHE M KADET 613
204 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
205 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
206 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
207 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
208 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
209 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
210 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
211 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
212 MORTREUX Olivier SLOPAK M MINIM 541
213 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
214 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
215 WOLZBERGEROVA Alena LABELLE F NORMAL 604
216 DEJAILLES Guijom LABELLE M NORMAL 607
217 BOSSARD Maxime LABELLE M NORMAL 610
218 CLAVEL Olivier HOHENLOHE M BENJAMIN 623
219 DURBÁK Boris LABOULE M VETERAN 625
220 DURBÁKOVÁ Andrea LABOULE F NORMAL 626
221 ŽILINČÁR Dominik PRASK M MINIM 632
222 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
223 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
224 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
225 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
226 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
227 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
228 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
229 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
230 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
231 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
232 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
233 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
234 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
235 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
236 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
237 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
238 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
239 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
240 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
241 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
242 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
243 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
244 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
245 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
246 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
247 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
248 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
249 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
250 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
251 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
252 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
253 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
254 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
255 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
256 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
257 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
258 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
259 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
260 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
261 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
262 NOVÁK Jozef LABOULE M VETERAN 381
263 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
264 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
265 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
266 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F NORMAL 406
267 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
268 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
269 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
270 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
271 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
272 SÝKORA Matúš KPPS M KADET 467
273 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
274 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
275 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
276 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
277 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
278 BOHDANOVÁ Patrícia TURIEC F JUNIOR 498
279 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
280 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
281 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
282 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
283 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F KADET 534
284 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F KADET 535
285 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
286 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
287 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
288 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
289 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
290 AGOSTA Evgen ŽILPEK M NORMAL 579
291 GÁBOR Jozef ŽILPEK M KADET 580
292 GÁBOR Tomáš ŽILPEK M MINIM 581
293 KOVÁČ Richard ŽILPEK M KADET 582
294 KOVÁČ Santiago ŽILPEK M MINIM 583
295 LACKOVÁ Andrea ŽILPEK F JUNIOR 584
296 LACKO Radoslav ŽILPEK M KADET 585
297 MURGOŠ Juraj ŽILPEK M MINIM 586
298 BALÁŽ Darius ŽILPEK M KADET 588
299 ŠTRKÁČ Ladislav ŽILPEK M MINIM 589
300 POMPA Miroslav ŽILPEK M KADET 590
301 FEDOROVÁ Karolína ŽILPEK F KADET 591
302 POMPOVÁ Lýdia ŽILPEK F KADET 592
303 ROVŇAN Roman NOVOKER M NORMAL 597
304 BOSSARD Alexandre LABELLE M NORMAL 605
305 MACAU Iulian LABELLE M NORMAL 608
306 DIMITROVSKA Martina LABELLE F NORMAL 609
307 MOREIRA Miguel LABELLE M NORMAL 611
308 FERNIQUE Tanguy LABELLE M NORMAL 612
309 ADAMEK Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 614
310 STIERANKA Ivan ŠÍRAVA M VETERAN 620
311 BEDNÁR Tibor ŠÍRAVA M NORMAL 621
312 KĽUČINEC Lukáš TURIEC M MINIM 628
313 BELLA Tomáš TURIEC M MINIM 636

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 4 18 0 16 4 3 + 9 + 4
Swiss + 4KO 7 5 18 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 18 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 9 5 16 4 8 0 + 4 + 4 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO

Jedlo

  • 92Menu A
  • 16Menu B