GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

HOHENLOHE Cup

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Guľodrom, Tyršovo nábrežie, Bratislava, SLOVAKIA
Dátum
2020-07-18
Prezentácia
do 09:00
Začiatok registrácie
2020-06-25 od 19:00
Koniec registrácie
2020-07-17 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 5 €
Organizátor
HOHENLOHE
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
43 / 45

Hlavný rozhodca
Tomko Ján
Koordinátor
Melušová Margaréta

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 VOLARIK MICHAL LANČARIČ Dušan PRASK VOLÁRIK Michal CAP
2 KLUCIKOVA DANA FRATRIČ Andrej HOHENLOHE KLÚČIKOVÁ Dana CAP
3 KRAJCOVIC MATEJ KRAJČOVIČ Matej CAP TOMKA Lukáš CAP
4 CERNAK MIROSLAV ČERNÁK Miroslav KPPS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
5 KRCHNAKOVA ETELA KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE
6 SEBENA PATRIK ŠEBEŇA Patrik CAP ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
7 LAMPERT MARTIN LAMPERT Martin CAP WHITWORTH Oľga SPIDERS
8 STRBA MAREK STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE ŠTRBA Marek SPIDERS
9 KARACSONY JOZEF HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE KARACSONY Jozef SLOPAK
10 TOTH ROBERT TÓTH Róbert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
11 SZABO MILAN KADLEČÍK Ivan HOHENLOHE SZABO Milan KPPS
12 ZEMANEC LUBOMIR FILOVÁ Marcela HOHENLOHE ZEMANEC Ľubomír JEWEL
13 PULMAN RUDOLF BAKYTA Radovan SPIDERS PULMAN Rudolf SPIDERS
14 IZSO ROMAN IZSO Roman SLOPAK KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA
15 BAKYTA MICHAL BAKYTA Michal SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS
16 BLEHO TOMAS BLEHO Tomáš KPPS VARGOVÁ Daniela KPPS
17 KLUCARIK KAROL GEMEL Ján LABOULE KLUČARIK Karol SPIDERS
18 GEMAINEROVA KRISTINA GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE MELUŠOVÁ Margaréta KPPS
19 STRBA ANTON ŠTRBA Anton SPIDERS VOLÁRIK Jozef SPIDERS
20 MERY JANETTE MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Jozef SLOPAK
21 STANO MICHAL MARKIEWICZ Mateusz POLAND STANO Michal HOHENLOHE
22 KRAJCOVICOVA KATARINA KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP PURGIŇA Viktor SLOVAKIA
23 TOMKO JAN PLAČKO Zdenek GULIVER TOMKO Ján HOHENLOHE
24 KARCOLOVA MIRIAM KARCOLOVÁ Klára PAF KARCOLOVÁ Miriam PAF
25 PIRSELOVA GRETA PIRŠEL Miroslav TURIEC PIRŠELOVÁ Gréta TURIEC
26 HAVRLENT MARIAN HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK
27 GUSTAFIK JOZEF GUŠTAFÍK Jozef MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED
28 SZILVASIOVA ALENA FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
29 KREKACOVA IRENA KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
30 MIEZGA FILIP MIEZGA Filip PRASK MIEZGA Marián PRASK
31 WAGNEROVA RITA PISKLOVÁ Renáta KLAP WAGNEROVÁ Rita KLAP
32 MESIARIKOVA LUDMILA ANGER Peter SLOPAK MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
33 MORAVSKY LADISLAV MORAVSKÝ Ladislav MOPED ORSZÁGH Juraj MOPED
34 BERECKY JOZEF BERECKÝ Jozef ŠÍRAVA SPEVÁK Vladimír PRASK
35 BAUMGARTNER JULIEN BAUMGARTNER Julien LABELLE DEJAILLES Guijom LABELLE
36 MEDVECKA VERONIKA MEDVECKÁ Veronika MOPED PAPP Peter MOPED
37 MAZANIKOVA ANTONIA MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP ORTHOVA viera SLOVAKIA
38 MOSOVSKA SILVIA MICHALCZUK Bartosz POLAND MOŠOVSKÁ Silvia MOPED
39 MEZIK ROBERT MEZÍK Róbert JEWEL SIPOS Patrik SLOVAKIA
40 KLUCIK PETER KLÚČIK Peter LABOULE ŠEBO Ľudovít SLOVAKIA
41 BERENYIOVA ANDREA BERÉNYIOVÁ Andrea SLOVAKIA KERSTEN Juraj SLOVAKIA
42 MRAZ FRANTISEK MRÁZ František SLOVAKIA MRÁZ Vincenc SLOVAKIA
43 BOSSARD MAXIME BOSSARD Maxime LABELLE MONZON Benjamin LABELLE

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
HOHENLOHE 12 67 % 14 %
SPIDERS 10 50 % 12 %
CAP 9 47 % 10 %
MOPED 7 58 % 8 %
KPPS 7 30 % 8 %
SLOPAK 7 30 % 8 %
KLAP 5 36 % 6 %
LABELLE 4 36 % 5 %
PRASK 4 29 % 5 %
TURIEC 2 20 % 2 %
JEWEL 2 18 % 2 %
PAF 2 14 % 2 %
ŠÍRAVA 2 10 % 2 %
LABOULE 2 9 % 2 %
GULIVER 1 9 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
HARMONY 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 81
France 3
Poland 2

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
7 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
10 DZÚRIK Michal HARMONY M NORMAL 195
11 KANKARA Matej SPIDERS M NORMAL 475
23 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL F VETERAN 213
27 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
28 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
30 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
33 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
34 SEMAN Stanislav SLOPAK M VETERAN 354
35 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
41 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
42 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
43 MENGEROVÁ Hana SLOPAK F NORMAL 21
45 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
46 ŠKORUPA Milan GULIVER M VETERAN 36
47 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
49 KRALOVIČ Richard HARMONY M NORMAL 538
50 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
51 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
52 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
53 RAKONCZA Roman HARMONY M NORMAL 537
55 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
56 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
57 BEREŠ Juraj Dušan PAF M VETERAN 513
58 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
61 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
64 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
65 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
66 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
67 MELIŠ Peter HARMONY M NORMAL 350
68 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
69 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
71 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
72 JURAN Igor MOPED M VETERAN 520
73 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
75 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
76 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
78 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
79 DUBAN Ján LABOULE M VETERAN 267
80 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
81 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
82 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
85 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
86 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
88 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
90 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
92 MELUŠ Matej KPPS M NORMAL 443
93 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
94 MÉRY Kristián SLOPAK M JUNIOR 570
97 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
98 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
100 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
102 PAILLARD Sven LABELLE M NORMAL 562
103 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
104 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
107 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
108 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
109 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
110 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
111 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
113 KELEMEN Kristian NOVOKER M KADET 504
114 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
117 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
118 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
120 STRNADOVÁ Jarmila LABOULE F NORMAL 619
125 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
126 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
127 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
129 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
130 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
131 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
132 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
133 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
134 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
135 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
136 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
137 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
138 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
140 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
142 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
143 MORTREUX Olivier SLOPAK M MINIM 541
145 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
146 DZURUS Ladislav CASSOVIA M VETERAN 482
147 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
148 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
150 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
151 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
152 AGOSTA Evgen ŽILPEK M NORMAL 579
153 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
154 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
155 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
156 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
157 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
158 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
159 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
160 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
161 KOVÁČ Richard ŽILPEK M KADET 582
162 BALÁŽ Darius ŽILPEK M KADET 588
163 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
164 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
166 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
168 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
170 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
171 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
172 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
173 SLAMENÁ Katarína MOPED F VETERAN 271
174 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
175 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
176 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
177 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
178 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
179 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
180 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
181 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
182 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
183 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
184 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
185 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
186 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
187 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
189 BAČÉ Filip TURIEC M MINIM 555
190 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
191 BAČE Vladimír TURIEC M JUNIOR 554
192 KOVÁČ Santiago ŽILPEK M MINIM 583
193 LACKOVÁ Andrea ŽILPEK F JUNIOR 584
194 KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC F NORMAL 593
195 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
196 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
199 LACKO Radoslav ŽILPEK M KADET 585
202 PRINCÍK Peter ŠÍRAVA M VETERAN 616
203 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
204 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
205 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
206 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
207 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
208 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
209 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
210 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
211 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
212 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
213 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
215 ŠTRKÁČ Ladislav ŽILPEK M MINIM 589
216 SEKANINA Jerguš TURIEC M NORMAL 595
217 LUPTÁK Ján NOVOKER M VETERAN 598
218 ZÁMEČNÍK Marek HARMONY M NORMAL 599
219 KOŠNÁROVÁ Barbora HARMONY F NORMAL 600
220 BENČAŤOVÁ Lucia TURIEC F NORMAL 617
221 BENČAŤOVÁ JR. Lucia TURIEC F BENJAMIN 618
222 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F KADET 534
223 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F KADET 535
224 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
225 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
226 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
227 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
228 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
229 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
230 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
231 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
232 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
233 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
234 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
235 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
236 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
237 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
238 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
239 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
240 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
241 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
242 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
243 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
244 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
245 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
246 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
247 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
248 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
249 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
250 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
251 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
252 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
253 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
254 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
255 NOVÁK Jozef LABOULE M VETERAN 381
256 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
257 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
258 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
259 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F NORMAL 406
260 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
261 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
262 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
263 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
264 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
265 SÝKORA Matúš KPPS M KADET 467
266 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
267 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F KADET 488
268 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
269 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
270 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
271 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
272 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
273 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
274 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
275 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
276 GÁBOR Jozef ŽILPEK M KADET 580
277 GÁBOR Tomáš ŽILPEK M MINIM 581
278 MURGOŠ Juraj ŽILPEK M MINIM 586
279 POMPA Miroslav ŽILPEK M KADET 590
280 FEDOROVÁ Karolína ŽILPEK F KADET 591
281 POMPOVÁ Lýdia ŽILPEK F KADET 592
282 ROVŇAN Roman NOVOKER M NORMAL 597
283 FLEISCHHACKER Michal HARMONY M NORMAL 601
284 BURIÁNKOVÁ Eva LABOULE F VETERAN 602
285 WOLZBERGEROVA Alena LABELLE F NORMAL 604
286 BOSSARD Alexandre LABELLE M NORMAL 605
289 MACAU Iulian LABELLE M NORMAL 608
290 DIMITROVSKA Martina LABELLE F NORMAL 609
292 MOREIRA Miguel LABELLE M NORMAL 611
293 FERNIQUE Tanguy LABELLE M NORMAL 612
294 JURSA Daniel HOHENLOHE M KADET 613
295 ADAMEK Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 614
296 STIERANKA Ivan ŠÍRAVA M VETERAN 620
297 BEDNÁR Tibor ŠÍRAVA M NORMAL 621
298 MATULA Rudolf TURIEC M NORMAL 622
299 CLAVEL Olivier HOHENLOHE M BENJAMIN 623

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 4 21 1 16 4 3 + 11 + 2
Swiss + 4KO 7 5 21 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 21 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 9 5 19 5 8 0 + 0 + 5 + 3 16 4
Skupiny na dve prehry + KO