GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

HOHENLOHE Cup

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Guľodrom, Tyršovo nábrežie, Bratislava, SLOVAKIA
Dátum
2020-07-18
Prezentácia
do 09:00
Začiatok registrácie
2020-06-25 od 19:00
Koniec registrácie
2020-07-20 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Swiss + KO (Buchholz/FBHN)
Štartovné
S licenciou: 9 €
Bez licencie: 9 €
Junior: 5 €
Organizátor
HOHENLOHE
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
39 / 39

Hlavný rozhodca
TOMKO Ján
Pomocný rozhodca
ČERNÁK Miroslav
Pomocný rozhodca
ŠTRBA Marek
Koordinátor
MELUŠOVÁ Margaréta
Jury
FRATRIČOVÁ Andrea
Jury
MELUŠOVÁ Margaréta
Jury
TOMKO Ján

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 KLUCIKOVA DANA 234 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE KLÚČIKOVÁ Dana CAP
2 STANO MICHAL 195 MARKIEWICZ Mateusz POLAND STANO Michal HOHENLOHE
3-4 KRAJCOVIC MATEJ 166 KRAJČOVIČ Matej CAP TOMKA Lukáš CAP
3-4 BAKYTA MICHAL 166 BAKYTA Michal SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS
5 ZEMANEC LUBOMIR 146 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE ZEMANEC Ľubomír JEWEL
6 SEBENA PATRIK 137 ŠEBEŇA Patrik CAP ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP
7 BLEHO TOMAS 127 BLEHO Tomáš KPPS VARGOVÁ Daniela KPPS
8 SKORUPA MILAN 117 ŠKORUPA Milan GULIVER ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
9 IZSO ROMAN 112 IZSO Roman SLOPAK KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA
10 WAGNEROVA RITA 107 PISKLOVÁ Renáta KLAP WAGNEROVÁ Rita KLAP
11 KADLECIKOVA IVICA 102 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
12 KARACSONY JOZEF 98 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE KARACSONY Jozef SLOPAK
13 GUSTAFIK JOZEF 93 GUŠTAFÍK Jozef MOPED RYŠKA ST. Daniel MOPED
14 STRBA MAREK 88 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE ŠTRBA Marek SPIDERS
15 MERY JANETTE 83 MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Jozef SLOPAK
16 KLUCARIK KAROL 78 GEMEL Ján LABOULE KLUČARIK Karol SPIDERS
17 MORAVSKY LADISLAV 76 MORAVSKÝ Ladislav MOPED ORSZÁGH Juraj MOPED
18 SZABO MILAN 73 SZABO Milan KPPS TOMAN Vladimír SLOPAK
19 BERENYIOVA ANDREA 71 BERÉNYIOVÁ Andrea SLOVAKIA KERSTEN Juraj SLOVAKIA
20 PULMAN RUDOLF 68 BAKYTA Radovan SPIDERS PULMAN Rudolf SPIDERS
21 KRAJCOVICOVA KATARINA 1 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP PURGIŇA Viktor SLOVAKIA
22 STRBA ANTON 1 ŠTRBA Anton SPIDERS VOLÁRIK Jozef SPIDERS
23 PIRSELOVA GRETA 1 PIRŠEL Miroslav TURIEC PIRŠELOVÁ Gréta TURIEC
24 TOTH ROBERT 1 TÓTH Róbert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
25 BOSSARD MAXIME 1 BOSSARD Maxime LABELLE MONZON Benjamin LABELLE
26 HAVRLENT MARIAN 1 HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK
27 KREKACOVA IRENA 1 DVORNICKÁ Ľubica KLAP KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK
28 KARCOLOVA MIRIAM 1 KARCOLOVÁ Klára PAF KARCOLOVÁ Miriam PAF
29 WHITWORTH OLGA 1 ŠEVČEK Martin CAP WHITWORTH Oľga SPIDERS
30 BAUMGARTNER JULIEN 1 BAUMGARTNER Julien LABELLE DEJAILLES Guijom LABELLE
31 MAZANIKOVA ANTONIA 1 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP ORTHOVA viera SLOVAKIA
32 MRAZ FRANTISEK 1 MRÁZ František SLOVAKIA MRÁZ Vincenc SLOVAKIA
33 GEMAINEROVA KRISTINA 1 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE MELUŠOVÁ Margaréta KPPS
34 LAZAROVA JANA 1 JURSA Daniel HOHENLOHE LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE
35 KLUCIK PETER 1 KLÚČIK Peter LABOULE ŠEBO Ľudovít SLOVAKIA
36 BERECKY JOZEF 1 BERECKÝ Jozef ŠÍRAVA SPEVÁK Vladimír PRASK
37 CERNAK MIROSLAV 1 ČERNÁK Miroslav KPPS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
38 TOMKO JAN 1 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE TOMKO Ján HOHENLOHE
39 MESIARIKOVA LUDMILA 1 ANGER Peter SLOPAK MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
HOHENLOHE 11 52 % 14 %
SPIDERS 10 50 % 13 %
SLOPAK 10 43 % 13 %
CAP 7 35 % 9 %
KPPS 7 30 % 9 %
KLAP 5 36 % 6 %
LABELLE 4 36 % 5 %
MOPED 4 31 % 5 %
JEWEL 2 18 % 3 %
TURIEC 2 15 % 3 %
PAF 2 14 % 3 %
ŠÍRAVA 2 10 % 3 %
LABOULE 2 8 % 3 %
GULIVER 1 9 % 1 %
PRASK 1 6 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
HARMONY 0 0 % 0 %
NOVOKER 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 74
France 3
Poland 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
6 DZÚRIK Michal HARMONY M NORMAL 195
9 KANKARA Matej SPIDERS M NORMAL 475
18 VOLÁRIK Michal CAP M ESPOIRS 398
19 KADLEČÍK Ivan HOHENLOHE M NORMAL 184
20 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
29 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP F VETERAN 29
33 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
36 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
37 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
39 JURAN Igor MOPED M VETERAN 520
43 RAKONCZA Roman HARMONY M NORMAL 537
46 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
47 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
48 UFNÁR Alžbeta SLOPAK F NORMAL 567
49 DUBAN Ján LABOULE M VETERAN 267
50 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
51 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
53 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
55 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
58 KRALOVIČ Richard HARMONY M NORMAL 538
59 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
60 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
62 MENGEROVÁ Hana SLOPAK F NORMAL 21
64 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
65 MÉRY Kristián SLOPAK M JUNIOR 570
66 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
67 SEMAN Stanislav SLOPAK M VETERAN 354
68 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
69 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
71 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
72 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
74 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
76 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
78 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
81 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
82 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
83 MELUŠ Matej KPPS M NORMAL 443
84 MELIŠ Peter HARMONY M NORMAL 350
85 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
86 MIEZGA Filip PRASK M KADET 578
87 BAHLEDA Milan NOVOKER M VETERAN 373
88 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
91 KERSTEN Juraj HOHENLOHE M NORMAL 630
93 KELEMEN Kristian NOVOKER M KADET 504
94 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
100 BEREŠ Juraj Dušan PAF M VETERAN 513
101 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
102 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
103 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
104 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
106 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
107 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
108 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
110 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
111 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
112 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
114 PURGIŇA Viktor CAP M ESPOIRS 635
115 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
119 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
120 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
121 PAILLARD Sven LABELLE M NORMAL 562
122 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
123 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
124 STRNADOVÁ Jarmila LABOULE F NORMAL 619
125 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
126 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
127 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
128 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
129 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
130 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
131 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F VETERAN 505
132 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
133 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
134 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
135 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
136 KOŠNÁROVÁ Barbora HARMONY F NORMAL 600
137 FLEISCHHACKER Michal HARMONY M NORMAL 601
138 ZÁMEČNÍK Marek HARMONY M NORMAL 599
139 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
142 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F KADET 488
143 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
144 BURIÁNKOVÁ Eva LABOULE F VETERAN 602
145 BAČÉ Filip TURIEC M MINIM 555
146 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
147 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
148 DZURUS Ladislav CASSOVIA M VETERAN 482
149 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
150 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
151 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
152 KOLEŇÁKOVÁ Miriam TURIEC F NORMAL 593
153 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
154 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
155 GUŠTAFÍKOVÁ Emília MOPED F VETERAN 634
156 BAČE Vladimír TURIEC M JUNIOR 554
158 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
159 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
160 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
161 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
162 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
163 ŽILINČÁROVÁ Ema PRASK F BENJAMIN 631
164 MIEZGA Boris PRASK M BENJAMIN 627
165 PONGRÁCOVÁ Petra PRASK F MINIM 633
166 TRÁVNIČEK Teo HOHENLOHE M MINIM 624
167 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
168 BERÉNYIOVÁ Andrea HOHENLOHE F NORMAL 629
169 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
170 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
171 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
172 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
173 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
174 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
175 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
176 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
177 PRINCÍK Peter ŠÍRAVA M VETERAN 616
178 BENČAŤOVÁ Lucia TURIEC F NORMAL 617
179 BENČAŤOVÁ JR. Lucia TURIEC F BENJAMIN 618
180 MATULA Rudolf TURIEC M NORMAL 622
182 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
183 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
184 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
185 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
186 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
187 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
188 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
190 LUPTÁK Ján NOVOKER M VETERAN 598
191 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
192 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
193 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
194 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
195 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
196 SLAMENÁ Katarína MOPED F VETERAN 271
197 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
198 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
199 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
201 SEKANINA Jerguš TURIEC M NORMAL 595
204 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
205 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
206 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
207 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
208 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
209 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
210 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
211 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
212 MORTREUX Olivier SLOPAK M MINIM 541
213 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
214 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
215 WOLZBERGEROVA Alena LABELLE F NORMAL 604
218 CLAVEL Olivier HOHENLOHE M BENJAMIN 623
219 DURBÁK Boris LABOULE M VETERAN 625
220 DURBÁKOVÁ Andrea LABOULE F NORMAL 626
221 ŽILINČÁR Dominik PRASK M MINIM 632
222 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
223 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
224 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
225 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
226 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
227 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
228 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
229 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
230 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
231 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
232 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
233 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
234 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
235 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
236 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
237 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
238 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
239 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
240 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
241 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
242 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
243 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
244 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
245 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
246 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
247 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
248 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
249 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
250 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
251 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
252 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
253 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
254 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
255 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
256 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
257 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
258 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
259 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
260 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
261 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
262 NOVÁK Jozef LABOULE M VETERAN 381
263 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
264 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
265 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
266 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F NORMAL 406
267 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
268 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
269 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
270 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
271 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
272 SÝKORA Matúš KPPS M KADET 467
273 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
274 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
275 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
276 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
277 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
278 BOHDANOVÁ Patrícia TURIEC F JUNIOR 498
279 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
280 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
281 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
282 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
283 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F KADET 534
284 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F KADET 535
285 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
286 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
287 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
288 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
289 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
290 AGOSTA Evgen ŽILPEK M NORMAL 579
291 GÁBOR Jozef ŽILPEK M KADET 580
292 GÁBOR Tomáš ŽILPEK M MINIM 581
293 KOVÁČ Richard ŽILPEK M KADET 582
294 KOVÁČ Santiago ŽILPEK M MINIM 583
295 LACKOVÁ Andrea ŽILPEK F JUNIOR 584
296 LACKO Radoslav ŽILPEK M KADET 585
297 MURGOŠ Juraj ŽILPEK M MINIM 586
298 BALÁŽ Darius ŽILPEK M KADET 588
299 ŠTRKÁČ Ladislav ŽILPEK M MINIM 589
300 POMPA Miroslav ŽILPEK M KADET 590
301 FEDOROVÁ Karolína ŽILPEK F KADET 591
302 POMPOVÁ Lýdia ŽILPEK F KADET 592
303 ROVŇAN Roman NOVOKER M NORMAL 597
304 BOSSARD Alexandre LABELLE M NORMAL 605
305 MACAU Iulian LABELLE M NORMAL 608
306 DIMITROVSKA Martina LABELLE F NORMAL 609
307 MOREIRA Miguel LABELLE M NORMAL 611
308 FERNIQUE Tanguy LABELLE M NORMAL 612
309 ADAMEK Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 614
310 STIERANKA Ivan ŠÍRAVA M VETERAN 620
311 BEDNÁR Tibor ŠÍRAVA M NORMAL 621
312 KĽUČINEC Lukáš TURIEC M MINIM 628
313 BELLA Tomáš TURIEC M MINIM 636

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 8 4 19 1 16 4 3 + 10 + 3
Swiss + 4KO 7 5 19 1 4 2 ?
Swiss BEZ KO 6 6 19 1 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 9 5 16 7 8 0 + 1 + 7 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO