GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

SLK 2017

Kategória
Majstrovstvá SR & SLK
Miesto
Guľodrom, Tyršovo nábrežie, Bratislava, SLOVAKIA
Dátum
2017-09-15
Prezentácia
do 08:30
Typ
6-8 SFP Liga
Štartovné
Organizátor
SFP
Počet tímov
11 / 11

Rozhodca SFP
Fratrič Andrej

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
LABOULE 0 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE DOKOUPIL Ladislav LABOULE DUBAN Ján LABOULE DZÚRIK Michal LABOULE LANKAŠ Ivo LABOULE MELIŠ Peter LABOULE NEORAL Miroslav LABOULE
SIRAVA 0 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA KLOČANKA Peter ŠÍRAVA KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA MAGURA Martin ŠÍRAVA TRČKA Radomír ŠÍRAVA TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA
1 HOHENLOHE 220 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE FRATRIČ Andrej HOHENLOHE FRATRIČ Peter HOHENLOHE GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE STANO Michal HOHENLOHE TOMKO Ján HOHENLOHE ŠKORUPA Milan HOHENLOHE STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
2 ZILPEK 165 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK BODNÁR Erik ŽILPEK HROTEK Daniel ŽILPEK KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK ĽUDVIK Dominik ŽILPEK ŠURIN Igor ŽILPEK CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK
3 CASSOVIA 140 DZURUS Ladislav CASSOVIA DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA LAZAROVÁ Jana CASSOVIA PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA SABOL Andrej CASSOVIA SABOL Patrik CASSOVIA VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA HORNIAK Ľubomír CASSOVIA HORNIAK Jakub CASSOVIA
5-6 CAP 5 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP VOLÁRIK Michal CAP ŠEBEŇA Patrik CAP VALENT Juraj CAP LAMPERT Martin CAP GAZDÍK Ján CAP MATULÍK Jaroslav CAP ŠEVČEK Martin CAP
5-6 SPIDERS 5 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS KANKARA Matej SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS PULMAN Rudolf SPIDERS SOBOLIČ Marek SPIDERS SOBOLIČ Michal SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS
7-8 SLOPAK 5 IZSO Roman SLOPAK JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK KLÚČIKOVÁ Dana SLOPAK RYBÁR Alojz SLOPAK TOMANOVÁ Blanka SLOPAK ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK
7-8 NOVOKER 5 KELEMEN Jozef NOVOKER KELEMEN Kristian NOVOKER NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER TÖRÖK Ján NOVOKER ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER
9-10 JEWEL 5 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL ČÍK Marián JEWEL ZEMANEC Ľubomír JEWEL BIBEŇ Štefan JEWEL MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL SIAŽIK Vladimír JEWEL ŠLECHTA Patrik JEWEL KAKAŠ Daniel JEWEL
9-10 PAF 5 BEREŠ Juraj PAF BOHDAN Denis PAF KARCOLOVÁ Miriam PAF LONČÍK Patrik PAF LONČÍKOVÁ Emília PAF ZAVADZANOVÁ Lucia PAF MIGROVÁ Danka PAF ŠVECOVÁ Soňa PAF

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
CASSOVIA 10 63 % 15 %
HOHENLOHE 9 56 % 14 %
ŽILPEK 9 41 % 14 %
JEWEL 8 67 % 12 %
PAF 8 47 % 12 %
CAP 8 42 % 12 %
SLOPAK 8 40 % 12 %
SPIDERS 8 36 % 12 %
NOVOKER 7 70 % 11 %
ŠÍRAVA 7 44 % 11 %
LABOULE 7 29 % 11 %
GULIVER 0 0 % 0 %
KLAP 0 0 % 0 %
KPPS 0 0 % 0 %
MOPED 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 85
Czech Republic 3
France 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
2 SZABO Milan KPPS M NORMAL 297
3 VOLÁRIK Michal CAP M ESPOIRS 398
4 DZÚRIK Michal LABOULE M NORMAL 195
5 STANO Michal HOHENLOHE M NORMAL 174
6 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
7 LAMPERT Martin CAP M NORMAL 243
8 KARACSONY Jozef SLOPAK M VETERAN 402
9 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
10 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
11 PULMAN Rudolf SPIDERS M NORMAL 470
12 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
13 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
14 KANKARA Matej SPIDERS M NORMAL 475
15 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP F VETERAN 29
16 KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL F VETERAN 213
17 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 403
18 DUBAN Ján LABOULE M NORMAL 267
19 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
20 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
21 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
22 ŠTRBA Marek SPIDERS M ESPOIRS 473
23 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
24 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
25 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
26 KLÚČIKOVÁ Dana CAP F NORMAL 458
27 KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP F NORMAL 435
28 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE F NORMAL 510
29 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
30 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
31 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
32 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
33 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
34 WHITWORTH Oľga SPIDERS F VETERAN 515
35 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
36 ŠTRBA Anton SPIDERS M VETERAN 472
37 LAZAROVÁ Jana CASSOVIA F NORMAL 5
38 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER F NORMAL 371
39 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
40 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
41 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
42 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 298
43 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
44 KRAJČOVIČ Matej CAP M JUNIOR 456
45 RAKONCZA Roman LABOULE M NORMAL 537
46 ŠIMKOVÁ Mária KLAP F VETERAN 312
47 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
48 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
49 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
50 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
51 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
52 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
53 ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK M VETERAN 3
54 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
55 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
56 ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL F NORMAL 237
57 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
58 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS F NORMAL 500
59 ČÍK Marián JEWEL M NORMAL 240
60 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
61 MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP M NORMAL 486
62 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
63 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
64 HAVRLENT Marián HOHENLOHE M VETERAN 407
65 TÓTHOVÁ Mária KPPS F NORMAL 495
66 TÓTH Róbert KPPS M NORMAL 487
67 ČERNÁK Miroslav KPPS M NORMAL 454
68 KLUČARIK Karol SPIDERS M VETERAN 491
69 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
70 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
71 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
72 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
73 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
74 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
75 KARCOLOVÁ Miriam PAF F NORMAL 200
76 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
77 JURAN Igor LABOULE M NORMAL 520
78 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
79 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
80 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
81 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
82 ADAMIČKA Jozef LABOULE M NORMAL 269
83 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
84 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
85 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
86 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
87 CHYBA Miloš LABOULE M VETERAN 276
88 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
89 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
90 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
91 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
92 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
93 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
94 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
95 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
96 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
97 CHALAMA Roman MOPED M NORMAL 280
98 ĎUROŠOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
99 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
100 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
101 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
102 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE F VETERAN 356
103 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
104 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
105 MIGROVÁ Danka PAF F VETERAN 202
106 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
107 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
108 VOJTEK Milan NOVOKER M NORMAL 319
109 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA M VETERAN 313
110 RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK M VETERAN 100
111 KABÁTH Ladislav SLOPAK M VETERAN 506
112 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
113 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
114 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS F NORMAL 471
115 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
116 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F NORMAL 505
117 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
118 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
119 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
120 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
121 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
122 ŠVECOVÁ Soňa PAF F VETERAN 203
123 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
124 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
125 GUŠTAFÍK Jozef MOPED M VETERAN 524
126 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
127 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
128 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
129 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
130 GUŠTAFÍK Stanislav MOPED M NORMAL 395
131 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
132 MACH Juraj MOPED M JUNIOR 270
133 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
134 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
135 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
136 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
137 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
138 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
139 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
140 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
141 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
142 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
143 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
144 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
145 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP F VETERAN 532
146 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
147 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
148 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
149 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
150 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
151 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
152 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
153 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
154 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
155 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
156 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
157 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
158 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
159 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
160 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
161 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
162 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
163 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
164 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
165 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
166 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
167 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
168 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
169 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
170 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
171 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
172 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
173 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
174 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
175 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
176 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
177 DUBANOVÁ Lenka MOPED F NORMAL 272
178 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
179 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
180 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
181 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
182 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
183 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
184 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
185 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
186 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
187 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
188 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
189 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
190 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
191 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
192 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
193 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
194 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
195 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
196 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
197 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
198 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
199 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
200 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
201 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
202 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
203 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
204 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
205 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
206 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
207 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
208 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
209 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
210 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
211 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
212 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
213 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
214 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
215 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
216 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
217 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
218 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
219 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
220 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
221 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
222 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
223 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
224 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
225 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
226 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
227 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
228 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
229 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
230 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
231 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
232 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
233 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
234 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
235 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
236 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
237 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
238 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
239 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
240 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
241 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
242 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
243 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
244 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
245 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
246 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
247 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
248 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
249 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
250 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
251 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
252 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
253 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
254 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
255 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
256 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
257 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
258 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
259 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
260 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
261 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
262 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
263 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
264 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
265 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
266 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
267 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
268 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
269 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
270 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
271 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
272 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
273 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
274 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
275 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
276 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557