GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

Les Feuilles Mortes

Kategória
Turnaj SFP
Miesto
Farma pod Gaštankou, , Modra, SLOVAKIA
Dátum
2018-09-29
Prezentácia
do 08:00
Začiatok registrácie
2018-09-10 od 19:00
Koniec registrácie
2018-09-29 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Štartovné
S licenciou: 10 €
Bez licencie: 10 €
Junior: 7 €
Organizátor
LA BOULE MODRA
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
32 / 32

Riaditeľ Turnaja
Duban Ján
Koordinátor SFP
Guštafík Stanislav
Hlavný Rozhodca
Gažo Richard
Pomocný rozhodca
Kankara Matej

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 LAMPERT MARTIN ŠTRBA Anton SPIDERS LAMPERT Martin CAP
2 PULMAN RUDOLF NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER PULMAN Rudolf SPIDERS
3 SOBOLIC MAREK SOBOLIČ Marek SPIDERS WHITWORTH Oľga SPIDERS
4 STRBA MAREK ŠTRBA Marek SPIDERS KRAJČOVIČ Matej CAP
5 VOLARIK MICHAL VOLÁRIK Michal CAP HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS
6 KADLECIKOVA IVICA KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
7 DUBAN JAN BARČÍKOVÁ Milada LABOULE DUBAN Ján LABOULE
8 SOBOLIC MILAN TOMAN Vladimír SLOPAK SOBOLIČ Milan SPIDERS
9 KRAJCOVICOVA KATARINA KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP BAKYTA Michal SPIDERS
10 SIMKOVA MARIA ŠIMKOVÁ Mária KLAP MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
11 GAJDOSOVA KATARINA GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP BORKO Peter KLAP
12 FILOVA MARCELA FILOVÁ Marcela HOHENLOHE SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
13 HAVRLENT MARIAN HAVRLENT Marián HOHENLOHE KABÁTH Ladislav SLOPAK
14 BEZAK VLADIMIR BEZÁK Vladimír LABOULE BIBEŇ Štefan JEWEL
15 ADAMICKA JOZEF ADAMIČKA Jozef LABOULE PÁSZTOR Ernest LABOULE
16 CHALAMA ROMAN CHALAMA Roman MOPED GUŠTAFÍK Stanislav MOPED
17 KARCOLOVA MIRIAM KARCOLOVÁ Miriam PAF LONČÍK Patrik PAF
18 GUSTAFIK JOZEF RYŠKA ST. Daniel MOPED GUŠTAFÍK Jozef MOPED
19 CHYBA MILOS GAŽO Richard MOPED CHYBA Miloš LABOULE
20 JURAN IGOR JURAN Igor LABOULE KOSNAROVA Barbora SLOVAKIA
21 PITONAK MARTIN PITOŇÁK Martin SPIDERS GAVORNÍKOVÁ Natália SLOVAKIA
22 BAKYTA RADOVAN BAKYTA Radovan SPIDERS NAGY Imrich SLOVAKIA
23 RITOMSKY MIROSLAV MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK
24 VANBESELAERE JEAN-CHARLES PEYLOUBET Romain FRANCE VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA
25 MACH JURAJ MACH Juraj MOPED ROSIAR Michal SLOVAKIA
26 DUBANOVA LENKA DUBANOVÁ Lenka MOPED ROSIAR Pavol MOPED
27 NOSKOVIC FRANTISEK NOSKOVIČ František LABOULE NOVÁK Jozef LABOULE
28 DURCOVA SONA DURCOVÁ Soňa SLOVAKIA HERDOVÁ Oľga SLOVAKIA
29 MRAZ FRANTISEK MRÁZ Vincenc SLOVAKIA MRÁZ František SLOVAKIA
30 KLUCIK PETER ŠEBO Ľudovít SLOVAKIA KLÚČIK Peter SLOVAKIA
31 KLUCIK MILAN KOZÁK Dušan SLOVAKIA KLUCIK Milan SLOVAKIA
32 FLEISCHHACKER MICHAL ZÁMEČNÍK Marek SLOVAKIA FLEISCHHACKER Michal SLOVAKIA

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
SPIDERS 11 50 % 17 %
LABOULE 9 38 % 14 %
MOPED 8 40 % 13 %
KLAP 5 36 % 8 %
CAP 4 21 % 6 %
HOHENLOHE 3 19 % 5 %
SLOPAK 3 15 % 5 %
JEWEL 2 17 % 3 %
PAF 2 12 % 3 %
NOVOKER 1 10 % 2 %
CASSOVIA 1 6 % 2 %
GULIVER 0 0 % 0 %
KPPS 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
ŠÍRAVA 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 62
France 2

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
1 FRATRIČ Peter HOHENLOHE M NORMAL 179
4 STANO Michal HOHENLOHE M NORMAL 174
5 SZABO Milan KPPS M NORMAL 297
8 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
9 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
10 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE M NORMAL 178
11 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
13 ŠEBEŇA Patrik CAP M ESPOIRS 367
14 KANKARA Matej SPIDERS M NORMAL 475
15 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP F VETERAN 29
19 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
20 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE F NORMAL 43
23 SEDLÁČEK Peter CAP M NORMAL 18
24 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE M VETERAN 447
25 MICHALKA Vladimír GULIVER M VETERAN 34
26 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE M VETERAN 36
27 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
29 LAZAROVÁ Jana CASSOVIA F NORMAL 5
30 KLÚČIKOVÁ Dana CAP F NORMAL 458
33 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
34 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
35 TOMKA Lukáš CAP M NORMAL 140
39 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
40 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
44 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
45 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
46 RAKONCZA Roman LABOULE M NORMAL 537
48 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
49 BEREŠ Juraj PAF M VETERAN 513
50 ŠEDIVÝ Ľubomír SLOPAK M VETERAN 3
51 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
52 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
53 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
55 IZSO Roman SLOPAK M VETERAN 434
57 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
60 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
62 TÓTH Róbert KPPS M NORMAL 487
63 ČERNÁK Miroslav KPPS M NORMAL 454
67 TÓTHOVÁ Mária KPPS F NORMAL 495
68 KLUČARIK Karol SPIDERS M VETERAN 491
69 GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE F ESPOIRS 450
70 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF M NORMAL 540
71 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK F VETERAN 176
73 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
74 ZAVADZANOVÁ Lucia PAF F NORMAL 438
76 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
77 VOLÁRIK Jozef SPIDERS M VETERAN 401
81 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE F VETERAN 189
82 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE M VETERAN 396
83 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
84 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
87 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
88 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS F VETERAN 277
89 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
90 HATVANIOVÁ Silvia KPPS F NORMAL 453
91 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
92 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
94 ŠURIN Igor ŽILPEK M NORMAL 296
95 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
96 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
98 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
100 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
103 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
105 MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED F VETERAN 283
107 MATULÍK Jaroslav CAP M NORMAL 71
108 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
110 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER F NORMAL 505
113 VOJTEK Milan NOVOKER M NORMAL 319
116 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE F NORMAL 509
117 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP F NORMAL 361
118 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F JUNIOR 452
119 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
120 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
121 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
122 ŠALAGA Pavol PAF M VETERAN 336
123 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
124 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
127 GOCALOVÁ Katarína KLAP F NORMAL 507
128 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
129 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
130 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
131 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
132 DVORNICKÁ Ľubica KLAP F VETERAN 531
133 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
134 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
135 ŠÚRY Peter KPPS M NORMAL 145
136 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
137 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS F NORMAL 171
138 SLAMENÁ Katarína MOPED F NORMAL 271
139 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
141 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
142 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
143 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
144 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP F VETERAN 532
146 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
147 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
148 PAPP Peter MOPED M NORMAL 440
149 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
151 MEDVECKÁ Veronika MOPED F NORMAL 522
152 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
153 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
155 SABOL Patrik CASSOVIA M NORMAL 477
157 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
158 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
159 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
160 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
161 LONČÍKOVÁ Emília PAF F VETERAN 436
162 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
163 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
164 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
165 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
166 MATULA Radovan SLOPAK M JUNIOR 548
167 HALAS Alexej PAF M JUNIOR 549
168 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
169 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
170 MAGURA Martin ŠÍRAVA M NORMAL 255
171 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
173 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
176 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
177 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
178 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
179 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
180 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
181 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
182 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
183 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
184 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
187 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
188 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
189 PISKLOVÁ Renáta KLAP F NORMAL 546
190 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
191 BOHDAN Denis PAF M NORMAL 437
192 BELLA Filip ŽILPEK M JUNIOR 553
193 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
194 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
195 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
196 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
198 GOLIAN Andrej SPIDERS M NORMAL 446
199 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK F JUNIOR 551
200 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
201 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
203 HATVANI Alexander KPPS M VETERAN 465
204 HANÁKOVÁ Alžběta MOPED F NORMAL 559
205 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
206 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
207 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
209 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
210 KARCOLOVÁ Klára PAF F JUNIOR 399
211 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
212 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
213 BOHDANOVÁ Patrícia PAF F JUNIOR 498
214 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
215 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
216 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
217 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
218 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
219 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
220 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
221 GLOZNEK Oskar MOPED M JUNIOR 278
222 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
223 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
224 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
225 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
226 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
227 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
228 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
229 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
230 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
231 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
232 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
233 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
234 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
235 CHALUPČÍK Jozef ŽILPEK M VETERAN 130
236 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
237 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
238 KNOŠKOVÁ Martina ŽILPEK F NORMAL 182
240 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
241 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
242 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
243 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
244 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA F NORMAL 252
245 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
246 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
247 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
248 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
249 HROZÁNI Tibor JEWEL M VETERAN 307
250 GARČÁR Miroslav ŠÍRAVA M VETERAN 318
251 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
252 NAGYOVÁ Nadežda NOVOKER F NORMAL 325
253 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
254 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
255 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
256 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
257 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
258 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
259 BLAHUŠIAK Patrik ŽILPEK M ESPOIRS 400
260 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
261 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
262 NEMČEK Filip ŽILPEK M NORMAL 425
263 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
264 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
265 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
266 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
267 MELICHERČÍKOVÁ Linda JEWEL F ESPOIRS 463
268 SABOLOVÁ Patrícia CASSOVIA F JUNIOR 478
269 SABOLOVÁ Erika CASSOVIA F NORMAL 479
270 ŽILKOVÁ Magdaléna ŽILPEK F ESPOIRS 489
271 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
272 LONČÍKOVÁ Alžbeta PAF F NORMAL 499
273 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
274 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
275 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
276 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
277 ŽUFKOVÁ Patrícia ŽILPEK F JUNIOR 557

Systém turnaja

Swiss

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl Swiss Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet tímov v KO Počet kôl KO Postup do KO
Swiss + KO 7 3 16 0 16 4 4 + 12 + 0
Swiss + 4KO 6 4 16 0 4 2 ?
Swiss BEZ KO 5 5 16 0 - - -

Skupiny

Názov systému Celkový počet kôl Počet kôl v skupinách Počet ihrísk Počet nehrajúcich tímov Počet skupín Skupiny Počet tímov v KO Počet kôl KO
Skupiny každý s každým + KO 7 3 16 0 8 0 + 8 + 0 + 0 16 4
Skupiny na dve prehry + KO