GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

MSR 2X2 MIX

Kategória
Majstrovstvá SR & SLK
Miesto
Guľodrom, Tyršovo nábrežie, Bratislava, SLOVAKIA
Dátum
2019-06-08
Prezentácia
do 09:00
Začiatok registrácie
2019-05-07 od 19:00
Koniec registrácie
2019-06-01 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Systém MSR MIX
Štartovné
S licenciou: 8 €
Junior: 8 €
Organizátor
MOPED
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
44 / 44

Hlavný Rozhodca
Gažo Richard
Koordinátor
Guštafík Stanislav
Jury
Gažo Richard

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 SEBENA PATRIK 1320 ŠEBEŇA Patrik CAP KLÚČIKOVÁ Dana CAP
2 FRATRIC PETER 1100 FRATRIČ Peter HOHENLOHE GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE
3 FRATRIC ANDREJ 990 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE
4 KRAJCOVICOVA KATARINA 880 KRAJČOVIČ Matej CAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
5-8 KADLECIKOVA IVICA 745 ČERNÁK Miroslav KPPS KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
5-8 PULMAN RUDOLF 745 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER PULMAN Rudolf SPIDERS
5-8 IZSO ROMAN 745 IZSO Roman SLOPAK WHITWORTH Oľga SPIDERS
5-8 TOTH ROBERT 745 TÓTH Róbert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
9-16 VOLARIK MICHAL 535 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP VOLÁRIK Michal CAP
9-16 STOWASSEROVA VANDA 535 STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE MICHALKA Vladimír GULIVER
9-16 FILOVA MARCELA 535 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE TOMKA Lukáš CAP
9-16 STRBA ANTON 535 ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS ŠTRBA Anton SPIDERS
9-16 SEDLACEK PETER 535 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP SEDLÁČEK Peter CAP
9-16 JURAN IGOR 535 JURAN Igor LABOULE MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED
9-16 KARCOLOVA MIRIAM 535 KARCOLOVÁ Miriam PAF BOHDAN Denis PAF
9-16 CHALAMA ROMAN 535 CHALAMA Roman MOPED SLAMENÁ Katarína MOPED
17-20 KARACSONY JOZEF 405 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK
17-20 KANKARA MATEJ 405 KANKARA Matej SPIDERS MENGEROVÁ Hana SLOPAK
17-20 KLUCARIK KAROL 405 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE KLUČARIK Karol SPIDERS
17-20 ZAVACKY MIRON 405 ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE GOCALOVÁ Katarína KLAP
21-30 DZURIK MICHAL 5 DZÚRIK Michal LABOULE ŠIMKOVÁ Mária KLAP
21-30 STANO MICHAL 5 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE STANO Michal HOHENLOHE
21-30 SKORUPA MILAN 5 ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK ŠKORUPA Milan HOHENLOHE
21-30 LAMPERT MARTIN 5 SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS LAMPERT Martin CAP
21-30 HANDLOVSKY TICHOMIR 5 SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE
21-30 GAJDOSOVA KATARINA 5 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
21-30 DORUSINEC SALAGA MARTIN 5 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF MIGROVÁ Danka PAF
21-30 SVECOVA SONA 5 ŠALAGA Pavol PAF ŠVECOVÁ Soňa PAF
21-30 MERY JANETTE 5 MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Kristián SLOPAK
21-30 SEKERAKOVA RENATA 5 SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER BAHLEDA Milan NOVOKER
31-40 SZABO MILAN 5 SZABO Milan KPPS HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS
31-40 BERES JURAJ DUSAN 5 BEREŠ Juraj Dušan PAF ZAVADZANOVÁ Lucia PAF
31-40 ADAMICKA JOZEF 5 ADAMIČKA Jozef LABOULE DVORNICKÁ Ľubica KLAP
31-40 VOLARIK JOZEF 5 VOLÁRIK Jozef SPIDERS HATVANIOVÁ Silvia KPPS
31-40 HAVRLENT MARIAN 5 MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP HAVRLENT Marián HOHENLOHE
31-40 KLOCANKA JAROSLAV 5 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA LONČÍKOVÁ Emília PAF
31-40 HORVATHOVA NEVENKA 5 HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS GUŠTAFÍK Jozef MOPED
31-40 GUSTAFIK STANISLAV 5 DUBANOVÁ Lenka MOPED GUŠTAFÍK Stanislav MOPED
31-40 UFNAR ALZBETA 5 KADLEČÍK Ivan JEWEL UFNÁR Alžbeta SLOPAK
31-40 MAGURA MARTIN 5 TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA MAGURA Martin ŠÍRAVA
41 PAPP PETER 5 PAPP Peter MOPED MEDVECKÁ Veronika MOPED
42 KABATH LADISLAV 5 PISKLOVÁ Renáta KLAP KABÁTH Ladislav SLOPAK
43 RITOMSKY MIROSLAV 5 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK
44 CIK MARIAN 5 ČÍK Marián JEWEL ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
HOHENLOHE 14 78 % 16 %
CAP 10 53 % 11 %
SLOPAK 10 43 % 11 %
PAF 9 64 % 10 %
SPIDERS 9 43 % 10 %
MOPED 8 42 % 9 %
KLAP 7 47 % 8 %
KPPS 6 26 % 7 %
JEWEL 4 29 % 5 %
NOVOKER 3 25 % 3 %
ŠÍRAVA 3 20 % 3 %
LABOULE 3 11 % 3 %
GULIVER 1 10 % 1 %
ŽILPEK 1 7 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 88

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
18 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
19 ŠTRBA Marek SPIDERS M ESPOIRS 473
21 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
26 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
31 RAKONCZA Roman LABOULE M NORMAL 537
37 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
39 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
40 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
41 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
42 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
43 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
44 DUBAN Ján LABOULE M NORMAL 267
48 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
49 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
51 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
53 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
55 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
57 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
59 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
61 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
62 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
64 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
66 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
67 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
68 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
69 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
71 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
74 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
77 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
78 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
79 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
83 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
84 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
85 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
86 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
87 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
89 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
90 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
93 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
98 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
99 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
100 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
102 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
107 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
108 MÉRY Jozef SLOPAK M NORMAL 569
109 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
110 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
111 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
117 GEMEL Ján LABOULE M VETERAN 563
118 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
119 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
120 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
121 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
122 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
123 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
125 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
126 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
127 SIPOS Patrik JEWEL M NORMAL 572
128 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
129 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
130 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
134 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
137 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
138 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F JUNIOR 393
139 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
141 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
142 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
143 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
144 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
147 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
149 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
150 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
151 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
152 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
153 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
154 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
155 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
156 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
157 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
159 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
160 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
161 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
162 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
163 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
164 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
165 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
166 MACH Juraj MOPED M ESPOIRS 270
167 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
168 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
170 KELEMEN Kristian NOVOKER M JUNIOR 504
171 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
172 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
173 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
174 SÝKORA Matúš KPPS M JUNIOR 467
175 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
176 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
177 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
179 BAUMGARTNER Julien LABOULE M NORMAL 561
180 PAILLARD Sven LABOULE M NORMAL 562
181 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
182 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
183 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
184 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
185 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
186 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
187 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
188 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
190 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
193 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
196 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
198 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
199 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
201 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
202 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
203 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
204 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
205 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
206 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
207 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
208 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
209 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
210 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
211 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
212 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
213 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
214 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
215 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
216 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
217 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
218 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
219 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
220 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
221 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
222 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
223 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
224 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
225 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
226 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
227 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F JUNIOR 511
228 MORTREUX Olivier SLOPAK M JUNIOR 541
229 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
230 BAČÉ Filip ŽILPEK M JUNIOR 555
231 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
232 PEYLOUBET Romain CASSOVIA M NORMAL 566
233 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
234 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
235 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F JUNIOR 534
236 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F JUNIOR 535
237 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
238 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
239 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
240 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
241 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
242 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
243 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
244 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
245 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
246 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
247 GLOZNEK Oskar MOPED M ESPOIRS 278
248 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
249 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
250 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
251 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
252 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
253 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
254 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
255 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
256 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
257 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
258 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
259 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
260 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
261 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
262 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F JUNIOR 488
263 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
264 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
265 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
266 RYŠKA ML. Daniel MOPED M JUNIOR 526
267 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
268 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
269 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
270 GABRIELLI René HOHENLOHE M NORMAL 560
271 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
272 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
273 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
274 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
275 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
276 JELENČIAK Matúš TURIEC M JUNIOR 577