GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

MSR 2X2 MIX

Kategória
Majstrovstvá SR & SLK
Miesto
Guľodrom, Tyršovo nábrežie, Bratislava, SLOVAKIA
Dátum
2019-06-08
Prezentácia
do 09:00
Začiatok registrácie
2019-05-07 od 19:00
Koniec registrácie
2019-06-01 do 23:59
Typ
Dvojice / Double / Doublette
Systém
Systém MSR MIX
Štartovné
S licenciou: 8 €
Junior: 8 €
Organizátor
MOPED
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
44 / 44

Hlavný rozhodca
Gažo Richard
Koordinátor
Guštafík Stanislav
Jury
Gažo Richard

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 SEBENA PATRIK 1320 KLÚČIKOVÁ Dana CAP ŠEBEŇA Patrik CAP
2 FRATRIC PETER 1100 FRATRIČ Peter HOHENLOHE GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE
3 FRATRIC ANDREJ 990 FRATRIČ Andrej HOHENLOHE LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE
4 KRAJCOVICOVA KATARINA 880 KRAJČOVIČ Matej CAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP
5-8 KADLECIKOVA IVICA 745 ČERNÁK Miroslav KPPS KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL
5-8 PULMAN RUDOLF 745 NEMČEKOVÁ Slávka NOVOKER PULMAN Rudolf SPIDERS
5-8 IZSO ROMAN 745 IZSO Roman SLOPAK WHITWORTH Oľga SPIDERS
5-8 TOTH ROBERT 745 TÓTH Róbert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS
9-16 VOLARIK MICHAL 535 KRCHŇÁKOVÁ Etela CAP VOLÁRIK Michal CAP
9-16 STOWASSEROVA VANDA 535 MICHALKA Vladimír GULIVER STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE
9-16 FILOVA MARCELA 535 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE TOMKA Lukáš CAP
9-16 STRBA ANTON 535 ŠTRBA Anton SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS
9-16 SEDLACEK PETER 535 JÁNOŠIOVÁ Pavlína CAP SEDLÁČEK Peter CAP
9-16 JURAN IGOR 535 JURAN Igor LABOULE MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED
9-16 KARCOLOVA MIRIAM 535 BOHDAN Denis PAF KARCOLOVÁ Miriam PAF
9-16 CHALAMA ROMAN 535 CHALAMA Roman MOPED SLAMENÁ Katarína MOPED
17-20 KARACSONY JOZEF 405 JAJCAJOVÁ Mária SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK
17-20 KANKARA MATEJ 405 KANKARA Matej SPIDERS MENGEROVÁ Hana SLOPAK
17-20 KLUCARIK KAROL 405 FRATRIČOVÁ Andrea HOHENLOHE KLUČARIK Karol SPIDERS
17-20 ZAVACKY MIRON 405 GOCALOVÁ Katarína KLAP ZAVACKÝ Miron HOHENLOHE
21-30 DZURIK MICHAL 5 DZÚRIK Michal LABOULE ŠIMKOVÁ Mária KLAP
21-30 STANO MICHAL 5 LARIŠOVÁ Katarína HOHENLOHE STANO Michal HOHENLOHE
21-30 SKORUPA MILAN 5 ŠKORUPA Milan HOHENLOHE ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
21-30 LAMPERT MARTIN 5 LAMPERT Martin CAP SOBOLIČOVÁ Diana SPIDERS
21-30 HANDLOVSKY TICHOMIR 5 HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE SZILVÁSIOVÁ Alena HOHENLOHE
21-30 GAJDOSOVA KATARINA 5 GAJDOŠOVÁ Katarína KLAP MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP
21-30 DORUSINEC SALAGA MARTIN 5 DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF MIGROVÁ Danka PAF
21-30 SVECOVA SONA 5 ŠALAGA Pavol PAF ŠVECOVÁ Soňa PAF
21-30 MERY JANETTE 5 MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Kristián SLOPAK
21-30 SEKERAKOVA RENATA 5 BAHLEDA Milan NOVOKER SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER
31-40 SZABO MILAN 5 HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS SZABO Milan KPPS
31-40 BERES JURAJ DUSAN 5 BEREŠ Juraj Dušan PAF ZAVADZANOVÁ Lucia PAF
31-40 ADAMICKA JOZEF 5 ADAMIČKA Jozef LABOULE DVORNICKÁ Ľubica KLAP
31-40 VOLARIK JOZEF 5 HATVANIOVÁ Silvia KPPS VOLÁRIK Jozef SPIDERS
31-40 HAVRLENT MARIAN 5 HAVRLENT Marián HOHENLOHE MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP
31-40 KLOCANKA JAROSLAV 5 KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA LONČÍKOVÁ Emília PAF
31-40 HORVATHOVA NEVENKA 5 GUŠTAFÍK Jozef MOPED HORVÁTHOVÁ Nevenka KPPS
31-40 GUSTAFIK STANISLAV 5 DUBANOVÁ Lenka MOPED GUŠTAFÍK Stanislav MOPED
31-40 UFNAR ALZBETA 5 KADLEČÍK Ivan JEWEL UFNÁR Alžbeta SLOPAK
31-40 MAGURA MARTIN 5 MAGURA Martin ŠÍRAVA TRČKOVÁ Katarína ŠÍRAVA
41 PAPP PETER 5 MEDVECKÁ Veronika MOPED PAPP Peter MOPED
42 KABATH LADISLAV 5 KABÁTH Ladislav SLOPAK PISKLOVÁ Renáta KLAP
43 RITOMSKY MIROSLAV 5 PIRŠELOVÁ Gréta ŽILPEK RITOMSKÝ Miroslav SLOPAK
44 CIK MARIAN 5 ČÍK Marián JEWEL ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
HOHENLOHE 14 78 % 16 %
CAP 10 53 % 11 %
SLOPAK 10 43 % 11 %
PAF 9 64 % 10 %
SPIDERS 9 43 % 10 %
MOPED 8 40 % 9 %
KLAP 7 47 % 8 %
KPPS 6 26 % 7 %
JEWEL 4 29 % 5 %
NOVOKER 3 25 % 3 %
ŠÍRAVA 3 20 % 3 %
LABOULE 3 11 % 3 %
GULIVER 1 10 % 1 %
ŽILPEK 1 4 % 1 %
CASSOVIA 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 88

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia
16 ŠTRBA Marek SPIDERS M ESPOIRS 473
22 LANČARIČ Dušan PRASK M NORMAL 116
23 BAKYTA Michal SPIDERS M NORMAL 501
34 ADLER Juraj PRASK M NORMAL 338
35 SOBOLIČ Marek SPIDERS M NORMAL 106
38 ŠEVČEK Martin CAP M NORMAL 41
40 SEMAN Stanislav SLOPAK M NORMAL 354
41 RAKONCZA Roman LABOULE M NORMAL 537
43 RYBÁR Alojz SLOPAK M VETERAN 404
45 PITOŇÁK Martin SPIDERS M NORMAL 289
47 BLEHO Tomáš KPPS M NORMAL 423
48 TOMAN Vladimír SLOPAK M VETERAN 8
49 SÝKORA Dávid KPPS M NORMAL 416
51 BAKYTA Radovan SPIDERS M NORMAL 284
53 SOBOLIČ Milan SPIDERS M VETERAN 11
56 ZEMANEC Ľubomír JEWEL M NORMAL 386
57 ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP F ESPOIRS 366
59 KRALOVIČ Richard LABOULE M NORMAL 538
60 HRIVNÁK Juraj SPIDERS M VETERAN 514
61 VALENT Juraj CAP M NORMAL 50
64 MELUŠ Daniel KPPS M NORMAL 394
65 VARGOVÁ Daniela KPPS F ESPOIRS 455
66 GAZDÍK Ján CAP M NORMAL 40
68 TOMKO Ján HOHENLOHE M VETERAN 12
70 MELIŠ Peter LABOULE M NORMAL 350
72 TOMAN Peter SLOPAK M NORMAL 547
74 DUBAN Ján LABOULE M NORMAL 267
75 MAJERČÍK Anton GULIVER M VETERAN 31
77 SROGONČÍK Ján SPIDERS M NORMAL 360
78 MAJOROŠ Zoltán GULIVER M VETERAN 32
80 VOLČEK Igor SLOPAK M VETERAN 180
81 TOMANOVÁ Blanka SLOPAK F VETERAN 9
85 BEZÁK Vladimír LABOULE M VETERAN 431
89 MÉRY Jozef SLOPAK M NORMAL 569
90 ŠEDIVÝ Tomáš SLOPAK M NORMAL 6
93 KELEMEN Jozef NOVOKER M NORMAL 459
95 FERNANDEZ Bruno SLOPAK M NORMAL 13
96 PETROVIČ Ján PAF M VETERAN 205
100 PLAČKO Zdenek GULIVER M VETERAN 35
102 MELUŠOVÁ Zuzana KPPS F NORMAL 426
104 BILIK Juraj KPPS M NORMAL 388
105 GEMEL Ján LABOULE M VETERAN 563
106 RADAČOVSKÝ Jerguš ŽILPEK M NORMAL 346
107 KREKÁČOVÁ Irena SLOPAK F VETERAN 451
108 VOJTEK Milan NOVOKER M VETERAN 319
112 BIBEŇ Štefan JEWEL M VETERAN 352
113 MATULÍK Jaroslav CAP M VETERAN 71
114 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE F NORMAL 274
115 KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER F NORMAL 460
116 ĽUDVIK Dominik ŽILPEK M NORMAL 359
117 HROTEK Daniel ŽILPEK M NORMAL 420
118 SIPOS Patrik JEWEL M NORMAL 572
119 STIERANKA Juraj KLAP M NORMAL 558
120 SIAŽIK Vladimír JEWEL M NORMAL 387
121 KARCOLOVÁ Klára PAF F ESPOIRS 399
123 PÁSZTOR Ernest LABOULE M NORMAL 310
124 HARMATH Alexander KPPS M NORMAL 497
125 VODOVÁ Jana GULIVER F VETERAN 159
129 MELUŠOVÁ Margaréta KPPS F ESPOIRS 452
130 PONGRÁCOVÁ Emma PRASK F KADET 393
131 HULMAN Ľubomír LABOULE M VETERAN 494
133 SÝKORA Tomáš KPPS M NORMAL 390
134 MEČIAR Jozef KPPS M NORMAL 550
136 FURDA Erik CAP M NORMAL 362
138 BENEDEKOVÁ Marta GULIVER F VETERAN 88
141 ORSZÁGH Juraj MOPED M NORMAL 521
143 MELUŠ Matej KPPS M ESPOIRS 443
144 MEČIAROVÁ Iveta KPPS F NORMAL 427
145 BAUMGARTNER Julien LABOULE M NORMAL 561
146 PAILLARD Sven LABOULE M NORMAL 562
147 DZURUS Ladislav CASSOVIA M NORMAL 482
148 KELEMEN Kristian NOVOKER M KADET 504
149 HATVANI Marián KPPS M NORMAL 210
152 BODNÁR Erik ŽILPEK M NORMAL 409
153 MORTREUX David SLOPAK M NORMAL 306
154 MORTREUX Olivier SLOPAK M MINIM 541
156 WIEDERMANN Vladimír SLOPAK M VETERAN 545
157 SACHER Richard NOVOKER M NORMAL 542
158 SOBOLIČ Michal SPIDERS M VETERAN 105
159 AGOSTA Evgen ŽILPEK M NORMAL 579
160 TRČKA Radomír ŠÍRAVA M VETERAN 260
161 TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA F VETERAN 261
162 GAŽO Richard MOPED M VETERAN 242
163 BORKO Peter KLAP M NORMAL 508
165 DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA F NORMAL 483
166 MACH Juraj MOPED M ESPOIRS 270
167 NOVÁK Jozef LABOULE M NORMAL 381
168 ADLEROVÁ Lucie PRASK F NORMAL 339
169 VANBESELAERE Jean-Charles CASSOVIA M NORMAL 503
170 RYŠKA ST. Daniel MOPED M VETERAN 525
171 KASKA Pavel KPPS M NORMAL 496
172 MAJERČÍKOVÁ Renata GULIVER F VETERAN 83
173 LONČÍK Maximilián PAF M ESPOIRS 334
174 VAJDA Gejza ŠÍRAVA M VETERAN 315
175 VAJDOVÁ Mária ŠÍRAVA F VETERAN 316
176 KOVÁČ Richard ŽILPEK M KADET 582
177 BALÁŽ Darius ŽILPEK M KADET 588
178 ŠTOLC Tomáš NOVOKER M ESPOIRS 564
180 SPEVÁK Vladimír PRASK M NORMAL 118
181 KLOČANKA Peter ŠÍRAVA M NORMAL 314
182 LANKAŠ Ivo LABOULE M VETERAN 411
183 BARTKO Jozef CASSOVIA M NORMAL 527
184 ŠOLTYS František ŠÍRAVA M VETERAN 543
185 BARTKO JR. Jozef CASSOVIA M NORMAL 530
186 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA M NORMAL 539
187 KOČIŠKO Martin ŠÍRAVA M NORMAL 253
188 WAGNEROVÁ Rita KLAP F VETERAN 533
191 MAZÁNIKOVÁ Antónia KLAP F VETERAN 544
197 MÚČKA Dávid LABOULE M NORMAL 265
198 NOSKOVIČ František LABOULE M VETERAN 266
199 BAČÉ Filip ŽILPEK M MINIM 555
200 RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER F NORMAL 565
201 BAČÉ Michal TURIEC M NORMAL 571
202 KOVÁČ Santiago ŽILPEK M MINIM 583
203 LACKOVÁ Andrea ŽILPEK F KADET 584
204 JIRKOVSKÝ Maroš ŽILPEK M JUNIOR 552
205 MIEZGA Marián PRASK M NORMAL 117
206 PLAČKOVÁ Silvia GULIVER F VETERAN 168
207 LONČÍK Patrik PAF M NORMAL 201
208 KAKAŠ Daniel JEWEL M NORMAL 234
209 MATOŠKA Slavomír SPIDERS M NORMAL 288
210 BEZÁK Andrej LABOULE M NORMAL 432
211 PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA M VETERAN 484
212 MORAVSKÝ Ladislav MOPED M NORMAL 523
213 BAČE Vladimír ŽILPEK M JUNIOR 554
214 MEZÍK Róbert JEWEL M NORMAL 573
215 LACKO Radoslav ŽILPEK M MINIM 585
216 ŠEBEŇOVÁ Hana KLAP F KADET 534
217 ŠEBEŇOVÁ Daniela KLAP F KADET 535
218 MIHALOVÁ Danica GULIVER F VETERAN 33
219 VEVERKA Martin PRASK M NORMAL 122
220 ŽILINČÁR Ondrej PRASK M NORMAL 123
221 LÁDY Jozef PRASK M VETERAN 219
222 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL F VETERAN 233
223 ROHÁĽOVÁ Darina LABOULE F NORMAL 264
224 ROSIAR Pavol MOPED M NORMAL 301
225 TÖRÖK Ján NOVOKER M VETERAN 320
226 BEREŠ Jozef JEWEL M VETERAN 429
227 VILHANOVÁ Iveta NOVOKER F VETERAN 444
228 SABOL Andrej CASSOVIA M VETERAN 480
229 HORNIAK Ľubomír CASSOVIA M NORMAL 481
230 HORNIAK Jakub CASSOVIA M JUNIOR 485
231 KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA F NORMAL 502
232 ŠÚRYOVÁ Johanka KPPS F MINIM 511
233 DZURUSOVÁ Emma CASSOVIA F JUNIOR 516
234 PEYLOUBET Romain CASSOVIA M NORMAL 566
235 KLÚČIK Peter LABOULE M VETERAN 575
236 MOŠOVSKÁ Silvia MOPED F NORMAL 587
237 ŠTRKÁČ Ladislav ŽILPEK M MINIM 589
238 PONGRÁC Peter PRASK M NORMAL 138
239 BALAJ Branislav PREMIER M NORMAL 1
240 ZÁMEČNÍK Ľubor PREMIER M NORMAL 2
241 SNOPOVÁ Martina SPIDERS F NORMAL 15
242 HRDLOVIČ Juraj PRASK M NORMAL 143
243 KRIŠTOF Ľubor CAP M NORMAL 163
244 DRUGDA Adrián HOHENLOHE M NORMAL 193
245 VALENTOVÁ Lenka CAP F NORMAL 215
246 GRÚĽA Andrej PREMIER M NORMAL 224
247 HRČKA Juraj PRASK M NORMAL 226
248 ŠURINOVÁ Timea SPIDERS F NORMAL 228
249 MIKLOŠ Jozef ŠÍRAVA M VETERAN 254
250 TRČKOVÁ Zuzana ŠÍRAVA F NORMAL 262
251 JURANOVÁ Andrea MOPED F NORMAL 263
252 LENČUCHOVÁ Lenka LABOULE F NORMAL 273
253 GLOZNEK Oskar MOPED M ESPOIRS 278
254 DOLEŽAL David PRASK M NORMAL 294
255 DUDÍK Luboš MOPED M VETERAN 311
256 KOŠÍK Igor ŽILPEK M VETERAN 340
257 KOŠÍKOVÁ Alžbeta ŽILPEK F VETERAN 341
258 FABIAN Vladimír PAF M VETERAN 347
259 DEDIČOVÁ Monika HOHENLOHE F NORMAL 357
260 ŠEBEŇOVÁ Stanislava KLAP F NORMAL 368
261 ŽÁK Martin LABOULE M NORMAL 382
262 MORVAY Martin KLAP M NORMAL 384
263 DAUČÍKOVÁ Ivana GULIVER F NORMAL 397
264 BELLOVÁ Simona ŽILPEK F ESPOIRS 406
265 DOKOUPIL Ladislav LABOULE M NORMAL 410
266 VAN OERS Guy LABOULE M VETERAN 412
267 ZVALOVÁ Adela CAP F NORMAL 428
268 DEMOVIČ ST. Lukáš MOPED M NORMAL 439
269 MIKLOŠOVÁ Darina ŠÍRAVA F VETERAN 441
270 SÝKORA Matúš KPPS M KADET 467
271 NEORAL Miroslav LABOULE M VETERAN 469
272 ŠLECHTA Patrik JEWEL M NORMAL 476
273 BLAHUŠIAKOVÁ Michaela ŽILPEK F KADET 488
274 KOSÁKOVÁ Alexandra ŽILPEK F NORMAL 490
275 WILFLINGOVÁ Gabriela LABOULE F NORMAL 512
276 KOVÁČ Štefan ŠÍRAVA M NORMAL 517
277 RYŠKA ML. Daniel MOPED M MINIM 526
278 VEJAČKA Michal CASSOVIA M NORMAL 528
279 ŠUMAJ Igor LABOULE M VETERAN 536
280 VALČO Marek Ondrej ŽILPEK M JUNIOR 556
281 GABRIELLI René HOHENLOHE M NORMAL 560
282 KAISEROVÁ Erika JEWEL F VETERAN 574
283 SÝKORA Marián KPPS M NORMAL 576
284 JELENČIAK Matúš TURIEC M BENJAMIN 577
285 MIEZGA Filip PRASK M KADET 578
286 GÁBOR Jozef ŽILPEK M KADET 580
287 GÁBOR Tomáš ŽILPEK M MINIM 581
288 MURGAŠ Juraj ŽILPEK M MINIM 586
289 POMPA Miroslav ŽILPEK M MINIM 590
290 FEDOROVÁ Karolína ŽILPEK F MINIM 591
291 POMPOVÁ Lýdia ŽILPEK F MINIM 592