GDPR & Cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies, aby zabezpečili čo najlepšiu funkčnosť zobrazovaného obsahu. Želáte si pokračovať?
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Do you want to continue?

Viac informácii / More info

SLK Finále

Kategória
Majstrovstvá SR & SLK
Miesto
Guľodrom, Tyršovo nábrežie, Bratislava, SLOVAKIA
Dátum
2019-09-14
Prezentácia
do 09:00
Začiatok registrácie
2018-08-14 od 19:00
Koniec registrácie
2018-09-07 do 23:59
Typ
10-12 SFP Liga
Systém
Systém MSR
Štartovné
S licenciou: 8 €
Junior: 8 €
Organizátor
SFP
Pozvánka
Uložiť
Počet tímov
13 / 13

Hlavný rozhodca
Ševček Martin
Koordinátor
Ševček Martin

Prihlásené tímy

# Názov tímu Body Hráči Dátum Sila tímu  
1 CAP 260 GAZDÍK Ján CAP KLÚČIKOVÁ Dana CAP KRAJČOVIČ Matej CAP KRAJČOVIČOVÁ Katarína CAP LAMPERT Martin CAP ŠEBEŇA Patrik CAP ŠEBEŇOVÁ Alexandra CAP SEDLÁČEK Peter CAP ŠEVČEK Martin CAP TOMKA Lukáš CAP VALENT Juraj CAP VOLÁRIK Michal CAP
2 HOHENLOHE 195 FILOVÁ Marcela HOHENLOHE FRATRIČ Peter HOHENLOHE GEMAINEROVÁ Kristína HOHENLOHE HANDLOVSKÝ Tichomír HOHENLOHE LAZAROVÁ Jana HOHENLOHE ŠKORUPA Milan HOHENLOHE STANO Michal HOHENLOHE STOWASSEROVÁ Vanda HOHENLOHE TOMKO Ján HOHENLOHE
3 KPPS 165 BLEHO Tomáš KPPS ČERNÁK Miroslav KPPS MELUŠ Daniel KPPS MELUŠ Matej KPPS MELUŠOVÁ Zuzana KPPS SÝKORA Dávid KPPS SÝKORA Tomáš KPPS SZABO Milan KPPS TÓTH Róbert KPPS TÓTHOVÁ Mária KPPS VARGOVÁ Daniela KPPS
4 PAF 130 BEREŠ Juraj Dušan PAF DORUŠINEC ŠALAGA Martin PAF FABIAN Vladimír PAF KARCOLOVÁ Miriam PAF LONČÍKOVÁ Emília PAF MIGROVÁ Danka PAF PETROVIČ Ján PAF ŠVECOVÁ Soňa PAF ZAVADZANOVÁ Lucia PAF
5-7 SPIDERS 5 BAKYTA Michal SPIDERS BAKYTA Radovan SPIDERS HÁGEROVÁ Lucia SPIDERS KANKARA Matej SPIDERS PITOŇÁK Martin SPIDERS PULMAN Rudolf SPIDERS SOBOLIČ Marek SPIDERS SOBOLIČ Milan SPIDERS ŠTRBA Anton SPIDERS ŠTRBA Marek SPIDERS ŠTRBOVÁ Mária SPIDERS WHITWORTH Oľga SPIDERS
5-7 SIRAVA 5 JANKOVIČ Vladimir ŠÍRAVA KLOČANKA Jaroslav ŠÍRAVA KLOČANKA Peter ŠÍRAVA MAGURA Martin ŠÍRAVA ŠOLTYS František ŠÍRAVA TRČKA Radomír ŠÍRAVA TRČKOVÁ Dagmar ŠÍRAVA
5-7 KLAP 5 BORKO Peter KLAP DVORNICKÁ Ľubica KLAP GOCALOVÁ Katarína KLAP MESIARIKOVÁ Ľudmila KLAP MÉSZÁROŠ Gabriel KLAP ŠIMKOVÁ Mária KLAP
8-10 LABOULE 5 BARČÍKOVÁ Milada LABOULE DUBAN Ján LABOULE DZÚRIK Michal LABOULE JURAN Igor LABOULE KRALOVIČ Richard LABOULE LANKAŠ Ivo LABOULE MELIŠ Peter LABOULE RAKONCZA Roman LABOULE
8-10 CASSOVIA 5 BARTKO Jozef CASSOVIA DZURUS Ladislav CASSOVIA DZURUSOVÁ Júlia CASSOVIA HORNIAK Jakub CASSOVIA HORNIAK Ľubomír CASSOVIA KRIŠÁKOVÁ Beáta CASSOVIA PRIELOŽNÝ Rudolf CASSOVIA SABOL Andrej CASSOVIA
8-10 SLOPAK 5 IZSO Roman SLOPAK KARACSONY Jozef SLOPAK MÉRY Janette SLOPAK MÉRY Jozef SLOPAK RYBÁR Alojz SLOPAK SEMAN Stanislav SLOPAK ŠTARKBAUEROVÁ Mária SLOPAK
11-13 MOPED 5 CHALAMA Roman MOPED GAŽO Richard MOPED GUŠTAFÍK Jozef MOPED GUŠTAFÍK Stanislav MOPED MEDVECKÁ Veronika MOPED MOTÁČKOVÁ Zuzana MOPED ORSZÁGH Juraj MOPED PAPP Peter MOPED SLAMENÁ Katarína MOPED
11-13 NOVOKER 5 BAHLEDA Milan NOVOKER KELEMEN Jozef NOVOKER KELEMEN Kristian NOVOKER KELEMENOVÁ Veronika NOVOKER RAJŤÚKOVÁ Viktoria NOVOKER SACHER Richard NOVOKER SEKERÁKOVÁ Renata NOVOKER VOJTEK Milan NOVOKER
11-13 JEWEL 5 BALLAYOVÁ Daniela JEWEL BIBEŇ Štefan JEWEL ČÍK Marián JEWEL ČÍKOVÁ Zdenka JEWEL KADLEČÍKOVÁ Ivica JEWEL KAKAŠ Daniel JEWEL SIAŽIK Vladimír JEWEL ŠLECHTA Patrik JEWEL ZEMANEC Ľubomír JEWEL

Rebríček SFP sa prepočítava každú stredu o 12:00!

Aktivita klubov SFP

Klub Počet prihlásených hráčov Podiel vrámci klubu Podiel vrámci turnaja
CAP 12 % 9 %
SPIDERS 12 % 9 %
KPPS 11 % 8 %
HOHENLOHE 9 % 7 %
JEWEL 9 % 7 %
MOPED 9 % 7 %
PAF 9 % 7 %
CASSOVIA 8 % 6 %
LABOULE 8 % 6 %
NOVOKER 8 % 6 %
KLAP 6 % 5 %
ŠÍRAVA 7 % 5 %
SLOPAK 7 % 5 %
GULIVER 0 0 % 0 %
HARMONY 0 0 % 0 %
LABELLE 0 0 % 0 %
PRASK 0 0 % 0 %
PREMIER 0 0 % 0 %
TURIEC 0 0 % 0 %
ŽILPEK 0 0 % 0 %
Krajina Počet prihlásených hráčov
Slovakia 114
Czech Republic 1

Voľní hráči SFP

Poradie Meno hráča Klub Pohlavie Typ Licencia